Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HIT DOO

HIT DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BRČKO DISTRIKT BIH
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4600007190001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47671Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 58159Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele51
Postupci51
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

478.411,09 KMPDV osnova nije poznata
244.607,71 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,31

Poznato: 51 / 51 (100 %)

Udio s jednom ponudom27,45 %

Nazivnik: 51 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 51 · Samostalno: 51

Prva dodjela: 08.03.2015. · Posljednja dodjela: 06.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HIT DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPŠTINA VUKOSAVLJE: 10 dodjelaOPŠTINA ŠAMAC: 9 dodjelaZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH: 6 dodjelaJP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH: 5 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 4 dodjelaOPŠTINA LOPARE: 3 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 3 dodjelaMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA I VEZA: 2 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 2 dodjelaOPŠTINA PELAGIĆEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20161
20172
20186
20192
20205
20216
20224
20236
20245
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.854,70 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20186 532.367,52 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

217.948,71 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 526.601,94 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 622.503,44 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

463.938,44 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 633.532,93 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 5176.948,99 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20257 745.333,49 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 643.380,93 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPŠTINA VUKOSAVLJE10 56.410,42 KMPDV osnova nije poznata19,61 %

Nazivnik: 51 dodjela

1,3 %

Nazivnik: 771 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ŠAMAC9 129.631,17 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,99 %

Nazivnik: 905 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH6 13.483,50 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 888 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH5 5.500 KMPDV osnova nije poznata9,8 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 3672 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

197.115 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 15780 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA LOPARE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.996 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1233 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.275 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 8894 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA I VEZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 670 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.000 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA PELAGIĆEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 278 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REPUBLIČKI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-ISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLJEĐA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA MODRIČA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1044 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2508 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1638 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10037 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA DONJI ŽABAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 214 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
OPŠTINA VUKOSAVLJE001111111111
OPŠTINA ŠAMAC000111111111
ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH000000111111
JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH000000101111
BRČKO DISTRIKT BIH000001110100
OPŠTINA LOPARE000000001011
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH000201000000
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA I VEZA000001100000
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU011000000000
OPŠTINA PELAGIĆEVO000000001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Reklamne usluge i usluge marketinga23
Ostale usluge21
Telekomunikacijske usluge4
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga23 118.384,31 KMPDV osnova nije poznata45,1 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge21 154.705,76 KMPDV osnova nije poznata41,18 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179.371,02 KMPDV osnova nije poznata7,84 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.200 KMPDV osnova nije poznata3,92 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

750 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost18
Poštanske i telekomunikacijske usluge12
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta12
Programski paketi i informacijski sistemi9
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost18 38.483,50 KMPDV osnova nije poznata35,29 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge12 287.663,06 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta12 104.401,12 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi9 47.863,41 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum36
otvoreni postupak8
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum36 117.621,91 KMPDV osnova nije poznata70,59 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak8 270.016,12 KMPDV osnova nije poznata15,69 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 90.773,06 KMPDV osnova nije poznata13,73 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska32 250.037,59 KMPDV osnova nije poznata62,75 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine18 222.373,50 KMPDV osnova nije poznata35,29 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VUKOSAVLJE10 56.410,42 KMPDV osnova nije poznata19,61 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC9 129.631,17 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.996 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PELAGIĆEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MODRIČA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DONJI ŽABAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,96 %

Nazivnik: 51 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 84,31 % · Nazivnik: 51 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 51 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 51 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
10.11.2024.30.12.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 208 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za emitovanje sportske manifestacije "Izbor sportiste godine Brčko distrikta BiH za 2025. godinu" koja se održavala 10.03.2026. godine -Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH23.08.2026.12.650 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge produkcije i koprodukcije - Dan distrikta za potrebe Kancelarije GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH23.08.2026.85.341,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medija - snimanje i emitovanje TV emisije "Razgovor s povodom" za potrebe Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH05.07.2026.3.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za emitovanje u okviru kulturne manifestacije "Radost proljeća 2026.godine" koja se održava od 01.05 do 12.06.2026.godine -Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH07.06.2026.5.128,21 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije za potrebe Kancelarije gradonačelnika - Sektor za informisanjeBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2025.85.376,07 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medija - snimanje i emitovanje emisije "Razgovor s povodom" za potrebe Odjeljenja za raseljena lica i stambena pitanjaBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge televizije za potrebe Policije Brčko distrikta BiHBRČKO DISTRIKT BIH30.12.2025.3.400 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Kordinacija i medijsko pokroviteljstvo programa za radio i TV emitovanje manifestacije "Veče Jdinstva" održane dana 23.12.2025. godineBRČKO DISTRIKT BIH25.12.2025.5.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medija - koprodukcija programskog materijalaZAVOD ZA PLANIRANJE, PROJEKTOVANJE I RAZVOJ BRČKO DISTRIKTA BIH14.12.2025.2.115 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za radio i TV emitovanje u okviru kulturne manifestacije "Internacionalni pozorišni susreta Brčko distrikta BiH" koja se održava u Brčko distriktu BiH u periodu od 16.10.2025. do 24.10.2025. godineBRČKO DISTRIKT BIH02.11.2025.11.965,81 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Snimanje i emitovanje TV emisije "Otvoreni studio" u trajanju od 50 minuta, na temu "Kako unaprijediti rad Umjetničke galerije, Biblioteke i Muzeja i problemi prilikom organizovanja drugih sadržaja iz oblasti kulture" - dana 27.8.2025. godine u 21,00 čas, sa jednom reprizom dana 28.8.2025. godine u 13,00 časova za potrebe Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH21.10.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Копродукција и медијско покровитељство програма за радио и ТВ емитовање у оквиру културно- спортске манифестације "Брчанско љето-Савски цвијет 2025" која се одржавала у БД БиХ у периоду од 1. 8. 2025 до 31. 8. 2025. године за потребе Одјељења за привредни развој, спорт и културу ВБД БиХBRČKO DISTRIKT BIH31.08.2025.12.393,16 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge snimanja i emitovanja TV emisije "Razgovor s povodom" za potrebe Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH22.04.2025.2.560 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge produkcije i koprodukcije za Dan Brčko distrikta BiH za potrebe Kabineta GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH14.04.2025.85.341,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za TV emitovanje sportske manifestavije "Izbor sportiste godine Brčko distrikta za 2024. godinu" koja se održava u Brčkom u okviru programa obilježavanja 25. goddišnjice Brčko distrikta BiHBRČKO DISTRIKT BIH25.03.2025.12.650 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije za potrebe GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH24.12.2024.9.300 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za TV emitovanje kulturno-sportske manifestacije "Brčansko ljeto-Savski cvijet 2024" za Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kluturuBRČKO DISTRIKT BIH03.12.2024.2.990 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za radio i TV emitovanje kulturne manifestavije "Proljeće u gradu"BRČKO DISTRIKT BIH10.11.2024.2.564,10 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Koprodukcija i medijsko pokroviteljstvo programa za TV emitovanje kulturne manifestacije za Odjeljenje za privredni razvoj, sport i kulturuBRČKO DISTRIKT BIH30.10.2024.11.965,81 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge radija i televizije za Kabinet GradonačelnikaBRČKO DISTRIKT BIH01.07.2024.8.500 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 51

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
nabavka usluga javnog informisanja i odnosa sa javnošćuZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH06.09.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања) општине Шамац II 4.

ЛОТ2

OPŠTINA ŠAMAC28.04.2026.19.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка услуга - медијско праћење Општине Доњи Жабар у 2026. годиниOPŠTINA DONJI ŽABAR16.03.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 47(usluge marketinga (reklame i promocije))JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH23.02.2026.1.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijsko-televizijskog praćenja aktivnosti Opštine VukosavljeOPŠTINA VUKOSAVLJE17.02.2026.5.982,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka televizijskih usluga (medijsko praćenje)

Nabavka usluga medijske prezentacije i promocije investicionih, turističkih, kulturnih i drugih potencijala opštine Lopare

OPŠTINA LOPARE08.02.2026.8.998 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге јавног информисања и односа са јавношћуZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH29.11.2025.2.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Телевизијско праћење манифестација везаних за обиљежавање Дана општине Модрича и Сајма привреде у МодричиOPŠTINA MODRIČA01.06.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 179 (usluge reklame i promocije)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH29.05.2025.1.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања) општине Шамац

ЛОТ2

OPŠTINA ŠAMAC24.04.2025.14.102,56 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуге продукције и снимања ТВ репортажа о манастирима Рожањ и ТавнаREPUBLIČKI ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNO-ISTORIJSKOG I PRIRODNOG NASLJEĐA17.03.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka televizijskih usluga (medijsko praćenje)

Nabavka usluga medijske prezentacije i promocije investicionih, turističkih, kulturnih i drugih potencijala opštine Lopare

OPŠTINA LOPARE28.01.2025.8.998 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijsko-televizijskog praćenja aktivnosti Opštine VukosavljeOPŠTINA VUKOSAVLJE28.01.2025.5.982,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга телевизијског преноса сједница СкупштинеBRČKO DISTRIKT BIH10.11.2024.152.880 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге јавног информисања и односа са јавношћуZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH29.08.2024.2.983,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медијско праћење активности (услуге информисања) општине Шамац

ЛОТ2

OPŠTINA ŠAMAC21.04.2024.14.102,56 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KUF 57 (usluge reklame i promocije)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIH03.03.2024.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijsko-televizijskog praćenja aktivnosti Opštine Vukosavlje u 2024.godiniOPŠTINA VUKOSAVLJE19.02.2024.5.982,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga elektronskog informisanja

Nabavka usluga medijske prezentacije i promocije investicionih, turističkih, kulturnih i drugih potencijala opštine Lopare

OPŠTINA LOPARE21.11.2023.9.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge javnog informisanja i odnosa sa javnošćuZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE BRČKO DISTRIKTA BIH16.11.2023.2.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 09:44