Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HIDROMONT DOO SREBRENIK

HIDROMONT DOO SREBRENIK: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
SREBRENIK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209097810002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48933Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 50800Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele212
Postupci198
Naručioci38

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

9.088.248,01 KMPDV osnova nije poznata
4.646.747,42 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 202 / 212 dodjela (95,28 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

10 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,64

Poznato: 212 / 212 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,45 %

Nazivnik: 212 dodjela

Dodjele u konzorciju4,72 %

10 / 212 · Samostalno: 202

Prva dodjela: 24.04.2015. · Posljednja dodjela: 08.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HIDROMONT DOO SREBRENIK

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD SREBRENIK: 41 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 37 dodjelaGRAD GRAČANICA: 20 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC: 16 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 11 dodjelaJP "KOMUNALAC" DD: 11 dodjelaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 8 dodjelaGRAD GRADAČAC: 8 dodjelaJP KOMUNALNO BRČKO DOO: 6 dodjelaOPĆINA ODŽAK: 4 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201514
201623
201719
201833
201921
202022
202112
202220
202311
202412
202515
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201514 5269.709,56 KMPDV osnova nije poznata6,6 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201623 11479.862,56 KMPDV osnova nije poznata10,85 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201719 10522.060,56 KMPDV osnova nije poznata8,96 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 19 dodjela (94,74 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201833 13665.038,65 KMPDV osnova nije poznata15,57 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 33 dodjela (90,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
201921 11954.815,91 KMPDV osnova nije poznata9,91 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202022 11989.616,05 KMPDV osnova nije poznata10,38 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 22 dodjela (95,45 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202112 8305.174,43 KMPDV osnova nije poznata5,66 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202220 10785.149,72 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 20 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202311 7636.231,69 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202412 61.262.857,81 KMPDV osnova nije poznata5,66 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202515 91.152.166,40 KMPDV osnova nije poznata7,08 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 51.065.564,67 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK41 4.567.489,17 KMPDV osnova nije poznata19,34 %

Nazivnik: 212 dodjela

2,45 %

Nazivnik: 1676 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 40 / 41 dodjela (97,56 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH37 2.255.094,51 KMPDV osnova nije poznata17,45 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 15772 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA20 1.070.226,73 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 2045 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC16 36.451,60 KMPDV osnova nije poznata7,55 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 2435 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA11 11.984 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 13848 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" DD11 151.325,25 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 1289 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI8 20.678,40 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC8 217.529,69 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 1377 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP KOMUNALNO BRČKO DOO6 15.531,30 KMPDV osnova nije poznata2,83 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 4722 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ODŽAK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

318.110,90 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3694 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE VODOVOD I KANALIZACIJA "SREBRENIK" D.D.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

141.808,30 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,81 %

Nazivnik: 493 dodjela

2015 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA SREBRENIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.425,60 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 2569 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈКП "КОМУНАЛАЦ" Д.О.О. ШЕКОВИЋИ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.932,89 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

5,13 %

Nazivnik: 78 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALAC D.O.O. ODŽAK JAVNO PODUZEĆE ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.379,60 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

1,43 %

Nazivnik: 210 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152.816,94 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2016 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "ČISTOĆA" DOO ČELIĆ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.973,60 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

1 %

Nazivnik: 300 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.449,60 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 568 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

847 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2329 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1328 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
GRAD SREBRENIK351314333663
BRČKO DISTRIKT BIH812638151110
GRAD GRAČANICA007350220100
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC123211123000
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA011530001000
JP "KOMUNALAC" DD011122211000
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI020600000000
GRAD GRADAČAC041100100100
JP KOMUNALNO BRČKO DOO120001000002
OPĆINA ODŽAK000021010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo98
Kupovina65
Građevinske instalacije20
Usluge održavanja i popravki12
Ostale usluge9
Završni građevinski radovi7
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo98 7.790.581,77 KMPDV osnova nije poznata46,23 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 88 / 98 dodjela (89,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Kupovina65 437.294,37 KMPDV osnova nije poznata30,66 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije20 712.380,29 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki12 9.421,10 KMPDV osnova nije poznata5,66 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge9 12.970 KMPDV osnova nije poznata4,25 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 119.700,48 KMPDV osnova nije poznata3,3 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi128
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)46
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9
Usluge popravaka i održavanja8
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4
Industrijske mašine4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Komunalne usluge1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi128 8.619.353,84 KMPDV osnova nije poznata60,38 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 128 dodjela (92,19 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)46 404.382,67 KMPDV osnova nije poznata21,7 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta9 7.720,83 KMPDV osnova nije poznata4,25 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja8 7.778,40 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.836 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.086,10 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.019,47 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.517 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.280 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.670 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

990 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Komunalne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

613,70 KMPDV osnova nije poznata0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak96
direktni sporazum93
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda21
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak96 8.160.060,30 KMPDV osnova nije poznata45,28 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 86 / 96 dodjela (89,58 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
direktni sporazum93 194.016,98 KMPDV osnova nije poznata43,87 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda21 720.597,69 KMPDV osnova nije poznata9,91 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.573,04 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine162 6.809.381,77 KMPDV osnova nije poznata76,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 152 / 162 dodjela (93,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton127 6.274.440,63 KMPDV osnova nije poznata59,91 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 127 dodjela (92,91 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
Srebrenik49 4.710.723,07 KMPDV osnova nije poznata23,11 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 49 dodjela (97,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
SREBRENIK49 4.710.723,07 KMPDV osnova nije poznata23,11 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 49 dodjela (97,96 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine44 2.272.509,31 KMPDV osnova nije poznata20,75 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac25 281.699,69 KMPDV osnova nije poznata11,79 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica20 1.070.226,73 KMPDV osnova nije poznata9,43 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 20 dodjela (95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRADAČAC17 64.170 KMPDV osnova nije poznata8,02 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton13 498.803,74 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ13 151.325,25 KMPDV osnova nije poznata6,13 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 13 dodjela (84,62 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton10 21.953,40 KMPDV osnova nije poznata4,72 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zavidovići8 20.678,40 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI8 20.678,40 KMPDV osnova nije poznata3,77 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODŽAK7 319.490,50 KMPDV osnova nije poznata3,3 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska6 6.356,93 KMPDV osnova nije poznata2,83 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE5 164.716,94 KMPDV osnova nije poznata2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠEKOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.932,89 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.433,60 KMPDV osnova nije poznata1,89 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.680 KMPDV osnova nije poznata1,42 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Živinice2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

847 KMPDV osnova nije poznata0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRIMIG D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
PROMET TABIC DOO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,94 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
BH BUŠENJE D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ŠF INŽENJERING DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
D.O.O. IPIN BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RUD-PROM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOO GEO MEHANIC GORNJE PETROVICE BB KALESIJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AMDE PROJEKT1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,47 %

Nazivnik: 212 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 54,72 % · Nazivnik: 212 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 212 (0 %)

Pravni lijekovi: 3 · Poznato: 3 / 212 (1,42 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka fazona i armatura za potrebe izgradnje transportnog cjevovodaJP KOMUNALNO BRČKO DOO05.05.2016.19.772 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala - cijevi za potrebe izgradnje novog transportnog cjevovoda za vodosnabdijevanje vodotornja Vrankićka iz fabrike vode Plazulje - 02.07/3-11798/15JP KOMUNALNO BRČKO DOO14.01.2016.37.234 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

nabavka materijala - vijaka sa maticama za potrebe izgradnje novog transportnog cjevovoda za vodosnabdijevanje vodotornja Vrankićka iz fabrike vode Plazulje (usluge za dalju prodaju trećim licima izuzete od primjene ZJN u skladu sa članom 86 ZJN)JP KOMUNALNO BRČKO DOO08.11.2015.31.088 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 21

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Vodovodni materijal za vodovodnu mrežu Bazik-GrebniceJP VODOKOM DOMALJEVAC D.O.O. DOMALJEVAC02.06.2025.14.596,30 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog materijalaJP "KOMUNALAC" DD17.05.2021.34.129,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja odvodne i fekalne kanalizacije u dijelu MZ Svirac, naselje Mejremići, grad GradačacGRAD GRADAČAC08.02.2021.57.694,21 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na izgradnji hidrantske mreže za potrebe JU Jedanaeste osnovne škole ZovikBRČKO DISTRIKT BIH15.09.2020.30.862 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na izgradnji bunarske pumpne stanice u MZ Rašljeva"GRAD GRAČANICA15.12.2019.26.737,63 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog materijalaJP "KOMUNALAC" DD01.12.2019.32.673,25 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izgradnja potisnog voda i distributivne mreže iz rezervoara “Bare-Plane“ u MZ Vranovići (PP)"GRAD GRAČANICA11.11.2019.59.771,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i sukcesivna isporuka vodoinstalacionog i kanalizacionog materijala za potrebe JKP "SAPNA" d.o.o.JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAPNA" D.O.O.28.10.2019.20.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog materijalaJP "KOMUNALAC" DD28.10.2018.24.455,40 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na izgradnji razvodnog cjevovoda u MZ Rašljeva – Faza I, Općina Gračanica"GRAD GRAČANICA28.10.2018.68.610,76 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na izgradnji sekundarne distributivne mreže u dijelu naselja Bijela Polja"GRAD GRAČANICA28.10.2018.34.023,36 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na izgradnji sekundarne distributivne mreže u naselju Seljanuša, Općina Gračanica"GRAD GRAČANICA28.10.2018.37.927,34 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija cjevovoda tople vode u podrumskom dijelu objekta i nabavka i ugradnja opreme za transport hladne vode od kotlovnice do klima komore u JZU Banja “Ilidža” GradačacJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČAC24.06.2018.15.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka PEHD cijevi DN 280 mm i spojnog materijalaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI26.04.2018.7.718,40 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na izgradnji dijela vodovodnog sistema u MZ Vranovići (zaseok Alibegovići)"GRAD GRAČANICA19.10.2017.18.061,31 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na rekonstrukciji kanalizacije Romsko naselje – rijeka Spreča"GRAD GRAČANICA25.09.2017.38.122 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Izvođenje radova na sanaciji fekalne kanalizacije u MZ Donja Orahovica (od magistralne ceste M4 do rijeke Spreče)"GRAD GRAČANICA25.09.2017.22.820 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog materijalaJP "KOMUNALAC" DD10.09.2017.23.900,85 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja I faze kanalizacijske mreže u Orašju (konzervacija radova)GRAD ORAŠJE31.03.2016.70.475,75 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog materijalaJP "KOMUNALAC" DD31.01.2016.22.835,55 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 13:26