Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 52796

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele567
Postupci550
Naručioci50

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.558.612 KMPDV osnova nije poznata
1.308.197,54 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 567 / 567 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,44

Poznato: 567 / 567 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 567 · Samostalno: 567

Prva dodjela: 12.02.2017. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OSNOVNI SUD U PRIJEDORU: 92 dodjelaJAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR: 64 dodjelaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU: 48 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA: 43 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 37 dodjelaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU: 31 dodjelaOPŠTINA KOZARSKA DUBICA: 28 dodjelaOPŠTINA OŠTRA LUKA: 25 dodjelaJP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.: 21 dodjelaOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201724
201840
201941
202041
202155
202261
202396
202468
202584
2026 · Nepotpuna tekuća godina57
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201724 9104.384,31 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201840 12182.997,44 KMPDV osnova nije poznata7,05 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201941 13161.338,95 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202041 14256.417,60 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202155 17233.353,82 KMPDV osnova nije poznata9,7 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202261 20450.018,61 KMPDV osnova nije poznata10,76 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202396 25359.220,59 KMPDV osnova nije poznata16,93 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 96 / 96 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202468 21260.990,22 KMPDV osnova nije poznata11,99 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202584 21281.525,67 KMPDV osnova nije poznata14,81 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina57 24268.364,79 KMPDV osnova nije poznata10,05 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU92 256.498,55 KMPDV osnova nije poznata16,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

16,14 %

Nazivnik: 570 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR64 192.524,01 KMPDV osnova nije poznata11,29 %

Nazivnik: 567 dodjela

3,9 %

Nazivnik: 1639 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU48 173.928,82 KMPDV osnova nije poznata8,47 %

Nazivnik: 567 dodjela

7,34 %

Nazivnik: 654 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA43 20.565,84 KMPDV osnova nije poznata7,58 %

Nazivnik: 567 dodjela

6 %

Nazivnik: 717 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR37 516.679 KMPDV osnova nije poznata6,53 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,21 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU31 162.477,76 KMPDV osnova nije poznata5,47 %

Nazivnik: 567 dodjela

4,33 %

Nazivnik: 716 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA28 142.217,86 KMPDV osnova nije poznata4,94 %

Nazivnik: 567 dodjela

1,63 %

Nazivnik: 1720 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OŠTRA LUKA25 67.034,72 KMPDV osnova nije poznata4,41 %

Nazivnik: 567 dodjela

4,08 %

Nazivnik: 613 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.21 253.988,01 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 567 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 2952 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR16 35.783,78 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,07 %

Nazivnik: 772 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U KOZARSKOJ DUBICI15 39.973,09 KMPDV osnova nije poznata2,65 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,73 %

Nazivnik: 549 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR13 29.940,73 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 567 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KRUPA NA UNI12 16.634,17 KMPDV osnova nije poznata2,12 %

Nazivnik: 567 dodjela

8,82 %

Nazivnik: 136 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE10 95.741,71 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 567 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 1906 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZECE "ZAVOD ZA IZGRADNJU GRADA" PRIJEDOR10 43.194,61 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 567 dodjela

16,13 %

Nazivnik: 62 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР10 8.482,77 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,46 %

Nazivnik: 406 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR8 12.094,20 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,75 %

Nazivnik: 291 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR7 44.098,45 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

3,18 %

Nazivnik: 220 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UPRAVE I LOKALNE SAMOUPRAVE6 33.181,78 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

2,18 %

Nazivnik: 275 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVI GRAD6 17.951,45 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2141 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU44524122312179
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR41197875643
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU3987434550
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA001131181153
GRAD PRIJEDOR2445565402
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU7221641251
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA00002243143
OPŠTINA OŠTRA LUKA1126214521
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.0324351111
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR0000044341

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina491
Ostale usluge46
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20
Usluge održavanja i popravki6
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3
Zakup1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina491 2.405.025,75 KMPDV osnova nije poznata86,6 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 491 / 491 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge46 86.308,97 KMPDV osnova nije poznata8,11 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20 48.208,95 KMPDV osnova nije poznata3,53 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 3.660,52 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.100,12 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.307,69 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške372
Usluge popravaka i održavanja58
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema35
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)27
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška17
Programski paketi i informacijski sistemi14
Industrijske mašine13
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)6
Štampani materijal i srodni proizvodi5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške372 1.848.540,92 KMPDV osnova nije poznata65,61 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 372 / 372 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja58 57.315,23 KMPDV osnova nije poznata10,23 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema35 68.357,80 KMPDV osnova nije poznata6,17 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)27 59.478,12 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17 29.140,28 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška17 78.286,37 KMPDV osnova nije poznata3 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi14 55.744,87 KMPDV osnova nije poznata2,47 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine13 31.610,81 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9 184.065,89 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8 21.336,14 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)6 139.975,81 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi5 29.235,70 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.263,56 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.159,86 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.388,89 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299,15 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum481
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda53
otvoreni postupak33
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum481 989.819,12 KMPDV osnova nije poznata84,83 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 481 / 481 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda53 753.213,88 KMPDV osnova nije poznata9,35 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak33 815.579 KMPDV osnova nije poznata5,82 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska557 2.423.411,44 KMPDV osnova nije poznata98,24 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 557 / 557 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor333 1.498.137,27 KMPDV osnova nije poznata58,73 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 333 / 333 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠTRA LUKA68 87.600,56 KMPDV osnova nije poznata11,99 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOZARSKA DUBICA43 182.190,95 KMPDV osnova nije poznata7,58 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KRUPA NA UNI12 16.634,17 KMPDV osnova nije poznata2,12 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine9 122.200,56 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton6 47.375,56 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD6 17.951,45 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MRKONJIĆ GRAD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.485 KMPDV osnova nije poznata0,71 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.975 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.420 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.450 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.850 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.700 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

226,50 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.450 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLJUČ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.460 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 567 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 10

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,18 % · Nazivnik: 567 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 567 (0,18 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 567 (0,18 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
12.02.2017.12.02.2018.
25.02.2018.25.02.2019.
06.08.2019.06.08.2020.
27.09.2021.27.09.2022.
30.08.2022.30.08.2023.
22.11.2023.22.11.2024.
15.05.2024.15.05.2025.
27.05.2026.27.05.2027.
27.05.2026.27.05.2027.
27.05.2026.27.05.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 567

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga-održavanje, servis i popravak kancelarijskih mašina(štampača i kopir aparata)OSNOVNI SUD U PRIJEDORU04.10.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka robe-bubnjevi za tonereOSNOVNI SUD U PRIJEDORU30.09.2026.1.312,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Сервисирање штампачаJAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"22.09.2026.81,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor broj: 251/26JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR21.09.2026.401,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунара за потребе Општинске управе у току 2026.годинеOPŠTINA KOZARSKA DUBICA20.09.2026.2.045,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opremeЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕЈ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОР16.09.2026.1.264,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kompjuterski materijalЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕЈ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОР16.09.2026.68,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка тонераJU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR08.09.2026.145,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и испорука опреме за видеонадзор и опрема за одржавање и допуну система видеонадзора за камере МУП

Лот 2 Набавка и испорука опреме за видеоназор и опрема за одржавање и допуну система видеонадзора за камере МУП

GRAD PRIJEDOR03.09.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка и испорука опреме за видеонадзор и опрема за одржавање и допуну система видеонадзора за камере МУП

Лот 1 Набавка и испорука опреме за видеонадзор

GRAD PRIJEDOR03.09.2026.2.130 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

набавка 2 ком ССД дискова за рачунареJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA31.08.2026.222,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

рачунарска опремаJZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE17.08.2026.5.700 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opremeЈАВНА УСТАНОВА МАТИЧНИ МУЗЕЈ КОЗАРЕ ПРИЈЕДОР13.08.2026.123,93 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Климатизациони уређаји за потребе Општинске управе општине Нови Град у 2026. годиниOPŠTINA NOVI GRAD12.08.2026.2.307,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA RAČUNARSKE OPREMEJU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR23.07.2026.271,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opremeJU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR22.07.2026.1.521,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka toneraJU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR14.07.2026.205,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

НАБАВКА ХАРДВЕРСКЕ И РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ И ОСТАЛИХ ИКТ СРЕДСТАВАОСНОВНИ СУД У ГРАДИШЦИ12.07.2026.8.450 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompjuterske opremeOPĆINA KLJUČ07.07.2026.8.460 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga održavanja server saleKOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR07.07.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 08:12