Preskoči na sadržaj

Dobavljač

4K&ROYAL DOO LUKAVAC

4K&ROYAL DOO LUKAVAC: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
LUKAVAC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4210272940001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2017 (9 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 70487Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Neregistrirani dobavljač · 70802Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele46
Postupci43
Naručioci27

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.884.028,94 KMPDV osnova nije poznata
963.288,70 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 39 / 46 dodjela (84,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

7 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,7

Poznato: 46 / 46 (100 %)

Udio s jednom ponudom15,22 %

Nazivnik: 46 dodjela

Dodjele u konzorciju15,22 %

7 / 46 · Samostalno: 39

Prva dodjela: 18.07.2018. · Posljednja dodjela: 05.07.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

4K&ROYAL DOO LUKAVAC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA I ZAŠTITE OKOLICE TUZLANSKOG KANTONA: 4 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC: 3 dodjelaGRAD GRAČANICA: 3 dodjelaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH: 3 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA: 3 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 2 dodjelaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.: 2 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 2 dodjelaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA: 2 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20182
20191
20202
20211
20222
20233
202418
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.129,57 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1418,80 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.623,94 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1136,75 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20222

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2675,22 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

355.293,39 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202418 12993.038,98 KMPDV osnova nije poznata39,13 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 18 dodjela (61,11 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
202511 9652.414,94 KMPDV osnova nije poznata23,91 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 5179.297,35 KMPDV osnova nije poznata13,04 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA I ZAŠTITE OKOLICE TUZLANSKOG KANTONA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru8,7 %

Nazivnik: 46 dodjela

1,19 %

Nazivnik: 336 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 4 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

338.693,80 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1957 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.100 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 2047 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

295.704,89 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1266 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

86.890 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2476 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

278.382 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2329 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

125.921,13 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2113 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.129,57 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 13850 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

623,93 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1218 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

452,13 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

1,1 %

Nazivnik: 182 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ ISTOK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

197.612,25 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 302 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "LUKAVAC GRAD" LUKAVAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.399,77 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 220 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

49.950 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3304 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

214.465 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3527 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

811,97 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2528 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1328 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.799 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2063 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU "DOM ZDRAVLJA U BANJOJ LUCI"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

136,75 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 9764 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLANSKI KANTON MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODOPRIVREDE POLJOPRIVREDNI ZAVOD TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.470,02 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

1,43 %

Nazivnik: 70 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

162,39 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8824 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201820192020202120222023202420252026
MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA I ZAŠTITE OKOLICE TUZLANSKOG KANTONA000000400
JZU DOM ZDRAVLJA LUKAVAC000000300
GRAD GRAČANICA000000120
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH000001020
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA000000012
GRAD ŽIVINICE000000011
JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.000000110
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA200000000
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA TUZLANSKOG KANTONA010010000
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC000000110

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Završni građevinski radovi20
Kupovina11
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7
Usluge održavanja i popravki4
Ostale usluge2
Građevinske instalacije1
Priprema gradilišta1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi20 1.328.155,29 KMPDV osnova nije poznata43,48 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 20 dodjela (80 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
Kupovina11 4.684,28 KMPDV osnova nije poznata23,91 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo7 348.773,25 KMPDV osnova nije poznata15,22 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 7 dodjela (71,43 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.349,77 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.111,10 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

39.960 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.995,25 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi34
Poljoprivredne mašine3
Industrijske mašine3
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Usluge popravaka i održavanja2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi34 1.879.233,56 KMPDV osnova nije poznata73,91 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 34 dodjela (79,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Poljoprivredne mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

964,96 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.623,93 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.428,72 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.001,10 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

470,09 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

196,58 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak23
direktni sporazum16
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak23 1.575.203,54 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 23 dodjela (69,57 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
direktni sporazum16 24.049,85 KMPDV osnova nije poznata34,78 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda7 284.775,55 KMPDV osnova nije poznata15,22 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine43 1.843.462,10 KMPDV osnova nije poznata93,48 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 43 dodjela (83,72 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton29 1.407.804,73 KMPDV osnova nije poznata63,04 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 29 dodjela (79,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
LUKAVAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

338.693,80 KMPDV osnova nije poznata8,7 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Živinice3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

492.847 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.100 KMPDV osnova nije poznata6,52 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

606,84 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ ISTOK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

197.612,25 KMPDV osnova nije poznata4,35 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

811,97 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

162,39 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

162,39 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LOPARE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

470,09 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

214.465 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

162,39 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ELEKTROCENTAR PETEK D.O.O. TUZLA6 nije u izvoru13,04 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 6 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 6

Otvori povezane zapise
AMD MONTAŽA D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,17 %

Nazivnik: 46 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 50 % · Nazivnik: 46 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 46 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 46 (2,17 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
03.02.2026.03.02.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 2 / 2 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Krovni Ugovor o zakupu skladišnog prostora za smještaj imovine i robe zaplijenjene u postupcima prinudne naplate i oduzete u postupcima inspekcijskog nadzora Kantonalnog poreznog ureda TuzlaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH28.01.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

nabavka zaštitnih maski za lice KN95JAVNA USTANOVA BOLNICA ZA PLUĆNE BOLESTI I TUBERKULOZU TRAVNIK22.12.2020.6.410,30 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 46

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
rekonstrukcija učioniceJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "LUKAVAC GRAD" LUKAVAC05.07.2026.3.418,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Termoizolacija tavanskog prostora i termoizolacija dijela zgrade

„Termoizolacija dijela zgrade“ -LOT-2-

GRAD ŽIVINICE03.03.2026.69.230 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na adaptaciji prostorija Službe za tehničke poslove i održavanje u Kampusu Univerziteta u TuzliJAVNA USTANOVA UNIVERZITET U TUZLI02.03.2026.9.799 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija sanitarnih čvorovaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE25.02.2026.39.960 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-99/25– Molersko farbarski radovi, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA03.02.2026.26.890 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-110/25 Otklanjanje primjedbi elektroenergetskih inspektora, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA22.01.2026.30.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na uređenju uzlazno-izlaznog platoa parkinga na lokaciji oko objekta Atrij sa izradom reklamnih panoaJP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.16.12.2025.72.995,25 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REKONSTRUKCIJA UČIONICAJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "LUKAVAC GRAD" LUKAVAC14.12.2025.5.981,42 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ-91/25 Interventna sanacija prokišnjavanja objekata TS 35/x kV, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija” TuzlaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA04.11.2025.30.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija radionice za održavanje pumpnih postrojenjaTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI26.10.2025.49.950 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Utopljavanje magacina CZ i garaže“GRAD GRAČANICA13.10.2025.15.700 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Utopljavanje zgrada i postavljanje fasada u višeetažnim stambenim, stambeno-poslovnim i poslovnim objektima na području grada Živinice

Utopljavanje zgrada i postavljanje fasada objekta u Ulici Alije Izetbegovića broj 21. (Valjevka) Ulaz A i B

GRAD ŽIVINICE02.09.2025.209.152 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

servis trimera za košenje traveJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''GNOJNICA'' LUKAVAC03.07.2025.111,10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Krečenje i stavljanja unutrašnje fasadeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK03.06.2025.3.854,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija krova u KPU TuzlaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH19.03.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Adaptacija Kantonalnog poreznog ureda TuzlaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH09.03.2025.234.770,47 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Izvođenje radova na objektu „JU Druga osnovna škola“- područna škola Donja Lohinja – Pribava u Gračanici – faza II PP

LOT 1-Zidarski radovi

GRAD GRAČANICA18.02.2025.23.900 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADOGRADNJA DOMA ZDRAVOLJA DOBOJ ISTOKOPĆINA DOBOJ ISTOK29.12.2024.197.612,25 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

"Utopljavanje objekta JZU Dom zdravlja - zgrada hitne pomoći i uprave Gračanica“

LOT 1: „Sanacija fasade (vanjske ovojnice) na objektu Domazdravlja Gračanica (Zgrada Hitne pomoći i zgrada Uprave)“

GRAD GRAČANICA16.12.2024.45.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija hidroizolacije krovova proizvodnih objekataTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI25.11.2024.nije u izvoru1Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:54