Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ES HYDROTECHNICS D.O.O. SARAJEVO

ES HYDROTECHNICS D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200520310006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45963Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 51513Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele241
Postupci237
Naručioci49

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.092.908,56 KMPDV osnova nije poznata
558.795,27 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 239 / 241 dodjela (99,17 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,26

Poznato: 241 / 241 (100 %)

Udio s jednom ponudom2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Dodjele u konzorciju0,83 %

2 / 241 · Samostalno: 239

Prva dodjela: 11.01.2015. · Posljednja dodjela: 17.08.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ES HYDROTECHNICS D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE: 40 dodjelaOPĆINA TRNOVO: 29 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 17 dodjelaOPĆINA ILIDŽA: 13 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 10 dodjelaJP "RAD" D.D. TEŠANJ: 9 dodjelaMINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB: 9 dodjelaOPĆINA OLOVO: 7 dodjelaOPĆINA ILIJAŠ: 7 dodjelaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.: 6 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201522
201621
201747
201834
201923
202026
202118
202222
202316
20249
20253
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201522 1160.856 KMPDV osnova nije poznata9,13 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201621 1379.641,20 KMPDV osnova nije poznata8,71 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201747 20222.457,05 KMPDV osnova nije poznata19,5 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201834 16212.904,11 KMPDV osnova nije poznata14,11 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201923 16104.800 KMPDV osnova nije poznata9,54 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202026 15122.800 KMPDV osnova nije poznata10,79 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202118 1066.498,20 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202222 10111.260 KMPDV osnova nije poznata9,13 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 22 dodjela (95,45 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202316 1063.632 KMPDV osnova nije poznata6,64 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 639.660 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.400 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE40 111.294 KMPDV osnova nije poznata16,6 %

Nazivnik: 241 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 1842 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRNOVO29 235.751,70 KMPDV osnova nije poznata12,03 %

Nazivnik: 241 dodjela

3,4 %

Nazivnik: 853 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO17 69.864,11 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 3186 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA13 50.797 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 3243 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ10 45.680 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RAD" D.D. TEŠANJ9 41.000 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 1180 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB9 57.567,05 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 938 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO7 37.420 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,8 %

Nazivnik: 870 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIJAŠ7 26.660 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,47 %

Nazivnik: 1501 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.6 28.290 KMPDV osnova nije poznata2,49 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 1466 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK5 29.820 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3168 dodjela

2018 – 2019Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO5 20.403,70 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 826 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO5 21.400 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 2528 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 5 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA5 11.640 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 1830 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VOGOŠĆA5 27.800 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 2257 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.620 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 3464 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ JUG4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.840 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1050 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.708 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 720 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.690 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 582 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "TRNOVO" D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.660 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

1,77 %

Nazivnik: 226 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE93441565300
OPĆINA TRNOVO041241132020
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO03231502100
OPĆINA ILIDŽA21214101010
OPĆINA TEŠANJ11321110000
JP "RAD" D.D. TEŠANJ02241000000
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA SBK/KSB01214100000
OPĆINA OLOVO00001211110
OPĆINA ILIJAŠ20301100000
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.00120100110

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza179
Ostale usluge57
Istraživačke i razvojne usluge2
Kupovina1
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza179 873.998,56 KMPDV osnova nije poznata74,27 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 178 / 179 dodjela (99,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge57 201.770 KMPDV osnova nije poznata23,65 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 56 / 57 dodjela (98,25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.700 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.040 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge203
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost11
Ostale javne, društvene i lične usluge9
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja7
Građevinski radovi2
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša2
Industrijske mašine1
Usluge popravaka i održavanja1
Komunalne usluge1
Usluge poslovanja nekretninama1
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge203 938.901,45 KMPDV osnova nije poznata84,23 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 201 / 203 dodjela (99,01 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost11 27.738,11 KMPDV osnova nije poznata4,56 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge9 33.469 KMPDV osnova nije poznata3,73 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja7 50.540 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.380 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.660 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.480 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.040 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.700 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum227
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
otvoreni postupak5
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum227 924.736,56 KMPDV osnova nije poznata94,19 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 227 / 227 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 63.708 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak5 94.800 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.664 KMPDV osnova nije poznata0,83 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine236 1.070.378,56 KMPDV osnova nije poznata97,93 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 234 / 236 dodjela (99,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo120 617.430,51 KMPDV osnova nije poznata49,79 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 119 / 120 dodjela (99,17 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton39 174.740 KMPDV osnova nije poznata16,18 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)33 259.411,70 KMPDV osnova nije poznata13,69 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo26 108.314,11 KMPDV osnova nije poznata10,79 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton21 116.745,05 KMPDV osnova nije poznata8,71 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ19 86.680 KMPDV osnova nije poznata7,88 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO17 69.864,11 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA13 50.797 KMPDV osnova nije poznata5,39 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ11 47.350 KMPDV osnova nije poznata4,56 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI7 34.270 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO7 37.420 KMPDV osnova nije poznata2,9 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 11.640 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VOGOŠĆA5 27.800 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK5 29.820 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA5 11.640 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.910 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.708 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.840 KMPDV osnova nije poznata1,66 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.300 KMPDV osnova nije poznata1,24 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DESIGN & QC D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GEO KONZALTING D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,41 %

Nazivnik: 241 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 97,93 % · Nazivnik: 241 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 241 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 241 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Vanjske ekspertske usluge za implementaciju tehničkih radnih paketa u okviru projekta SMARTRUVERSARAJEVSKA REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA "SERDA" D.O.O. SARAJEVO06.08.2022.36.800 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 241

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluge izmjene i dopune Glavnog projekta sanacije vodovodne mreže lokacije OS BiH kasarna i aerodrom "Dubrave" ŽiviniceMINISTARSTVO ODBRANE BIH17.08.2025.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Printanje i uvezivanje Glavnog projektaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA12.02.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge - Izrada projekta iskolčenja za objekat majmunarnikKJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO20.01.2025.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izmjene i dopune Glavnog projekta uređivanje korita rijeke Bosne Banlozi-ZenicaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA07.10.2024.2.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projekta uređenja dijela vodotoka rijeke KrsinjaOPĆINA TRNOVO03.09.2024.5.880 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projekta uređenje korita rijeke Bosne ES HYDROTECHNICSJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA06.08.2024.2.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija elaborata sanitarne zaštite izvorišta Zeleni VirOPĆINA OLOVO10.07.2024.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projekta Uređenje korita rijeke Bosne ES HYDROTECHNICSJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA26.05.2024.2.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije "Uvođenje vode iz bunara HIB 2 u rezervoar "Zovik 1", općina HadžićiJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.14.05.2024.5.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

izrada projekta kanalizacione mreže Sportski centar - POV GrkaricaJKP "TRNOVO" D.O.O.13.05.2024.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS 76/24 Novelacija Izvedbenog projekta Instalacija javne rasvjete saobraćajnice "Nova ulica Osik" SarajevoOPĆINA ILIDŽA03.04.2024.1.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija projektne dokumentacijeOPĆINA TRNOVO29.01.2024.5.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije

Izrada projektne dokumentacije (glavnog projekta) primarne i sekundarne kanalizacije sanitarno fekalnih voda naselja Paloč

OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE20.12.2023.2.992 KMPDV osnova nije poznata11Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije

Izrada projektne dokumentacije (glavnog projekta) snabdijevanja vodom mjesne zajednice Grnica

OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE20.12.2023.8.548 KMPDV osnova nije poznata10Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije

Izrada projektne dokumentacije (glavnog projekta) spajanja kanala "Barice" na uzvodnom dijelu na otvoreni vodotok rijeke Vrbas

OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE20.12.2023.2.308 KMPDV osnova nije poznata9Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga revizije na projektu: Izrada glavnog projekta Uređenje korita rijeke Bosne uzvodno od ušća rijeke Liješnice, lijeva i desna obala i zaštita od poplava Natron Hayat Maglaj i Uređenje obala i korita rijeke Bosne nizvodno od grada Maglaja, a u dijelu Asfaltne baze, Grad MaglajAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE30.11.2023.930 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DS-75/23 Izrada Programa monitoringa radi praćenja utvrđenog ekološki prihvatljivog protoka na jezeru Sniježnica, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA25.09.2023.2.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Novelacija i dopuna Elaborata o određivanju ekološki prihvatljivog protoka na jezeru SniježnicaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA10.09.2023.3.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga izrade projekta izvedenog stanja vanjskih hidroinstalacija za lokaciju asfaltne baze - MisočaSARAJEVOPUTEVI DD SARAJEVO29.08.2023.2.560 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije upuštanja vode iz vodovodnog sistema "Kradenik" Pazarić u vodovodni sistem "Krupa"JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" D.O.O.09.08.2023.5.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 18:45