Прескочи на садржај
ОбјављеноОквирни споразум

AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH · BANJA LUKA

Servis biroopreme

конкурентски захтјев за доставу понуда · Usluge održavanja i popravki · објављено 19.08.2019.

Отвори у ЕЈН-у (отвара се у новом прозору)

Тендерску документацију и упутства за предају понуде потражите на страници поступка у ЕЈН-у.

Планови уговорног органа: AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH

Добављачи којима је додијељено

Званични број
5-7-2-147/19
Запис у извору
ЕЈН ID 1598172Отворени подаци ЕЈН-ае-Набавке (ЕЈН)
Изворни статус
PostAnnounced

Извор: ЕЈН · провјерено . Шта значи вријеме провјере?

Службене објаве у ЕЈН-у

Свака објава има своју страницу у ЕЈН-у с документом за преузимање (PDF). Документе не преузимамо нити спремамо; тендерску документацију преузимате у ЕЈН-у.

Пријаве и право на одговор

Пријава није доказ грешке. Изворни запис остаје одвојен од локалних биљешки и модерисаних одговора.

Пријави грешку или затражи право на одговор

Рок за одговор оператора је седам календарских дана. Контакт и текст пријаве нису јавни. Одлука и одобрени одговор објављују се након модерирања.

Не шаљите личне документе, ЈМБГ, лозинке ни друге осјетљиве податке. Поступак и правила приватности.

Организација на коју се пријава односи.

Видљива само оператору ради одговора на пријаву.

Наведите поље, очекивани податак и провјерљив извор, или предложите кратак одговор организације.

Укратко

AGENCIJA ZA LIJEKOVE I MEDICINSKA SREDSTVA BIH набавља „Servis biroopreme”. Врста поступка је конкурентски захтјев за доставу понуда. Врста уговора: usluge održavanja i popravki. Набавка је подијељена на 3 лота; рокови и вриједности могу се разликовати по лоту. Рок за доставу понуда истекао је 02.09.2019. 12:00 (вријеме у Сарајеву). Процијењена вриједност цијеле набавке је 9.000 KM (ПДВ основа није позната). Понуде се оцјењују према критерију: најнижа цијена. Предвиђена је е-аукција; термин е-аукције не објављује се унапријед у преузетим подацима.

Појмови: Лот, Уговорни орган, Врста поступка, Рок за доставу понуда, Процијењена вриједност, ПДВ основа, Критериј за додјелу уговора, Е-аукција

Сажетак је састављен из предложака и познатих података из ЕЈН-а, без умјетне интелигенције. Оно што извор не наводи не надопуњујемо.

Лотови

3 лота; сваки има властити статус, рок и исход.

Рокови

Вријеме у Сарајеву.

Односи се наРок за доставу понудаОтварање понудаРок за преузимање документације
Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BLније у изворуније у изворуније у извору
Лот 2: LOT 2- Servis biroopreme SAније у изворуније у изворуније у извору
Лот 3: LOT 3-Serverski dijeloviније у изворуније у изворуније у извору
Обавјештење 5-7-2-147-3-57/19—не објављује се у обавјештењу

Вриједности

Сваки износ носи своју врсту и ПДВ основу. Процијењена, додијељена и уговорена вриједност се не сабирају.

Односи се наВрста износаИзнос и ПДВ основа
Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BLПроцијењена вриједност4.000 KMПДВ основа није позната
Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BLДодијељена вриједност
Датум уговора из додјеле: 01.10.2019.
31.834 KMПДВ основа није позната
Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BLНајнижа прихватљива понуда31.834 KMПДВ основа није позната
Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BLНајвиша прихватљива понуда31.834 KMПДВ основа није позната
Лот 2: LOT 2- Servis biroopreme SAПроцијењена вриједност4.000 KMПДВ основа није позната
Лот 3: LOT 3-Serverski dijeloviПроцијењена вриједност1.000 KMПДВ основа није позната
Лот 3: LOT 3-Serverski dijeloviДодијељена вриједност
Датум уговора из додјеле: 20.10.2019.
1.000 KMПДВ основа није позната
Лот 3: LOT 3-Serverski dijeloviНајнижа прихватљива понуда32.463 KMПДВ основа није позната
Лот 3: LOT 3-Serverski dijeloviНајвиша прихватљива понуда32.463 KMПДВ основа није позната
Укупно за поступак (збир лотова према извору)Процијењена вриједност9.000 KMПДВ основа није позната

Услови из обавјештења

Према обавјештењу 5-7-2-147-3-57/19 (најновије преузето).

Критериј за додјелу уговора
најнижа цијена
Гаранција за понуду
Не
Гаранција за извршење уговора
Не
Накнада за тендерску документацију
није у извору
Резервисани уговор
Не
Е-аукција
  • Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BL: Предвиђена
  • Лот 2: LOT 2- Servis biroopreme SA: Предвиђена
  • Лот 3: LOT 3-Serverski dijelovi: Предвиђена

Термин е-аукције није доступан унапријед: ЕЈН објављује е-аукције тек након што заврше.

Подкритерији

Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BL

није у извору

Лот 2: LOT 2- Servis biroopreme SA

није у извору

Лот 3: LOT 3-Serverski dijelovi

није у извору

Услови квалификације приказани су као изворни текст, без измјена. Кад текст упућује на тендерску документацију, услови су само у документацији у ЕЈН-у.

Економска и финансијска способност

није у извору

Техничка и професионална способност

Minimalan broj certifikovanih servisera, definisano po lotu

Изворни текст обавјештења 5-7-2-147-3-57/19, ЕЈН

Способност обављања професионалне дјелатности

Izvod iz sudskog registra ili ekvivalentan dokument

Изворни текст обавјештења 5-7-2-147-3-57/19, ЕЈН

Услови плаћања

Naručilac će Izvršiocu izvršiti plaćanje ugovorene vrijednosti iz potpisanog ugovora na osnovu ovog okvirnog sporazuma, u roku od ____ dana ( iz Obrasca za cijenu ponude robe) po pruženoj usluzi, putem transakcijskog računa Ministarstva finansija i trezora BiH.

Изворни текст обавјештења 5-7-2-147-3-57/19, ЕЈН

Ограничења учешћа

није у извору

Извор: ЕЈН, обавјештење о набавци · провјерено

Исход

Лот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BL

Додијељена вриједност
31.834 KMПДВ основа није позната
Број примљених понуда
1
Број прихватљивих понуда
1

Додјела није доказ потписаног уговора.

Извор: ЕЈН, додјела · провјерено

Лот 3: LOT 3-Serverski dijelovi

Додијељена вриједност
1.000 KMПДВ основа није позната
Број примљених понуда
1
Број прихватљивих понуда
1

Додјела није доказ потписаног уговора.

Извор: ЕЈН, додјела · провјерено

Временска црта

Локална историја прати се од 16.10.2026. 22:00. Раније промјене можда нису обухваћене. Времена су приказана за Сарајево.

Редослијед према локалном опажању. Датум објаве из извора приказан је засебно; вријеме измјене извора није датум објаве.

  1. Додјела
    Актуална верзија записаЛот 1: LOT 1- Servis biroopreme u BL
    Објављено у извору:
    датум није доступан
    Датум уговора према извору:
    Локално опажено:
    Извор измијењен:
    31.834 KMПДВ основа није позната

    Извор: ЕЈН · додјела · ID 1875718 Отвори изворни запис

  2. Додјела
    Актуална верзија записаЛот 3: LOT 3-Serverski dijelovi
    Објављено у извору:
    датум није доступан
    Датум уговора према извору:
    Локално опажено:
    Извор измијењен:
    1.000 KMПДВ основа није позната

    Извор: ЕЈН · додјела · ID 1875726 Отвори изворни запис

  3. Обавјештење · 5-7-2-147-3-57/19
    Актуална верзија записа
    Објављено у извору:
    Локално опажено:
    Извор измијењен:

    Извор: ЕЈН · обавјештење · ID 1598172 Отвори изворни запис

  4. Објава поступка · 5-7-2-147/19
    Актуална верзија записа
    Објављено у извору:
    Локално опажено:
    Извор измијењен:

    Извор: ЕЈН · поступак · ID 1598172 Отвори изворни запис

Промјена објављеног записа сама по себи не потврђује анекс уговора. Додјела није доказ потписаног уговора.

Контакт и документација

Контакт особе из обавјештења не приказујемо ради заштите личних података. За питања, тендерску документацију и предају понуде користите званични систем е-Набавке (ЕЈН).