Preskoči na sadržaj

Dobavljač

M&K COMPANY D.O.O.

M&K COMPANY D.O.O.: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
DOMALJEVAC - ŠAMAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4254000540001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 54162Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 61314Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele66
Postupci66
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

186.134,56 KMPDV osnova nije poznata
95.169,09 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 66 / 66 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 66 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 66 · Samostalno: 66

Prva dodjela: 17.03.2016. · Posljednja dodjela: 28.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

M&K COMPANY D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE: 12 dodjelaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE: 7 dodjelaMINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE: 5 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK: 5 dodjelaOPĆINSKI SUD ORAŠJE: 5 dodjelaZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE: 5 dodjelaOPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC: 4 dodjelaMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE POSAVSKE: 3 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE: 3 dodjelaVLADA ŽUPANIJE POSAVSKE: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20165
20176
20188
20196
20202
20216
20224
202314
20245
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20165 514.335,04 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20176 512.810,92 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20188 716.509,82 KMPDV osnova nije poznata12,12%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 56.925,65 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.931,20 KMPDV osnova nije poznata3,03%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 416.763,10 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

48.702,54 KMPDV osnova nije poznata6,06%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202314 757.162,22 KMPDV osnova nije poznata21,21%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 424.127,54 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

38.857,99 KMPDV osnova nije poznata6,06%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 517.008,54 KMPDV osnova nije poznata9,09%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE12 57.704,72 KMPDV osnova nije poznata18,18%

Nazivnik: 66 dodjela

8,11%

Nazivnik: 148 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE7 2.099,73 KMPDV osnova nije poznata10,61%

Nazivnik: 66 dodjela

0,69%

Nazivnik: 1010 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE5 15.890,47 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

8,06%

Nazivnik: 62 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK5 22.340,32 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

3,36%

Nazivnik: 149 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD ORAŠJE5 2.072,94 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

3,52%

Nazivnik: 142 dodjela

2017 – 2020Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE5 15.485,49 KMPDV osnova nije poznata7,58%

Nazivnik: 66 dodjela

1,29%

Nazivnik: 389 dodjela

2016 – 2019Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.124,82 KMPDV osnova nije poznata6,06%

Nazivnik: 66 dodjela

0,93%

Nazivnik: 428 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE POSAVSKE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.676,07 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 66 dodjela

0,72%

Nazivnik: 417 dodjela

2020 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.294,87 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 66 dodjela

0,1%

Nazivnik: 3001 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.120,37 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 66 dodjela

1,94%

Nazivnik: 155 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA DOMALJEVAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.533,68 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 66 dodjela

2,63%

Nazivnik: 114 dodjela

2016 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽITELJSTVO POSAVSKOG KANTONA ORAŠJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.530,88 KMPDV osnova nije poznata3,03%

Nazivnik: 66 dodjela

3,17%

Nazivnik: 63 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA ŽUPANIJE POSAVSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.386,33 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,41%

Nazivnik: 246 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

169,23 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3711 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ODŽAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

886,14 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3694 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ORAŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.887,11 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,1%

Nazivnik: 1045 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

357,69 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,01%

Nazivnik: 14909 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "KOMUNALAC" D.O.O. ORAŠJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179,49 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

0,11%

Nazivnik: 931 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SKUPŠTINA ŽUPANIJE POSAVSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.468,37 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

25%

Nazivnik: 4 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA ODŽAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.981,38 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

1,02%

Nazivnik: 98 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
MINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE00000116220
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE11210010010
MINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE10100001101
OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK00000012002
OPĆINSKI SUD ORAŠJE02111000000
ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE11120000000
OPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC11100001000
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE POSAVSKE00001200000
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE00110000010
VLADA ŽUPANIJE POSAVSKE00100200000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina66
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina66 186.134,56 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje62
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi2
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje62 173.857,63 KMPDV osnova nije poznata93,94%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.606 KMPDV osnova nije poznata3,03%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.606 KMPDV osnova nije poznata3,03%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.670,93 KMPDV osnova nije poznata3,03%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.606,84 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum66
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum66 186.134,56 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u opštinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine66 186.134,56 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 66 / 66 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton61 179.312,77 KMPDV osnova nije poznata92,42%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 61 / 61 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ORAŠJE7 5.139,54 KMPDV osnova nije poznata10,61%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOMALJEVAC - ŠAMAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.124,82 KMPDV osnova nije poznata6,06%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODŽAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

886,14 KMPDV osnova nije poznata1,52%

Nazivnik: 66 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 66 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 66 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 66 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 66

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabava uredskog namještajaJP "KOMUNALAC" D.O.O. ORAŠJE28.09.2026.179,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava roba izrada garniture po mjeri za potrebe produženog boravka u Osnovnoj školi Stjepana Radića u BokuOSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK06.08.2026.3.589,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava roba kancelarijskog namještaja za potrebe Osnovne škole Stjepana Radića u BokuOSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA OŠTRA LUKA-BOK06.08.2026.4.226,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uredskog namještajaMINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE05.03.2026.5.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabava roba-uredskog namještajaMINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE08.02.2026.1.944,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredski namještajSKUPŠTINA ŽUPANIJE POSAVSKE03.02.2026.1.468,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavi roba - uredskog namještajaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE16.12.2025.3.593,86 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava uredskog namještaja za Ured zamjenika ravnatelja ŽAS/KAS Orašje Federalnog zavoda za mirovinsko/penzijsko i inalidsko osiguranjeFEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE02.09.2025.1.504,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredski namještajZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA ŽUPANIJE POSAVSKE31.03.2025.288,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavi roba - uredskog namještajaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE24.02.2025.3.471,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava roba - uredskog namještajaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE29.12.2024.3.830,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uredskog namještaja - uredskih stolicaKANTONALNO TUŽITELJSTVO POSAVSKOG KANTONA ORAŠJE19.12.2024.5.971,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava namještaja za produženi boravakOSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA ODŽAK08.12.2024.5.981,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavi roba - uredskog namještajaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE24.03.2024.5.779,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uredskog namještajaMINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE11.02.2024.2.564,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka arhivskih polica za potrebe Ministarstva financija Županije PosavskeMINISTARSTVO FINANCIJA ŽUPANIJE POSAVSKE27.12.2023.5.444,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavi roba namještaja za potrebe uređenja prostora za produženi boravak u Osnovnoj školi Orašje u OrašjuMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE18.12.2023.5.071,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugovor o nabavi roba - uredskog namještajaMINISTARSTVO PROSVJETE, ZNANOSTI, KULTURE I SPORTA ŽUPANIJE POSAVSKE17.12.2023.3.999,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uredske stoliceOPĆINA DOMALJEVAC-ŠAMAC04.12.2023.2.269,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava ugostiteljskih stolica za kulturni centar Ivo GregurevićGRAD ORAŠJE05.11.2023.2.887,11 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 22:15