Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Memić Plast doo

Memić Plast doo: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
BUGOJNO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236662860008
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 75348Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele19
Postupci19
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

51.456,92 KMPDV osnova nije poznata
26.309,51 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 19 / 19 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 19 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 19 · Samostalno: 19

Prva dodjela: 11.09.2019. · Posljednja dodjela: 28.12.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Memić Plast doo

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO: 8 dodjelaJAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA: 3 dodjelaOPĆINA KUPRES: 2 dodjelaJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO: 2 dodjelaJ U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO: 1 dodjelaJU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20192
20203
20214
20221
20233
20243
20253
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.861,52 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.376,55 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20214

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.385,90 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.599,99 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.111,24 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

36.278,22 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.843,50 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO8 24.281,24 KMPDV osnova nije poznata42,11 %

Nazivnik: 19 dodjela

1,75 %

Nazivnik: 458 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.280,32 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

1,61 %

Nazivnik: 186 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KUPRES2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.074,37 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,58 %

Nazivnik: 342 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.094,05 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 494 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.017,09 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

8 %

Nazivnik: 25 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.282,50 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

8,33 %

Nazivnik: 12 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

427,35 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

0,56 %

Nazivnik: 178 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2019202020212022202320242025
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO0001313
JAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA2010000
OPĆINA KUPRES0010010
J.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO0200000
J U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO0020000
JAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO0100000
JU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO0000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina11
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3
Završni građevinski radovi3
Ostale usluge2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina11 27.896,41 KMPDV osnova nije poznata57,89 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.730,80 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.708,10 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.121,61 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi11
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi11 35.862,18 KMPDV osnova nije poznata57,89 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)5 12.047,61 KMPDV osnova nije poznata26,32 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.820,62 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

726,51 KMPDV osnova nije poznata5,26 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum19
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum19 51.456,92 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine19 51.456,92 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton14 37.102,23 KMPDV osnova nije poznata73,68 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.280,32 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PROZOR - RAMA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.280,32 KMPDV osnova nije poznata15,79 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 102

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.074,37 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.709,85 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KUPRES (FBIH)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.074,37 KMPDV osnova nije poznata10,53 %

Nazivnik: 19 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 19 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 19 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 19 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 19

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
PVC PROZORI-VLASTITI PRIHODISREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO28.12.2025.5.978,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

DEKORATIVNI MATERIJALSREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO08.12.2025.1.538,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE POPRAVKA I ODRŽAVANJA ZGRADASREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO08.12.2025.1.326,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ERVISIRANJE ZAVJESA U ZBORNICISREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO24.10.2024.726,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje općinskog - kadrovskog stanaOPĆINA KUPRES20.10.2024.5.124,36 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka PVC vrata sa ugradnjomJU "CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE" BUGOJNO06.04.2024.427,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ODRŽAVANJE ZGRADESREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO21.12.2023.743,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PVC PROZORSREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO20.12.2023.1.995,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ZAMJENA PROZORASREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO12.12.2023.4.372 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PVC PROZORI ZA KANCELARIJESREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA BUGOJNO28.12.2022.7.599,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka i ugradnja PVC prozoraJ U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO23.12.2021.2.222,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja PVC stolarije na toaletu i hodniku firmeJAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA15.11.2021.3.418,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja garažnih vrata i kliznog portala za osnovnu školu "fra Miroslava Džaje" u Kupresu"OPĆINA KUPRES28.10.2021.1.950,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka i ugradnja PVC prozoraJ U DRUGA OSNOVNA ŠKOLA BUGOJNO31.05.2021.1.794,87 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i ugradnja prozoraJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO29.12.2020.1.282,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kupovina i ugradnja trakastih zavjesaJAVNA USTANOVA APOTEKA BUGOJNO23.07.2020.1.282,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i zamjena ulaznih vrata i stolarijeJ.U.SREDNJA STRUČNA ŠKOLA BUGOJNO06.01.2020.5.812 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugradnja vrata u prostorijama i vrata na garderoberu na autobuskoj staniciJAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA11.12.2019.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Proširenje ulaznih garažnih vrataJAVNI PRIJEVOZ D.O.O. PROZOR-RAMA11.09.2019.1.361,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 09:42