Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GEO KONZALTING D.O.O. SARAJEVO

GEO KONZALTING D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201409410006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 54021Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 55639Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele82
Postupci80
Naručioci37

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.334.836,55 KMPDV osnova nije poznata
682.491,09 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 65 / 82 dodjela (79,27 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

17 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,67

Poznato: 82 / 82 (100 %)

Udio s jednom ponudom26,83 %

Nazivnik: 82 dodjela

Dodjele u konzorciju20,73 %

17 / 82 · Samostalno: 65

Prva dodjela: 20.08.2015. · Posljednja dodjela: 02.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GEO KONZALTING D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 11 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR: 7 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 5 dodjelaKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO: 5 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 5 dodjelaGRAĐEVINSKI FAKULTET: 4 dodjelaZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO: 3 dodjelaZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO: 3 dodjelaOPĆINA NOVO SARAJEVO: 3 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20166
20176
20184
20198
20205
20215
202213
202312
20247
20259
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

149.970 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 626.211,50 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 549.525 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20184

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4131.515,60 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20198 737.242 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20205 515.299,15 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 310.720 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202213 842.982,30 KMPDV osnova nije poznata15,85 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 13 dodjela (76,92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202312 9429.421 KMPDV osnova nije poznata14,63 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 12 dodjela (58,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
20247 76.200 KMPDV osnova nije poznata8,54 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20259 6483.250 KMPDV osnova nije poznata10,98 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 352.500 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA11 469.360 KMPDV osnova nije poznata13,41 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 1984 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 11 dodjela (36,36 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR7 515.741,60 KMPDV osnova nije poznata8,54 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 3731 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO5 18.550 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3183 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO5 11.940 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2525 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 5 dodjela (40 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA5 20.850 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 2413 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAĐEVINSKI FAKULTET4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

114.220 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 184 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.220 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 822 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.320 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 412 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.350 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.432 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.592,30 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1234 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.250 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2831 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.850 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 870 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRNOVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 852 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2819 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2167 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

750 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2523 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.521,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3020 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.100 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1654 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1399 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA101110210130
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR010100011012
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO010120100000
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO000000032000
OPĆINA JABLANICA000000020003
GRAĐEVINSKI FAKULTET000000002020
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO002010000000
ZAVOD ZA PLANIRANJE RAZVOJA KANTONA SARAJEVO000001200000
OPĆINA NOVO SARAJEVO000000021000
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA011010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza54
Ostale usluge15
Usluge održavanja i popravki8
Kupovina4
Priprema gradilišta1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza54 760.666,55 KMPDV osnova nije poznata65,85 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 54 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Ostale usluge15 45.840 KMPDV osnova nije poznata18,29 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki8 56.970 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 8 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Kupovina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

465.380 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.980 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge59
Usluge popravaka i održavanja8
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Građevinski radovi1
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge59 771.445,05 KMPDV osnova nije poznata71,95 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 59 dodjela (83,05 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja8 56.970 KMPDV osnova nije poznata9,76 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 8 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 18.600 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

412.390 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

52.990 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.450 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.980 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.521,50 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području zdravstva i socijalne brige1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum46
otvoreni postupak29
pregovarački postupak bez objave obavještenja4
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum46 154.564,95 KMPDV osnova nije poznata56,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak29 1.099.481,60 KMPDV osnova nije poznata35,37 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 29 dodjela (51,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 14

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.785 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.005 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine79 1.324.244,25 KMPDV osnova nije poznata96,34 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 79 dodjela (78,48 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 17

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo40 248.311,15 KMPDV osnova nije poznata48,78 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 40 dodjela (82,5 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo14 46.532 KMPDV osnova nije poznata17,07 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton6 22.065 KMPDV osnova nije poznata7,32 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton5 20.850 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO5 18.550 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA5 20.850 KMPDV osnova nije poznata6,1 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.180 KMPDV osnova nije poznata4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.350 KMPDV osnova nije poznata3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.250 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.885 KMPDV osnova nije poznata2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

950 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.005 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.005 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOČA (FBIH)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

950 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.299,15 KMPDV osnova nije poznata1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PROFELIS D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru4,88 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
PROFELIS d.o.o.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,66 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
GRAĐEVINSKI FAKULTET2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ZEDIS D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
NOXBIRO D.O.O2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
FM INŽENJERING DOO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,44 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ES HYDROTECHNICS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ROUTING D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,22 %

Nazivnik: 82 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 64,63 % · Nazivnik: 82 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 82 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 82 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izrada elaborata o geotehničkim karakteristikama terena i Glavnog projekta sanacije klizišta u ulici Branilaca grada u MZ Bukva, Grad Gradačac i izrada Elaborata o geotehničkim karakteristikama terena i Glavnog projekta sanacije klizišta na trupu puta i ispod puta u MZ Škorići, Grad GradačacGRAD GRADAČAC23.07.2023.22.005 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga - provođenje istražnih radova, izrada geotehničkog elaborata, izrada glavnog projekta sanacije i projekta monitoringa za klizište Gornja Raštelica br.5OPĆINA HADŽIĆI20.09.2022.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje (opravka i baždarenje) fizikalnih i geodetskih instrumenata i opreme za tehničko osmatranje za potrebe Podružnice „Hidroelektrane na Neretvi“ JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA08.12.2021.7.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 09:43