Preskoči na sadržaj

Dobavljač

NIPD "NAŠA RIJEČ" D.O.O. ZENICA

NIPD "NAŠA RIJEČ" D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218121450003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
23.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 43742Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 70410Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele1979
Postupci1979
Naručioci76

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

522.593 KMPDV osnova nije poznata
267.197,56 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 1979 / 1979 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 1979 / 1979 (100 %)

Udio s jednom ponudom0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 1979 · Samostalno: 1979

Prva dodjela: 20.11.2014. · Posljednja dodjela: 18.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

NIPD "NAŠA RIJEČ" D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 151 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 144 dodjelaGRAD ZENICA: 128 dodjelaJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA: 126 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 125 dodjelaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA: 94 dodjelaUNIVERZITET U ZENICI: 73 dodjelaSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA: 71 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI: 69 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA: 68 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20143
2015128
2016152
2017153
2018128
2019150
2020145
2021143
2022109
2023171
2024211
2025280
2026 · Nepotpuna tekuća godina206
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20143

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3920,51 KMPDV osnova nije poznata0,15 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2015128 1224.128,11 KMPDV osnova nije poznata6,47 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 128 / 128 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2016152 1334.237,63 KMPDV osnova nije poznata7,68 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 152 / 152 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2017153 1746.982,93 KMPDV osnova nije poznata7,73 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 153 / 153 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2018128 1943.243,83 KMPDV osnova nije poznata6,47 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 128 / 128 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019150 1949.877,41 KMPDV osnova nije poznata7,58 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 150 / 150 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020145 2039.679,24 KMPDV osnova nije poznata7,33 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 145 / 145 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2021143 2734.901,49 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 143 / 143 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2022109 2227.327,64 KMPDV osnova nije poznata5,51 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023171 3878.887,16 KMPDV osnova nije poznata8,64 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 171 / 171 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2024211 4040.880,48 KMPDV osnova nije poznata10,66 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 211 / 211 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2025280 4756.502,51 KMPDV osnova nije poznata14,15 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 280 / 280 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina206 5045.024,06 KMPDV osnova nije poznata10,41 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 206 / 206 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ151 7.522,59 KMPDV osnova nije poznata7,63 %

Nazivnik: 1979 dodjela

4 %

Nazivnik: 3775 dodjela

2014 – 2026Poznata vrijednost: 151 / 151 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA144 13.428,83 KMPDV osnova nije poznata7,28 %

Nazivnik: 1979 dodjela

2,75 %

Nazivnik: 5243 dodjela

2015 – 2022Poznata vrijednost: 144 / 144 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA128 41.764,63 KMPDV osnova nije poznata6,47 %

Nazivnik: 1979 dodjela

3,14 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2014 – 2025Poznata vrijednost: 128 / 128 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA126 5.260,08 KMPDV osnova nije poznata6,37 %

Nazivnik: 1979 dodjela

4,23 %

Nazivnik: 2978 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 126 / 126 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA125 14.347,35 KMPDV osnova nije poznata6,32 %

Nazivnik: 1979 dodjela

1,8 %

Nazivnik: 6959 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 125 / 125 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA94 22.128,97 KMPDV osnova nije poznata4,75 %

Nazivnik: 1979 dodjela

2,33 %

Nazivnik: 4040 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 94 / 94 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ZENICI73 2.067,02 KMPDV osnova nije poznata3,69 %

Nazivnik: 1979 dodjela

7,12 %

Nazivnik: 1026 dodjela

2015 – 2016Poznata vrijednost: 73 / 73 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA71 3.794,18 KMPDV osnova nije poznata3,59 %

Nazivnik: 1979 dodjela

2,64 %

Nazivnik: 2689 dodjela

2014 – 2022Poznata vrijednost: 71 / 71 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI69 6.300,70 KMPDV osnova nije poznata3,49 %

Nazivnik: 1979 dodjela

13,4 %

Nazivnik: 515 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA68 7.157,23 KMPDV osnova nije poznata3,44 %

Nazivnik: 1979 dodjela

3,72 %

Nazivnik: 1830 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU67 4.108,20 KMPDV osnova nije poznata3,39 %

Nazivnik: 1979 dodjela

8,13 %

Nazivnik: 824 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 67 / 67 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI58 2.683,68 KMPDV osnova nije poznata2,93 %

Nazivnik: 1979 dodjela

1,68 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 58 / 58 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "MUSTAFA MULIĆ"51 4.688,76 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 1979 dodjela

9,03 %

Nazivnik: 565 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENIČKO-DOBOJSKI KANTON - SKUPŠTINA ZE-DO KANTONA, ZENICA50 8.534 KMPDV osnova nije poznata2,53 %

Nazivnik: 1979 dodjela

34,01 %

Nazivnik: 147 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ49 21.029,80 KMPDV osnova nije poznata2,48 %

Nazivnik: 1979 dodjela

1,36 %

Nazivnik: 3615 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''43 4.708,41 KMPDV osnova nije poznata2,17 %

Nazivnik: 1979 dodjela

5,96 %

Nazivnik: 721 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 43 / 43 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠ."1.MART"JELAH38 2.112,07 KMPDV osnova nije poznata1,92 %

Nazivnik: 1979 dodjela

9,45 %

Nazivnik: 402 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA33 3.453,08 KMPDV osnova nije poznata1,67 %

Nazivnik: 1979 dodjela

4,5 %

Nazivnik: 734 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI32 2.619,20 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 1979 dodjela

6,56 %

Nazivnik: 488 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" ZENICA32 37.251,20 KMPDV osnova nije poznata1,62 %

Nazivnik: 1979 dodjela

1,45 %

Nazivnik: 2208 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820192020202120222023202420252026
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ112131114111317141011168
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA024261672734910000
GRAD ZENICA111161614241412124130
JP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA000412171015161411198
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA0726322076944442
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA0677127591513832
UNIVERZITET U ZENICI040330000000000
SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA1971361714130000
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI00000000014201916
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROSTORNO PLANIRANJE I UREĐENJE GRADA "ZENICA" D.O.O. ZENICA08131814101110020

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina841
Ostale usluge625
Reklamne usluge i usluge marketinga426
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora55
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza20
Telekomunikacijske usluge5
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja4
Usluge održavanja i popravki2
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina841 80.079,63 KMPDV osnova nije poznata42,5 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 841 / 841 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge625 252.947,12 KMPDV osnova nije poznata31,58 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 625 / 625 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Reklamne usluge i usluge marketinga426 122.744,38 KMPDV osnova nije poznata21,53 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 426 / 426 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora55 61.632,18 KMPDV osnova nije poznata2,78 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza20 1.387,64 KMPDV osnova nije poznata1,01 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge5 418,81 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

500,04 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.683,20 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi1017
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost898
Ostale javne, društvene i lične usluge52
Poštanske i telekomunikacijske usluge6
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta5
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije1
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1
Usluge poslovanja nekretninama1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1017 110.988,80 KMPDV osnova nije poznata51,39 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1017 / 1017 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost898 352.960,55 KMPDV osnova nije poznata45,38 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 898 / 898 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge52 54.681,33 KMPDV osnova nije poznata2,63 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge6 955,39 KMPDV osnova nije poznata0,3 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta5 2.974,28 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11,12 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

200 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge poslovanja nekretninama1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

260 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum1978
otvoreni postupak1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum1978 485.122 KMPDV osnova nije poznata99,95 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1978 / 1978 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.471 KMPDV osnova nije poznata0,05 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine1979 522.593 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1979 / 1979 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1865 431.882,72 KMPDV osnova nije poznata94,24 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 1865 / 1865 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica733 114.161,75 KMPDV osnova nije poznata37,04 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 733 / 733 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA444 58.427,95 KMPDV osnova nije poznata22,44 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 444 / 444 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ157 7.828,40 KMPDV osnova nije poznata7,93 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 157 / 157 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići80 6.629,20 KMPDV osnova nije poznata4,04 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 80 / 80 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI78 6.130,30 KMPDV osnova nije poznata3,94 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 78 / 78 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA6 1.480 KMPDV osnova nije poznata0,3 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ5 1.390 KMPDV osnova nije poznata0,25 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

155,61 KMPDV osnova nije poznata0,2 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ JUG2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata0,1 %

Nazivnik: 1979 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 99,95 % · Nazivnik: 1979 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 1979 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 1979 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 12 / 12 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
usluge oglašavanjaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA11.02.2025.44,46 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

usluge oglašavanjaJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA10.02.2025.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

zakup prostoraJU ZAVOD ZA MEDICINU RADA I SPORTSKU MEDICINU ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA26.01.2025.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Javna nabavka medijskog reklamiranja u okviru prevencijeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA30.06.2024.554 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Račun broj: 0002550-21 Novine Naša riječSLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA ZENICA21.12.2021.11,12 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

OBJAVA OGLASAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA22.03.2021.100 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

OBJAVA OGLASAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA21.12.2020.110 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

OBJAVA OGLASAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA07.11.2020.110 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

OBJAVA OGLASAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA10.10.2020.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

OBJAVA OGLASAJP "TRŽNICA" D.O.O ZENICA20.09.2020.150 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objava oglas - Javni pozivGRAD ZENICA17.09.2020.400 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objava oglasa - licitacijaGRAD ZENICA12.09.2020.800 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1979

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge oglašavanjaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU18.10.2026.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge oglašavanjaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU14.10.2026.5,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pretplata na časopiseOSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA13.10.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI12.10.2026.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge medijaJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''11.10.2026.390 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI11.10.2026.520 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge oglašavanja (oglasi, objave u službenim novinama i službenom glasniku BiH i ostale vrste oglašavanja)JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA11.10.2026.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge oglašavanjaOŠ."1.MART"JELAH04.10.2026.330 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga objave konkursa u novinamaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA04.10.2026.440 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge medijaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI29.09.2026.12,82 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga objave konkursa u štampanom medijuOSNOVNA ŠKOLA "VAREŠ" U VAREŠU27.09.2026.760,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Objave konkursaOSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" TEŠANJKA27.09.2026.350 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga oglašavanjaJAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI27.09.2026.385 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge oglašavanjaJU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA MAGLAJ27.09.2026.370 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge oglašavanjaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MAGLAJ" U MAGLAJU23.09.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pretplata časopisiOŠ."1.MART"JELAH23.09.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge javnog informisanjaJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''23.09.2026.21,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

novineJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ23.09.2026.21,37 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kupovina sedmičnog listaJU OŠ "MUSTAFA MULIĆ"23.09.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

usluge medijaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI23.09.2026.8,55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 14:58