Preskoči na sadržaj

Dobavljač

"PIROTEHNIKA ORION"D.O.O.

"PIROTEHNIKA ORION"D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
VITEZ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4236332720005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
31.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 61319Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 69810Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele64
Postupci64
Naručioci19

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

133.893,51 KMPDV osnova nije poznata
68.458,66 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 64 / 64 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 64 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 64 · Samostalno: 64

Prva dodjela: 31.07.2016. · Posljednja dodjela: 15.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

"PIROTEHNIKA ORION"D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA VITEZ: 8 dodjelaOPĆINA MAGLAJ: 8 dodjelaOPĆINA KAKANJ: 7 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 7 dodjelaOPĆINA BUGOJNO: 6 dodjelaOPĆINA ILIJAŠ: 5 dodjelaGRAD KONJIC: 3 dodjelaKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO: 3 dodjelaOPĆINA TRNOVO: 3 dodjelaJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20172
20181
20191
20204
20213
202210
202312
20249
202511
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.100 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

25.623,33 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.400 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.584 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20204

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.563,97 KMPDV osnova nije poznata6,25 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.864 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202210 822.170,60 KMPDV osnova nije poznata15,63 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202312 918.316,84 KMPDV osnova nije poznata18,75 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 721.849,96 KMPDV osnova nije poznata14,06 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202511 823.826,91 KMPDV osnova nije poznata17,19 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 919.593,90 KMPDV osnova nije poznata15,63 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA VITEZ8 16.617,25 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 1559 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA MAGLAJ8 9.965,38 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,88 %

Nazivnik: 911 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KAKANJ7 12.266,44 KMPDV osnova nije poznata10,94 %

Nazivnik: 64 dodjela

1,32 %

Nazivnik: 529 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI7 13.881,77 KMPDV osnova nije poznata10,94 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,34 %

Nazivnik: 2054 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BUGOJNO6 16.735,47 KMPDV osnova nije poznata9,38 %

Nazivnik: 64 dodjela

2,03 %

Nazivnik: 296 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIJAŠ5 10.993,50 KMPDV osnova nije poznata7,81 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,33 %

Nazivnik: 1501 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.520,50 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

515 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2528 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRNOVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.634,40 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,35 %

Nazivnik: 853 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.858,50 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

2,44 %

Nazivnik: 123 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.886,33 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1381 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПШТИНА СТАНАРИ2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.993,55 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1410 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV ZENICA" D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 692 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE SPORTSKIH OBJEKATA D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.200 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

1,12 %

Nazivnik: 89 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ JUG1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

859,97 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 1050 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

837 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1462 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2496 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DONJI VAKUF1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.273,50 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 370 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU "CENTAR ZA KULTURU, SPORT I INFORMISANJE" VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.454,95 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

25 %

Nazivnik: 4 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20162017201820192020202120222023202420252026
OPĆINA VITEZ00000003221
OPĆINA MAGLAJ00000121121
OPĆINA KAKANJ00001111111
GRAD ZAVIDOVIĆI00001011112
OPĆINA BUGOJNO00000011211
OPĆINA ILIJAŠ00011111000
GRAD KONJIC00000011100
KJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO00000002001
OPĆINA TRNOVO00000001101
JU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ00000000021

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina45
Ostale usluge18
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina45 76.980,96 KMPDV osnova nije poznata70,31 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge18 51.512,55 KMPDV osnova nije poznata28,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Hemijski proizvodi36
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta11
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5
Ostale javne, društvene i lične usluge5
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi36 62.616,02 KMPDV osnova nije poznata56,25 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području rekreacije, kulture i sporta11 32.234,17 KMPDV osnova nije poznata17,19 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema6 10.826,44 KMPDV osnova nije poznata9,38 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje5 9.988,50 KMPDV osnova nije poznata7,81 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge5 13.128,38 KMPDV osnova nije poznata7,81 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.100 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum64
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum64 133.893,51 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 64 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine62 127.899,96 KMPDV osnova nije poznata96,88 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton26 47.628,51 KMPDV osnova nije poznata40,63 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo15 25.401,40 KMPDV osnova nije poznata23,44 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton15 37.626,22 KMPDV osnova nije poznata23,44 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VITEZ8 16.617,25 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ8 16.852 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAGLAJ8 9.965,38 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići7 13.881,77 KMPDV osnova nije poznata10,94 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ7 12.266,44 KMPDV osnova nije poznata10,94 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BUGOJNO6 16.735,47 KMPDV osnova nije poznata9,38 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.654,95 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.520,50 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Konjic3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.520,50 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRNOVO (FBIH)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.634,40 KMPDV osnova nije poznata4,69 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STANARI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.993,55 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.886,33 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.886,33 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.993,55 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.200 KMPDV osnova nije poznata3,13 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.400 KMPDV osnova nije poznata1,56 %

Nazivnik: 64 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 64 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 64 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 64 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 64

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge izvođenja vatrometa za 14 Septembar -Dan općine Donji VakufOPĆINA DONJI VAKUF15.09.2026.4.273,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vatrometa za organizovanje sportskih manifestacijaGRAD ZAVIDOVIĆI21.07.2026.1.598,85 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VatrometOPĆINA MAGLAJ14.06.2026.849 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vatrometaOPĆINA VITEZ26.04.2026.2.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PIROTEHNIČKA SREDSTVAJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ17.03.2026.3.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pirotehnička sredstvaOPĆINA KAKANJ12.02.2026.1.636,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pirotehničkih sredstava za zvučno i svjetlosno obilježavanjeOPĆINA TRNOVO09.02.2026.1.024 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka i isporuka pirotehničkih sredstava za ispaljivanje iz ramazanskog topa u svrhu obilježavanja početka iftara za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI09.02.2026.2.100 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Direktni sporazum - usluge izvođenja vatrometaOPĆINA BUGOJNO27.01.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA SIGNALNIH BAKLJIKJP ZOI'84 OCS D.O.O. SARAJEVO25.01.2026.255 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VatrometOPĆINA MAGLAJ28.12.2025.1.239,16 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vatrometaOPĆINA VITEZ28.12.2025.3.846,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vatrometa za Novu GodinuJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE SPORTSKIH OBJEKATA D.O.O. ZENICA18.12.2025.4.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PIROTEHNIČKA SREDSTVAJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ09.11.2025.2.039 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PIROTEHNIČKA SREDSTVAJU "KULTURNO SPORTSKI CENTAR I RADIO ILIJAŠ" ILIJAŠ09.11.2025.599,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VatrometOPĆINA MAGLAJ02.06.2025.854,70 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Direktni sporazum - usluge izvođenja vatrometa za Dan općineOPĆINA BUGOJNO26.05.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge vatrometaOPĆINA VITEZ12.05.2025.2.136,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pirotehnička sredstva (topovska municija)OPĆINA KAKANJ18.02.2025.1.858,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka pirotehničkih proizvoda za ramazanski topJU "CENTAR ZA KULTURU, SPORT I INFORMISANJE" VISOKO13.02.2025.2.454,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 20:08