Preskoči na sadržaj

Dobavljač

RIMENERG

RIMENERG: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Sjedište
BANOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4210454460005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2021 (5 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 66410Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele101
Postupci93
Naručioci31

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.172.676,91 KMPDV osnova nije poznata
2.133.455,83 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 89 / 101 dodjela (88,12%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

12 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,59

Poznato: 101 / 101 (100%)

Udio s jednom ponudom13,86%

Nazivnik: 101 dodjela

Dodjele u konzorciju11,88%

12 / 101 · Samostalno: 89

Prva dodjela: 29.06.2021. · Posljednja dodjela: 04.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

RIMENERG

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA BANOVIĆI: 39 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 13 dodjelaGRAD GRAČANICA: 6 dodjelaOPŠTINA OSMACI: 5 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 4 dodjelaOPĆINA KALESIJA: 3 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 3 dodjelaOPĆINSKI SUD U ŽIVINICAMA: 2 dodjelaGRAD TUZLA: 2 dodjelaMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20217
20228
202324
202420
202523
2026 · Nepotpuna tekuća godina18
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20217 342.195,06 KMPDV osnova nije poznata6,93%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 2380.169,99 KMPDV osnova nije poznata7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 8 dodjela (87,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
202324 11397.028,17 KMPDV osnova nije poznata23,76%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 24 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
202420 10372.815,86 KMPDV osnova nije poznata19,8%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202523 12800.809,31 KMPDV osnova nije poznata22,77%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 23 dodjela (91,3%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina18 112.176.667,07 KMPDV osnova nije poznata17,82%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 18 dodjela (83,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.991,45 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI39 861.337,62 KMPDV osnova nije poznata38,61%

Nazivnik: 101 dodjela

2,7%

Nazivnik: 1442 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 36 / 39 dodjela (92,31%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI13 1.617.551,41 KMPDV osnova nije poznata12,87%

Nazivnik: 101 dodjela

0,18%

Nazivnik: 7163 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA6 63.011 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 101 dodjela

0,29%

Nazivnik: 2034 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OSMACI5 57.572 KMPDV osnova nije poznata4,95%

Nazivnik: 101 dodjela

0,39%

Nazivnik: 1272 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.638 KMPDV osnova nije poznata3,96%

Nazivnik: 101 dodjela

0,17%

Nazivnik: 2327 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.697 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

0,24%

Nazivnik: 1262 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.790 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

0,53%

Nazivnik: 568 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U ŽIVINICAMA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.210 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

0,69%

Nazivnik: 289 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

159.797 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2404 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.276,34 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

0,03%

Nazivnik: 5771 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2467 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.500 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,93%

Nazivnik: 107 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.100 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,14%

Nazivnik: 729 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3013 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA ČELIĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

183.299 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,1%

Nazivnik: 1039 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.000 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,01%

Nazivnik: 7675 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

429.507,64 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3445 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,08%

Nazivnik: 1327 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.350 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

0,06%

Nazivnik: 1674 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "BAŠIGOVCI"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.579 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

2,86%

Nazivnik: 35 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine202120222023202420252026Nepoznata godina
OPĆINA BANOVIĆI52911561
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI1630120
GRAD GRAČANICA0001500
OPŠTINA OSMACI0001400
GRAD ŽIVINICE0020110
OPĆINA KALESIJA0000120
OPĆINA KLADANJ0020100
OPĆINSKI SUD U ŽIVINICAMA0001100
GRAD TUZLA0010010
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD0011000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina42
Građevinske instalacije20
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo15
Usluge održavanja i popravki11
Ostale usluge5
Završni građevinski radovi4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3
Priprema gradilišta1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina42 1.486.675,33 KMPDV osnova nije poznata41,58%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije20 1.040.204,35 KMPDV osnova nije poznata19,8%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 20 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo15 1.419.319,77 KMPDV osnova nije poznata14,85%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 15 dodjela (73,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki11 110.785,30 KMPDV osnova nije poznata10,89%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 13.300 KMPDV osnova nije poznata4,95%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 5 dodjela (40%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.304,16 KMPDV osnova nije poznata3,96%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.638 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.450 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi44
Usluge popravaka i održavanja13
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu8
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje7
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6
Industrijske mašine3
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi44 2.569.128,28 KMPDV osnova nije poznata43,56%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 44 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja13 109.135,30 KMPDV osnova nije poznata12,87%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 13 dodjela (76,92%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške8 57.178,65 KMPDV osnova nije poznata7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu8 75.462,53 KMPDV osnova nije poznata7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)8 744.071,34 KMPDV osnova nije poznata7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje7 73.377,19 KMPDV osnova nije poznata6,93%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6 321.457,74 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

54.725 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.638 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.917,70 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.695,18 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150.000 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

188 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak52
direktni sporazum30
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak52 3.687.714,32 KMPDV osnova nije poznata51,49%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 52 dodjela (76,92%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
direktni sporazum30 118.077,21 KMPDV osnova nije poznata29,7%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda19 366.885,38 KMPDV osnova nije poznata18,81%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine92 4.032.783,18 KMPDV osnova nije poznata91,09%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 92 dodjela (86,96%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 12

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton69 1.826.800,13 KMPDV osnova nije poznata68,32%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 69 dodjela (88,41%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI43 945.295,46 KMPDV osnova nije poznata42,57%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 43 dodjela (93,02%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Republika Srpska8 109.948,34 KMPDV osnova nije poznata7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica6 63.011 KMPDV osnova nije poznata5,94%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSMACI5 57.572 KMPDV osnova nije poznata4,95%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.638 KMPDV osnova nije poznata3,96%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
KALESIJA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.697 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KLADANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.790 KMPDV osnova nije poznata2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 3 dodjela (33,33%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

459.507,64 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

159.797 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

159.797 KMPDV osnova nije poznata1,98%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.000 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.500 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.800 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.199 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.800 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.425 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.350 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

429.507,64 KMPDV osnova nije poznata0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"ERING" D.O.O. ŽIVINICE11 nije u izvoru10,89%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 11 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
ELEKTROCENTAR PETEK D.O.O. TUZLA8 nije u izvoru7,92%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 8 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT7 nije u izvoru6,93%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
TUZEX D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,96%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
KALELEKTRIK D.O.O ŽIVINICE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,97%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
BANSTROJ D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,99%

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 17

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 48,51% · Nazivnik: 101 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 101 (0%)

Pravni lijekovi: 12 · Poznato: 12 / 101 (11,88%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
17.03.2026.16.03.2027.
29.04.2025.29.04.2027.
08.06.2026.08.06.2028.
30.09.2026.29.09.2028.
31.12.2025.30.12.2029.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
PAŠTETA ARGETARUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI16.01.2023.29.200 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

SLATKI PROGRAMRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI20.07.2022.108.160 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

SLATKI PROGRAMRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI19.09.2021.150.455 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 52

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izgradnja energetski efikasne javne rasvjete na području općine BanovićiOPĆINA BANOVIĆI30.09.2026.nije u izvoru6Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije za projekat izrade potpornog zida lokalni put Zukići, MZ PrilukGRAD ŽIVINICE10.09.2026.3.000 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZGRADNJA JAVNE RASVJETE PO MZ,GRAD LUKAVACGRAD LUKAVAC26.08.2026.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REKONSTRUKCIJA AMBULANTE PORODIČNE MEDICINE VOZUĆAJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI05.07.2026.429.507,64 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmještanje cjevovoda i pumparnice za pitku vodu Mrdići na novu lokacijuRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI10.06.2026.499.799,35 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VIJČANA ROBARUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI08.06.2026.300.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA RADOVA NA IZGRADNJI FISKULTURNE SALEJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "BANOVIĆI SELO" BANOVIĆI21.05.2026.294.143,67 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZGRADNJA ULIČNE RASVJETE U MJESNIM ZAJEDNICAMA PRNJAVOR, DUBNICA, KALESIJA GORNJA I JAJIĆI

LOT 1 - IZGRADNJA JAVNE RASVJETE U MZ DUBNICA

OPĆINA KALESIJA07.05.2026.12.798 KMPDV osnova nije poznata11Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZGRADNJA ULIČNE RASVJETE U MJESNIM ZAJEDNICAMA PRNJAVOR, DUBNICA, KALESIJA GORNJA I JAJIĆI

LOT 2 - IZGRADNJA JAVNE RASVJETE U MZ KALESIJA GORNJA (MURATOVIĆI)

OPĆINA KALESIJA07.05.2026.8.999 KMPDV osnova nije poznata11Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija stadiona Čelić i pomoćnih prostorija za školu fudbalaOPĆINA ČELIĆ14.04.2026.183.299 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja sportsko - rekreativnih terenaOPĆINA BANOVIĆI09.04.2026.169.299 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja energetski efikasne javne rasvjete na području općine BanovićiOPĆINA BANOVIĆI17.03.2026.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na proširenju javne rasvjete po mjesnim zajednicama u gradu TuzliGRAD TUZLA29.01.2026.159.797 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi redovnog održavanja javne rasvjete raskrižja, tunela i prilaznih zona tunelima na magistralnim cestama u Federaciji BiHJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.29.12.2025.nije u izvoru5Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ulične rasvjete na području opštine Osmaci

ЛОТ 5-Улична расвјета Сајтовићи (кућа Ребић Луке до куће Ребић Радована)

OPŠTINA OSMACI22.12.2025.2.754 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ulične rasvjete na području opštine Osmaci

ЛОТ 6:- Улична расвјета Сајтовићи (од трафоа до куће Јахић Ибре)

OPŠTINA OSMACI22.12.2025.4.145 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ulične rasvjete na području opštine Osmaci

ЛОТ 14-Уземљење уличне расвјете Махала 1

OPŠTINA OSMACI22.12.2025.5.090 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja ulične rasvjete na području opštine Osmaci

ЛОТ 8-Улична расвјета Вилчевићи-Николића брдо

OPŠTINA OSMACI22.12.2025.11.449 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na proširenju javne rasvjete u MZ Treštenica - dionica škola - ProkopOPĆINA BANOVIĆI17.11.2025.56.720 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Radovi na sanaciji Društvenog doma, MZ Donja Lohinja“GRAD GRAČANICA08.10.2025.4.221 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 23:08