Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SAMAS DOO

SAMAS DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200111220003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50988Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52596Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele196
Postupci196
Naručioci45

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.879.530,43 KMPDV osnova nije poznata
960.988,65 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 196 / 196 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,51

Poznato: 196 / 196 (100 %)

Udio s jednom ponudom3,06 %

Nazivnik: 196 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 196 · Samostalno: 196

Prva dodjela: 24.05.2015. · Posljednja dodjela: 20.10.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SAMAS DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 21 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 16 dodjelaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA: 16 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 14 dodjelaJP SARAJEVO D.O.O.: 14 dodjelaSLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS: 13 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 12 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 11 dodjelaJAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ": 10 dodjelaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201513
201623
201719
201816
201924
202015
202124
202212
202315
202422
202513
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201513 661.241,05 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 11343.645,26 KMPDV osnova nije poznata11,73 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201719 1149.448,42 KMPDV osnova nije poznata9,69 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201816 12290.128,57 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201924 11174.717,52 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202015 11288.648,97 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202124 1287.953,50 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 8203.636,19 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 1036.813,55 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202422 12135.067,90 KMPDV osnova nije poznata11,22 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202513 8208.229,50 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA21 134.119,20 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,84 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO16 179.764,04 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA16 4.631,50 KMPDV osnova nije poznata8,16 %

Nazivnik: 196 dodjela

1,76 %

Nazivnik: 907 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO14 104.001,83 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 2389 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.14 66.155,99 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 1576 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS13 8.122,77 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

10,48 %

Nazivnik: 124 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE12 21.551,54 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 8239 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.11 1.112.177 KMPDV osnova nije poznata5,61 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 2505 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"10 3.269,75 KMPDV osnova nije poznata5,1 %

Nazivnik: 196 dodjela

1,33 %

Nazivnik: 753 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO7 26.367,50 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 3101 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3724 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PREDŠKOLSKO, OSNOVNO I SREDNJE OBRAZOVANJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.085,52 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

1,06 %

Nazivnik: 376 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.221 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

2,3 %

Nazivnik: 174 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENT FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE, SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.186 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 531 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.138,90 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.669,50 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 1468 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.390 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 1016 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.538,15 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2254 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.329,50 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1260 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE, ZAŠTITU I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO "LOKOM" D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.071 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 1568 dodjela

2015 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA02313331113
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO26211020110
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA00000032632
OPĆINA CENTAR SARAJEVO00113221121
JP SARAJEVO D.O.O.00011002163
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS00004072000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE72300000000
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.13121101001
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"00424000000
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO12010110100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge80
Kupovina74
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora24
Reklamne usluge i usluge marketinga13
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Usluge održavanja i popravki1
Zdravstvene i socijalne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge80 964.615,25 KMPDV osnova nije poznata40,82 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina74 401.839,26 KMPDV osnova nije poznata37,76 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 74 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora24 366.718,44 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga13 122.878,50 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.175 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.064,31 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,25 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost87
Štampani materijal i srodni proizvodi51
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje13
Ostale javne, društvene i lične usluge6
Odjeća, obuća, prtljag i pribor5
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Građevinski radovi1
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost87 1.254.846,85 KMPDV osnova nije poznata44,39 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi51 277.151,56 KMPDV osnova nije poznata26,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške15 21.216,85 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje13 241.838,03 KMPDV osnova nije poznata6,63 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge6 14.305 KMPDV osnova nije poznata3,06 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor5 13.478 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.533 KMPDV osnova nije poznata1,53 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.714,31 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.769 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207,50 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.209,50 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.350 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

115,50 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.175 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.588 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.082 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

144 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970,08 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,25 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum166
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
otvoreni postupak11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum166 286.835,92 KMPDV osnova nije poznata84,69 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 166 / 166 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 402.930,01 KMPDV osnova nije poznata9,69 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak11 1.189.764,50 KMPDV osnova nije poznata5,61 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine177 1.841.959,37 KMPDV osnova nije poznata90,31 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 177 / 177 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo151 705.888,37 KMPDV osnova nije poznata77,04 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 151 / 151 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo77 516.842,78 KMPDV osnova nije poznata39,29 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 77 / 77 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA19 9.169,65 KMPDV osnova nije poznata9,69 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO18 181.835,04 KMPDV osnova nije poznata9,18 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO15 105.701,83 KMPDV osnova nije poznata7,65 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.439,72 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.910 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.350 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 196 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 10

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,39 % · Nazivnik: 196 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 196 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 196 (0,51 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.05.2018.21.05.2020.
03.05.2020.03.05.2022.
06.08.2020.06.08.2022.
21.01.2021.21.01.2023.
16.12.2021.16.12.2023.
06.11.2022.06.11.2024.
21.02.2024.21.02.2025.
21.11.2024.21.11.2025.
03.04.2024.03.04.2026.
23.02.2025.23.02.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka produkcije promotivnih TV programa i video spotovaTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO29.12.2022.35.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge provizije prodajom administrativnih taksiOPĆINA CENTAR SARAJEVO30.01.2022.655,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 19

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Štampa grafičkih proizvodaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA14.07.2024.9.880 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge štampanja materijala za potrebe Općine Novi Grad SarajevoOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO30.06.2024.17.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje štamparskih uslugaOPĆINA CENTAR SARAJEVO03.04.2024.701,68 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge štampanja materijala za potrebe Općine Novi Grad Sarajevo po LOT-ovima

Nabavka usluge štampanja materijala za potrebe Općine Novi Grad Sarajevo po LOT-ovima - LOT 2

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO26.01.2023.14.400 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje štamparskih uslugaOPĆINA CENTAR SARAJEVO16.12.2021.30.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampa grafičkih proizvodaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA23.09.2020.39.922,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampa grafičkih proizvodaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA18.08.2019.17.000 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala štampanog po narudžbi za potrebe preduzećaJP SARAJEVO D.O.O.14.04.2019.36.336 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga štampanja materijala za potrebe Općinskog Vijeća Općine Novi Grad SarajevoOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO18.01.2019.20.625 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala štampanog po narudžniJP SARAJEVO D.O.O.09.09.2018.14.435 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge štampanja materijala za potrebe Općinskog vijeća Općine Novi Grad SarajevoOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO17.01.2018.19.034,52 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampe (štampa plakata, banera, afiša, city light, fotokopiranje i slično) za potrebe JU NPSJAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE SARAJEVO18.06.2017.15.992 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampa grafičkih proizvodaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA16.10.2016.19.181,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na izgradnji reklamnih sadržaja i panoa u Centru za edukaciju sport i rekreaciju „Safet Zajko“OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO04.10.2016.18.064,31 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Postupak javne nabavke usluga - štampanje kancelarijskog i promotivnog materijala za potrebe FIPA-eAGENCIJA ZA UNAPREĐENJE INOSTRANIH INVESTICIJA U BOSNI I HERCEGOVINI29.07.2016.7.901 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga štampanja materijalaJU CENTAR ZA EDUKACIJU SUDIJA I TUŽILACA U FBIH13.07.2016.15.922,50 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Auto mirisi u svrhu promocije vanrednih kola TV Binga Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.10.07.2016.45.600 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje materijala za potrebe Općinskog vijećaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO31.03.2016.19.455 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje materijala za potrebe Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.24.05.2015.41.479 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 08:54