Preskoči na sadržaj

Dobavljač

E N A D.O.O. SARAJEVO

E N A D.O.O. SARAJEVO: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4200037070002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
21.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 50577Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele3214
Postupci1596
Naručioci135

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

16.249.818,10 KMPDV osnova nije poznata
8.308.400,07 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 3214 / 3214 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,64

Poznato: 3214 / 3214 (100%)

Udio s jednom ponudom27,26%

Nazivnik: 3214 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 3214 · Samostalno: 3214

Prva dodjela: 06.01.2015. · Posljednja dodjela: 19.01.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

E N A D.O.O. SARAJEVO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS: 398 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 192 dodjelaJZU BOLNICA GRADIŠKA: 170 dodjelaJU BOLNICA TRAVNIK: 163 dodjelaJZU BOLNICA ZVORNIK: 161 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA: 147 dodjelaJZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE: 109 dodjelaJZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI": 106 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH: 103 dodjelaJAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR: 89 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
2015103
2016169
2017355
2018339
2019378
2020369
2021416
2022299
2023362
2024421
20253
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
2015103 33538.228,23 KMPDV osnova nije poznata3,2%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016169 51772.569,14 KMPDV osnova nije poznata5,26%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 169 / 169 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017355 601.660.399,70 KMPDV osnova nije poznata11,05%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 355 / 355 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018339 621.122.188,63 KMPDV osnova nije poznata10,55%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 339 / 339 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019378 621.404.104,19 KMPDV osnova nije poznata11,76%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 378 / 378 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020369 782.045.826,02 KMPDV osnova nije poznata11,48%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 369 / 369 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2021416 762.132.289,23 KMPDV osnova nije poznata12,94%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 416 / 416 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2022299 791.691.199,73 KMPDV osnova nije poznata9,3%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 299 / 299 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023362 812.090.784,62 KMPDV osnova nije poznata11,26%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 362 / 362 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024421 862.782.772,61 KMPDV osnova nije poznata13,1%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 421 / 421 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.456 KMPDV osnova nije poznata0,09%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS398 3.523.253,22 KMPDV osnova nije poznata12,38%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,95%

Nazivnik: 20449 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 398 / 398 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA192 299.513,20 KMPDV osnova nije poznata5,97%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,69%

Nazivnik: 11377 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 192 / 192 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA GRADIŠKA170 150.796,90 KMPDV osnova nije poznata5,29%

Nazivnik: 3214 dodjela

4,09%

Nazivnik: 4152 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 170 / 170 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOLNICA TRAVNIK163 108.459,60 KMPDV osnova nije poznata5,07%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,6%

Nazivnik: 10187 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 163 / 163 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA ZVORNIK161 115.295,75 KMPDV osnova nije poznata5,01%

Nazivnik: 3214 dodjela

4,32%

Nazivnik: 3725 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 161 / 161 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA147 1.171.618,69 KMPDV osnova nije poznata4,57%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,34%

Nazivnik: 10942 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE109 509.967,30 KMPDV osnova nije poznata3,39%

Nazivnik: 3214 dodjela

0,78%

Nazivnik: 13932 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"106 212.611,37 KMPDV osnova nije poznata3,3%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,09%

Nazivnik: 9741 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 106 / 106 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH103 491.306,50 KMPDV osnova nije poznata3,2%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,16%

Nazivnik: 8851 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR89 210.035,90 KMPDV osnova nije poznata2,77%

Nazivnik: 3214 dodjela

3,02%

Nazivnik: 2943 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 89 / 89 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"79 549.759,80 KMPDV osnova nije poznata2,46%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,02%

Nazivnik: 7763 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 79 / 79 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА67 52.411,10 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 3214 dodjela

0,81%

Nazivnik: 8235 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI APOSTOL LUKA" DOBOJ67 134.150,80 KMPDV osnova nije poznata2,08%

Nazivnik: 3214 dodjela

0,82%

Nazivnik: 8201 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO KANTONA SARAJEVO56 1.454.851,09 KMPDV osnova nije poznata1,74%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,98%

Nazivnik: 2829 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO47 1.230.789,70 KMPDV osnova nije poznata1,46%

Nazivnik: 3214 dodjela

0,78%

Nazivnik: 6033 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA46 129.884,26 KMPDV osnova nije poznata1,43%

Nazivnik: 3214 dodjela

2,09%

Nazivnik: 2205 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ" PRIJEDOR41 106.361,20 KMPDV osnova nije poznata1,28%

Nazivnik: 3214 dodjela

2,09%

Nazivnik: 1965 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA41 286.522 KMPDV osnova nije poznata1,28%

Nazivnik: 3214 dodjela

0,5%

Nazivnik: 8268 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA39 59.158,91 KMPDV osnova nije poznata1,21%

Nazivnik: 3214 dodjela

2,01%

Nazivnik: 1943 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE36 200.593 KMPDV osnova nije poznata1,12%

Nazivnik: 3214 dodjela

1,02%

Nazivnik: 3519 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202020212022202320242025
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS91545346162582940450
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA1426202536826217180
JZU BOLNICA GRADIŠKA22276018171621160
JU BOLNICA TRAVNIK5931292392223390
JZU BOLNICA ZVORNIK0003482329429250
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA0025230291286440
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE441922518149230
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"899818912141180
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH281912101271012110
JAVNA USTANOVA KANTONALNA BOLNICA "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR093101418183770

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina3202
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)7
Leasing5
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina3202 16.188.235,60 KMPDV osnova nije poznata99,63%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 3202 / 3202 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)7 52.838,50 KMPDV osnova nije poznata0,22%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Leasing5 8.744 KMPDV osnova nije poznata0,16%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2899
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)138
Hemijski proizvodi87
Štampani materijal i srodni proizvodi59
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali31
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške27
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje21
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)20
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta19
Odjeća, obuća, prtljag i pribor11
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi10
Industrijske mašine5
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2899 14.399.033,76 KMPDV osnova nije poznata90,2%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 2899 / 2899 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)138 1.290.817,43 KMPDV osnova nije poznata4,29%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 138 / 138 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi87 748.426,10 KMPDV osnova nije poznata2,71%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi59 113.280,70 KMPDV osnova nije poznata1,84%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali31 498.476,45 KMPDV osnova nije poznata0,96%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške27 81.134,80 KMPDV osnova nije poznata0,84%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje21 37.883,47 KMPDV osnova nije poznata0,65%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)20 134.951,83 KMPDV osnova nije poznata0,62%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta19 215.475 KMPDV osnova nije poznata0,59%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor11 14.740,10 KMPDV osnova nije poznata0,34%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi10 23.718 KMPDV osnova nije poznata0,31%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine5 25.760,50 KMPDV osnova nije poznata0,16%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.260 KMPDV osnova nije poznata0,12%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.770 KMPDV osnova nije poznata0,03%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24 KMPDV osnova nije poznata0,03%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

440 KMPDV osnova nije poznata0,03%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak2082
direktni sporazum620
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda501
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice11
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2082 12.933.610,52 KMPDV osnova nije poznata64,78%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 2082 / 2082 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum620 846.033,92 KMPDV osnova nije poznata19,29%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 620 / 620 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda501 2.440.070,21 KMPDV osnova nije poznata15,59%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 501 / 501 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithoutProcurementNotice11 30.103,45 KMPDV osnova nije poznata0,34%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1903 11.805.282,17 KMPDV osnova nije poznata59,21%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 1903 / 1903 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1183 3.809.480,43 KMPDV osnova nije poznata36,81%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 1183 / 1183 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton441 2.225.256,55 KMPDV osnova nije poznata13,72%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 441 / 441 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo334 3.224.446,32 KMPDV osnova nije poznata10,39%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 334 / 334 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton241 507.684,13 KMPDV osnova nije poznata7,5%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 241 / 241 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton179 723.599,54 KMPDV osnova nije poznata5,57%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 179 / 179 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK163 108.459,60 KMPDV osnova nije poznata5,07%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 163 / 163 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine115 607.588,50 KMPDV osnova nije poznata3,58%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton115 737.103,66 KMPDV osnova nije poznata3,58%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 115 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton95 229.210,90 KMPDV osnova nije poznata2,96%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 95 / 95 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica85 189.043,17 KMPDV osnova nije poznata2,64%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA85 189.043,17 KMPDV osnova nije poznata2,64%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prijedor53 131.167,20 KMPDV osnova nije poznata1,65%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice36 200.593 KMPDV osnova nije poznata1,12%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE36 200.593 KMPDV osnova nije poznata1,12%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac35 189.257,60 KMPDV osnova nije poznata1,09%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADAČAC35 189.257,60 KMPDV osnova nije poznata1,09%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ČELIĆ34 13.068,68 KMPDV osnova nije poznata1,06%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽEPČE25 3.691,47 KMPDV osnova nije poznata0,78%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde24 133.941,55 KMPDV osnova nije poznata0,75%

Nazivnik: 3214 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1455

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 20

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 35,22% · Nazivnik: 3214 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 3214 (0,03%)

Pravni lijekovi: 12 · Poznato: 12 / 3214 (0,37%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
16.06.2015.16.06.2016.
24.06.2015.24.06.2016.
21.06.2015.29.06.2016.
21.06.2015.29.06.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
02.07.2015.02.07.2016.
26.07.2015.30.07.2016.
26.07.2015.30.07.2016.
26.07.2015.30.07.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
31.12.2015.30.12.2016.
21.07.2016.30.12.2016.
09.10.2016.30.12.2016.
08.03.2016.08.03.2017.
08.03.2016.08.03.2017.
07.04.2016.07.04.2017.
10.04.2016.10.04.2017.
22.05.2016.21.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.05.2016.30.05.2017.
30.06.2016.29.06.2017.
26.07.2016.26.07.2017.
26.07.2016.26.07.2017.
06.09.2016.30.08.2017.
05.10.2016.05.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
26.07.2016.26.10.2017.
23.12.2015.23.12.2017.
29.12.2015.29.12.2017.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
06.10.2016.06.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
16.10.2016.16.01.2018.
29.01.2017.29.01.2018.
29.01.2017.29.01.2018.
09.03.2016.09.03.2018.
09.03.2017.09.03.2018.
09.03.2017.09.03.2018.
08.05.2017.03.04.2018.
02.05.2017.02.05.2018.
07.02.2017.07.05.2018.
07.02.2017.07.05.2018.
21.05.2017.21.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
22.05.2017.22.05.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
08.06.2017.08.06.2018.
10.06.2017.10.06.2018.
11.06.2017.11.06.2018.
14.06.2017.14.06.2018.
02.07.2017.29.06.2018.
09.07.2017.09.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
18.07.2017.18.07.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
20.08.2017.20.08.2018.
16.09.2017.30.08.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
08.09.2016.08.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.05.2018.14.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
20.09.2017.20.09.2018.
27.09.2017.27.09.2018.
08.10.2017.01.10.2018.
19.10.2016.19.10.2018.
19.10.2016.19.10.2018.
19.10.2017.19.10.2018.
19.10.2017.19.10.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
11.06.2018.11.12.2018.
18.12.2016.18.12.2018.
15.04.2018.30.12.2018.
04.06.2018.30.12.2018.
28.01.2018.28.01.2019.
28.01.2018.28.01.2019.
06.02.2018.06.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
16.02.2017.16.02.2019.
17.02.2018.17.02.2019.
21.02.2017.21.02.2019.
21.02.2017.21.02.2019.
25.02.2018.25.02.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
06.03.2018.06.03.2019.
25.03.2018.25.03.2019.
02.05.2017.27.03.2019.
29.03.2018.29.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2017.30.03.2019.
30.03.2018.30.03.2019.
03.04.2018.03.04.2019.
03.04.2018.03.04.2019.
05.04.2017.05.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
06.04.2017.06.04.2019.
25.10.2017.25.04.2019.
07.05.2017.07.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
30.05.2018.30.05.2019.
15.06.2017.15.06.2019.
19.06.2018.19.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
21.06.2018.21.06.2019.
30.06.2018.29.06.2019.
01.07.2018.01.07.2019.
09.07.2017.09.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2017.11.07.2019.
11.07.2018.11.07.2019.
11.07.2018.11.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
18.01.2018.18.07.2019.
22.07.2018.22.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
25.07.2017.25.07.2019.
10.08.2017.10.08.2019.
10.08.2017.10.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.02.2017.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
13.08.2018.13.08.2019.
21.08.2018.21.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
30.08.2017.30.08.2019.
03.09.2018.30.08.2019.
03.09.2018.03.09.2019.
03.09.2018.03.09.2019.
07.09.2017.07.09.2019.
09.09.2018.09.09.2019.
09.09.2018.09.09.2019.
13.09.2018.13.09.2019.
24.09.2017.24.09.2019.
26.09.2018.26.09.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
04.10.2018.04.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
19.10.2017.19.10.2019.
26.10.2017.26.10.2019.
31.10.2018.31.10.2019.
11.11.2018.11.11.2019.
20.11.2017.20.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
29.11.2017.29.11.2019.
02.12.2018.02.12.2019.
02.12.2018.02.12.2019.
16.12.2018.16.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
24.12.2018.24.12.2019.
26.12.2018.26.12.2019.
09.01.2019.09.01.2020.
09.01.2019.09.01.2020.
09.01.2019.09.01.2020.
11.01.2018.11.01.2020.
11.01.2018.11.01.2020.
11.01.2018.11.01.2020.
16.01.2018.16.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2018.29.01.2020.
29.01.2019.29.01.2020.
29.01.2019.29.01.2020.
30.01.2019.30.01.2020.
30.01.2019.30.01.2020.
04.02.2019.04.02.2020.
04.02.2019.04.02.2020.
11.02.2019.11.02.2020.
18.02.2019.18.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
26.02.2018.26.02.2020.
24.03.2019.24.03.2020.
24.03.2019.24.03.2020.
28.03.2019.28.03.2020.
28.03.2019.28.03.2020.
04.04.2019.04.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
07.04.2019.07.04.2020.
08.04.2019.08.04.2020.
08.04.2019.08.04.2020.
11.04.2019.11.04.2020.
09.05.2019.09.05.2020.
10.05.2018.10.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
15.05.2018.15.05.2020.
17.05.2019.17.05.2020.
17.05.2019.17.05.2020.
17.05.2019.17.05.2020.
17.05.2019.17.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
24.05.2018.24.05.2020.
31.05.2019.31.05.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
27.06.2019.27.06.2020.
30.06.2019.29.06.2020.
11.07.2019.11.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
12.07.2018.12.07.2020.
28.07.2019.28.07.2020.
28.07.2019.28.07.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.09.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
16.08.2018.16.08.2020.
02.09.2019.02.09.2020.
02.09.2019.02.09.2020.
02.09.2019.02.09.2020.
02.09.2019.02.09.2020.
19.09.2018.19.09.2020.
19.09.2018.19.09.2020.
25.09.2019.25.09.2020.
30.09.2019.29.09.2020.
30.09.2019.29.09.2020.
30.09.2019.29.09.2020.
16.10.2019.16.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
17.10.2019.17.10.2020.
23.10.2019.22.10.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
04.11.2019.04.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
07.11.2019.07.11.2020.
15.11.2019.15.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
20.11.2019.20.11.2020.
14.12.2018.12.12.2020.
12.12.2019.12.12.2020.
12.12.2019.12.12.2020.
12.12.2019.12.12.2020.
23.12.2019.23.12.2020.
29.01.2020.29.12.2020.
30.12.2019.30.12.2020.
05.01.2020.05.01.2021.
09.01.2019.09.01.2021.
10.01.2019.10.01.2021.
10.01.2019.10.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
14.01.2020.14.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
19.01.2020.19.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
25.07.2019.25.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
29.01.2020.29.01.2021.
30.01.2020.30.01.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
02.02.2020.02.02.2021.
04.02.2019.04.02.2021.
04.02.2020.04.02.2021.
04.02.2020.04.02.2021.
11.02.2020.11.02.2021.
18.02.2020.18.02.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
03.03.2020.03.03.2021.
17.02.2021.07.03.2021.
09.03.2020.09.03.2021.
09.03.2020.09.03.2021.
17.03.2020.16.03.2021.
26.03.2020.26.03.2021.
26.03.2020.26.03.2021.
26.03.2020.26.03.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.10.2019.13.04.2021.
13.01.2020.13.04.2021.
18.01.2021.18.04.2021.
21.04.2019.21.04.2021.
21.04.2020.21.04.2021.
21.04.2020.21.04.2021.
18.05.2020.17.05.2021.
18.05.2020.18.05.2021.
16.06.2019.16.06.2021.
19.06.2019.19.06.2021.
19.06.2019.19.06.2021.
24.06.2020.23.06.2021.
24.06.2020.23.06.2021.
24.06.2020.23.06.2021.
29.06.2020.29.06.2021.
29.06.2020.29.06.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
15.07.2019.15.07.2021.
16.07.2019.16.07.2021.
16.07.2019.16.07.2021.
21.07.2020.21.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
23.07.2019.23.07.2021.
19.08.2019.28.07.2021.
09.08.2020.09.08.2021.
10.08.2020.10.08.2021.
19.08.2020.19.08.2021.
10.09.2020.30.08.2021.
10.09.2020.30.08.2021.
10.09.2020.30.08.2021.
31.08.2020.31.08.2021.
31.08.2020.31.08.2021.
31.08.2020.31.08.2021.
09.09.2020.09.09.2021.
09.09.2020.09.09.2021.
19.09.2019.19.09.2021.
25.09.2019.25.09.2021.
26.09.2019.26.09.2021.
27.09.2020.27.09.2021.
02.10.2019.02.10.2021.
02.10.2019.02.10.2021.
09.10.2020.08.10.2021.
09.10.2020.08.10.2021.
09.10.2020.08.10.2021.
09.10.2020.08.10.2021.
09.10.2020.08.10.2021.
20.10.2020.19.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
28.10.2019.28.10.2021.
31.10.2019.31.10.2021.
01.11.2020.01.11.2021.
01.11.2020.01.11.2021.
02.11.2020.02.11.2021.
02.11.2020.02.11.2021.
02.11.2020.02.11.2021.
12.11.2019.12.11.2021.
14.11.2019.14.11.2021.
22.11.2020.22.11.2021.
02.12.2020.02.12.2021.
12.12.2020.12.12.2021.
12.12.2020.12.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
27.12.2020.27.12.2021.
30.12.2020.30.12.2021.
30.12.2020.30.12.2021.
30.12.2020.30.12.2021.
21.01.2021.21.01.2022.
22.01.2020.22.01.2022.
22.01.2020.22.01.2022.
31.01.2021.31.01.2022.
31.01.2021.31.01.2022.
08.02.2021.08.02.2022.
08.02.2021.08.02.2022.
09.02.2020.09.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
15.02.2021.15.02.2022.
17.02.2021.17.02.2022.
17.02.2021.17.02.2022.
21.02.2021.21.02.2022.
23.02.2021.23.02.2022.
11.03.2021.10.03.2022.
17.03.2021.17.03.2022.
22.03.2020.22.03.2022.
28.03.2021.28.03.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
04.04.2021.04.04.2022.
07.04.2021.07.04.2022.
23.04.2020.23.04.2022.
25.10.2021.25.04.2022.
25.10.2021.25.04.2022.
03.05.2020.03.05.2022.
03.05.2020.03.05.2022.
03.05.2021.03.05.2022.
11.05.2021.11.05.2022.
14.05.2021.14.05.2022.
14.05.2021.14.05.2022.
14.05.2021.14.05.2022.
16.05.2021.16.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
21.05.2020.21.05.2022.
31.05.2020.31.05.2022.
07.06.2021.07.06.2022.
07.06.2021.07.06.2022.
07.06.2021.07.06.2022.
20.06.2021.20.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
22.06.2021.22.06.2022.
15.07.2020.15.07.2022.
18.07.2021.18.07.2022.
18.07.2021.18.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
20.07.2021.20.07.2022.
21.01.2021.21.07.2022.
21.01.2021.21.07.2022.
26.07.2020.26.07.2022.
27.07.2021.27.07.2022.
29.07.2021.29.07.2022.
29.07.2021.29.07.2022.
01.08.2021.01.08.2022.
03.08.2020.03.08.2022.
04.08.2021.04.08.2022.
04.08.2021.04.08.2022.
04.08.2021.04.08.2022.
10.08.2021.10.08.2022.
15.08.2020.15.08.2022.
15.08.2020.15.08.2022.
15.08.2020.15.08.2022.
22.08.2020.20.08.2022.
22.08.2020.20.08.2022.
22.08.2020.20.08.2022.
22.08.2020.20.08.2022.
25.08.2020.25.08.2022.
25.08.2020.25.08.2022.
29.08.2021.29.08.2022.
29.08.2021.29.08.2022.
31.08.2021.31.08.2022.
13.09.2020.13.09.2022.
19.09.2021.19.09.2022.
28.09.2020.28.09.2022.
24.10.2021.29.09.2022.
24.10.2021.29.09.2022.
31.10.2021.29.09.2022.
30.03.2022.29.09.2022.
30.03.2022.29.09.2022.
04.10.2021.04.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
07.10.2020.07.10.2022.
12.10.2021.12.10.2022.
12.10.2021.12.10.2022.
12.10.2021.12.10.2022.
12.10.2021.12.10.2022.
13.10.2020.13.10.2022.
13.10.2020.13.10.2022.
13.10.2020.13.10.2022.
28.10.2021.28.10.2022.
28.10.2021.28.10.2022.
28.10.2021.28.10.2022.
28.10.2021.28.10.2022.
28.10.2021.28.10.2022.
07.11.2021.07.11.2022.
12.11.2020.12.11.2022.
12.11.2020.12.11.2022.
13.11.2020.13.11.2022.
13.11.2020.13.11.2022.
28.11.2021.28.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
30.11.2020.30.11.2022.
21.12.2020.06.12.2022.
20.12.2020.06.12.2022.
20.12.2020.06.12.2022.
09.12.2020.09.12.2022.
13.12.2021.13.12.2022.
15.12.2020.15.12.2022.
15.12.2020.15.12.2022.
15.12.2020.15.12.2022.
20.12.2020.20.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
24.12.2020.24.12.2022.
30.12.2021.30.12.2022.
30.12.2021.30.12.2022.
30.12.2021.30.12.2022.
30.11.2021.30.12.2022.
30.11.2021.30.12.2022.
30.11.2021.30.12.2022.
30.11.2021.30.12.2022.
05.09.2022.30.12.2022.
03.01.2022.03.01.2023.
03.01.2022.03.01.2023.
03.01.2022.03.01.2023.
18.01.2021.18.01.2023.
18.01.2021.18.01.2023.
23.01.2022.23.01.2023.
23.01.2022.23.01.2023.
24.01.2022.24.01.2023.
25.07.2021.25.01.2023.
27.01.2022.27.01.2023.
01.02.2022.01.02.2023.
02.02.2021.02.02.2023.
02.02.2021.02.02.2023.
07.02.2021.07.02.2023.
07.02.2021.07.02.2023.
07.02.2021.07.02.2023.
13.02.2022.13.02.2023.
13.02.2022.13.02.2023.
13.02.2022.13.02.2023.
17.08.2021.17.02.2023.
17.08.2021.17.02.2023.
20.02.2022.20.02.2023.
20.02.2022.20.02.2023.
20.02.2022.20.02.2023.
21.02.2021.21.02.2023.
21.02.2021.21.02.2023.
27.02.2022.27.02.2023.
27.02.2022.27.02.2023.
27.02.2022.27.02.2023.
03.03.2022.03.03.2023.
03.03.2022.03.03.2023.
03.03.2022.03.03.2023.
03.03.2022.03.03.2023.
09.03.2022.09.03.2023.
15.03.2022.15.03.2023.
15.03.2022.15.03.2023.
17.03.2022.16.03.2023.
27.03.2022.27.03.2023.
27.03.2022.27.03.2023.
27.03.2022.27.03.2023.
27.03.2022.27.03.2023.
27.03.2022.27.03.2023.
28.03.2022.28.03.2023.
27.03.2022.01.04.2023.
19.04.2022.19.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
26.04.2022.26.04.2023.
04.05.2022.04.05.2023.
04.05.2022.04.05.2023.
04.05.2022.04.05.2023.
04.05.2022.04.05.2023.
10.05.2022.09.05.2023.
31.05.2021.31.05.2023.
31.05.2021.31.05.2023.
01.06.2022.01.06.2023.
15.06.2022.15.06.2023.
16.06.2022.16.06.2023.
22.06.2022.22.06.2023.
28.06.2021.28.06.2023.
28.06.2021.28.06.2023.
30.06.2022.29.06.2023.
25.07.2022.25.07.2023.
28.07.2021.28.07.2023.
28.07.2021.28.07.2023.
28.07.2021.28.07.2023.
03.08.2021.03.08.2023.
03.08.2021.03.08.2023.
03.08.2021.03.08.2023.
03.08.2021.03.08.2023.
11.08.2021.11.08.2023.
13.08.2021.11.08.2023.
13.08.2021.11.08.2023.
13.08.2021.11.08.2023.
13.08.2021.11.08.2023.
13.08.2021.11.08.2023.
15.08.2022.15.08.2023.
15.08.2022.15.08.2023.
16.08.2022.16.08.2023.
21.08.2022.21.08.2023.
21.08.2022.21.08.2023.
21.08.2022.21.08.2023.
12.09.2021.12.09.2023.
13.09.2022.13.09.2023.
19.09.2022.19.09.2023.
19.09.2022.19.09.2023.
19.09.2022.19.09.2023.
20.03.2022.20.09.2023.
29.09.2022.29.09.2023.
29.09.2022.29.09.2023.
06.10.2021.06.10.2023.
12.04.2022.12.10.2023.
16.10.2022.16.10.2023.
18.10.2021.17.10.2023.
17.10.2021.17.10.2023.
17.10.2021.17.10.2023.
17.10.2021.17.10.2023.
17.10.2021.17.10.2023.
19.10.2022.19.10.2023.
19.10.2022.19.10.2023.
20.10.2022.20.10.2023.
30.10.2022.30.10.2023.
31.10.2022.30.10.2023.
31.10.2022.30.10.2023.
31.10.2022.30.10.2023.
31.10.2022.30.10.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
08.11.2021.03.11.2023.
17.11.2022.17.11.2023.
17.11.2022.17.11.2023.
27.11.2022.27.11.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.01.2022.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
05.12.2021.05.12.2023.
09.12.2021.09.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
12.12.2021.12.12.2023.
19.12.2022.19.12.2023.
19.12.2022.19.12.2023.
25.12.2022.25.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
26.12.2021.26.12.2023.
28.12.2021.28.12.2023.
28.12.2021.28.12.2023.
28.12.2021.28.12.2023.
28.12.2021.28.12.2023.
28.12.2021.28.12.2023.
29.12.2021.29.12.2023.
30.05.2023.30.12.2023.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
04.01.2023.04.01.2024.
18.01.2023.18.01.2024.
18.01.2023.18.01.2024.
19.01.2023.19.01.2024.
25.01.2023.25.01.2024.
25.01.2023.25.01.2024.
29.01.2023.29.01.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
02.02.2023.02.02.2024.
06.02.2022.06.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
12.02.2023.12.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
23.02.2023.23.02.2024.
09.03.2022.09.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
19.03.2023.19.03.2024.
22.03.2023.21.03.2024.
26.03.2023.26.03.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
03.04.2023.03.04.2024.
06.04.2022.06.04.2024.
06.04.2022.06.04.2024.
06.04.2022.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
06.04.2023.06.04.2024.
13.04.2022.13.04.2024.
16.04.2023.16.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
24.04.2023.24.04.2024.
04.05.2022.04.05.2024.
04.05.2022.04.05.2024.
04.05.2022.04.05.2024.
04.05.2022.04.05.2024.
08.05.2023.08.05.2024.
08.05.2023.08.05.2024.
14.05.2023.14.05.2024.
17.05.2023.17.05.2024.
17.05.2023.17.05.2024.
29.05.2022.29.05.2024.
06.06.2023.06.06.2024.
06.06.2023.06.06.2024.
07.12.2022.07.06.2024.
08.06.2022.08.06.2024.
08.06.2022.08.06.2024.
08.06.2023.08.06.2024.
08.06.2023.08.06.2024.
15.06.2023.15.06.2024.
19.06.2023.19.06.2024.
19.06.2023.19.06.2024.
25.06.2023.22.06.2024.
25.06.2023.25.06.2024.
25.06.2023.25.06.2024.
26.06.2022.26.06.2024.
02.07.2023.02.07.2024.
02.07.2023.02.07.2024.
04.07.2023.04.07.2024.
04.07.2023.04.07.2024.
09.07.2023.09.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
11.01.2023.11.07.2024.
12.07.2023.12.07.2024.
14.07.2023.13.07.2024.
14.07.2023.13.07.2024.
19.07.2022.19.07.2024.
20.07.2023.20.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
28.07.2022.28.07.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
01.08.2022.01.08.2024.
02.08.2023.02.08.2024.
03.08.2022.03.08.2024.
07.08.2022.07.08.2024.
15.08.2022.15.08.2024.
20.08.2023.20.08.2024.
20.08.2023.20.08.2024.
20.08.2023.20.08.2024.
21.08.2022.21.08.2024.
21.08.2022.21.08.2024.
21.08.2022.21.08.2024.
22.08.2023.22.08.2024.
22.08.2023.22.08.2024.
22.08.2023.22.08.2024.
29.08.2023.29.08.2024.
31.08.2023.31.08.2024.
05.09.2023.05.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
26.03.2023.26.09.2024.
27.09.2023.27.09.2024.
27.09.2023.27.09.2024.
27.09.2023.27.09.2024.
27.09.2023.27.09.2024.
27.09.2023.27.09.2024.
02.10.2023.02.10.2024.
04.10.2022.03.10.2024.
04.10.2022.03.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
12.10.2023.12.10.2024.
20.10.2022.20.10.2024.
23.10.2023.23.10.2024.
23.10.2023.23.10.2024.
23.10.2023.23.10.2024.
26.10.2023.26.10.2024.
26.10.2023.26.10.2024.
02.12.2023.30.10.2024.
31.10.2023.30.10.2024.
01.11.2023.01.11.2024.
01.11.2023.01.11.2024.
12.11.2023.12.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
21.11.2022.21.11.2024.
18.12.2023.18.12.2024.
03.03.2024.25.12.2024.
21.07.2024.30.12.2024.
09.06.2024.30.12.2024.
02.07.2024.30.12.2024.
03.01.2024.03.01.2025.
17.01.2024.17.01.2025.
17.01.2024.17.01.2025.
22.01.2024.22.01.2025.
22.01.2024.22.01.2025.
22.01.2024.22.01.2025.
31.01.2024.31.01.2025.
18.02.2023.01.02.2025.
04.02.2024.04.02.2025.
06.02.2024.06.02.2025.
11.02.2024.11.02.2025.
11.02.2024.11.02.2025.
11.02.2024.11.02.2025.
12.02.2024.12.02.2025.
15.02.2024.15.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
19.02.2024.19.02.2025.
28.02.2024.27.02.2025.
04.03.2024.03.03.2025.
13.03.2024.13.03.2025.
13.03.2024.13.03.2025.
13.03.2024.13.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
26.03.2023.26.03.2025.
30.03.2023.30.03.2025.
05.04.2024.05.04.2025.
08.04.2024.08.04.2025.
08.04.2024.08.04.2025.
10.04.2024.09.04.2025.
11.04.2023.11.04.2025.
17.04.2024.17.04.2025.
17.04.2024.17.04.2025.
17.04.2024.17.04.2025.
23.04.2024.23.04.2025.
23.04.2024.23.04.2025.
01.05.2023.27.04.2025.
07.05.2023.07.05.2025.
09.05.2024.09.05.2025.
12.05.2024.12.05.2025.
12.05.2024.12.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
16.05.2024.16.05.2025.
21.05.2024.21.05.2025.
21.05.2024.21.05.2025.
28.05.2024.28.05.2025.
28.05.2024.28.05.2025.
28.05.2024.28.05.2025.
28.05.2024.28.05.2025.
28.05.2024.28.05.2025.
04.06.2024.04.06.2025.
20.06.2024.20.06.2025.
24.06.2024.24.06.2025.
26.06.2024.26.06.2025.
30.06.2024.29.06.2025.
02.07.2024.02.07.2025.
03.07.2024.03.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
07.07.2024.07.07.2025.
11.07.2024.11.07.2025.
12.07.2024.12.07.2025.
16.07.2024.15.07.2025.
16.07.2024.15.07.2025.
19.07.2023.19.07.2025.
20.07.2023.20.07.2025.
20.07.2023.20.07.2025.
20.07.2023.20.07.2025.
23.07.2024.23.07.2025.
23.07.2024.23.07.2025.
23.07.2024.23.07.2025.
24.07.2024.24.07.2025.
25.07.2024.25.07.2025.
25.07.2024.25.07.2025.
25.07.2024.25.07.2025.
28.07.2024.28.07.2025.
07.08.2024.07.08.2025.
08.08.2024.08.08.2025.
09.08.2023.09.08.2025.
09.08.2023.09.08.2025.
14.08.2023.14.08.2025.
20.08.2023.20.08.2025.
20.08.2023.20.08.2025.
08.09.2024.08.09.2025.
08.09.2024.08.09.2025.
08.09.2024.08.09.2025.
08.09.2024.08.09.2025.
08.09.2024.08.09.2025.
11.09.2024.11.09.2025.
13.09.2023.13.09.2025.
13.09.2023.13.09.2025.
17.09.2024.17.09.2025.
19.09.2024.19.09.2025.
02.10.2024.02.10.2025.
06.10.2024.06.10.2025.
06.10.2024.06.10.2025.
06.10.2024.06.10.2025.
06.10.2024.06.10.2025.
07.10.2024.07.10.2025.
13.10.2024.13.10.2025.
13.10.2024.13.10.2025.
13.10.2024.13.10.2025.
13.10.2024.13.10.2025.
17.10.2024.15.10.2025.
17.10.2023.17.10.2025.
17.10.2023.17.10.2025.
31.10.2024.30.10.2025.
31.10.2024.30.10.2025.
31.10.2024.30.10.2025.
31.10.2024.30.10.2025.
31.10.2023.31.10.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
09.11.2023.09.11.2025.
20.11.2024.20.11.2025.
04.12.2024.04.12.2025.
04.12.2024.04.12.2025.
13.12.2023.13.12.2025.
13.12.2023.13.12.2025.
13.12.2023.13.12.2025.
18.12.2023.18.12.2025.
18.12.2023.18.12.2025.
18.12.2023.18.12.2025.
18.12.2023.18.12.2025.
25.12.2023.25.12.2025.
29.12.2024.29.12.2025.
18.01.2024.18.01.2026.
18.01.2024.18.01.2026.
21.01.2024.21.01.2026.
21.01.2024.21.01.2026.
23.01.2024.23.01.2026.
23.01.2024.23.01.2026.
23.01.2024.23.01.2026.
23.01.2024.23.01.2026.
15.02.2024.15.02.2026.
15.02.2024.15.02.2026.
15.02.2024.15.02.2026.
15.02.2024.15.02.2026.
15.02.2024.15.02.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.14.03.2026.
14.03.2024.24.03.2026.
27.03.2024.27.03.2026.
27.03.2024.27.03.2026.
27.03.2024.27.03.2026.
27.03.2024.27.03.2026.
27.03.2024.27.03.2026.
08.04.2024.08.04.2026.
14.04.2024.14.04.2026.
14.04.2024.14.04.2026.
24.04.2024.24.04.2026.
09.05.2024.09.05.2026.
09.05.2024.09.05.2026.
09.05.2024.09.05.2026.
28.05.2024.28.05.2026.
30.05.2024.30.05.2026.
30.05.2024.30.05.2026.
04.06.2024.04.06.2026.
04.06.2024.04.06.2026.
05.06.2024.05.06.2026.
05.06.2024.05.06.2026.
11.06.2024.11.06.2026.
16.06.2024.16.06.2026.
18.06.2024.18.06.2026.
18.06.2024.18.06.2026.
18.06.2024.18.06.2026.
18.06.2024.18.06.2026.
18.06.2024.18.06.2026.
23.06.2024.23.06.2026.
23.06.2024.23.06.2026.
23.06.2024.23.06.2026.
26.06.2024.26.06.2026.
26.06.2024.26.06.2026.
26.06.2024.26.06.2026.
01.07.2024.01.07.2026.
01.07.2024.01.07.2026.
16.07.2024.16.07.2026.
16.07.2024.16.07.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
08.09.2024.08.09.2026.
13.09.2024.13.09.2026.
13.09.2024.13.09.2026.
13.09.2024.13.09.2026.
01.10.2024.01.10.2026.
01.10.2024.01.10.2026.
22.10.2024.22.10.2026.
05.11.2024.05.11.2026.
21.11.2024.17.11.2026.
18.12.2024.18.12.2026.
19.12.2024.19.12.2026.
24.12.2024.24.12.2026.
31.12.2023.30.12.2026.
31.12.2023.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
30.12.2024.30.12.2026.
14.01.2025.14.01.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Potrošni materijal za potrebe Odsjeka za transfuzijsku medicinuJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"21.10.2020.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za potrebe Odsjeka za transfuzijsku medicinuJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"20.10.2020.390 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Vanredna nabavka zaštitne opreme za uposlenike općine Ilidža, uposlenike JU DZ ilidža i pripadnike V policijske uprave IlidžaOPĆINA ILIDŽA24.03.2020.4.523 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 2082

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
NASTAVCI ZA PIPETE

Serološke pipete

INSTITUT ZA GENETIČKO INŽENJERSTVO I BIOTEHNOLOGIJU19.01.2025.97 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NASTAVCI ZA PIPETE

Nastavci za pipete

INSTITUT ZA GENETIČKO INŽENJERSTVO I BIOTEHNOLOGIJU19.01.2025.791 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Laboratorijsko posuđe: plastične boce

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.144 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

PVC posude (flaskovi) za ćelijsku-tkivnu kulturu

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.7.840 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Potrošni materijal: PVC posude/flakoni za stolicu

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.7.090 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Kutije za čuvanje i transport mikroskopskih stakalaca

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.108 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Laboratorijski potrošni materijal: mikrotube konusne 1,5 ml

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.3.590 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Laboratorijski potrošni materijal: epruvete PVC

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.3.730 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Stalak za mikrotube

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.452 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Laboratorijski filter papiri i indikator papiri 2

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.170 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Laboratorijski filter papiri i indikator papiri

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.3.145 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

PVC posuda za transport

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.479 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka reagenasa i opšteg laboratorijskog potrošnog materijala

Sat digitalni-digitalni tajmer za laboratorije

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA30.12.2024.375 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Laboratorijski materijal-Lotovi 10

LOT 2 Potrošni laboratorijski materijal - plastični

DOM ZDRAVLJA "SVETI SAVA" TESLIĆ29.12.2024.1.818 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка санитетског и осталог потрошног медицинског материјала

Трака за суху стерилизацију

JZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ"27.12.2024.250 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Medicinska sredstva za potrebe KCUS-a II/3/2024

Tuba bijela aluminijska 50 g

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS24.12.2024.13.280 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала за потребе микробиолошких лабораторија ЈЗУ Института за јавно здравство Републике Српске

Вирусна транспортна подлога

JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO22.12.2024.1.824 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laboratorijskog materijala, hemikalija, medicinske i laboratorijske plastike

MIKROBIOLOŠKI MEEDIJI ZA KLINIČKU MIKROBIOLOGIJU

INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA19.12.2024.1.376 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka medicinskog potrošnog materijala (transfuziološki materijali i reagensi)

Automatske pipete

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA18.12.2024.6.398 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка реагенаса и потрошног лабораторијског материјала

Прибор за дијагностику

JZU DOM ZDRAVLJA "DR. MLADEN STOJANOVIĆ"16.12.2024.4.188 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 03:07