Preskoči na sadržaj

Dobavljač

KOSTELSKI BUK DOO

KOSTELSKI BUK DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIHAĆ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263719290006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Srednje preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 56021Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 70202Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele101
Postupci101
Naručioci29

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

70.708,02 KMPDV osnova nije poznata
36.152,44 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 101 / 101 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 101 / 101 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 101 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 101 · Samostalno: 101

Prva dodjela: 09.12.2015. · Posljednja dodjela: 12.04.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

KOSTELSKI BUK DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO: 20 dodjelaDRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU: 18 dodjelaFEDERALNO PRAVOBRANITELJSTVO: 10 dodjelaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA: 8 dodjelaTUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH: 5 dodjelaGRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 4 dodjelaURED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA: 4 dodjelaCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE: 3 dodjelaJU UNIVERZITET U BIHAĆU: 3 dodjelaF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20153
201620
201717
201810
20198
20204
20217
20228
20235
20249
20256
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20153

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1231 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201620 49.613,74 KMPDV osnova nije poznata19,8 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201717 810.701,23 KMPDV osnova nije poznata16,83 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201810 66.747,83 KMPDV osnova nije poznata9,9 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 41.256,61 KMPDV osnova nije poznata7,92 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

42.385,88 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20217 42.244,16 KMPDV osnova nije poznata6,93 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20228 46.557,68 KMPDV osnova nije poznata7,92 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20235 52.833,24 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 617.199,99 KMPDV osnova nije poznata8,91 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20256 69.631,50 KMPDV osnova nije poznata5,94 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.305,16 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO20 8.510,65 KMPDV osnova nije poznata19,8 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 2685 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU18 1.624,08 KMPDV osnova nije poznata17,82 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 6426 dodjela

2015 – 2017Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO PRAVOBRANITELJSTVO10 1.974,24 KMPDV osnova nije poznata9,9 %

Nazivnik: 101 dodjela

3,39 %

Nazivnik: 295 dodjela

2019 – 2022Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA8 13.848,66 KMPDV osnova nije poznata7,92 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 1462 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH5 1.033,11 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 7449 dodjela

2016 – 2018Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

584,59 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 4631 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
URED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.005,50 KMPDV osnova nije poznata3,96 %

Nazivnik: 101 dodjela

6,06 %

Nazivnik: 66 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

494,88 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 3153 dodjela

2018 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU UNIVERZITET U BIHAĆU3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.970,93 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 662 dodjela

2017 – 2018Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

912,82 KMPDV osnova nije poznata2,97 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3644 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "RADIO TELEVIZIJA UNSKO-SANSKOG KANTONA" D.O.O. BIHAĆ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 101 dodjela

1,6 %

Nazivnik: 125 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA UNSKO-SANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.321,37 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1407 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.091,88 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 392 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PRIVREDE UNSKO-SANSKOG KANTONA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.117,53 KMPDV osnova nije poznata1,98 %

Nazivnik: 101 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 187 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA USK-A"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

794,02 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1356 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

564,10 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 690 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294,01 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1213 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "PEDAGOŠKI ZAVOD" UNSKO-SANSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.602,56 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.613,25 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5388 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VRHOVNI SUD FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79,49 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 966 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO046121031200
DRŽAVNA AGENCIJA ZA ISTRAGE I ZAŠTITU3123000000000
FEDERALNO PRAVOBRANITELJSTVO000040330000
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA030000001310
TUŽILAŠTVO-TUŽITELJSTVO BIH010400000000
GRANIČNA POLICIJA BOSNE I HERCEGOVINE002200000000
URED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA000000001003
CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE000110000010
JU UNIVERZITET U BIHAĆU002100000000
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE000001110000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Hotelske i ugostiteljske usluge87
Ostale usluge14
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hotelske i ugostiteljske usluge87 63.440,91 KMPDV osnova nije poznata86,14 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 87 / 87 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge14 7.267,11 KMPDV osnova nije poznata13,86 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo93
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge hotela, restorana i trgovine na malo93 65.097,60 KMPDV osnova nije poznata92,08 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 93 / 93 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 4.872,81 KMPDV osnova nije poznata4,95 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

96,58 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85,47 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

555,56 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum101
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum101 70.708,02 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 101 / 101 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine69 61.132,47 KMPDV osnova nije poznata68,32 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 69 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton34 49.569,80 KMPDV osnova nije poznata33,66 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać9 14.412,76 KMPDV osnova nije poznata8,91 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUŽIM1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

229 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

564,10 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294,01 KMPDV osnova nije poznata0,99 %

Nazivnik: 101 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 101 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 101 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 101 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 3 / 3 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
ReprezentacijaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE19.02.2020.81,62 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ReprezentacijaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE17.02.2020.1.005,98 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

ReprezentacijaVISOKO SUDSKO I TUŽILAČKO VIJEĆE BOSNE I HERCEGOVINE17.09.2019.608,55 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 101

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga reprezentacijeURED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA12.04.2026.119 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge reprezentacijeURED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA09.03.2026.486 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga reprezentacijeURED ZA BORBU PROTIV KORUPCIJE UNSKO-SANSKOG KANTONA22.02.2026.207 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Reprezentacija (konzumacija jela i pića)ZU KANTONALNA BOLNICA "DR. IRFAN LJUBIJANKIĆ" BIHAĆ28.01.2026.493,16 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge hotelskog smještajaSKUPŠTINA UNSKO-SANSKOG KANTONA26.06.2025.953,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka restoranskih usluga - konzumacija hrane i pićaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA UNSKO-SANSKOG KANTONA15.05.2025.2.216,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ugostiteljskih/restoranskih uslugaURED VLADE UNSKO-SANSKOG KANTONA28.03.2025.770 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga reprezentacijeJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA13.03.2025.626,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ugostiteljskih usluga povodom Dana GradaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA25.02.2025.4.984,99 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga hotelskog smjestaja u Bihaću, jednokrevetna soba 11/12.02.2025. godine za zaposlenika CIK BiH zbog obuke predsjenika izbornih komisijaCENTRALNA IZBORNA KOMISIJA BOSNE I HERCEGOVINE16.02.2025.79,49 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga hotelskog smještajuGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA26.11.2024.965,81 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga konzumacije jela i pićaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA26.11.2024.988,89 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka ugostiteljskih uslugaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA03.11.2024.563,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Direktni sporazum nabavka usluge eksterne reprezentacijeJU SLUŽBA ZA ZAPOŠLJAVANJE USK, BIHAĆ08.10.2024.2.094,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugostiteljske uslugeJAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO22.08.2024.1.525,64 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga hotelskog smještajaJAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO22.08.2024.344,44 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uslugaMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA UNSKO-SANSKOG KANTONA28.07.2024.104,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga reprezentacijeJAVNO PREDUZEĆE "RADIO TELEVIZIJA UNSKO-SANSKOG KANTONA" D.O.O. BIHAĆ07.05.2024.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge cateringa za obilježavanje 2.Pješadijskog (rendžerskog) puk-a, ujedno i dana Armije BiHMINISTARSTVO ODBRANE BIH09.04.2024.5.613,25 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Ugostiteljske uslugeJAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO11.12.2023.282,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 19:12