Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
PRIJEDOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 52796

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele568
Postupci551
Naručioci50

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.558.993,62 KMPDV osnova nije poznata
1.308.392,66 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 568 / 568 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,44

Poznato: 568 / 568 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,23 %

Nazivnik: 568 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 568 · Samostalno: 568

Prva dodjela: 12.02.2017. · Posljednja dodjela: 15.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OSNOVNI SUD U PRIJEDORU: 92 dodjelaJAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR: 65 dodjelaOKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU: 48 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA: 43 dodjelaGRAD PRIJEDOR: 37 dodjelaOKRUŽNI SUD U PRIJEDORU: 31 dodjelaOPŠTINA KOZARSKA DUBICA: 28 dodjelaOPŠTINA OŠTRA LUKA: 25 dodjelaJP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.: 21 dodjelaOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201724
201840
201941
202041
202155
202261
202396
202468
202584
2026 · Nepotpuna tekuća godina58
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201724 9104.384,31 KMPDV osnova nije poznata4,23 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201840 12182.997,44 KMPDV osnova nije poznata7,04 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201941 13161.338,95 KMPDV osnova nije poznata7,22 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202041 14256.417,60 KMPDV osnova nije poznata7,22 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202155 17233.353,82 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202261 20450.018,61 KMPDV osnova nije poznata10,74 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202396 25359.220,59 KMPDV osnova nije poznata16,9 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 96 / 96 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202468 21260.990,22 KMPDV osnova nije poznata11,97 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202584 21281.525,67 KMPDV osnova nije poznata14,79 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 84 / 84 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina58 24268.746,41 KMPDV osnova nije poznata10,21 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU92 256.498,55 KMPDV osnova nije poznata16,2 %

Nazivnik: 568 dodjela

16,14 %

Nazivnik: 570 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR65 192.905,63 KMPDV osnova nije poznata11,44 %

Nazivnik: 568 dodjela

3,96 %

Nazivnik: 1642 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU48 173.928,82 KMPDV osnova nije poznata8,45 %

Nazivnik: 568 dodjela

7,34 %

Nazivnik: 654 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA43 20.565,84 KMPDV osnova nije poznata7,57 %

Nazivnik: 568 dodjela

5,98 %

Nazivnik: 719 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRIJEDOR37 516.679 KMPDV osnova nije poznata6,51 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,21 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU31 162.477,76 KMPDV osnova nije poznata5,46 %

Nazivnik: 568 dodjela

4,33 %

Nazivnik: 716 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA28 142.217,86 KMPDV osnova nije poznata4,93 %

Nazivnik: 568 dodjela

1,63 %

Nazivnik: 1723 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OŠTRA LUKA25 67.034,72 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 568 dodjela

4,08 %

Nazivnik: 613 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.21 253.988,01 KMPDV osnova nije poznata3,7 %

Nazivnik: 568 dodjela

0,71 %

Nazivnik: 2952 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR16 35.783,78 KMPDV osnova nije poznata2,82 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,05 %

Nazivnik: 781 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U KOZARSKOJ DUBICI15 39.973,09 KMPDV osnova nije poznata2,64 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,73 %

Nazivnik: 549 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AD "TOPLANA" PRIJEDOR13 29.940,73 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 568 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 1903 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA KRUPA NA UNI12 16.634,17 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 568 dodjela

8,82 %

Nazivnik: 136 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SLUŽBENI GLASNIK REPUBLIKE SRPSKE10 95.741,71 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 568 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 1906 dodjela

2020 – 2023Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZECE "ZAVOD ZA IZGRADNJU GRADA" PRIJEDOR10 43.194,61 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 568 dodjela

16,13 %

Nazivnik: 62 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ДЈЕЧИЈИ ВРТИЋ "РАДОСТ" ПРИЈЕДОР10 8.482,77 KMPDV osnova nije poznata1,76 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,46 %

Nazivnik: 406 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DOM ZA STARIJA LICA PRIJEDOR8 12.094,20 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,75 %

Nazivnik: 291 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR7 44.098,45 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 568 dodjela

3,18 %

Nazivnik: 220 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UPRAVE I LOKALNE SAMOUPRAVE6 33.181,78 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

2,18 %

Nazivnik: 275 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NOVI GRAD6 17.951,45 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 2147 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2017201820192020202120222023202420252026
OSNOVNI SUD U PRIJEDORU44524122312179
JAVNA USTANOVA "CENTAR ZA PRIKAZIVANJE FILMOVA" PRIJEDOR41197875644
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD U PRIJEDORU3987434550
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" OŠTRA LUKA001131181153
GRAD PRIJEDOR2445565402
OKRUŽNI SUD U PRIJEDORU7221641251
OPŠTINA KOZARSKA DUBICA00002243143
OPŠTINA OŠTRA LUKA1126214521
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.0324351111
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO PRIJEDOR0000044341

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina492
Ostale usluge46
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20
Usluge održavanja i popravki6
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3
Zakup1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina492 2.405.407,37 KMPDV osnova nije poznata86,62 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 492 / 492 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge46 86.308,97 KMPDV osnova nije poznata8,1 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge20 48.208,95 KMPDV osnova nije poznata3,52 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 3.660,52 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rekreacione usluge, kulturne i sportske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.100,12 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zakup1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.307,69 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške372
Usluge popravaka i održavanja58
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema35
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)28
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška17
Programski paketi i informacijski sistemi14
Industrijske mašine13
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)6
Štampani materijal i srodni proizvodi5
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške372 1.848.540,92 KMPDV osnova nije poznata65,49 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 372 / 372 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja58 57.315,23 KMPDV osnova nije poznata10,21 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema35 68.357,80 KMPDV osnova nije poznata6,16 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)28 59.859,74 KMPDV osnova nije poznata4,93 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta17 29.140,28 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška17 78.286,37 KMPDV osnova nije poznata2,99 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi14 55.744,87 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine13 31.610,81 KMPDV osnova nije poznata2,29 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9 184.065,89 KMPDV osnova nije poznata1,58 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu8 21.336,14 KMPDV osnova nije poznata1,41 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)6 139.975,81 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi5 29.235,70 KMPDV osnova nije poznata0,88 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.263,56 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.159,86 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.388,89 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

299,15 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,68 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum482
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda53
otvoreni postupak33
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum482 990.200,74 KMPDV osnova nije poznata84,86 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 482 / 482 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda53 753.213,88 KMPDV osnova nije poznata9,33 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak33 815.579 KMPDV osnova nije poznata5,81 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska558 2.423.793,06 KMPDV osnova nije poznata98,24 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 558 / 558 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor334 1.498.518,89 KMPDV osnova nije poznata58,8 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 334 / 334 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠTRA LUKA68 87.600,56 KMPDV osnova nije poznata11,97 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOZARSKA DUBICA43 182.190,95 KMPDV osnova nije poznata7,57 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KRUPA NA UNI12 16.634,17 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine9 122.200,56 KMPDV osnova nije poznata1,58 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton6 47.375,56 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD6 17.951,45 KMPDV osnova nije poznata1,06 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MRKONJIĆ GRAD4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.485 KMPDV osnova nije poznata0,7 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

53.975 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Banja Luka1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.420 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.450 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.850 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.700 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOSTAJNICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

226,50 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.450 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLJUČ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.460 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.000 KMPDV osnova nije poznata0,18 %

Nazivnik: 568 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 10

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 94,19 % · Nazivnik: 568 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 568 (0,18 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 568 (0,18 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
27.05.2026.27.05.2027.
27.05.2026.27.05.2027.
27.05.2026.27.05.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 53

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
НАБАВКА ХАРДВЕРСКЕ И РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ И ОСТАЛИХ ИКТ СРЕДСТАВАОСНОВНИ СУД У ГРАДИШЦИ12.07.2026.8.450 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompjuterske opremeOPĆINA KLJUČ07.07.2026.8.460 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Канцеларијски материјал

ЛОТ 3 Термо траке

JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE27.05.2026.2.585 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Канцеларијски материјал

ЛOT 2 Пaпир зa штaмпaњe

JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE27.05.2026.11.130 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Канцеларијски материјал

LOT 1 Кaнцeлaриjски мaтeриjaл

JZU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTA REPUBLIKE SRPSKE27.05.2026.8.930 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунара и рачунарске опремеMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA I VEZA24.12.2025.2.530 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунара и рачунарске опремеMINISTARSTVO SAOBRAĆAJA I VEZA26.11.2025.4.960 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка опреме за систем видео надзора на подручју Општине Козарска Дубица-II фазаOPŠTINA KOZARSKA DUBICA04.08.2025.27.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске опремеOPŠTINA MRKONJIĆ GRAD08.06.2025.19.980 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Комплетна обрада и јавна презентација изборних резултата за локалне изборе 2024.године путем апликације за унос изборних резултата у јединствени изборни систем БиХGRAD PRIJEDOR18.08.2024.11.111,11 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске опремеOPŠTINA MRKONJIĆ GRAD29.05.2024.13.825 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kancelarijskog materijalaKOMUNALNE USLUGE A.D. PRIJEDOR15.05.2024.17.098 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka tehničke opreme za potrebe Ministarstva unutrašnjih poslova RS – proširenje i modernizacija sistema za nadzor i snimanje javnih mjesta u opštini Oštra LukaOPŠTINA OŠTRA LUKA07.12.2023.14.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laptopaSKUPŠTINA-SLUŽBA SKUPŠTINE TUZLANSKOG KANTONA09.11.2023.30.975 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA RAČUNARSKE OPREMEOSNOVNI SUD U KOZARSKOJ DUBICI09.11.2023.17.000 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске опреме

Рачунарска опрема

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR07.11.2023.11.200 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка тонера за фотокопирне, продукционе и мрежне принтереШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПРИЈЕДОР'' ПРИЈЕДОР24.09.2023.5.958 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laptopa za potrebe vijećnika Općine JajceOPĆINA JAJCE30.08.2023.20.850 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка канцеларијског материјала и тонера за ласерске штампаче и копир апарат

Дискови за чување података

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA PRIJEDOR19.07.2023.4.500 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка информатичке опреме.OPŠTINA MRKONJIĆ GRAD18.05.2023.13.680 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08