Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MULTITEH INŽENJERING D.O.O.ZENICA

MULTITEH INŽENJERING D.O.O.ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218225070008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
1990 (36 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43512Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 54179Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele977
Postupci968
Naručioci98

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

5.450.416,99 KMPDV osnova nije poznata
2.786.753,96 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 975 / 977 dodjela (99,8 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,17

Poznato: 977 / 977 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,86 %

Nazivnik: 977 dodjela

Dodjele u konzorciju0,2 %

2 / 977 · Samostalno: 975

Prva dodjela: 14.12.2014. · Posljednja dodjela: 21.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MULTITEH INŽENJERING D.O.O.ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ: 117 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA: 62 dodjelaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA: 59 dodjelaRUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.: 50 dodjelaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA: 49 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA: 49 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 48 dodjelaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 36 dodjelaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA: 35 dodjelaJP TOPLANA D.D. TEŠANJ: 28 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
201546
201664
201761
201857
201955
202058
202185
202296
202381
2024117
2025141
2026 · Nepotpuna tekuća godina115
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1600 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201546 15260.632,42 KMPDV osnova nije poznata4,71 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201664 20280.188,36 KMPDV osnova nije poznata6,55 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 63 / 64 dodjela (98,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
201761 25277.983,14 KMPDV osnova nije poznata6,24 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201857 23223.854,17 KMPDV osnova nije poznata5,83 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 57 / 57 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201955 16208.201 KMPDV osnova nije poznata5,63 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202058 21239.052,34 KMPDV osnova nije poznata5,94 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202185 32330.828,27 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202296 37533.643,30 KMPDV osnova nije poznata9,83 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 96 / 96 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202381 36727.275,66 KMPDV osnova nije poznata8,29 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 81 / 81 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024117 46559.494,15 KMPDV osnova nije poznata11,98 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 117 / 117 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025141 51732.903,38 KMPDV osnova nije poznata14,43 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 141 / 141 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina115 511.075.760,80 KMPDV osnova nije poznata11,77 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 115 dodjela (99,13 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ117 1.069.565,66 KMPDV osnova nije poznata11,98 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,62 %

Nazivnik: 7224 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 117 / 117 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA62 481.611,34 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,31 %

Nazivnik: 4715 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA59 49.347,50 KMPDV osnova nije poznata6,04 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,46 %

Nazivnik: 4041 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 58 / 59 dodjela (98,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.50 188.079,20 KMPDV osnova nije poznata5,12 %

Nazivnik: 977 dodjela

4,88 %

Nazivnik: 1025 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA49 489.728,27 KMPDV osnova nije poznata5,02 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,59 %

Nazivnik: 8281 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA49 1.489.205,40 KMPDV osnova nije poznata5,02 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,86 %

Nazivnik: 2638 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA48 64.232 KMPDV osnova nije poznata4,91 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 5248 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA36 7.779,08 KMPDV osnova nije poznata3,68 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,95 %

Nazivnik: 3808 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA35 22.172 KMPDV osnova nije poznata3,58 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,29 %

Nazivnik: 2716 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ28 16.747,64 KMPDV osnova nije poznata2,87 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,26 %

Nazivnik: 2224 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA27 79.242,70 KMPDV osnova nije poznata2,76 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,25 %

Nazivnik: 2157 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U VISOKOM24 7.891 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 977 dodjela

2,94 %

Nazivnik: 816 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA20 38.360 KMPDV osnova nije poznata2,05 %

Nazivnik: 977 dodjela

4,16 %

Nazivnik: 481 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP PARKING SERVIS D.O.O. ZENICA20 6.388 KMPDV osnova nije poznata2,05 %

Nazivnik: 977 dodjela

2,12 %

Nazivnik: 943 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZENICA18 13.813,67 KMPDV osnova nije poznata1,84 %

Nazivnik: 977 dodjela

5,01 %

Nazivnik: 359 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA17 149.443 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,47 %

Nazivnik: 1155 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU16 7.612,08 KMPDV osnova nije poznata1,64 %

Nazivnik: 977 dodjela

1,94 %

Nazivnik: 826 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA14 4.036 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA12 18.846 KMPDV osnova nije poznata1,23 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 6970 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA11 26.553,50 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 977 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2017 – 2022Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ013101511131374261112
RUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZA03313243671686
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA1654754533826
RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.0033222659495
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA03026113225276
RUDNIK MRKOG UGLJA "ZENICA" D.O.O.-ZENICA03543157115311
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA004102191010344
JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA0255444421221
INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA0000006862373
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ0134264620000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge488
Usluge održavanja i popravki193
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza189
Kupovina52
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja46
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti3
Istraživačke i razvojne usluge2
Pravne usluge1
Reklamne usluge i usluge marketinga1
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge488 2.853.194,31 KMPDV osnova nije poznata49,95 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 488 / 488 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki193 599.524,45 KMPDV osnova nije poznata19,75 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 192 / 193 dodjela (99,48 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza189 1.450.248,55 KMPDV osnova nije poznata19,34 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 188 / 189 dodjela (99,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kupovina52 90.456,80 KMPDV osnova nije poznata5,32 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja46 159.529,08 KMPDV osnova nije poznata4,71 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istražiteljske usluge i usluge na području sigurnosti3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

272.363,80 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Istraživačke i razvojne usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.900 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pravne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obuke i simulacije u područjima odbrane i sigurnosti1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja302
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge264
Usluge obrazovanja i osposobljavanja105
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja73
Ostale javne, društvene i lične usluge64
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema36
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom23
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša19
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost17
Štampani materijal i srodni proizvodi15
Finansijske i usluge osiguranja14
Hemijski proizvodi13
Industrijske mašine11
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)10
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)9
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška9
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4
Građevinski radovi4
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja302 987.741,26 KMPDV osnova nije poznata30,91 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 302 / 302 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge264 1.972.182,23 KMPDV osnova nije poznata27,02 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 262 / 264 dodjela (99,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja105 338.779,72 KMPDV osnova nije poznata10,75 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 105 / 105 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja73 68.009 KMPDV osnova nije poznata7,47 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge64 744.228,26 KMPDV osnova nije poznata6,55 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema36 59.780,84 KMPDV osnova nije poznata3,68 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge povezane s naftnom i gasnom industrijom23 935.637,76 KMPDV osnova nije poznata2,35 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 23 dodjela (95,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša19 129.047,05 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost17 92.327,50 KMPDV osnova nije poznata1,74 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi15 5.270,60 KMPDV osnova nije poznata1,54 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske i usluge osiguranja14 35.372,01 KMPDV osnova nije poznata1,43 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi13 9.247 KMPDV osnova nije poznata1,33 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine11 14.055 KMPDV osnova nije poznata1,13 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)10 8.997 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)9 3.656 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška9 3.503,60 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.700 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.560 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge javne uprave, odbrane i socijalnog osiguranja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

159.005,80 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

948 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum874
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda59
otvoreni postupak43
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum874 1.284.897,03 KMPDV osnova nije poznata89,46 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 874 / 874 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda59 605.500,70 KMPDV osnova nije poznata6,04 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 59 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak43 3.548.049,26 KMPDV osnova nije poznata4,4 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 43 dodjela (95,35 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.970 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine965 5.439.216,99 KMPDV osnova nije poznata98,77 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 963 / 965 dodjela (99,79 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton562 1.034.058,39 KMPDV osnova nije poznata57,52 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 561 / 562 dodjela (99,82 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zenica251 287.959,37 KMPDV osnova nije poznata25,69 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 250 / 251 dodjela (99,6 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZENICA184 166.948,67 KMPDV osnova nije poznata18,83 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 183 / 184 dodjela (99,46 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TEŠANJ45 60.598,84 KMPDV osnova nije poznata4,61 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo35 52.648,60 KMPDV osnova nije poznata3,58 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO25 8.091 KMPDV osnova nije poznata2,56 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton10 29.165,70 KMPDV osnova nije poznata1,02 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton9 44.150 KMPDV osnova nije poznata0,92 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton5 2.550 KMPDV osnova nije poznata0,51 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.450 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.050 KMPDV osnova nije poznata0,41 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OLOVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

670 KMPDV osnova nije poznata0,31 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.775 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.775 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.190 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.600 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BOSANSKA KRUPA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.295,70 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA ISPITIVANJE KVALITETE D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
WINNER PROJECT D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AKSA D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZEDIS D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
IPZ UNIPROJEKT TERRA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 15

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 95,6 % · Nazivnik: 977 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 977 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 977 (0,1 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
26.01.2026.26.01.2027.
21.05.2024.19.05.2027.
09.08.2026.09.08.2027.
30.09.2024.30.09.2027.
12.11.2025.11.11.2027.
24.08.2026.24.08.2029.
25.08.2026.25.08.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
ovjera dokumenata projektaKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA04.01.2017.600 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 977

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge periodičnog pregleda aparata za gašenje požara i ispitivanje hidrantske mrežeJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU21.10.2026.440 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kontrolni pregled PP aparatJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU21.10.2026.45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tehničkog nadzora i ispitivanjaJAVNA USTANOVA "PENZIONERSKI DOM SA STACIONAROM" ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA KANTONA19.10.2026.380 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga analiza uslova radne sredineJAVNA USTANOVA "DJEČIJE OBDANIŠTE I DOM UČENIKA" BOSANSKA KRUPA12.10.2026.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Edukacija zaposlenika iz protivpožarne zaštiteJ.U. APOTEKA ZDRAVLJE ZENICA11.10.2026.310 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge kontrolnog pregleda PP aparata i hidranataJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA05.10.2026.288 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge servisiranja/pregleda pp aparata i hidranataJAVNA USTANOVA BOSANSKO NARODNO POZORISTE ZENICA04.10.2026.1.282 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge pregleda i ispitivanja vatrogasnih aparata, hidrantske mreže i sistema za vatrodojavuOPĆINSKI SUD U VISOKOM29.09.2026.250 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge ispitivanja električnih instalacija (astest) u amb. Perin HanJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" ZENICA27.09.2026.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PUNJENJE PP APARATAJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA27.09.2026.882 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge tekućeg održavanja opremeJZU DOM ZDRAVLJA "IZUDIN MULABEĆIROVIĆ-IZO"27.09.2026.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge ispitivanja hidrantaKANTONALNI SUD U ZENICI27.09.2026.60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje sredstava rada, opreme, vatrogasnih aparata, hidranata i vatrodojavnog sistemaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA24.09.2026.1.855 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obuka radnika iz zaštite na radu i protivpožarne zaštiteJZU DOM ZDRAVLJA "IZUDIN MULABEĆIROVIĆ-IZO"24.09.2026.2.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obuka zaposlenihJAVNA USTANOVA "PENZIONERSKI DOM SA STACIONAROM" ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA KANTONA21.09.2026.30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obuka radnika za rukovanje kriogenim tečnostimaJU KANTONALNA BOLNICA ZENICA15.09.2026.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sukcesivna nabavka servisiranja protupožarnih aparataMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA14.09.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge zaštite na raduJP PARKING SERVIS D.O.O. ZENICA14.09.2026.95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta izgradnje protivpožarnog stepeništa između III i IV sprata u zgradi Općine Novo SarajevoOPĆINA NOVO SARAJEVO13.09.2026.5.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ispitivanje protivpožarne zaštite za zgradu ONS i MZOPĆINA NOVO SARAJEVO06.09.2026.3.275 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 01:48