Preskoči na sadržaj

Dobavljač

OR PRINT STUDIO Banovići

OR PRINT STUDIO Banovići: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BANOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4310852840009
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 78705Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele23
Postupci23
Naručioci5

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

42.648,80 KMPDV osnova nije poznata
21.805,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 23 / 23 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 23 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 23 · Samostalno: 23

Prva dodjela: 08.09.2020. · Posljednja dodjela: 22.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

OR PRINT STUDIO Banovići

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI: 10 dodjelaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI: 7 dodjelaJU ZAŠTIĆENI PEJZAŽ "KONJUH" BANOVIĆI: 3 dodjelaOPĆINA BANOVIĆI: 2 dodjelaOPĆINSKI SUD BANOVIĆI: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20203
20213
20223
20231
20242
20255
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.063 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

210.351 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

212.198,70 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.670 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20242

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2310 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20255 24.006,30 KMPDV osnova nije poznata21,74 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 23.049,80 KMPDV osnova nije poznata26,09 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI10 2.657,10 KMPDV osnova nije poznata43,48 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 3576 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI7 26.851,70 KMPDV osnova nije poznata30,43 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 7163 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU ZAŠTIĆENI PEJZAŽ "KONJUH" BANOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.990 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

3,61 %

Nazivnik: 83 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.050 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 187 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2020202120222023202420252026
JZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI1010035
RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI1121020
JU ZAŠTIĆENI PEJZAŽ "KONJUH" BANOVIĆI1000101
OPĆINA BANOVIĆI0200000
OPĆINSKI SUD BANOVIĆI0000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina11
Ostale usluge10
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina11 24.656,70 KMPDV osnova nije poznata47,83 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge10 7.942,10 KMPDV osnova nije poznata43,48 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.060 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.990 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost12
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške4
Štampani materijal i srodni proizvodi3
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost12 14.945,10 KMPDV osnova nije poznata52,17 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.215 KMPDV osnova nije poznata17,39 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.234 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.164,70 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

990 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum23
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum23 42.648,80 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine23 42.648,80 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton16 15.797,10 KMPDV osnova nije poznata69,57 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BANOVIĆI12 8.707,10 KMPDV osnova nije poznata52,17 %

Nazivnik: 23 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 23 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 23 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 23 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 23

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge fotokopiranja i ostale grafičke uslugeJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI22.09.2026.69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge fotokopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI25.06.2026.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge fotokopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI09.06.2026.21,60 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge fotokopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI19.05.2026.994 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka promotivnog materijalaJU ZAŠTIĆENI PEJZAŽ "KONJUH" BANOVIĆI26.04.2026.1.790 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI06.01.2026.25,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge kopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI28.08.2025.75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Samoljepljive plastificirane naljepniceRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI12.05.2025.454 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Tabla upozorenja-znakovi miniranjaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI12.05.2025.2.750 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge kopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI11.05.2025.584,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge kopiranjaJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI02.04.2025.143 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge štampanja materijalaJU ZAŠTIĆENI PEJZAŽ "KONJUH" BANOVIĆI29.12.2024.210 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zaštitnih folija na prozorska staklaOPĆINSKI SUD BANOVIĆI16.12.2024.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga plotanja geodetskih situacija u koloru velikih formataRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI27.11.2023.5.670 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka plaketa,pozivnica i pločica sa uslugom laserskog graviranja povodom obilježavanja 21.decembra dana rudara BiHRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI07.12.2022.5.863,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada naljepnica i inventurnih markicaRUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI29.06.2022.5.870 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski materijalJZU DOM ZDRAVLJA BANOVIĆI02.03.2022.465 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka plaketa, pozivnica i pločica sa uslugom laserskog graviranja povodom obilježavanja 21. decembra “Dana rudara BiH”RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI09.12.2021.4.301 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka zastava za potrebe općinskog organa državne službe općine BanovićiOPĆINA BANOVIĆI29.08.2021.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Jambo plakata i dugih grafičkih proizvoda i reklamnih stalakaOPĆINA BANOVIĆI13.05.2021.5.060 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 22:19