Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HYPERLINK CS&S DOO

HYPERLINK CS&S DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAČANICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209980750001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2010 (16 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 53596Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 70939Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele152
Postupci152
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

170.961,97 KMPDV osnova nije poznata
87.411,47 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 152 / 152 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,18

Poznato: 152 / 152 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 152 · Samostalno: 152

Prva dodjela: 19.07.2015. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HYPERLINK CS&S DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA: 60 dodjelaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA: 32 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.: 15 dodjelaOPĆINSKI SUD U GRAČANICI: 7 dodjelaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICA: 6 dodjelaGRAD GRAČANICA: 5 dodjelaJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRAČANICA: 4 dodjelaJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" GRAČANICA: 4 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20162
20172
20182
20196
202010
202115
20224
202327
202432
202530
2026 · Nepotpuna tekuća godina21
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.229,13 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.130,26 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2314,53 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2635,81 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20196 57.789,26 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202010 57.915,99 KMPDV osnova nije poznata6,58 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202115 615.494,97 KMPDV osnova nije poznata9,87 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3671,02 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202327 515.025,12 KMPDV osnova nije poznata17,76 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202432 1134.651,58 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202530 1027.645,06 KMPDV osnova nije poznata19,74 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina21 1155.459,24 KMPDV osnova nije poznata13,82 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA60 18.826,57 KMPDV osnova nije poznata39,47 %

Nazivnik: 152 dodjela

2,72 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 60 / 60 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA32 10.022,70 KMPDV osnova nije poznata21,05 %

Nazivnik: 152 dodjela

1,64 %

Nazivnik: 1949 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.15 13.877,58 KMPDV osnova nije poznata9,87 %

Nazivnik: 152 dodjela

2,9 %

Nazivnik: 517 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U GRAČANICI7 29.373,17 KMPDV osnova nije poznata4,61 %

Nazivnik: 152 dodjela

3,78 %

Nazivnik: 185 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICA6 7.524,37 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 152 dodjela

3,37 %

Nazivnik: 178 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA5 36.422,18 KMPDV osnova nije poznata3,29 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 2045 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRAČANICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.237,61 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

7,69 %

Nazivnik: 52 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.065,82 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

1,08 %

Nazivnik: 370 dodjela

2021 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" GRAČANICA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.811,12 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

2,17 %

Nazivnik: 184 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.199,90 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,77 %

Nazivnik: 259 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,42 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2956 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SOKO" SOKO GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

738,72 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

2,33 %

Nazivnik: 86 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "DOBOROVCI" DOBOROVCI-GRAČANICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.189,75 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

2,74 %

Nazivnik: 73 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU GIMNAZIJA "DR.MUSTAFA KAMARIĆ" GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.003,42 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 89 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.620,51 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10952 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

187,18 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,17 %

Nazivnik: 580 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "LUKAVAC MJESTO" LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

850,43 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ORGANIZACIJA BRČKO DISTRIKTA BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.530 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 116 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE DOBOJ ISTOK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.829,06 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

20 %

Nazivnik: 5 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BOSANSKI CENTAR ZA KULTURU I SPORT DOBOJ ISTOK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.438,46 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

33,33 %

Nazivnik: 3 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA001024611410139
JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA0011014210751
JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.020102111232
OPĆINSKI SUD U GRAČANICI000010100311
CENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICA000000000321
GRAD GRAČANICA000011000111
JU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRAČANICA000000000022
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA GRAČANICA000000201100
JAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" GRAČANICA000000000211
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA100000100000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina145
Ostale usluge3
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2
Usluge održavanja i popravki2
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina145 165.291,08 KMPDV osnova nije poznata95,39 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 145 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.786,26 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.628,21 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

256,42 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške114
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema12
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6
Programski paketi i informacijski sistemi5
Štampani materijal i srodni proizvodi4
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4
Usluge popravaka i održavanja3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Industrijske mašine2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške114 133.138,75 KMPDV osnova nije poznata75 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 114 / 114 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema12 7.764,96 KMPDV osnova nije poznata7,89 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta6 2.723,08 KMPDV osnova nije poznata3,95 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi5 1.845,73 KMPDV osnova nije poznata3,29 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.437,04 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.314,28 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.756,42 KMPDV osnova nije poznata1,97 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.896,58 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.575,73 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

101,71 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

128,21 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum145
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5
otvoreni postupak2
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum145 106.881,06 KMPDV osnova nije poznata95,39 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 145 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda5 33.645,91 KMPDV osnova nije poznata3,29 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.435 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton149 167.218,55 KMPDV osnova nije poznata98,03 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 149 / 149 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine149 167.218,55 KMPDV osnova nije poznata98,03 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 149 / 149 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica120 91.873,30 KMPDV osnova nije poznata78,95 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA109 47.926,75 KMPDV osnova nije poznata71,71 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213,42 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ ISTOK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.267,52 KMPDV osnova nije poznata1,32 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.530 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.530 KMPDV osnova nije poznata0,66 %

Nazivnik: 152 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,68 % · Nazivnik: 152 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 152 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 152 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 152

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka monitoraJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA18.10.2026.264,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka telefonaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA13.10.2026.101,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka printeraJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA06.10.2026.220,51 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka printer uređaja i USB kablaJAVNA USTANOVA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" GRAČANICA06.10.2026.338,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA RAČUNARSKE OPREMEBOSANSKI CENTAR ZA KULTURU I SPORT DOBOJ ISTOK05.10.2026.3.438,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka tri (3) klima uređajaJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRAČANICA03.09.2026.2.179,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka printeraJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA30.08.2026.204,27 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka telefonaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA10.08.2026.58,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kompijuterska oprema i potepštineJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA30.06.2026.581,20 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opreme i miksete sa kablom za zvučnikeJU OŠ "HASAN KIKIĆ" GRAČANICA18.06.2026.1.892,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računara i računarske opremeOPĆINSKI SUD U GRAČANICI07.06.2026.16.950 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i tehnički pregled fiskalne kaseJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA28.05.2026.128,21 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka switchaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA20.05.2026.43,59 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka računarske opremeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA "DR.MUSTAFA BEGANOVIĆ"GRAČANICA17.05.2026.585,47 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka toneraJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA12.05.2026.504,96 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

kompjuterska opremaTURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE DOBOJ ISTOK10.05.2026.3.829,06 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka toneraJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "SOKO" SOKO GRAČANICA31.03.2026.348,72 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kancelarijski i drugi potrošni materijalCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICA10.03.2026.256,41 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka kompjuterske opreme (PP)GRAD GRAČANICA18.02.2026.20.970 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reparacije tonera i iznajmljivanja printera

Usluga reparacije tonera

JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE POSLOVE "KOMUS" D.O.O.27.01.2026.522,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12