Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209825600001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2007 (19 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 54217Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 52806Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele193
Postupci184
Naručioci45

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

8.131.638,30 KMPDV osnova nije poznata
4.157.640,64 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 156 / 193 dodjela (80,83%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 37

37 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,56

Poznato: 193 / 193 (100%)

Udio s jednom ponudom15,54%

Nazivnik: 193 dodjela

Dodjele u konzorciju19,17%

37 / 193 · Samostalno: 156

Prva dodjela: 08.09.2015. · Posljednja dodjela: 12.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KOP I KO D.O.O. ZA USLUGE TRGOVINU I TRANSPORT

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD ŽIVINICE: 28 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 23 dodjelaOPĆINA OLOVO: 19 dodjelaOPĆINA MAGLAJ: 15 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 13 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 10 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 9 dodjelaGRAD LUKAVAC: 8 dodjelaOPĆINA KALESIJA: 7 dodjelaOPĆINA SAPNA: 7 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20172
20183
20194
20207
202123
202226
202337
202428
202543
2026 · Nepotpuna tekuća godina16
Nepoznata godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

150 KMPDV osnova nije poznata0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

261.307,85 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

121.785,17 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20183

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

331.740,36 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 3 dodjela (66,67%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

440.883,83 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20207 6100.770,41 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202123 12430.850,53 KMPDV osnova nije poznata11,92%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 23 dodjela (91,3%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202226 12473.530,06 KMPDV osnova nije poznata13,47%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 26 dodjela (73,08%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
202337 16829.874,24 KMPDV osnova nije poznata19,17%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 37 dodjela (64,86%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
202428 141.242.672,30 KMPDV osnova nije poznata14,51%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 28 dodjela (85,71%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
202543 212.637.557,82 KMPDV osnova nije poznata22,28%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 43 dodjela (81,4%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina16 121.908.975,73 KMPDV osnova nije poznata8,29%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 16 dodjela (87,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Nepoznata godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1351.640 KMPDV osnova nije poznata0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE28 398.655,46 KMPDV osnova nije poznata14,51%

Nazivnik: 193 dodjela

1,2%

Nazivnik: 2326 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 28 dodjela (46,43%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA23 4.537.379,56 KMPDV osnova nije poznata11,92%

Nazivnik: 193 dodjela

0,93%

Nazivnik: 2465 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 23 dodjela (65,22%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
OPĆINA OLOVO19 250.638,90 KMPDV osnova nije poznata9,84%

Nazivnik: 193 dodjela

2,19%

Nazivnik: 868 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 19 dodjela (78,95%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPĆINA MAGLAJ15 401.624 KMPDV osnova nije poznata7,77%

Nazivnik: 193 dodjela

1,66%

Nazivnik: 906 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI13 294.901,65 KMPDV osnova nije poznata6,74%

Nazivnik: 193 dodjela

0,63%

Nazivnik: 2048 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI10 40.976 KMPDV osnova nije poznata5,18%

Nazivnik: 193 dodjela

0,69%

Nazivnik: 1442 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 10 dodjela (70%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ9 164.589 KMPDV osnova nije poznata4,66%

Nazivnik: 193 dodjela

1,58%

Nazivnik: 568 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC8 321.985 KMPDV osnova nije poznata4,15%

Nazivnik: 193 dodjela

0,6%

Nazivnik: 1327 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 8 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA7 79.511 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

0,55%

Nazivnik: 1262 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA SAPNA7 156.973,43 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

0,87%

Nazivnik: 803 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA6 67.236,40 KMPDV osnova nije poznata3,11%

Nazivnik: 193 dodjela

0,3%

Nazivnik: 2033 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "HORIZONTALA-ŽIVINICE" D.O.O. ŽIVINICE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.000 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

3,31%

Nazivnik: 121 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

175.000 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

0,09%

Nazivnik: 3519 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.300,74 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

0,04%

Nazivnik: 7675 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA OSMACI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.627 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

0,24%

Nazivnik: 1272 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

209.257 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

0,2%

Nazivnik: 1013 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.618 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

0,07%

Nazivnik: 2819 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.651,11 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

0,24%

Nazivnik: 830 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.943,26 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

0,08%

Nazivnik: 2504 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP " EKO - SEP" D.O.O. ŽIVINICE CENTAR ZA UPRAVLJANJE OTPADOM SEPARACIJA 12

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

4,65%

Nazivnik: 43 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
GRAD ŽIVINICE012111214492
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA100002058232
OPĆINA OLOVO000000534331
OPĆINA MAGLAJ000000432330
GRAD ZAVIDOVIĆI000000133213
OPĆINA BANOVIĆI000000333001
OPĆINA KLADANJ000011102211
GRAD LUKAVAC000000021221
OPĆINA KALESIJA000000000421
OPĆINA SAPNA000000021040

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Građevinske instalacije77
Kupovina63
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo29
Ostale usluge9
Usluge održavanja i popravki7
Priprema gradilišta4
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2
Završni građevinski radovi2
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije77 5.074.837,10 KMPDV osnova nije poznata39,9%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 59 / 77 dodjela (76,62%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 18

Otvori povezane zapise
Kupovina63 1.761.848,38 KMPDV osnova nije poznata32,64%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 63 dodjela (92,06%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo29 691.703,85 KMPDV osnova nije poznata15,03%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 29 dodjela (72,41%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
Ostale usluge9 80.162,34 KMPDV osnova nije poznata4,66%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 9 dodjela (66,67%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki7 71.238 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

429.603 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 4 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.671,63 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.574 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi84
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu44
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije43
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta27
Usluge popravaka i održavanja17
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Usluge instaliranja (osim programske podrške)4
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša3
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi84 5.513.267,33 KMPDV osnova nije poznata43,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 84 dodjela (65,48%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 29

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu44 574.230,64 KMPDV osnova nije poznata22,8%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 44 dodjela (70,45%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 13

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije43 1.225.667,46 KMPDV osnova nije poznata22,28%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta27 723.493,90 KMPDV osnova nije poznata13,99%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 27 dodjela (59,26%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja17 213.840,83 KMPDV osnova nije poznata8,81%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 17 dodjela (88,24%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.610 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.966 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 4 dodjela (25%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.943,26 KMPDV osnova nije poznata0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.500 KMPDV osnova nije poznata0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.571 KMPDV osnova nije poznata0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak105
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda46
direktni sporazum35
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice3
pregovarački postupak bez objave obavještenja2
ograničeni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak105 3.161.131,24 KMPDV osnova nije poznata54,4%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 70 / 105 dodjela (66,67%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 35

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda46 1.025.012,87 KMPDV osnova nije poznata23,83%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 46 dodjela (97,83%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
direktni sporazum35 130.150,28 KMPDV osnova nije poznata18,13%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 35 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NegotiatedProcedureWithProcurementNotice3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.136.793,60 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.627,84 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ograničeni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.671.922,47 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine188 8.090.515,30 KMPDV osnova nije poznata97,41%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 151 / 188 dodjela (80,32%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 37

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton97 2.066.684,33 KMPDV osnova nije poznata50,26%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 74 / 97 dodjela (76,29%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 23

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton51 1.034.821,66 KMPDV osnova nije poznata26,42%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 51 dodjela (92,16%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Živinice40 688.699,66 KMPDV osnova nije poznata20,73%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 40 dodjela (62,5%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 15

Otvori povezane zapise
OLOVO19 250.638,90 KMPDV osnova nije poznata9,84%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 19 dodjela (78,95%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
MAGLAJ15 401.624 KMPDV osnova nije poznata7,77%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići13 294.901,65 KMPDV osnova nije poznata6,74%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE11 220.817,20 KMPDV osnova nije poznata5,7%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI10 40.976 KMPDV osnova nije poznata5,18%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 10 dodjela (70%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
KLADANJ9 164.589 KMPDV osnova nije poznata4,66%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 9 dodjela (77,78%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
LUKAVAC8 321.985 KMPDV osnova nije poznata4,15%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 8 dodjela (75%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
KALESIJA7 79.511 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAPNA7 156.973,43 KMPDV osnova nije poznata3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica6 67.236,40 KMPDV osnova nije poznata3,11%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.623 KMPDV osnova nije poznata2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

55.303,26 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSMACI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.627 KMPDV osnova nije poznata1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

209.257 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.970 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Konjic2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

209.257 KMPDV osnova nije poznata1,04%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"ERING" D.O.O. ŽIVINICE24 nije u izvoru12,44%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 24 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 24

Otvori povezane zapise
ELEKTROCENTAR PETEK D.O.O. TUZLA10 nije u izvoru5,18%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
ELVIK D.O.O. SREBRENIK10 nije u izvoru5,18%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 10 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 10

Otvori povezane zapise
KALELEKTRIK D.O.O ŽIVINICE7 nije u izvoru3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
RIMENERG7 nije u izvoru3,63%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 7 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
TUZEX D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,07%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
HAJDIĆ D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
KOPKOMERC D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,55%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
HIDROMONT DOO SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AMDE PROJEKT1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Fizička osoba / obrt1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AG TRASA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Fizička osoba / obrt1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,52%

Nazivnik: 193 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 26

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 45,6% · Nazivnik: 193 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 193 (0%)

Pravni lijekovi: 12 · Poznato: 12 / 193 (6,22%)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
04.02.2016.30.01.2017.
21.04.2019.21.04.2020.
20.11.2018.19.06.2020.
15.07.2020.15.07.2021.
04.07.2021.30.12.2021.
15.06.2021.30.12.2021.
25.07.2021.25.07.2022.
26.07.2021.26.07.2022.
31.12.2020.30.12.2022.
05.02.2023.30.12.2023.
30.01.2022.30.01.2024.
15.06.2023.15.06.2024.
21.06.2023.21.06.2024.
27.10.2021.27.10.2024.
08.11.2023.07.11.2024.
20.12.2022.20.12.2024.
18.06.2023.18.06.2025.
29.12.2024.29.12.2025.
06.03.2025.30.01.2026.
09.02.2023.09.02.2026.
31.12.2025.30.12.2026.
17.03.2026.16.03.2027.
15.09.2024.15.09.2027.
31.10.2025.31.03.2028.
14.11.2025.14.11.2028.
30.12.2025.29.12.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 193

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izgradnja javne rasvjete naselja Brezik-Hum, Faza IIGRAD ZAVIDOVIĆI12.08.2026.6.903 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ADAPTACIJA OBJEKATA PO MJESNIM ZAJEDNICAMA I REALIZACIJA INFRASTRUKTURNIH PROJEKATA”

LOT7- PROŠIRENJE JAVNE RASVJETE U NASELJU BRĐANOVIĆI MZ VUKOVIJE DONJE

OPĆINA KALESIJA19.07.2026.4.700 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja javne rasvjete naselja Smailbašići, Faza VIIGRAD ZAVIDOVIĆI07.07.2026.26.443 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka i ugradnja led rasvjete za potrebe JU OŠ "Sjenjak" TuzlaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SJENJAK" TUZLA02.07.2026.25.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje ulične rasvjete na području Općine OlovoOPĆINA OLOVO02.06.2026.15.484 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i održavanje ulične rasvjete na području općine KladanjOPĆINA KLADANJ12.05.2026.34.187 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

IZGRADNJA JAVNE RASVJETE U MZ ORAHOVICA, DIONICA SLANE I HALILOVIĆI I MZ JARUŠKEGRAD LUKAVAC12.04.2026.21.106 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i montaža stuba rasvjeteOPERATOR - TERMINALI FEDERACIJE D.O.O. SARAJEVO31.03.2026.2.047 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja energetski efikasne javne rasvjete na području općine BanovićiOPĆINA BANOVIĆI17.03.2026.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OG EDTZ-12/25 - Građevinski radovi - iskopi i zatrpavanje za održavanje EEO-a i za potrebe priključenja na EEO objekte za područja Živinice, Banovići i Kladanj, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA19.02.2026.65.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nastavak izgradnje ulične rasvjete Šahići-Kipa-PoligonGRAD ŽIVINICE16.02.2026.4.000 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nastavak ugradnje LED rasvjete u užoj gradskoj jezgriGRAD ŽIVINICE16.02.2026.nije u izvoru2Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Naftni proizvodi, gorivo i uljeJAVNO PREDUZEĆE "HORIZONTALA-ŽIVINICE" D.O.O. ŽIVINICE28.01.2026.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

OG EDTZ-9/25 Građevinski i elektromontažni radovi na priključenju/izgradnji/rekonstrukciji EEO na području Grada Živinice, općine Banovići i Kladanj, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla (PJD Živinice, PJD Banovići i PJD Kladanj)PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA26.01.2026.1.606.922,47 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje javne rasvjete na području Grada zavidovići u toku 2026. godineGRAD ZAVIDOVIĆI13.01.2026.48.495 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka goriva

Lot 5 - Nabavka goriva za Policijsku upravu Živinice Uprava policije MUP TK

MUP TK - UPRAVA POLICIJE12.01.2026.46.488,26 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka elektro agregata, pumpe za vodu i dr. materijala za vodovode Svojat i Suha

Nabavka agregata za potrebe vodovoda „Mala Rijeka“

GRAD ŽIVINICE29.12.2025.12.500 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Zimsko održavanje lokalnih i nekategorisanih puteva - Grupa IGRAD ŽIVINICE29.12.2025.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izmještanje stubova javne rasvjeteOPĆINA MAGLAJ25.12.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja kanalizacione mrežeGRAD ŽIVINICE24.12.2025.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 22.10.2026. 21:34