Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MZ PROMET D.O.O. BIJELJINA

MZ PROMET D.O.O. BIJELJINA: dodjele javnih nabavki po godinama i ugovornim organima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4400314560003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
2001 (25 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 55084Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 57908Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele176
Postupci176
Naručioci19

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

56.605,38 KMPDV osnova nije poznata
28.941,87 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 176 / 176 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 176 / 176 (100%)

Udio s jednom ponudom0%

Nazivnik: 176 dodjela

Dodjele u konzorciju0%

0 / 176 · Samostalno: 176

Prva dodjela: 15.10.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MZ PROMET D.O.O. BIJELJINA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA: 104 dodjelaAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA: 23 dodjelaJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 15 dodjelaJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA: 7 dodjelaAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA: 5 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA: 4 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 3 dodjelaDOM ZDRAVLJA BIJELJINA: 2 dodjelaЈП РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ЕКО-ДЕП" ДОО: 2 dodjela"RUDING" D.O.O. UGLJEVIK: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20167
201724
201837
201929
202011
20218
20228
202310
202415
202515
2026 · Nepotpuna tekuća godina11
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1157,70 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20167 43.948,38 KMPDV osnova nije poznata3,98%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201724 23.936,79 KMPDV osnova nije poznata13,64%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201837 66.164,55 KMPDV osnova nije poznata21,02%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 37 / 37 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201929 47.766,53 KMPDV osnova nije poznata16,48%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202011 34.031,51 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 62.228,02 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 514.074,96 KMPDV osnova nije poznata4,55%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202310 61.950,94 KMPDV osnova nije poznata5,68%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202415 53.266,41 KMPDV osnova nije poznata8,52%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202515 43.862,62 KMPDV osnova nije poznata8,52%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina11 45.216,97 KMPDV osnova nije poznata6,25%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Po ugovornom organu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po ugovornom organu
Po ugovornom organuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA104 16.227,89 KMPDV osnova nije poznata59,09%

Nazivnik: 176 dodjela

1,45%

Nazivnik: 7185 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 104 / 104 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA23 8.271,42 KMPDV osnova nije poznata13,07%

Nazivnik: 176 dodjela

0,91%

Nazivnik: 2517 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA15 2.403,81 KMPDV osnova nije poznata8,52%

Nazivnik: 176 dodjela

0,13%

Nazivnik: 11384 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA7 8.440,60 KMPDV osnova nije poznata3,98%

Nazivnik: 176 dodjela

0,56%

Nazivnik: 1247 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA5 2.382,07 KMPDV osnova nije poznata2,84%

Nazivnik: 176 dodjela

0,27%

Nazivnik: 1885 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

548,76 KMPDV osnova nije poznata2,27%

Nazivnik: 176 dodjela

0,15%

Nazivnik: 2650 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

700,48 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 176 dodjela

0,03%

Nazivnik: 10030 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.523,44 KMPDV osnova nije poznata1,14%

Nazivnik: 176 dodjela

0,09%

Nazivnik: 2127 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈП РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ЕКО-ДЕП" ДОО2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

397,15 KMPDV osnova nije poznata1,14%

Nazivnik: 176 dodjela

0,15%

Nazivnik: 1314 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"RUDING" D.O.O. UGLJEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

232,67 KMPDV osnova nije poznata1,14%

Nazivnik: 176 dodjela

0,29%

Nazivnik: 699 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA TEHNIČKA ŠKOLA "MIHAJLO PUPIN" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.562,53 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,65%

Nazivnik: 154 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA REHABILITACIONI CENTAR VILINA VLAS VIŠEGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25,50 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,03%

Nazivnik: 3389 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

362,81 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,05%

Nazivnik: 1998 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈЗУ "ДОМ ЗДРАВЉА" УГЉЕВИК1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.402,49 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,05%

Nazivnik: 1823 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

419,27 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,12%

Nazivnik: 810 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.763,36 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,06%

Nazivnik: 1635 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

956,40 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,01%

Nazivnik: 13934 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA " JOVAN DUČIĆ" BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.847,99 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,74%

Nazivnik: 135 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
"ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH" A.D. BANJA LUKA - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136,74 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

0,02%

Nazivnik: 6455 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA012032258244440
AKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA000000001697
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA044122200000
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA000000111211
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA000000002210
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA100100010100
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK000110100000
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA000000010001
ЈП РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ЕКО-ДЕП" ДОО000000000002
"RUDING" D.O.O. UGLJEVIK000000101000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Predmet nabavke i CPV

Tablični prikaz · Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVBroj dodjela
Kupovina175
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabavke i CPV
Predmet nabavke i CPVDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina175 56.590,52 KMPDV osnova nije poznata99,43%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 175 / 175 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14,86 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)147
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi31
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta10
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)147 53.515,12 KMPDV osnova nije poznata83,52%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 147 / 147 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi31 6.800,71 KMPDV osnova nije poznata17,61%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta10 1.246,98 KMPDV osnova nije poznata5,68%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,30 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

421,98 KMPDV osnova nije poznata1,7%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

95,32 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

362,81 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum176
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum176 56.605,38 KMPDV osnova nije poznata100%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 176 / 176 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Sjedišta ugovornih organa

Sjedište ugovornog organa, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u opštinu, kanton i entitet; zbir redova nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta ugovornih organa
Sjedišta ugovornih organaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska175 56.468,64 KMPDV osnova nije poznata99,43%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 175 / 175 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina138 35.860,50 KMPDV osnova nije poznata78,41%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 138 / 138 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.402,49 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VIŠEGRAD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25,50 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠEKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

419,27 KMPDV osnova nije poznata0,57%

Nazivnik: 176 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100%)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100% · Nazivnik: 176 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 176 (0%)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 176 (0%)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 176

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Набавка хидратог креча, фарбе за кречење, гипса, цемента и сл.ЈП РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ЕКО-ДЕП" ДОО18.10.2026.146,57 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка алата, брава, кључева, шарки, спојних елемената, ланаца, опругаЈП РЕГИОНАЛНА ДЕПОНИЈА "ЕКО-ДЕП" ДОО04.10.2026.250,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA30.09.2026.757,73 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA30.09.2026.886,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA07.09.2026.109,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA07.09.2026.542,53 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка котловског и црног лимаJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA21.06.2026.1.286,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA06.04.2026.805,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Мрежа ребраста панелна.DOM ZDRAVLJA BIJELJINA10.03.2026.165,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA10.03.2026.104,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA10.03.2026.161,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA14.12.2025.58,81 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA05.11.2025.138,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка робе за потребе текућег одржавањаAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA28.10.2025.545,68 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка резервних дијеловаJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA15.10.2025.73,26 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA15.09.2025.770,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA15.09.2025.624,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка потрошног материјала из гвожђареAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA11.09.2025.87,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка грађевинског материјалаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA02.09.2025.137,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka boja i lakova-nitro sivaA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA11.08.2025.70,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 10:15