Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SAMAS DOO

SAMAS DOO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200111220003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50988Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52596Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele226
Postupci226
Naručioci46

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.011.040,53 KMPDV osnova nije poznata
1.028.228,70 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 226 / 226 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,46

Poznato: 226 / 226 (100%)

Udio s jednom ponudom2,65%

Nazivnik: 226 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 226 · Samostalno: 226

Prva dodjela: 24.05.2015. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SAMAS DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP SARAJEVO D.O.O.: 26 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 22 dodjelaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA: 20 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 16 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 16 dodjelaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.: 14 dodjelaSLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS: 13 dodjelaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 12 dodjelaJAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ": 10 dodjelaKJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO: 8 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201513
201623
201719
201816
201924
202015
202124
202212
202315
202422
202520
2026 · Nepotpuna tekuća godina23
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201513 661.241,05 KMPDV osnova nije poznata5,75%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 11343.645,26 KMPDV osnova nije poznata10,18%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201719 1149.448,42 KMPDV osnova nije poznata8,41%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201816 12290.128,57 KMPDV osnova nije poznata7,08%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201924 11174.717,52 KMPDV osnova nije poznata10,62%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202015 11288.648,97 KMPDV osnova nije poznata6,64%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202124 1287.953,50 KMPDV osnova nije poznata10,62%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 8203.636,19 KMPDV osnova nije poznata5,31%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202315 1036.813,55 KMPDV osnova nije poznata6,64%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202422 12135.067,90 KMPDV osnova nije poznata9,73%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202520 10216.052,30 KMPDV osnova nije poznata8,85%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina23 9123.687,30 KMPDV osnova nije poznata10,18%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.26 77.750,99 KMPDV osnova nije poznata11,5%

Nazivnik: 226 dodjela

1,65%

Nazivnik: 1576 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA22 140.079,20 KMPDV osnova nije poznata9,73%

Nazivnik: 226 dodjela

0,88%

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA20 6.348,09 KMPDV osnova nije poznata8,85%

Nazivnik: 226 dodjela

2,21%

Nazivnik: 907 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO16 179.764,04 KMPDV osnova nije poznata7,08%

Nazivnik: 226 dodjela

0,5%

Nazivnik: 3179 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO16 139.330,83 KMPDV osnova nije poznata7,08%

Nazivnik: 226 dodjela

0,67%

Nazivnik: 2391 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.14 1.128.050 KMPDV osnova nije poznata6,19%

Nazivnik: 226 dodjela

0,56%

Nazivnik: 2505 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS13 8.122,77 KMPDV osnova nije poznata5,75%

Nazivnik: 226 dodjela

10,48%

Nazivnik: 124 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE12 21.551,54 KMPDV osnova nije poznata5,31%

Nazivnik: 226 dodjela

0,15%

Nazivnik: 8242 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"10 3.269,75 KMPDV osnova nije poznata4,42%

Nazivnik: 226 dodjela

1,33%

Nazivnik: 753 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO8 27.615,80 KMPDV osnova nije poznata3,54%

Nazivnik: 226 dodjela

0,26%

Nazivnik: 3101 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FBIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.997,50 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

0,32%

Nazivnik: 1261 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

410 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

0,11%

Nazivnik: 3725 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.329 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

0,14%

Nazivnik: 2827 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

141.497,90 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

0,16%

Nazivnik: 2523 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA PREDŠKOLSKO, OSNOVNO I SREDNJE OBRAZOVANJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.085,52 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

1,06%

Nazivnik: 378 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "GRADSKI MUZEJI" SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.221 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

2,3%

Nazivnik: 174 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PARLAMENT FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE, SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.186 KMPDV osnova nije poznata1,33%

Nazivnik: 226 dodjela

0,56%

Nazivnik: 531 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.669,50 KMPDV osnova nije poznata1,33%

Nazivnik: 226 dodjela

0,2%

Nazivnik: 1474 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.390 KMPDV osnova nije poznata1,33%

Nazivnik: 226 dodjela

0,29%

Nazivnik: 1017 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.538,15 KMPDV osnova nije poznata1,33%

Nazivnik: 226 dodjela

0,13%

Nazivnik: 2255 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JP SARAJEVO D.O.O.000110021669
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA023133311131
J.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA000000326333
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO262110201100
OPĆINA CENTAR SARAJEVO001132211212
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.131211010013
SLUŽBA ZA PROTOKOL I PRESS KS000040720000
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE723000000000
JAVNA USTANOVA MUZEJ "ALIJA IZETBEGOVIĆ"004240000000
KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO120101101010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Ostale usluge89
Kupovina77
Reklamne usluge i usluge marketinga28
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora27
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Usluge održavanja i popravki1
Zdravstvene i socijalne usluge1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge89 983.402,55 KMPDV osnova nije poznata39,38%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina77 409.652,76 KMPDV osnova nije poznata34,07%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 77 / 77 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga28 183.710,80 KMPDV osnova nije poznata12,39%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora27 410.795,44 KMPDV osnova nije poznata11,95%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.175 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.064,31 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3,42 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zdravstvene i socijalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

236,25 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost111
Štampani materijal i srodni proizvodi52
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške16
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14
Odjeća, obuća, prtljag i pribor6
Ostale javne, društvene i lične usluge6
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2
Programski paketi i informacijski sistemi2
Usluge poslovanja nekretninama2
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Građevinski radovi1
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost111 1.367.783,45 KMPDV osnova nije poznata49,12%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 111 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi52 282.189,56 KMPDV osnova nije poznata23,01%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške16 22.557,35 KMPDV osnova nije poznata7,08%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje14 243.273,03 KMPDV osnova nije poznata6,19%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor6 19.438 KMPDV osnova nije poznata2,65%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge6 14.305 KMPDV osnova nije poznata2,65%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.533 KMPDV osnova nije poznata1,33%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.714,31 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.769 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

207,50 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.209,50 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.800 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.350 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

115,50 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.175 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.588 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.082 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

144 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.970,08 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum194
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20
otvoreni postupak12
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum194 336.798,02 KMPDV osnova nije poznata85,84%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 194 / 194 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20 437.119,01 KMPDV osnova nije poznata8,85%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak12 1.237.123,50 KMPDV osnova nije poznata5,31%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine206 1.972.128,97 KMPDV osnova nije poznata91,15%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 206 / 206 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo174 814.515,26 KMPDV osnova nije poznata76,99%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 174 / 174 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo94 575.145,78 KMPDV osnova nije poznata41,59%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 94 / 94 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA23 10.886,24 KMPDV osnova nije poznata10,18%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO18 181.835,04 KMPDV osnova nije poznata7,96%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO17 141.030,83 KMPDV osnova nije poznata7,52%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.329 KMPDV osnova nije poznata1,77%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.439,72 KMPDV osnova nije poznata0,88%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.350 KMPDV osnova nije poznata0,44%

Nazivnik: 226 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 12

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,69% · Nazivnik: 226 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 226 (0%)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 226 (0,44%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
23.02.2025.23.02.2027.
15.02.2026.15.02.2028.
14.04.2026.14.04.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka produkcije promotivnih TV programa i video spotovaTURISTIČKA ZAJEDNICA KANTONA SARAJEVO29.12.2022.35.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge provizije prodajom administrativnih taksiOPĆINA CENTAR SARAJEVO30.01.2022.655,84 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 226

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka (41 komad) plaketa za maturante sa područja Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO28.09.2026.1.435 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štamparskih uslugaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA23.09.2026.543,59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.04.08.2026.183,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štamparskih uslugaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA30.06.2026.16,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Brendiranje kocki i forex ekstenzija na objektima partnera Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.30.06.2026.5.985 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.24.06.2026.1.215 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.24.06.2026.52,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge davanja nestambenih nekretnina u zakup - zakup prostoraJP SARAJEVO D.O.O.24.06.2026.2.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka štamparskih uslugaJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆA22.06.2026.1.070 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade priznanja Grada SarajevaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA03.06.2026.5.960 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.02.06.2026.837 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga postavljanja zaštitne folije na prozore u objektu Općine Centar SarajevoOPĆINA CENTAR SARAJEVO31.05.2026.1.140 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.29.04.2026.152 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge davanja nestambenih nekretnina u zakup - zakup prostoraJP SARAJEVO D.O.O.29.04.2026.1.920 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga raznog štampanjaJP SARAJEVO D.O.O.29.04.2026.3.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štamparske usluge za potrebe Općine Centar SarajevoOPĆINA CENTAR SARAJEVO14.04.2026.34.189 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga fotokopiranja dokumenata (Blagajna)JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO24.03.2026.1,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Provođenje usluga promotivnih aktivnosti (montaže i demontaže) putem stubnih panoa a povodom Dana nezavisnosti BiHOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO05.03.2026.3.984 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Štampanje pomoćnih Loto listićaLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.05.03.2026.5.988 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE ŠTAMPANJAKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO15.02.2026.47.359 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58