Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BINGO - SUPERMARKET ALTA

BINGO - SUPERMARKET ALTA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209253454360
Vrsta zapisa
Neregistrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 68867Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele45
Postupci45
Naručioci13

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.884,70 KMPDV osnova nije poznata
2.497,51 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 45 / 45 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 45 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 45 · Samostalno: 45

Prva dodjela: 25.01.2018. · Posljednja dodjela: 15.12.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BINGO - SUPERMARKET ALTA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO: 22 dodjelaSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA: 7 dodjelaKANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO: 5 dodjelaSREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA, SARAJEVO: 2 dodjelaMINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH: 1 dodjelaDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE: 1 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 1 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 1 dodjelaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ISAK SAMOKOVLIJA": 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20182
20196
20205
20216
20225
20239
20243
20259
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

259,27 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 491,23 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20205 3114,93 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 371,76 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 31.084,07 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 51.385,19 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20243

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2839,05 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20259 21.239,20 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO22 373,64 KMPDV osnova nije poznata48,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 2445 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA7 2.883,09 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 1452 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO5 51,42 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 1790 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA, SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96,88 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2119 dodjela

2018 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41,62 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1362 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22,14 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1077 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29,91 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7447 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19,02 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2576 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ISAK SAMOKOVLIJA"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5,26 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1374 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27,95 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4469 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU BOSANSKI KULTURNI CENTAR KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

975,65 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 508 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP SARAJEVO D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

322,22 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1576 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20182019202020212022202320242025
JU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO03233317
SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA00000322
KANTONALNI STAMBENI FOND SARAJEVO01220000
SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA, SARAJEVO10100000
MINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIH01000000
DIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE00000100
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH00001000
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU00010000
FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU00000100
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ISAK SAMOKOVLIJA"01000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina38
Hotelske i ugostiteljske usluge6
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina38 1.286,88 KMPDV osnova nije poznata84,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge6 2.622,17 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

975,65 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi27
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo8
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi27 1.113,58 KMPDV osnova nije poznata60 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo8 3.858,74 KMPDV osnova nije poznata17,78 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5 60,56 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11,16 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96,88 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4,70 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum45
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum45 4.884,70 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine42 4.791,03 KMPDV osnova nije poznata93,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo40 4.744,06 KMPDV osnova nije poznata88,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 40 / 40 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

358,12 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35,90 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 45 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 45 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 45 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 45

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge reprezentacijeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA15.12.2025.531,30 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

slatko gostiJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO08.12.2025.4,19 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

slatko za posjet resornog ministarstvaJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO25.11.2025.34,62 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

osvježenje posjet resornogJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO25.11.2025.5,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija za dan školeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA21.11.2025.559,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

bombonjera za posjet donatoruJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO26.10.2025.21,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

sokovi za gosteJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO05.10.2025.17,05 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

slatko za gosteJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO05.10.2025.44,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

bombone za puštanje u rad otvorene bibliotekeJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO22.05.2025.21,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reprezentacijeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA30.12.2024.405,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

slatko za gosteJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO24.12.2024.35,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reprezentacijeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA25.11.2024.398,29 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reprezentacijeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA26.12.2023.370,52 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka novogodišnjih paketićaJP SARAJEVO D.O.O.11.12.2023.322,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Obilježavanje dana školeSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA29.11.2023.357,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

reprezentacijaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU14.08.2023.19,02 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

bomboni i čokoladice za dan otvorenih vrataJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO07.06.2023.23,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

boja tempera zaprojekatJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO01.06.2023.4,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka patrona za kafuDIREKCIJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE31.05.2023.22,14 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

pecivo za 21.03.2023. dan geodetaJU SREDNJA GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SARAJEVO20.03.2023.4,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36