Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
TESLIĆ
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 55897

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele52
Postupci24
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

408.695,81 KMPDV osnova nije poznata
208.962,85 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,92

Poznato: 52 / 52 (100 %)

Udio s jednom ponudom26,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 52 · Samostalno: 52

Prva dodjela: 17.04.2017. · Posljednja dodjela: 14.10.2024.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA: 36 dodjelaKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.: 7 dodjelaJKP "KOMVOD" A.D. BROD: 7 dodjelaKP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20175
20181
20195
20205
20218
20229
20239
202410
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20175 217.299 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112.032,40 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 327.238,41 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 335.403,40 KMPDV osnova nije poznata9,62 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 342.370,40 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 372.358,10 KMPDV osnova nije poznata17,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 376.361,10 KMPDV osnova nije poznata17,31 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202410 4125.633 KMPDV osnova nije poznata19,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA36 181.850 KMPDV osnova nije poznata69,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

3,88 %

Nazivnik: 927 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.7 125.754,60 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

5,11 %

Nazivnik: 137 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD7 48.152,21 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 3328 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.499 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

3,33 %

Nazivnik: 30 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.440 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 331 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20172018201920202021202220232024
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA40336677
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.01111111
JKP "KOMVOD" A.D. BROD00111211
KP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD10000000
JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR00000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina52
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina52 408.695,81 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje45
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu7
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje45 360.543,60 KMPDV osnova nije poznata86,54 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu7 48.152,21 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda27
otvoreni postupak21
direktni sporazum4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda27 226.998,70 KMPDV osnova nije poznata51,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak21 173.590 KMPDV osnova nije poznata40,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.107,11 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine37 226.290 KMPDV osnova nije poznata71,15 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton36 181.850 KMPDV osnova nije poznata69,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla36 181.850 KMPDV osnova nije poznata69,23 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska15 182.405,81 KMPDV osnova nije poznata28,85 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD8 56.651,21 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ7 125.754,60 KMPDV osnova nije poznata13,46 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.440 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.440 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.440 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 52 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 59,62 % · Nazivnik: 52 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 52 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
17.03.2020.17.03.2021.
29.10.2023.29.10.2024.
14.04.2024.14.04.2025.
14.10.2024.13.10.2025.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 27

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Poziv za dostavu ponuda za nabavku roba: Opreme i materijala za mrtvačnice - pogrebna oprema broj:2-2606-51/24JKP "KOMVOD" A.D. BROD14.10.2024.18.273 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.02.06.2024.18.300 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda Konkurentski zahtjev broj:2-2903-59/23 za nabavku "Oprema i materijal za mrtvačnicu"- pogrebna opremaJKP "KOMVOD" A.D. BROD29.10.2023.11.041,10 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.17.05.2023.21.165 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.17.05.2022.28.790 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.5.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.4.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.6.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.5.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.31.03.2021.14.772,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.31.03.2020.14.772,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda broj:2-783-023/20 za nabavku pogrebne opremeJKP "KOMVOD" A.D. BROD17.03.2020.10.731 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 10

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.3.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 3

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.4.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 9

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.04.03.2019.15.922,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka pogrebnih

LOT 9 pogrebni sanduci

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.02.2019.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka pogrebnih

LOT 10 pogrebni sanduci

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.02.2019.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:44