Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"GRADNJA" D.O.O.

"GRADNJA" D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227100870001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50238Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele125
Postupci125
Naručioci28

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

3.012.491 KMPDV osnova nije poznata
1.540.262,19 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 119 / 125 dodjela (95,2 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

6 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,9

Poznato: 125 / 125 (100 %)

Udio s jednom ponudom19,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Dodjele u konzorciju4,8 %

6 / 125 · Samostalno: 119

Prva dodjela: 20.09.2015. · Posljednja dodjela: 22.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"GRADNJA" D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR: 65 dodjelaSVEUČILIŠTE U MOSTARU: 8 dodjelaZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.: 6 dodjelaGRAD MOSTAR: 6 dodjelaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU: 4 dodjelaFEDERALNI HIDROMETEOROLOŠKI ZAVOD: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR: 3 dodjelaNASTAVNIČKI FAKULTET: 3 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 2 dodjelaGRAD STOLAC: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20155
20166
20179
201812
201910
20206
20215
20227
202314
202418
202518
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20155 371.266,56 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20166 4112.600,19 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20179 478.758,77 KMPDV osnova nije poznata7,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201812 4348.705,29 KMPDV osnova nije poznata9,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201910 7266.375,49 KMPDV osnova nije poznata8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 5106.008,98 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20215 226.588,20 KMPDV osnova nije poznata4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20227 549.508,78 KMPDV osnova nije poznata5,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202314 61.222.462,76 KMPDV osnova nije poznata11,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202418 4354.906,15 KMPDV osnova nije poznata14,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202518 8177.044 KMPDV osnova nije poznata14,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 18 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 5198.265,83 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR65 813.101,01 KMPDV osnova nije poznata52 %

Nazivnik: 125 dodjela

13,89 %

Nazivnik: 468 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠTE U MOSTARU8 462.144,68 KMPDV osnova nije poznata6,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 1854 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.6 66.196,78 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 5966 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR6 94.713,14 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,54 %

Nazivnik: 1102 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 6 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

51.866,10 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 780 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI HIDROMETEOROLOŠKI ZAVOD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.129,12 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

1,14 %

Nazivnik: 351 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.947,50 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 2943 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NASTAVNIČKI FAKULTET3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.835 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

2,26 %

Nazivnik: 133 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2827 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD STOLAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.154,70 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3706 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ČAPLJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87.517,24 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 532 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

919.400 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 314 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "BLAGAJ"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

33.175,43 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA KULTURU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.840 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

4,17 %

Nazivnik: 48 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.010 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 555 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.820 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6836 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SVEUČILIŠNA KLINIČKA BOLNICA MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.757,50 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3579 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "MEĐUNARODNA ZRAČNA LUKA-AERODROM MOSTAR" D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.061,30 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 547 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZDRAVLJA FOJNICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.900 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1015 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE INSTITUCIJA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.692,90 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1765 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR12542243815109
SVEUČILIŠTE U MOSTARU000431000000
ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.000301001100
GRAD MOSTAR022001001000
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU000000000121
FEDERALNI HIDROMETEOROLOŠKI ZAVOD310000000000
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR000000000003
NASTAVNIČKI FAKULTET000000002010
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO000000000011
GRAD STOLAC000000110000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo56
Završni građevinski radovi31
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza15
Kupovina14
Ostale usluge4
Građevinske instalacije3
Usluge održavanja i popravki2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo56 1.842.338,48 KMPDV osnova nije poznata44,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 56 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi31 943.118,24 KMPDV osnova nije poznata24,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza15 28.744,40 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 15 dodjela (86,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kupovina14 99.359,70 KMPDV osnova nije poznata11,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.036,70 KMPDV osnova nije poznata3,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.774,98 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.118,50 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi90
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge15
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13
Usluge popravaka i održavanja3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Industrijske mašine1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi90 2.792.544,72 KMPDV osnova nije poznata72 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 90 dodjela (95,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge15 28.744,40 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 15 dodjela (86,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)13 95.368,60 KMPDV osnova nije poznata10,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

56.971,30 KMPDV osnova nije poznata2,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.905 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.800 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.855 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.992,98 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum73
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda35
otvoreni postupak15
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum73 292.168,08 KMPDV osnova nije poznata58,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda35 992.750,61 KMPDV osnova nije poznata28 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak15 1.668.659,68 KMPDV osnova nije poznata12 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 15 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

58.912,63 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine118 2.927.601,32 KMPDV osnova nije poznata94,4 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 112 / 118 dodjela (94,92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton105 1.862.834,70 KMPDV osnova nije poznata84 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 102 / 105 dodjela (97,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Grad Mostar79 1.054.897,38 KMPDV osnova nije poznata63,2 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 79 dodjela (98,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Republika Srpska6 66.196,78 KMPDV osnova nije poznata4,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Čapljina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

87.517,24 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
STOLAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.154,70 KMPDV osnova nije poznata1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.900 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.010 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ljubuški1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.010 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOJNICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.900 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.026 KMPDV osnova nije poznata0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČITLUK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DRUŠTVO ZA GRAĐEVINARSTVO, TRGOVINU I USLUGE "GTR" D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PROKONSING D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
HP INVESTING DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GD VISAK DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,8 %

Nazivnik: 125 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 88 % · Nazivnik: 125 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 125 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 125 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
13.01.2025.13.01.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 125

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Održavanje enterijera i eksterijera objekata u historijskom gradskom području Blagaj (objekti u čaršiji)AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR22.09.2026.5.947 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja AL vrata za OP saluJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR27.08.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Građevinsko-zanatski radovi na pripremi prostorije za skladištenje medicinskog otpadaJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR26.08.2026.5.982,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja otvora za zgradu MO sportaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU30.07.2026.19.950 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavaka i ugradnja dodatnih ulaznih vrata na bolničkoj apoteciJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR21.07.2026.5.965 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad građevinsko-zanatskim radovima i sanaciji oštećenja objekta u ulici Drage Palavestre br. 1 u MostaruAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR12.07.2026.2.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija i dogradnja učionicaJAVNA USTANOVA OŠ "ZALIK"05.07.2026.72.119,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad održavanjem fasada u području Starog grada oko Starog mostaAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR20.05.2026.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad održavanjem fasade nekadašnje Zemljoradničke zadruge u ulici Braće Fejića u Mostaru (nastavak prekinutih radova)AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR04.05.2026.2.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje dijela fasade poslovnog prostora u ulici M. Tita br. 144AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR19.04.2026.5.895 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge stručnog nadzora nad izvođenjem građevinskih radova na sanaciji mosta Ćumurija – područje Općine Stari Grad SarajevoOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO05.04.2026.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Intervencija na južnom zidu devastiranog objekta Grkovića kućeAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR15.03.2026.5.983 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad hitnim mjerama privremene sanacije krova objekta u ulici Drage Palavestre br.1 u MostaruAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR15.03.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje krovova u području Starog grada oko Starog mosta (ulice:Jusovina,Onešćukova, Ćemalovića i Titova)AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR22.02.2026.59.894,13 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje zaštitnih skela na devastiranim objektima u Historijskom urbanom krajoliku MostarAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR09.02.2026.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Postavljanje dvanaest (12)tabli upozorenja od obrušavanja ruševinaAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR30.12.2025.355 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Demontaža, nabavka i ugradnja novih otvora na objektu u ulici Maršala Tita 123 i poduzimanje hitnih mjera na obezbjeđenju objekta u ulici Drage Palavestre 1AGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR24.12.2025.5.975 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje okoliša nacionalnog spomenika crkve sv.Blaža GradnićiOPĆINA ČITLUK01.12.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tekuće održavanje eksterijera i enterijera u HUK-u Mostar - ul. M. TitaAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR01.12.2025.5.940,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad poduzimanjem hitnih mjera osiguranja građevine Više djevojačke školeAGENCIJA "STARI GRAD" MOSTAR17.11.2025.1.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 03:40