Preskoči na sadržaj

Dobavljač

AGEL PACK DOO

AGEL PACK DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4209985390003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 69866Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Neregistrirani dobavljač · 75120Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele14
Postupci14
Naručioci6

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

24.198,85 KMPDV osnova nije poznata
12.372,68 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 14 / 14 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 14 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 14 · Samostalno: 14

Prva dodjela: 02.09.2019. · Posljednja dodjela: 02.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

AGEL PACK DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE: 7 dodjelaJP NIO SLUŽBENI LIST BIH: 2 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 2 dodjelaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 1 dodjelaPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA: 1 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20191
20204
20211
20223
20232
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina1
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1300 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.986 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20211

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.069,88 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.195 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1661 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.591,97 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.395 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE7 2.158,97 KMPDV osnova nije poznata50 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 8245 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.395 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,21 %

Nazivnik: 931 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.775 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3786 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.069,88 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3920 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 193 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2019202020212022202320252026
CENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE0301210
JP NIO SLUŽBENI LIST BIH0001001
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0101000
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ1000000
POŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA0010000
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA0000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina11
Usluge održavanja i popravki3
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina11 21.420,97 KMPDV osnova nije poznata78,57 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.777,88 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Usluge popravaka i održavanja3
Štampani materijal i srodni proizvodi2
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Industrijske mašine1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

656,97 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.777,88 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.775 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.360 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

409 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

420 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum14
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum14 24.198,85 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.575 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.069,88 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

300 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 14 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 14 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 14 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 14 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Nabavka strech folije za zaštitu tezgi na pijacama za potrebe Kancelarije za upravljanje javnom imovinomBRČKO DISTRIKT BIH22.04.2020.250 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 14

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluga popravke mašine za uvezivanjeJP NIO SLUŽBENI LIST BIH02.08.2026.1.395 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sitni potrošni materijalCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE30.12.2025.91,97 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka papirnih kutija i vrećica za suvenirnicuTURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA BIHAĆA18.11.2025.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Amortizer i mikroprekidač za varilicu vrećica za kovani novacCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE21.09.2023.409 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka robe - Sitni alat i alat za servisiranje trezorskih mašinaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE26.03.2023.252 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka roba - Rezervni dijelovi za potrebe servisiranja mašina za vezanje pasica i varilice za pakovanje gotovog novcaCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE18.10.2022.420 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Trake za vezivanje svežnjaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO21.09.2022.5.775 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mašine za pakovanje službenih glasilaJP NIO SLUŽBENI LIST BIH30.08.2022.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Servisiranje masina za vezanje sveznjeva- 2 komPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA24.11.2021.1.069,88 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bravarski i drugi sitan materijalCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE22.12.2020.313 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

sitni i potrošni materijalCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE20.11.2020.360 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka PP traka za uvezivanje svežnjevaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO06.08.2020.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabvaka usluga-servisiranje variliceCENTRALNA BANKA BOSNE I HERCEGOVINE16.02.2020.313 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PP TRAKAJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ02.09.2019.300 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 29.10.2026. 04:52