Preskoči na sadržaj

Dobavljač

E N A D.O.O. SARAJEVO

E N A D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200037070002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije dostupno u preuzetim podacima; provjerite dokumentaciju u EJN-u
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
19.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50577Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele1437
Postupci690
Naručioci91

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.169.253,24 KMPDV osnova nije poznata
3.154.289,09 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 1437 / 1437 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,56

Poznato: 1437 / 1437 (100 %)

Udio s jednom ponudom23,24 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 1437 · Samostalno: 1437

Prva dodjela: 06.01.2015. · Posljednja dodjela: 24.04.2023.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

E N A D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 201 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 135 dodjelaJU BOLNICA TRAVNIK: 103 dodjelaJZU BOLNICA ZVORNIK: 98 dodjelaJZU BOLNICA GRADIŠKA: 72 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA: 60 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 59 dodjelaJZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI": 59 dodjelaJZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE: 56 dodjelaЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА: 44 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201580
2016133
2017286
2018283
2019317
2020120
202276
2023142
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201580 26399.225,73 KMPDV osnova nije poznata5,57 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016133 34537.994,29 KMPDV osnova nije poznata9,26 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 133 / 133 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017286 481.527.024,93 KMPDV osnova nije poznata19,9 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 286 / 286 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018283 43928.605,83 KMPDV osnova nije poznata19,69 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 283 / 283 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019317 471.114.688,94 KMPDV osnova nije poznata22,06 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 317 / 317 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020120 30450.528,73 KMPDV osnova nije poznata8,35 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202276 29356.493,33 KMPDV osnova nije poznata5,29 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 76 / 76 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023142 37854.691,46 KMPDV osnova nije poznata9,88 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 142 / 142 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS201 1.578.861,18 KMPDV osnova nije poznata13,99 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,98 %

Nazivnik: 20448 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 201 / 201 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA135 164.384,10 KMPDV osnova nije poznata9,39 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,19 %

Nazivnik: 11372 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK103 57.644 KMPDV osnova nije poznata7,17 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,01 %

Nazivnik: 10187 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA ZVORNIK98 66.644,75 KMPDV osnova nije poznata6,82 %

Nazivnik: 1437 dodjela

2,63 %

Nazivnik: 3725 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 98 / 98 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA GRADIŠKA72 49.454,90 KMPDV osnova nije poznata5,01 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,73 %

Nazivnik: 4152 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA60 565.895 KMPDV osnova nije poznata4,18 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 10942 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH59 268.736,50 KMPDV osnova nije poznata4,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,67 %

Nazivnik: 8851 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"59 116.012,27 KMPDV osnova nije poznata4,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,61 %

Nazivnik: 9741 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE56 103.903,30 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 13928 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА44 30.354,10 KMPDV osnova nije poznata3,06 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 8235 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR41 103.472,70 KMPDV osnova nije poznata2,85 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,39 %

Nazivnik: 2943 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"37 242.018,50 KMPDV osnova nije poznata2,57 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 7757 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA31 68.300,86 KMPDV osnova nije poznata2,16 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,41 %

Nazivnik: 2203 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ25 55.738,90 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 8200 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO24 558.872,49 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 2829 dodjela

2017 – 2023Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA18 25.662,10 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,93 %

Nazivnik: 1943 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA VETERINARSKI INSTITUT REPUBLIKE SRPSKE "DR VASO BUTOZAN" BANJALUKA17 301.358,35 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,63 %

Nazivnik: 2694 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA ČELIĆ16 2.221,28 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

1,02 %

Nazivnik: 1565 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO15 194.620,30 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 1437 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 6032 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J. U. ZAVOD ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU ŽENA I MATERINSTVA KS15 29.664,80 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 1437 dodjela

2,98 %

Nazivnik: 503 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020222023
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS415453360111221
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA14232025353015
JU BOLNICA TRAVNIK59302822351
JZU BOLNICA ZVORNIK00034818425
JZU BOLNICA GRADIŠKA0205108011
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA0025230804
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH2819129333
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"899813453
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE4219194170
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА015787124

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina1436
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina1436 6.163.253,24 KMPDV osnova nije poznata99,93 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 1436 / 1436 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,07 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1067
Hemijski proizvodi36
Štampani materijal i srodni proizvodi28
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)28
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta18
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali16
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje11
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)10
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške7
Odjeća, obuća, prtljag i pribor6
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi4
Industrijske mašine3
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1067 4.258.180,69 KMPDV osnova nije poznata74,25 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 1067 / 1067 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi36 245.318,50 KMPDV osnova nije poznata2,51 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi28 35.597,20 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)28 108.198,73 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta18 213.881,40 KMPDV osnova nije poznata1,25 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali16 275.384,35 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje11 11.200,39 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)10 69.371,83 KMPDV osnova nije poznata0,7 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške7 6.121,30 KMPDV osnova nije poznata0,49 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor6 2.674 KMPDV osnova nije poznata0,42 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.838 KMPDV osnova nije poznata0,28 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

685,50 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.680 KMPDV osnova nije poznata0,14 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24 KMPDV osnova nije poznata0,07 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak1050
direktni sporazum363
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice5
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1050 5.630.956,67 KMPDV osnova nije poznata73,07 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 1050 / 1050 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum363 455.035,67 KMPDV osnova nije poznata25,26 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 363 / 363 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 76.156 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice5 7.104,90 KMPDV osnova nije poznata0,35 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine801 4.681.732,31 KMPDV osnova nije poznata55,74 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 801 / 801 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska574 1.194.255,43 KMPDV osnova nije poznata39,94 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 574 / 574 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton184 934.158,87 KMPDV osnova nije poznata12,8 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 184 / 184 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo134 1.243.108,48 KMPDV osnova nije poznata9,32 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 134 / 134 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton118 113.205,98 KMPDV osnova nije poznata8,21 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 118 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK103 57.644 KMPDV osnova nije poznata7,17 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton61 241.553,86 KMPDV osnova nije poznata4,24 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine60 284.186,50 KMPDV osnova nije poznata4,18 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica49 93.962,96 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA49 93.962,96 KMPDV osnova nije poznata3,41 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton41 103.472,70 KMPDV osnova nije poznata2,85 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton28 257.862,80 KMPDV osnova nije poznata1,95 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor16 32.894,60 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ16 2.221,28 KMPDV osnova nije poznata1,11 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik12 32.199,20 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac12 59.569,60 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC12 59.569,60 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK12 32.199,20 KMPDV osnova nije poznata0,84 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica11 58.180,86 KMPDV osnova nije poznata0,77 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC9 60.729,63 KMPDV osnova nije poznata0,63 %

Nazivnik: 1437 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 607

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 26,93 % · Nazivnik: 1437 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 1437 (0 %)

Pravni lijekovi: 11 · Poznato: 11 / 1437 (0,77 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
21.06.2015.29.06.2016.
21.06.2015.29.06.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
08.03.2016.08.03.2017.
08.03.2016.08.03.2017.
07.04.2016.07.04.2017.
22.05.2016.21.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.06.2016.29.06.2017.
26.07.2016.26.07.2017.
26.07.2016.26.07.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
29.01.2017.29.01.2018.
29.01.2017.29.01.2018.
09.03.2016.09.03.2018.
09.03.2017.09.03.2018.
09.03.2017.09.03.2018.
08.05.2017.03.04.2018.
02.05.2017.02.05.2018.
07.02.2017.07.05.2018.
07.02.2017.07.05.2018.
21.05.2017.21.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
14.06.2017.14.06.2018.
02.07.2017.29.06.2018.
09.07.2017.09.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
19.10.2016.19.10.2018.
19.10.2016.19.10.2018.
19.10.2017.19.10.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
18.12.2016.18.12.2018.
15.04.2018.30.12.2018.
04.06.2018.30.12.2018.
28.01.2018.28.01.2019.
28.01.2018.28.01.2019.
06.02.2018.06.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
17.02.2018.17.02.2019.
21.02.2017.21.02.2019.
21.02.2017.21.02.2019.
25.02.2018.25.02.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
02.05.2017.27.03.2019.
29.03.2018.29.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2018.30.03.2019.
03.04.2018.03.04.2019.
03.04.2018.03.04.2019.
05.04.2017.05.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
25.10.2017.25.04.2019.
07.05.2017.07.05.2019.
15.06.2017.15.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
30.06.2018.29.06.2019.
01.07.2018.01.07.2019.
09.07.2017.09.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2018.11.07.2019.
11.07.2018.11.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
22.07.2018.22.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
10.08.2017.10.08.2019.
10.08.2017.10.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
21.08.2018.21.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
07.09.2017.07.09.2019.
13.09.2018.13.09.2019.
24.09.2017.24.09.2019.
26.09.2018.26.09.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
20.11.2017.20.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
02.12.2018.02.12.2019.
02.12.2018.02.12.2019.
16.12.2018.16.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
26.12.2018.26.12.2019.
09.01.2019.09.01.2020.
09.01.2019.09.01.2020.
09.01.2019.09.01.2020.
16.01.2018.16.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2019.29.01.2020.
29.01.2019.29.01.2020.
30.01.2019.30.01.2020.
30.01.2019.30.01.2020.
04.02.2019.04.02.2020.
04.02.2019.04.02.2020.
11.02.2019.11.02.2020.
18.02.2019.18.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
24.03.2019.24.03.2020.
24.03.2019.24.03.2020.
28.03.2019.28.03.2020.
28.03.2019.28.03.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
11.04.2019.11.04.2020.
10.05.2018.10.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
31.05.2019.31.05.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
30.06.2019.29.06.2020.
11.07.2019.11.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
28.07.2019.28.07.2020.
28.07.2019.28.07.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.09.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
19.09.2018.19.09.2020.
19.09.2018.19.09.2020.
25.09.2019.25.09.2020.
16.10.2019.16.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
15.11.2019.15.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
14.12.2018.12.12.2020.
29.01.2020.29.12.2020.
05.01.2020.05.01.2021.
09.01.2019.09.01.2021.
10.01.2019.10.01.2021.
10.01.2019.10.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
30.01.2020.30.01.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
04.02.2019.04.02.2021.
04.02.2020.04.02.2021.
04.02.2020.04.02.2021.
11.02.2020.11.02.2021.
18.02.2020.18.02.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
09.03.2020.09.03.2021.
09.03.2020.09.03.2021.
26.03.2020.26.03.2021.
26.03.2020.26.03.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.01.2020.13.04.2021.
21.04.2019.21.04.2021.
21.04.2020.21.04.2021.
16.06.2019.16.06.2021.
19.06.2019.19.06.2021.
19.06.2019.19.06.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
16.07.2019.16.07.2021.
16.07.2019.16.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
19.09.2019.19.09.2021.
25.09.2019.25.09.2021.
26.09.2019.26.09.2021.
02.10.2019.02.10.2021.
02.10.2019.02.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
31.10.2019.31.10.2021.
09.02.2020.09.02.2022.
22.03.2020.22.03.2022.
03.05.2020.03.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
22.08.2020.20.08.2022.
13.09.2020.13.09.2022.
15.08.2022.15.08.2023.
15.08.2022.15.08.2023.
21.08.2022.21.08.2023.
21.08.2022.21.08.2023.
13.09.2022.13.09.2023.
19.09.2022.19.09.2023.
19.09.2022.19.09.2023.
16.10.2022.16.10.2023.
19.10.2022.19.10.2023.
19.10.2022.19.10.2023.
30.10.2022.30.10.2023.
17.11.2022.17.11.2023.
17.11.2022.17.11.2023.
19.12.2022.19.12.2023.
19.12.2022.19.12.2023.
25.12.2022.25.12.2023.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
19.01.2023.19.01.2024.
25.01.2023.25.01.2024.
25.01.2023.25.01.2024.
29.01.2023.29.01.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
22.03.2023.21.03.2024.
26.03.2023.26.03.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
16.04.2023.16.04.2024.
07.12.2022.07.06.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
04.10.2022.03.10.2024.
04.10.2022.03.10.2024.
20.10.2022.20.10.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
18.02.2023.01.02.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
30.03.2023.30.03.2025.
11.04.2023.11.04.2025.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Vanredna nabavka zaštitne opreme za uposlenike općine Ilidža, uposlenike JU DZ ilidža i pripadnike V policijske uprave IlidžaOPĆINA ILIDŽA24.03.2020.4.523 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1050

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Медицински потрошни материјал за потребе Службе за клиничко-биохемијску дијагностику у ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ Добој

Пластични наставци за аутоматске пипете

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ17.04.2023.4.400 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Медицински потрошни материјал за потребе Службе за клиничко-биохемијску дијагностику у ЈЗУ Болница „Свети апостол Лука“ Добој

Пластични потрошни материјал за урине

JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ17.04.2023.7.350 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka medicinskih sredstava i dijagnostičkog potrošnog materijala podjeljeno u 18 lotova

Videoprinter papir za UZV

JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"16.04.2023.8.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka potrošnog materijala i reagenasa

Lot 4a-Nabavka potrošnog materijala za potrebe HES, ATD i ostalih službi

ZU DOM ZDRAVLJA CAZIN11.04.2023.18.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka zavojnog i medicinskog potrošnog materijala i hirurški konci

LOT 52- NABAVKA I ISPORUKA NASTAVAKA ZA PIPETE

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR06.04.2023.549 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka zavojnog i medicinskog potrošnog materijala i hirurški konci

LOT 50 - NABAVKA I ISPORUKA BRISEVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR06.04.2023.1.588 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

Potrošni materijal za spirometar

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.1.155 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

EKG elektrode, pumpice i štipaljke, pedijatrijske

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.156 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

Termoronla papir

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.298 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

Dekontaminacijska podloga

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.11.110 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

Bočice, razne

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.5.820 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

PVC bubrežnjak

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.110 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinski potrošni materijal

Brisevi u epruveti

JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA06.04.2023.1.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna nabavka potrošne robe za potrebe mikrobiološkog i hemijskog laboratorija

LOT 2 Antibiogram diskovi i diskovi za potvrdu rezistencije

JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO06.04.2023.17.980 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna nabavka potrošne robe za potrebe mikrobiološkog i hemijskog laboratorija

LOT 1 Laboratorijsko suđe - plastika

JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO06.04.2023.100.883 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POTROŠNI MATERIJAL, TESTOVI I REAGENSI ZA LABORATORIJSKU DIJAGNOSTIKU (BIOHEMIJA, HEMATOLOGIJA, MIKROBIOLOGIJA, PATOLOGIJA)

Hranjive dehidrirane mikrobiološke podloge i dodaci

JZU BOLNICA GRADIŠKA03.04.2023.3.685 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POTROŠNI MATERIJAL, TESTOVI I REAGENSI ZA LABORATORIJSKU DIJAGNOSTIKU (BIOHEMIJA, HEMATOLOGIJA, MIKROBIOLOGIJA, PATOLOGIJA)

Kontrolni sojevi u mikrobiologiji

JZU BOLNICA GRADIŠKA03.04.2023.800 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POTROŠNI MATERIJAL, TESTOVI I REAGENSI ZA LABORATORIJSKU DIJAGNOSTIKU (BIOHEMIJA, HEMATOLOGIJA, MIKROBIOLOGIJA, PATOLOGIJA)

Kiveta Eppendorf, polipropilen

JZU BOLNICA GRADIŠKA03.04.2023.200 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POTROŠNI MATERIJAL, TESTOVI I REAGENSI ZA LABORATORIJSKU DIJAGNOSTIKU (BIOHEMIJA, HEMATOLOGIJA, MIKROBIOLOGIJA, PATOLOGIJA)

Nastavak za mikropipetu, GILSON TIP

JZU BOLNICA GRADIŠKA03.04.2023.160 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

POTROŠNI MATERIJAL, TESTOVI I REAGENSI ZA LABORATORIJSKU DIJAGNOSTIKU (BIOHEMIJA, HEMATOLOGIJA, MIKROBIOLOGIJA, PATOLOGIJA)

Epruveta transportna

JZU BOLNICA GRADIŠKA03.04.2023.70 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 20.10.2026. 16:58