Preskoči na sadržaj

Dobavljač

PROKONSING D.O.O. MOSTAR

PROKONSING D.O.O. MOSTAR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227855750006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 53439Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele70
Postupci63
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

251.909,50 KMPDV osnova nije poznata
128.799,28 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 68 / 70 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,74

Poznato: 70 / 70 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Dodjele u konzorciju2,86 %

2 / 70 · Samostalno: 68

Prva dodjela: 11.10.2016. · Posljednja dodjela: 13.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

PROKONSING D.O.O. MOSTAR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA: 19 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 16 dodjelaGRAD KONJIC: 11 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaKANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO: 4 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 3 dodjelaFEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA: 2 dodjelaGRAD MOSTAR: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR: 2 dodjelaMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20171
20181
20191
20203
20218
202213
20239
202412
202510
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.750 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117.490 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.950 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.110 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 625.251,75 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202213 324.219,35 KMPDV osnova nije poznata18,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 332.720 KMPDV osnova nije poznata12,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202412 549.799 KMPDV osnova nije poznata17,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202510 636.819,40 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 440.800 KMPDV osnova nije poznata15,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 11 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA19 97.000 KMPDV osnova nije poznata27,14 %

Nazivnik: 70 dodjela

7,66 %

Nazivnik: 248 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.16 48.425,15 KMPDV osnova nije poznata22,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC11 19.120 KMPDV osnova nije poznata15,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

1,09 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.550 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.024,35 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.460 KMPDV osnova nije poznata4,29 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.790 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1117 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.150 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1102 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.900 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

1,15 %

Nazivnik: 174 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

550 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 479 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI AGROMEDITERANSKI ZAVOD MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 473 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP DEPONIJA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.940 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1472 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 294 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.500 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 445 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU NARODNO POZORISTE MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.500 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAŠINSKI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

0,94 %

Nazivnik: 106 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA00000034426
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.00001104541
GRAD KONJIC00000080102
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO00000000112
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO00000220000
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA00011100000
FEDERALNO MINISTARSTVO RASELJENIH OSOBA I IZBJEGLICA00100100000
GRAD MOSTAR10000100000
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR00000200000
MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K00000000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza65
Ostale usluge4
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza65 238.140,15 KMPDV osnova nije poznata92,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 65 dodjela (96,92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.769,35 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge67
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Građevinski radovi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge67 239.449,50 KMPDV osnova nije poznata95,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 67 dodjela (97,01 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.510 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

950 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum41
otvoreni postupak14
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum41 172.546,15 KMPDV osnova nije poznata58,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak14 53.618 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 14 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13 25.486 KMPDV osnova nije poznata18,57 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

259,35 KMPDV osnova nije poznata2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine70 251.909,50 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 70 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton21 52.660 KMPDV osnova nije poznata30 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo11 31.034,35 KMPDV osnova nije poznata15,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 11 dodjela (81,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Konjic11 19.120 KMPDV osnova nije poznata15,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar8 30.990 KMPDV osnova nije poznata11,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo7 24.010 KMPDV osnova nije poznata10 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.550 KMPDV osnova nije poznata5,71 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"GRADNJA" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,86 %

Nazivnik: 70 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 80 % · Nazivnik: 70 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 70 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 70 (1,43 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
27.04.2026.27.04.2027.
13.01.2025.13.01.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 70

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Pruženje usluga nadzora nad izvođenjem radova na nadvišenju i sanaciji desnog nasipa na rijeci TMT na dionici Hadžimujin most-ustava Parilo st;6+630-7+130, grad Ljubuški.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA13.10.2026.5.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji pločastih propusta i mostova

LOT-2

GRAD KONJIC10.09.2026.1.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad vađenjem materijala iz korita rijeke Neretve u naselju Jasenica, grad MostarAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA21.07.2026.5.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad vađenjem materijala iz korita rijeke Neretve na dionici II "Peline", grad Čapljina.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA16.07.2026.5.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada elaborata inžinjersko-geodetsko snimanje terena za sanaciju desne obale rijeke Neretve u naselju Donje polje, grad Konjic.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA24.06.2026.3.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad izvođenje radova na tekućem održavanju zapadne fasade objekta Galerije Berber - područje Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO17.06.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga nadzora nad izvođenjem radova na nadvišenju i sanaciji desnog nasipa na rijeci TMT na dionici početak nasipa-ustava parilo st;8+500-7+130, grad LjubuškiAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA08.06.2026.5.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji pješačke staze na M6_001, prolaz kroz naselje Sovići, km 2+200 – km 4+500, općina Grude, III fazaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.28.05.2026.900 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZOR NAD IZVOĐENJEM GRAĐEVINSKIH RADOVA

LOT-4 (Regulacije vodotoka II kategorije)

GRAD KONJIC27.04.2026.6.900 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje usluga nadzora nad izvođenjem radova na sanaciji desnog nasipa i čišćenje korita rijeke Vrioštice na dionici most "Jagetina" st;0+300 - brana "Brod" st; 1+750, grad Ljubuški.AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA21.04.2026.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge stručnog nadzora nad izvođenjem građevinskih radova na sanaciji mosta Ćumurija – područje Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO05.04.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova na izgradnji kružnog toka na cesti M6.1_009 km 2+950 kod Lagera, općina PosušjeJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.23.12.2025.6.500 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija glavnog projekta rekonstrukcije raskrsnice na cesti M6.1. sa lokalnom cestom za Blagaj, dionica Gnojnice – Nevesinje 2, u km 2+300JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.21.09.2025.1.709,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova: Sanacija kolovoza, prolaz kroz StolacJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.18.09.2025.5.899 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručnog nadzora nad radovimaJU CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I PODRŠKU "LOS ROSALES" MOSTAR22.07.2025.3.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Za pružanje usluga nadzora nad izvođenjem radova na nadvišenju i sanaciji lijevog nasipa na rijeci TMT na dionici Zlatarica st:3+100-4+450, grad LjubuškiAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA17.07.2025.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad vađenjem materijala iz vodotoka rijeke Neretve u naselju Peline, grad ČapljinaAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE JADRANSKOG MORA10.07.2025.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova: Izgradnja nogostupa na M17.3, ulaz u NeumJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.01.07.2025.4.261 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge revizije projektne dokumentacije glavnog projekta rekonstrukcije i modernizacije ceste R-435a, dionica Potoci-Ljeskovac-HaremMINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K01.07.2025.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE NADZORAJP "TRŽNICE-PIJACE" D.O.O. MOSTAR17.06.2025.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 13:20