Preskoči na sadržaj

Dobavljač

GRIMIG D.O.O.

GRIMIG D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
DOBOJ ISTOK
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209030150008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
1998 (28 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 51925Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele95
Postupci86
Naručioci15

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.423.091,07 KMPDV osnova nije poznata
2.261.490,55 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 75 / 95 dodjela (78,95 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

20 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda3,04

Poznato: 95 / 95 (100 %)

Udio s jednom ponudom18,95 %

Nazivnik: 95 dodjela

Dodjele u konzorciju21,05 %

20 / 95 · Samostalno: 75

Prva dodjela: 07.01.2016. · Posljednja dodjela: 22.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

GRIMIG D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA KALESIJA: 26 dodjelaOPĆINA DOBOJ ISTOK: 24 dodjelaGRAD LUKAVAC: 21 dodjelaGRAD TUZLA: 7 dodjelaOPĆINA SAPNA: 4 dodjelaJP "TOPLANA" D.O.O. BANOVIĆI: 3 dodjelaZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaGRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ: 1 dodjelaJP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC: 1 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20162
20173
20185
20199
202011
202111
20227
20239
202416
202510
2026 · Nepotpuna tekuća godina12
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

120.442 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20173

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350.085,88 KMPDV osnova nije poznata3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20185 326.678,67 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 5 dodjela (60 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20199 4266.510,42 KMPDV osnova nije poznata9,47 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 2139.592,51 KMPDV osnova nije poznata11,58 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 11 dodjela (72,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202111 5250.031,87 KMPDV osnova nije poznata11,58 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 11 dodjela (54,55 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
20227 3288.209,27 KMPDV osnova nije poznata7,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
20239 5403.720,01 KMPDV osnova nije poznata9,47 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202416 61.624.912,66 KMPDV osnova nije poznata16,84 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 16 dodjela (93,75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202510 6649.834,54 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 10 dodjela (70 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina12 4703.073,24 KMPDV osnova nije poznata12,63 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 12 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA26 1.291.962,68 KMPDV osnova nije poznata27,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

2,06 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 26 dodjela (96,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ ISTOK24 1.310.876,28 KMPDV osnova nije poznata25,26 %

Nazivnik: 95 dodjela

7,97 %

Nazivnik: 301 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 24 dodjela (58,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC21 839.285,01 KMPDV osnova nije poznata22,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

1,58 %

Nazivnik: 1327 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 21 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA7 252.800,42 KMPDV osnova nije poznata7,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SAPNA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

434.293,94 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 803 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TOPLANA" D.O.O. BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

140.995,22 KMPDV osnova nije poznata3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

2,63 %

Nazivnik: 114 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.886,47 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 820 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.045 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1538 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 410 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64.991,05 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13840 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE ŠUMARSTVA I VODOPRIVREDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.510 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

0,37 %

Nazivnik: 270 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "ČISTO" DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.445 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

14,29 %

Nazivnik: 7 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD DOBOJ ISTOK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
OPĆINA KALESIJA00027422621
OPĆINA DOBOJ ISTOK21000143346
GRAD LUKAVAC00314412411
GRAD TUZLA00050100010
OPĆINA SAPNA00000000004
JP "TOPLANA" D.O.O. BANOVIĆI00000001110
ZAVOD ZA IZGRADNJU KANTONA SARAJEVO01100000000
GRADSKA UPRAVA GRAD DOBOJ00010000000
JP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC00000000010
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA00000000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo83
Priprema gradilišta3
Završni građevinski radovi3
Kupovina2
Najam opreme2
Građevinske instalacije1
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo83 4.049.850,66 KMPDV osnova nije poznata87,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 83 dodjela (75,9 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

46.143,50 KMPDV osnova nije poznata3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

156.155,44 KMPDV osnova nije poznata3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.445 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Najam opreme2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

62.995,42 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.510 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64.991,05 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi90
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Industrijske mašine1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi90 3.949.946,57 KMPDV osnova nije poznata94,74 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 90 dodjela (77,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

201.800 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.662,50 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.445 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.999 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

232.900,50 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

485.864,26 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak65
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22
direktni sporazum7
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak65 3.984.538,49 KMPDV osnova nije poznata68,42 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 65 dodjela (70,77 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22 402.421,49 KMPDV osnova nije poznata23,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 22 dodjela (95,45 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
direktni sporazum7 31.564,50 KMPDV osnova nije poznata7,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.566,59 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine94 4.410.046,07 KMPDV osnova nije poznata98,95 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 94 dodjela (78,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 20

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton90 4.315.168,55 KMPDV osnova nije poznata94,74 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 71 / 90 dodjela (78,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 19

Otvori povezane zapise
KALESIJA26 1.291.962,68 KMPDV osnova nije poznata27,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 26 dodjela (96,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DOBOJ ISTOK26 1.325.321,28 KMPDV osnova nije poznata27,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 26 dodjela (61,54 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
LUKAVAC21 839.285,01 KMPDV osnova nije poznata22,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 21 dodjela (66,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Tuzla7 252.800,42 KMPDV osnova nije poznata7,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA7 252.800,42 KMPDV osnova nije poznata7,37 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

140.995,22 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
SAPNA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

434.293,94 KMPDV osnova nije poznata4,21 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.886,47 KMPDV osnova nije poznata2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Doboj1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.045 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.045 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRADAČAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.000 KMPDV osnova nije poznata1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
DZENA10 nije u izvoru10,53 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
RIAL-ŠPED D.O.O. DOBOJ ISTOK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
TURBO TEAM D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,16 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
HIDROMONT DOO SREBRENIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,11 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
TEHNA DOO GRACANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OBNOVA KOP1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,05 %

Nazivnik: 95 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 4

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 31,58 % · Nazivnik: 95 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 95 (1,05 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 95 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
31.07.2025.01.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 95

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izgradnja sekundarnih vodova Češljug i Vrba MZ Brijesnica Velika, općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK22.10.2026.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja Montažnih tribina na stadionu Luke NK Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK06.10.2026.35.600,30 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija i sanacija vodnih objekata na području općine Sapna

Regulacija vodotoka u MZ Međeđa, općina Sapna – (Regulacija potoka Jasici na lokaciji “Fatušina voda”), općina Sapna

OPĆINA SAPNA04.10.2026.38.879,95 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija i sanacija vodnih objekata na području općine Sapna

Regulacija dijela Rožanjske rijeke na lokalitetu Goduš-Plan, općina Sapna

OPĆINA SAPNA04.10.2026.144.882,16 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija i sanacija vodnih objekata na području općine Sapna

Regulacija Jelinog potoka u urbanom dijelu naselja Sapna, općina Sapna (faza II – L=192,00m)

OPĆINA SAPNA04.10.2026.179.999 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija i sanacija vodnih objekata na području općine Sapna

Regulacija vodotoka u MZ Međeđa, općina Sapna – (Regulacija potoka “Slatina” na lokaciji “Prematkojnice”), općina Sapna

OPĆINA SAPNA04.10.2026.70.532,83 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija potok Rijeka uzvodno od magistralnog puta, MZ Stanić Rijeka, Općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK29.09.2026.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZVODENJE RADOVA NEOPHODNIH ZA ZAVRSETAK PROJEKTA "ČISCENJE I SANACIJA KORITA RIJEKE GRIBAJE U KIKACIMA, FAZA4OPĆINA KALESIJA08.09.2026.3.730 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

INTERVENTNO ČIŠĆENJE VODOTOKA NA PODRUČJU GRADA LUKAVACGRAD LUKAVAC09.08.2026.196.950 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja potpornog zida,naselje Varoš,Mz Lukavica RijekaOPĆINA DOBOJ ISTOK07.05.2026.17.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja platna za projektor u Sali MZ KlokotnicaOPĆINA DOBOJ ISTOK15.03.2026.14.999 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja sportske dvorane Mjesne Zajednice Stanić Rijeka (Faza I)OPĆINA DOBOJ ISTOK03.03.2026.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vanjsko uređenje, odvodnja i tretman sanitarno-fekalnih i oborinskih otpadnih voda-III fazaJP "TOPLANA" D.O.O. BANOVIĆI11.12.2025.35.999,83 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka rabljene mini auto čistiliceJP "KOMUNALAC"D.D. GRADAČAC02.09.2025.11.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Regulacija potoka Šabinjača MZ Klokotnica, Općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK10.08.2025.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija potisnog cjevovoda od bunara MB-2 do rezervoara Kloteks (vodovod Klokotnica), općina Doboj IstokOPĆINA DOBOJ ISTOK03.08.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na preventivnoj sanaciji terena na području Grada Lukavac ugradnjom šipovaGRAD LUKAVAC31.07.2025.39.940 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

SANACIJA KLIZIŠTA KAVGARA U MZ KIKAČIOPĆINA KALESIJA27.07.2025.63.156,64 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ČIŠĆENJE I SANACIJA KORITA RIJEKE GRIBAJE U KIKAČIMA,FAZA 4OPĆINA KALESIJA27.07.2025.227.122,57 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija i dogradnja dijela BKC-multimedijalna sala MZ Klokotnica,Općina Doboj Istok, faza IVOPĆINA DOBOJ ISTOK01.04.2025.232.900,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 20:39