Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SAMAS DOO

SAMAS DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200111220003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
21.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50988Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52596Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele174
Postupci174
Naručioci44

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.605.330,43 KMPDV osnova nije poznata
820.792,42 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 174 / 174 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,55

Poznato: 174 / 174 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,87 %

Nazivnik: 174 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 174 · Samostalno: 174

Prva dodjela: 24.05.2015. · Posljednja dodjela: 14.07.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SAMAS DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 18 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 16 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 13 dodjelaSLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS: 13 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 12 dodjelaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA: 12 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 10 dodjelaJAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ": 10 dodjelaJP SARAJEVO D.O.O.: 8 dodjelaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201513
201623
201719
201816
201924
202015
202124
202212
202315
202413
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201513 661.241,05 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 11343.645,26 KMPDV osnova nije poznata13,22 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201719 1149.448,42 KMPDV osnova nije poznata10,92 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201816 12290.128,57 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201924 11174.717,52 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202015 11288.648,97 KMPDV osnova nije poznata8,62 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202124 1287.953,50 KMPDV osnova nije poznata13,79 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 8203.636,19 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 1036.813,55 KMPDV osnova nije poznata8,62 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202413 1069.097,40 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA18 122.843,20 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,72 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO16 179.764,04 KMPDV osnova nije poznata9,2 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO13 102.651,83 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 2389 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS13 8.122,77 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 174 dodjela

10,48 %

Nazivnik: 124 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE12 21.551,54 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 8239 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA12 4.188,50 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 174 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 907 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.10 920.677 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 2505 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"10 3.269,75 KMPDV osnova nije poznata5,75 %

Nazivnik: 174 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 753 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.8 65.143,49 KMPDV osnova nije poznata4,6 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 1576 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO7 26.367,50 KMPDV osnova nije poznata4,02 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410 KMPDV osnova nije poznata2,3 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3724 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PREDŠKOLSKO, OSNOVNO I SREDNJE OBRAZOVANJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.085,52 KMPDV osnova nije poznata2,3 %

Nazivnik: 174 dodjela

1,06 %

Nazivnik: 376 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.221 KMPDV osnova nije poznata2,3 %

Nazivnik: 174 dodjela

2,3 %

Nazivnik: 174 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.669,50 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1468 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.538,15 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2254 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENT FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE, SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

906 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 531 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.071 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 1568 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

135,50 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1433 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.172,40 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA APOTEKE SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.984 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 466 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201620172018201920202021202220232024
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA0231333111
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO2621102011
OPĆINA CENTAR SARAJEVO0011322112
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS0000407200
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE7230000000
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA0000003261
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1312110100
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"0042400000
JP SARAJEVO D.O.O.0001100213
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO1201011010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge69
Kupovina68
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora23
Reklamne usluge i usluge marketinga9
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Usluge održavanja i popravki1
Zdravstvene i socijalne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge69 764.524,25 KMPDV osnova nije poznata39,66 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina68 390.787,26 KMPDV osnova nije poznata39,08 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora23 306.751,94 KMPDV osnova nije poznata13,22 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga9 119.788 KMPDV osnova nije poznata5,17 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.175 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.064,31 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,25 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost75
Štampani materijal i srodni proizvodi46
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje12
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Građevinski radovi1
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost75 1.001.924,85 KMPDV osnova nije poznata43,1 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 75 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi46 269.329,56 KMPDV osnova nije poznata26,44 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15 21.216,85 KMPDV osnova nije poznata8,62 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje12 240.788,03 KMPDV osnova nije poznata6,9 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 9.109 KMPDV osnova nije poznata2,87 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.618 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.533 KMPDV osnova nije poznata1,72 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.714,31 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.769 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207,50 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.209,50 KMPDV osnova nije poznata1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

115,50 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.175 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.588 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.082 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

144 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970,08 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,25 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum146
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
otvoreni postupak9
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum146 264.102,42 KMPDV osnova nije poznata83,91 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 146 / 146 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 402.930,01 KMPDV osnova nije poznata10,92 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak9 938.298 KMPDV osnova nije poznata5,17 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine155 1.567.759,37 KMPDV osnova nije poznata89,08 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo132 625.980,37 KMPDV osnova nije poznata75,86 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 132 / 132 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo65 501.244,28 KMPDV osnova nije poznata37,36 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO18 181.835,04 KMPDV osnova nije poznata10,34 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA15 8.726,65 KMPDV osnova nije poznata8,62 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO14 104.351,83 KMPDV osnova nije poznata8,05 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

389,72 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 8

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,83 % · Nazivnik: 174 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 174 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 174 (0,57 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.05.2018.21.05.2020.
03.05.2020.03.05.2022.
06.08.2020.06.08.2022.
21.01.2021.21.01.2023.
16.12.2021.16.12.2023.
06.11.2022.06.11.2024.
21.02.2024.21.02.2025.
03.04.2024.03.04.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka produkcije promotivnih TV programa i video spotovaTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO29.12.2022.35.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge provizije prodajom administrativnih taksiOPĆINA CENTAR SARAJEVO30.01.2022.655,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 174

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Štampa grafičkih proizvodaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA14.07.2024.9.880 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.07.07.2024.14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada panoa za slikanjeJP SARAJEVO D.O.O.07.07.2024.2.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge štampanja materijala za potrebe Općine Novi Grad SarajevoOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO30.06.2024.17.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.20.05.2024.285 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga štampanja i uvezivanja za potrebe Općine Novo SarajevoOPĆINA NOVO SARAJEVO16.05.2024.389,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje štamparskih uslugaOPĆINA CENTAR SARAJEVO03.04.2024.701,68 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge marketingaFOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA24.03.2024.650 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade zastavaKABINET PREMIJERA KANTONA SARAJEVO13.03.2024.2.589 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampanja zastavaJ.U. MUZEJ SARAJEVA03.03.2024.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štamparske uslugeJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA25.02.2024.33 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ŠTAMPANJAKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO21.02.2024.33.850 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka promotivnih proizvoda za potrebe OC SarajevoOPĆINA CENTAR SARAJEVO02.01.2024.835 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZRADA PROMOTIVNIH NALJEPNICAKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO28.12.2023.322,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga štampeJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA27.12.2023.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Postavljanje MESH staklo folije sa štampomOPĆINA VOGOŠĆA27.12.2023.288,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastavaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA21.12.2023.180 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka dijela promotivnog materijala za 2023. godinuAGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH21.12.2023.1.817,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge dizajna izrade reklamnog materijala -tehnička priprema i digital.štampaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO14.12.2023.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge grafičke pripreme i štampanja (SAMAS): 05.12.2023, 500,00 KMKANTONALNA AGENCIJA ZA PRIVLAČENJE INVESTICIJA I PRIVATIZACIJU SARAJEVO04.12.2023.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 01:52