Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA

JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218080080000
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 47675Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele193
Postupci188
Naručioci47

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

890.925,93 KMPDV osnova nije poznata
455.523,19 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 188 / 193 dodjela (97,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

5 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,12

Poznato: 193 / 193 (100 %)

Udio s jednom ponudom7,25 %

Nazivnik: 193 dodjela

Dodjele u konzorciju2,59 %

5 / 193 · Samostalno: 188

Prva dodjela: 05.02.2015. · Posljednja dodjela: 01.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 26 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA: 17 dodjelaKANTONALNI SUD U ZENICI: 13 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 12 dodjelaGRAD ZENICA: 11 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE: 9 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 8 dodjelaGRAD VISOKO: 7 dodjelaJAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA: 7 dodjelaMINISTARSTVO ZA PRAVOSUĐE I UPRAVU: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201513
201618
201726
201818
201932
202010
202119
202216
20239
20248
20259
2026 · Nepotpuna tekuća godina15
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201513 9100.644 KMPDV osnova nije poznata6,74 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201618 13104.492,19 KMPDV osnova nije poznata9,33 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 18 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
201726 17129.805,22 KMPDV osnova nije poznata13,47 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201818 1497.535,72 KMPDV osnova nije poznata9,33 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201932 15139.989,46 KMPDV osnova nije poznata16,58 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 32 dodjela (90,63 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
202010 640.376,26 KMPDV osnova nije poznata5,18 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202119 675.618,91 KMPDV osnova nije poznata9,84 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202216 938.408,84 KMPDV osnova nije poznata8,29 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 520.028,86 KMPDV osnova nije poznata4,66 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20248 835.700 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20259 754.287 KMPDV osnova nije poznata4,66 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina15 954.039,47 KMPDV osnova nije poznata7,77 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA26 48.450,52 KMPDV osnova nije poznata13,47 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,5 %

Nazivnik: 5250 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA17 76.160,44 KMPDV osnova nije poznata8,81 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 2157 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI13 32.096,76 KMPDV osnova nije poznata6,74 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 1207 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA12 59.420,74 KMPDV osnova nije poznata6,22 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 6970 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA11 19.140,82 KMPDV osnova nije poznata5,7 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 4080 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE9 58.618,44 KMPDV osnova nije poznata4,66 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,52 %

Nazivnik: 591 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO8 70.988,08 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 3186 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO7 11.230 KMPDV osnova nije poznata3,63 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 1254 dodjela

2015 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 7 dodjela (57,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA7 7.878,46 KMPDV osnova nije poznata3,63 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 1377 dodjela

2017 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ZA PRAVOSUĐE I UPRAVU7 37.650 KMPDV osnova nije poznata3,63 %

Nazivnik: 193 dodjela

5,93 %

Nazivnik: 118 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA5 8.837,50 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

1,04 %

Nazivnik: 482 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.155,38 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 978 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.548,64 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 2508 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.598,69 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 3243 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.912 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2017 – 2019Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BREZA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.665,64 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,43 %

Nazivnik: 694 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

63.116,15 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 1018 dodjela

2016 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.923,93 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3815 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.250 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 15784 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP KANTONA SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.378 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 1123 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA000091652111
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA121241321000
KANTONALNI SUD U ZENICI000234120010
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA011120700000
GRAD ZENICA008210000000
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE001000000026
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO211200000011
GRAD VISOKO102030001000
JAVNA USTANOVA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE ZENICA001000014100
MINISTARSTVO ZA PRAVOSUĐE I UPRAVU111020010100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza149
Ostale usluge42
Građevinske instalacije1
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza149 716.118,85 KMPDV osnova nije poznata77,2 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 144 / 149 dodjela (96,64 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Ostale usluge42 157.557,08 KMPDV osnova nije poznata21,76 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.700 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.550 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge171
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost9
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja4
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Građevinski radovi2
Usluge poslovanja nekretninama2
Usluge popravaka i održavanja1
Finansijske i usluge osiguranja1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge171 851.490,37 KMPDV osnova nije poznata88,6 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 166 / 171 dodjela (97,08 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost9 11.728,21 KMPDV osnova nije poznata4,66 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.930 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.800 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.500 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

427,35 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum131
otvoreni postupak31
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda28
pregovarački postupak bez objave obavještenja3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum131 297.808,77 KMPDV osnova nije poznata67,88 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 131 / 131 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak31 271.453,30 KMPDV osnova nije poznata16,06 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 31 dodjela (83,87 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda28 244.463,86 KMPDV osnova nije poznata14,51 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

77.200 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine188 858.825,93 KMPDV osnova nije poznata97,41 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 183 / 188 dodjela (97,34 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton139 435.158,63 KMPDV osnova nije poznata72,02 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 135 / 139 dodjela (97,12 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Zenica79 221.250,98 KMPDV osnova nije poznata40,93 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 79 dodjela (98,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZENICA47 116.749,72 KMPDV osnova nije poznata24,35 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 47 dodjela (97,87 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo22 233.685,72 KMPDV osnova nije poznata11,4 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo11 100.842,88 KMPDV osnova nije poznata5,7 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton8 50.927,50 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO8 70.988,08 KMPDV osnova nije poznata4,15 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO7 11.230 KMPDV osnova nije poznata3,63 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 7 dodjela (57,14 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
BREZA5 19.365,64 KMPDV osnova nije poznata2,59 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.400 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.598,69 KMPDV osnova nije poznata2,07 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.912 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 102

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.850 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.717,94 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.850 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.295,50 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.354,80 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.295,50 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.717,94 KMPDV osnova nije poznata1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GEOAVAS3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,55 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
AKSA D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,04 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
WINNER PROJECT D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZEDIS D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MULTITEH INŽENJERING D.O.O.ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
IPZ UNIPROJEKT TERRA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 83,94 % · Nazivnik: 193 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 193 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 193 (0,52 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 20 / 88 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Usluge izrade glavnog projekta vanjskog uređenja šetnice Trg Alije IzetbegovićaGRAD ZENICA14.04.2025.96.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA04.07.2022.7.897,44 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA07.06.2022.3.127,69 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzoraGRAD ZENICA30.05.2022.12.183,63 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA29.05.2022.4.980 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA22.05.2022.6.002,50 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA22.05.2022.4.190 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA22.05.2022.1.321,60 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA22.05.2022.6.387,02 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA22.05.2022.1.920,51 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzoraGRAD ZENICA22.05.2022.350 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzoraGRAD ZENICA22.05.2022.19.765,32 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora nad prekopima javnih površina za 2022JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA05.04.2022.20.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora-martGRAD ZENICA30.03.2022.14.038,55 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA24.03.2022.1.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA06.03.2022.1.609,57 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA03.03.2022.1.820 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora-februarGRAD ZENICA27.02.2022.25.641,54 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projektne dokumentacijeGRAD ZENICA21.02.2022.9.540 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora - januarGRAD ZENICA21.02.2022.20.410,66 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 28

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Stručno-tehnički nadzor radova sanacije regionalnih cesta podjeljen na dva LOT-a: LOT 1 Nadzor radova sanacije kolovoza regionalne ceste R 473 od kraja afalta na Bistričaku prema Tesliću i LOT 2 nadzor radova sanacije kolovoza regionalne ceste R 445 (od mosta u Doboju do Delta Petrola)

LOT 1 Nadzor radova sanacije kolovoza regionalne ceste R 473 od kraja afalta na Bistričaku prema Tesliću

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE20.07.2026.2.820,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta elektro radova kružnog toka u Gradu ZavidovićiGRAD ZAVIDOVIĆI04.06.2026.3.800 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta sistema javne rasvjete u MZ Vijesolići, naseljena mjesta Košare i Jasike, Općine BrezaOPĆINA BREZA18.01.2026.1.400 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGA IZRADE GLAVNOG PROJEKTA IZGRADNJE OBJEKTA HITNE MEDICINSKE POMOĆIJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA BREZA03.08.2025.6.700 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnih projekata iz oblasti visokogradnje

Izrada Glavnog projekta:Stambeno zbrinjavanje Roma „Opremanje četiri stambene jedinice"

OPĆINA BREZA27.05.2025.4.102,56 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnih projekata iz oblasti visokogradnje

Izrada Glavnog projekta rekonstrukcije sportske sale O.Š.“Enver Čolaković“, Breza

OPĆINA BREZA27.05.2025.6.163,08 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za dostavu ponuda za nabavku usluga “Izrada projekta sanacije kolovoza regionalnih cesta podijeljenih u 4 LOT-a"

LOT 3- Izrada projekta sancije regionalne ceste R413a Zenica-Čajdraš-Ovnak-granica kantona

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE02.03.2025.3.100 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge stručnog nadzora nad izgradnjom objekata ambulanti porodične medicineJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA09.04.2020.23.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA USLUGA IZRADE GLAVNOG I IZVEDBENOG PROJEKTA ZA DOGRADNJU OBJEKTA IV PU NOVI GRAD MINISTARSTVA UNUTRAŠNJIH POSLOVA KANTONA SARAJEVOMUP KANTONA SARAJEVO26.12.2018.16.878 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE PROJEKTOVANJA LOT1 - Izrada Glavnog projekta rekonstrukcije mosta Drecelj na regionalnoj cesti R-418b Konjic-Prozor LOT2 - Izrada glavnog projekta sanacije klizišta Donji Čažanj na regionalnoj cesti R-437 Ostrožac-Fojnica

LOT2 - Izrada glavnog projekta sanacije klizišta Donji Čažanj na regionalnoj cesti R-437 Ostrožac-Fojnica

MINISTARSTVO PROMETA I VEZA HNŽ/K15.11.2018.8.750 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga vršenja stručno tehničkog nadzora nad izvođenjem radova u visokogradnji po LOT-ovima

Nabavka usluga vršenja stručno tehničkog nadzora nad izvođenjem radova u visokogradnji - LOT 2

OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO30.07.2018.8.098,08 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije za svjetleće reklame Lutrije BiHLUTRIJA BOSNE I HERCEGOVINE D.O.O.20.06.2018.9.698,64 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta za adaptaciju objekta "F" Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih/unutarnjih poslovaFEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA19.04.2018.11.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta Trga branilaca VogošćeOPĆINA VOGOŠĆA05.09.2017.13.750 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluge izrade projektne dokumentacije za rekonstrukciju i redizajn fasade stambenog objekta stambenog objekta u ulici Salke Lagumdžije 1,3,5,7 i 2,4,6,8OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO30.08.2017.6.890 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izvođenjem radova u okviru realizacije projekata Općine Visoko za 2017.g. po lotovima kako slijedi: LOT 1 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom objekata niskogradnje kao i objekata visokogradnje do 500 m2; LOT 2 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom vodovodne i kanalizacione mreže; LOT 3 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom javne rasvjete

LOT 2 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom vodovodne i kanalizacione mreže

GRAD VISOKO25.07.2017.2.564,20 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izvođenjem radova u okviru realizacije projekata Općine Visoko za 2017.g. po lotovima kako slijedi: LOT 1 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom objekata niskogradnje kao i objekata visokogradnje do 500 m2; LOT 2 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom vodovodne i kanalizacione mreže; LOT 3 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom javne rasvjete

LOT 3 – Vršenje stručno-tehničkog nadzora nad izgradnjom javne rasvjete

GRAD VISOKO25.07.2017.3.012,80 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije za izgradnju skladišta za privremeno skladištenje otpada za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija” ZenicaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA13.11.2016.5.500 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge nadzora gradilištaFOND KANTONA SARAJEVO ZA IZGRADNJU STANOVA03.11.2016.19.500 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju stambenog objekta kolektivnog stanovanja u RudomOPŠTINA RUDO11.07.2016.7.700 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 07:38