Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HOTELSKO TURISTIČKO DRUŠTVO " ZENIT-BRO" D O O NEUM

HOTELSKO TURISTIČKO DRUŠTVO " ZENIT-BRO" D O O NEUM: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NEUM
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227187890003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 48405Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 72253Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele92
Postupci92
Naručioci48

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

87.112,39 KMPDV osnova nije poznata
44.539,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 92 / 92 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 92 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 92 · Samostalno: 92

Prva dodjela: 25.05.2015. · Posljednja dodjela: 27.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HOTELSKO TURISTIČKO DRUŠTVO " ZENIT-BRO" D O O NEUM

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OKRUŽNI SUD BANJA LUKA: 7 dodjelaOKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO U ISTOČNOM SARAJEVU: 6 dodjelaUSTAVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE: 5 dodjelaKANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO: 4 dodjelaJP TOPLANA D.D. TEŠANJ: 4 dodjelaKANTONALNI ZAVOD ZA PRUŽANJE PRAVNE POMOĆI TUZLA: 4 dodjelaKANTONALNI SUD BIHAĆ: 4 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 3 dodjelaSAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ: 3 dodjelaOPĆINSKI SUD U SARAJEVU: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201511
20165
20175
201811
20194
20215
20229
20236
202413
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina12
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201511 916.822,29 KMPDV osnova nije poznata11,96 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20165 32.953,42 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20175 57.237,02 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201811 98.619,25 KMPDV osnova nije poznata11,96 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20194

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41.513,68 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20215 59.108,69 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 96.991,23 KMPDV osnova nije poznata9,78 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 64.134,20 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202413 118.276,96 KMPDV osnova nije poznata14,13 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 1112.348,16 KMPDV osnova nije poznata11,96 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina12 99.107,49 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA7 6.476,95 KMPDV osnova nije poznata7,61 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 2795 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO U ISTOČNOM SARAJEVU6 4.071,79 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 1044 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTAVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE5 3.089,75 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 92 dodjela

1,86 %

Nazivnik: 269 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.984,62 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 1906 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.266,11 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2224 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI ZAVOD ZA PRUŽANJE PRAVNE POMOĆI TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.158,97 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

4,3 %

Nazivnik: 93 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD BIHAĆ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.105,04 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 975 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.540,45 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

732,50 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1236 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.328,57 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNI SUD U ZENICI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.771,79 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1198 dodjela

2018 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.656,77 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 7447 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VRHOVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

984,62 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 965 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.405,33 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.264,88 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 516 dodjela

2017 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

152,23 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 3001 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300,02 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2202 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.278,64 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5243 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OKRUŽNI SUD U ISTOČNOM SARAJEVU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

779,48 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 252 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNI SUD U TREBINJU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

519,66 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

3,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20152016201720182019202120222023202420252026
OKRUŽNI SUD BANJA LUKA20120000011
OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO U ISTOČNOM SARAJEVU00000001212
USTAVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE00011001110
KANTONALNO TUŽILAŠTVO KANTONA SARAJEVO00000111100
JP TOPLANA D.D. TEŠANJ13000000000
KANTONALNI ZAVOD ZA PRUŽANJE PRAVNE POMOĆI TUZLA00000001111
KANTONALNI SUD BIHAĆ00001111000
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA11000100000
SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ00000000111
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU00011000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Hotelske i ugostiteljske usluge85
Ostale usluge5
Kupovina2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge85 83.705,03 KMPDV osnova nije poznata92,39 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 85 / 85 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 3.300,95 KMPDV osnova nije poznata5,43 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

106,41 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo90
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi4
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo90 87.005,98 KMPDV osnova nije poznata97,83 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 90 / 90 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,53 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

105,13 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

276,92 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum92
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum92 87.112,39 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 92 / 92 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine64 60.229,10 KMPDV osnova nije poznata69,57 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska24 13.863,31 KMPDV osnova nije poznata26,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton18 19.813,01 KMPDV osnova nije poznata19,57 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo12 11.493,96 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton12 14.066,37 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton7 5.878,74 KMPDV osnova nije poznata7,61 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica6 12.009,09 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA6 12.009,09 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.266,11 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.160,89 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.160,89 KMPDV osnova nije poznata3,26 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.692,30 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.264,88 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.264,88 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

907,69 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.368 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.641,03 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

205,13 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

774,41 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

389,74 KMPDV osnova nije poznata1,09 %

Nazivnik: 92 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 92 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 92 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 92 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 92

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabava usluga hotelskog smještaja u zemlji i inostranstvu za potrebe Kantonalnog suda OdžakKANTONALNI SUD ODŽAK27.09.2026.389,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге - хотелске услуге (рн.:266)SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ23.06.2026.274,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge hotelskog smještajaKANTONALNI ZAVOD ZA PRUŽANJE PRAVNE POMOĆI TUZLA08.06.2026.1.558,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаOSNOVNI SUD U TREBINJU08.06.2026.259,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka usluge hotelskog smještajaOKRUŽNI SUD U TREBINJU05.06.2026.389,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка услуга смјештаја за потребе Окружног суда у Бањој ЛуциOKRUŽNI SUD BANJA LUKA05.06.2026.2.658,29 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge hotelskog smještajaOPĆINSKI SUD U BOSANSKOJ KRUPI05.06.2026.1.368 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге хотелског смјештајаOSNOVNI SUD U TREBINJU04.06.2026.259,83 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

156-M/2026OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO U ISTOČNOM SARAJEVU21.05.2026.389,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hotelske usluge XXIV Savjetovanje iz krivično pravne oblasti 109-M/2026OKRUŽNI SUD U ISTOČNOM SARAJEVU29.04.2026.389,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

104-M/2026OKRUŽNO JAVNO TUŽILAŠTVO U ISTOČNOM SARAJEVU27.04.2026.779,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hotelske usluge XXIV Savjetovanje iz krivično pravne oblastiOKRUŽNI SUD U ISTOČNOM SARAJEVU23.04.2026.389,74 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hoteske uslugeJAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.20.09.2025.3.195,39 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hotelske uslugeMUP TK - UPRAVA POLICIJE04.07.2025.353,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуге - хотелске услуге ( рн.:445 )SAOBRAĆAJNA I ELEKTRO ŠKOLA DOBOJ24.06.2025.252,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka usluge hotelskog smještajaKANTONALNI ZAVOD ZA PRUŽANJE PRAVNE POMOĆI TUZLA07.06.2025.707,69 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga hotelskog smještajaOPĆINSKI SUD U KISELJAKU04.06.2025.1.415,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge hotelskog smještaja za 1(jednu) osobuUSTAVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE04.06.2025.353,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Hotelske uslugeOPĆINSKI SUD TUZLA04.06.2025.2.898 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Јавна набавка услуга смјештаја за потребе Окружног суда у Бањој ЛуциOKRUŽNI SUD BANJA LUKA04.06.2025.1.079,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 16:04