Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
TESLIĆ
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 55897

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele69
Postupci29
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

591.361,81 KMPDV osnova nije poznata
302.358,49 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,88

Poznato: 69 / 69 (100%)

Udio s jednom ponudom26,09%

Nazivnik: 69 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 69 · Samostalno: 69

Prva dodjela: 17.04.2017. · Posljednja dodjela: 23.03.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA: 50 dodjelaKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.: 8 dodjelaJKP "KOMVOD" A.D. BROD: 8 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaKP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20175
20181
20195
20205
20218
20229
20239
202410
20259
2026 · Nepotpuna tekuća godina8
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20175 217.299 KMPDV osnova nije poznata7,25%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

112.032,40 KMPDV osnova nije poznata1,45%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20195 327.238,41 KMPDV osnova nije poznata7,25%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 335.403,40 KMPDV osnova nije poznata7,25%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 342.370,40 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 372.358,10 KMPDV osnova nije poznata13,04%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 376.361,10 KMPDV osnova nije poznata13,04%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202410 4125.633 KMPDV osnova nije poznata14,49%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20259 4132.741 KMPDV osnova nije poznata13,04%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina8 149.925 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA50 268.585 KMPDV osnova nije poznata72,46%

Nazivnik: 69 dodjela

5,39%

Nazivnik: 927 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.8 153.900,60 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

5,84%

Nazivnik: 137 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "KOMVOD" A.D. BROD8 66.102,21 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

0,24%

Nazivnik: 3328 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.275 KMPDV osnova nije poznata2,9%

Nazivnik: 69 dodjela

0,6%

Nazivnik: 331 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.499 KMPDV osnova nije poznata1,45%

Nazivnik: 69 dodjela

3,33%

Nazivnik: 30 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA4033667768
KP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.0111111110
JKP "KOMVOD" A.D. BROD0011121110
JAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR0000000110
KP KOMUNALAC A.D. BOSANSKI BROD1000000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina69
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina69 591.361,81 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje61
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje61 525.259,60 KMPDV osnova nije poznata88,41%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8 66.102,21 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak35
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda30
direktni sporazum4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak35 260.325 KMPDV osnova nije poznata50,72%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda30 322.929,70 KMPDV osnova nije poznata43,48%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.107,11 KMPDV osnova nije poznata5,8%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine52 362.860 KMPDV osnova nije poznata75,36%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton50 268.585 KMPDV osnova nije poznata72,46%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla50 268.585 KMPDV osnova nije poznata72,46%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska17 228.501,81 KMPDV osnova nije poznata24,64%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BROD9 74.601,21 KMPDV osnova nije poznata13,04%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TESLIĆ8 153.900,60 KMPDV osnova nije poznata11,59%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.275 KMPDV osnova nije poznata2,9%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.275 KMPDV osnova nije poznata2,9%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.275 KMPDV osnova nije poznata2,9%

Nazivnik: 69 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 6

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 49,28% · Nazivnik: 69 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 69 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 69 (0%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
17.03.2020.17.03.2021.
29.10.2023.29.10.2024.
14.04.2024.14.04.2025.
14.10.2024.13.10.2025.
27.07.2025.27.07.2026.
23.10.2025.22.10.2026.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 30

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Poziv za dostavu ponuda broj:2-2885-83/25 od 24.09.2025. godine za nabavku Opreme i materijala z amrtvačnice/ pogrebna opremaJKP "KOMVOD" A.D. BROD23.10.2025.17.950 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pogrebne opreme - ponovljeni postupakJAVNO PREDUZEĆE KOMUNALNO D.O.O. MOSTAR27.07.2025.49.835 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.22.06.2025.28.146 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda za nabavku roba: Opreme i materijala za mrtvačnice - pogrebna oprema broj:2-2606-51/24JKP "KOMVOD" A.D. BROD14.10.2024.18.273 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.02.06.2024.18.300 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda Konkurentski zahtjev broj:2-2903-59/23 za nabavku "Oprema i materijal za mrtvačnicu"- pogrebna opremaJKP "KOMVOD" A.D. BROD29.10.2023.11.041,10 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.17.05.2023.21.165 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.17.05.2022.28.790 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.5.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.4.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.6.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.5.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POGREBNI SANDUCI

POGREBNI SANDUCI

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA19.10.2021.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.31.03.2021.14.772,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Погребна опремаKP "KOMUNALAC-TESLIĆ" A.D.31.03.2020.14.772,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Poziv za dostavu ponuda broj:2-783-023/20 za nabavku pogrebne opremeJKP "KOMVOD" A.D. BROD17.03.2020.10.731 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 10

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.3.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 3

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.4.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka sanduka za 2020

LOT 9

JKP "KOMEMORATIVNI CENTAR" D.O.O. TUZLA05.01.2020.2.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 11:45