ZU DOM ZDRAVLJA CAZIN · CAZIN
Nabavka laboratorijskih reagenasa
otvoreni postupak · Kupovina · objavljeno 05.08.2022.
Dobavljači kojima je dodijeljeno
- Službeni broj
- 208-1-1-76/22
- Zapis u izvoru
- EJN ID 1964242Otvoreni podaci EJN-ae-Nabavke (EJN)
- Izvorni status
- Completed
Izvor: EJN · provjereno . Što znači vrijeme provjere?
Prijave i pravo na odgovor
Prijava nije dokaz pogreške. Izvorni zapis ostaje odvojen od lokalnih bilješki i moderiranih odgovora.
Prijavi pogrešku ili zatraži pravo na odgovor
Ukratko
ZU DOM ZDRAVLJA CAZIN nabavlja „Nabavka laboratorijskih reagenasa”. Vrsta postupka je otvoreni postupak. Vrsta ugovora: kupovina. Nabava je podijeljena na 3 lota; rokovi i vrijednosti mogu se razlikovati po lotu. Objavljena je odluka o dodjeli. Dodjela sama po sebi ne dokazuje da je ugovor potpisan. Rok za dostavu ponuda istekao je 10.10.2022. 10:30 (vrijeme u Sarajevu). Procijenjena vrijednost cijele nabave je 420.000 KM (PDV osnova nije poznata). Ponude se ocjenjuju prema kriteriju: najniža cijena. Odabrani ponuđač daje jamstvo za uredno izvršenje ugovora. Predviđena je e-aukcija; termin e-aukcije ne objavljuje se unaprijed u preuzetim podacima.
Pojmovi: Lot, Naručitelj (ugovorni organ), Vrsta postupka, Rok za dostavu ponuda, Procijenjena vrijednost, PDV osnova, Kriterij za dodjelu ugovora, Jamstvo za uredno izvršenje ugovora, E-aukcija, Dodjela ugovora
Sažetak je sastavljen iz predložaka i poznatih podataka iz EJN-a, bez umjetne inteligencije. Ono što izvor ne navodi ne nadopunjujemo.
Lotovi
3 lota; svaki ima vlastiti status, rok i ishod.
Rokovi
Vrijeme u Sarajevu.
| Odnosi se na | Rok za dostavu ponuda | Otvaranje ponuda | Rok za preuzimanje dokumentacije |
|---|---|---|---|
| Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia | |||
| Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension | |||
| Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas | |||
| Obavještenje 208-1-1-76-3-53/22 | —ne objavljuje se u obavještenju |
Vrijednosti
Vrsta iznosa i PDV osnova po retku; iznosi se ne zbrajaju.
| Odnosi se na | Vrsta iznosa | Iznos i PDV osnova |
|---|---|---|
| Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia | Procijenjena vrijednost | 70.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 01.11.2022. | 69.998 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia | Najniža prihvatljiva ponuda | 69.998 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia | Najviša prihvatljiva ponuda | 69.998 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension | Procijenjena vrijednost | 170.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 01.11.2022. | 189.284,06 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension | Najniža prihvatljiva ponuda | 189.284,06 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension | Najviša prihvatljiva ponuda | 189.284,06 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas | Procijenjena vrijednost | 180.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas | Dodijeljena vrijednost Datum ugovora iz dodjele: 06.11.2022. | 198.446,09 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas | Najniža prihvatljiva ponuda | 198.446,09 KMPDV osnova nije poznata |
| Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas | Najviša prihvatljiva ponuda | 198.446,09 KMPDV osnova nije poznata |
| Ukupno za postupak (zbir lotova prema izvoru) | Procijenjena vrijednost | 420.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 21.11.2022. | 70.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 29.12.2022. | 50.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 12.01.2023. | 25.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 29.01.2023. | 50.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 28.01.2024. | 50.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 08.02.2024. | 50.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 19.03.2024. | 20.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 02.09.2024. | 10.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 07.10.2024. | 15.000 KMPDV osnova nije poznata |
| Postupak (lot nije naveden u izvoru) | Ugovorena vrijednost Ugovor od 17.11.2024. | 10.000 KMPDV osnova nije poznata |
Uvjeti iz obavještenja
Prema obavještenju 208-1-1-76-3-53/22 (najnovije preuzeto).
- Kriterij za dodjelu ugovora
- najniža cijena
- Jamstvo za ponudu
- Ne
- Jamstvo za izvršenje ugovora
- Da
- Naknada za tendersku dokumentaciju
- nije u izvoru
- Rezervirani ugovor
- Ne
- E-aukcija
- Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia: Predviđena
- Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension: Predviđena
- Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas: Predviđena
Termin e-aukcije nije dostupan unaprijed: EJN objavljuje e-aukcije tek nakon što završe.
Podkriteriji
Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia
nije u izvoru
Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension
nije u izvoru
Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas
nije u izvoru
Uvjeti kvalifikacije prikazani su kao izvorni tekst, bez izmjena. Kad tekst upućuje na tendersku dokumentaciju, uvjeti su samo u dokumentaciji u EJN-u.
Ekonomska i finansijska sposobnost
Kao u TD.
Tehnička i profesionalna sposobnost
Kao u TD.
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti
Kao u TD.
Uvjeti plaćanja
Kao u TD.
Ograničenja učešća
Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj dokumentaciji.
Izvor: EJN, obavještenje o nabavci · provjereno
Službene objave u EJN-u
Svaka objava ima svoju stranicu u EJN-u s dokumentom za preuzimanje (PDF). Dokumente ne preuzimamo niti spremamo; tendersku dokumentaciju preuzimate u EJN-u.
- Obavještenje o nabavi208-1-1-76-3-53/22 · 16.09.2022.Otvori u EJN-u
- Ispravka obavještenja208-1-1-76-8-61/22 · 16.09.2022.Otvori u EJN-u
- Obavještenje o dodjeli ugovora208-1-1-76-5-69/22 · 01.12.2022.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)208-1-1-76-9-83-208/22 · 12.01.2023.Otvori u EJN-u
- Ispravka obavještenja208-1-1-76-8-1-208/23 · 12.01.2023.Otvori u EJN-u
- Obavještenje (AnnualMAAwardNotice)208-1-1-76-9-86-208/23 · 27.12.2023.Otvori u EJN-u
Ishod
Lot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia
- Dodijeljena vrijednost
- 69.998 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 1
- Broj prihvatljivih ponuda
- 1
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension
- Dodijeljena vrijednost
- 189.284,06 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 1
- Broj prihvatljivih ponuda
- 1
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Lot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas
- Dodijeljena vrijednost
- 198.446,09 KMPDV osnova nije poznata
- Broj primljenih ponuda
- 1
- Broj prihvatljivih ponuda
- 1
Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.
Izvor: EJN, dodjela · provjereno
Vremenska crta
Lokalna povijest prati se od 17.10.2026. 01:54. Ranije promjene možda nisu obuhvaćene. Vremena su prikazana za Sarajevo.
Redoslijed prema lokalnom opažanju. Datum objave iz izvora prikazan je zasebno; vrijeme izmjene izvora nije datum objave.
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 1: Lot 4-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Advia
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 2343161 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 2: Lot 5-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Dimension
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 2343171 Otvori izvorni zapis
- DodjelaAktualna verzija zapisaLot 3: Lot 6-Nabavka laboratorijskih reagenasa za aparat Mini Vidas
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · dodjela · ID 2343178 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 866803 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 858152 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 852851 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 829522 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 822751 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 819531 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 744746 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 744747 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 720373 Otvori izvorni zapis
- UgovorAktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- datum nije dostupan
- Datum ugovora prema izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · ugovor · ID 709746 Otvori izvorni zapis
- Obavještenje · 208-1-1-76-3-53/22Aktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · obavještenje · ID 1964242 Otvori izvorni zapis
- Objava postupka · 208-1-1-76/22Aktualna verzija zapisa
- Objavljeno u izvoru:
- Lokalno opaženo:
- Izvor izmijenjen:
Izvor: EJN · postupak · ID 1964242 Otvori izvorni zapis
Promjena objavljenog zapisa sama po sebi ne potvrđuje aneks ugovora. Dodjela nije dokaz potpisanog ugovora.