Preskoči na sadržaj

Dobavljač

LEA D.O.O. MOSTAR

LEA D.O.O. MOSTAR: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227154960006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
1997 (29 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 62706Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 67306Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele45
Postupci45
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

79.896,72 KMPDV osnova nije poznata
40.850,54 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 45 / 45 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 45 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 45 · Samostalno: 45

Prva dodjela: 03.11.2016. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

LEA D.O.O. MOSTAR

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA: 10 dodjelaUSTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR: 6 dodjelaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU: 5 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA ILIĆI MOSTAR: 4 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 3 dodjelaOSNOVNA ŠKOLA KRUŠEVO: 2 dodjelaOPŠTINA NEVESINJE: 1 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 1 dodjelaOPĆINA HADŽIĆI: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE "MEĐUNARODNA ZRAČNA LUKA-AERODROM MOSTAR" D.O.O. MOSTAR: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20182
20191
20218
20224
20236
20247
202510
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1321,60 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20182

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.038,81 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

164,96 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 43.723,67 KMPDV osnova nije poznata17,78 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

413.198,53 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20236 425.198,98 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20247 510.568,80 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202510 413.458,83 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 612.322,54 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA10 23.462,57 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,55 %

Nazivnik: 1819 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
USTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR6 1.602,81 KMPDV osnova nije poznata13,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 3278 dodjela

2018 – 2021Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU5 1.710,76 KMPDV osnova nije poznata11,11 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 780 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA ILIĆI MOSTAR4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.015,51 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

9,3 %

Nazivnik: 43 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

946,02 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3711 dodjela

2016 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA KRUŠEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.662,30 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

12,5 %

Nazivnik: 16 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

353,41 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1969 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

230,77 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.681,54 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1397 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "MEĐUNARODNA ZRAČNA LUKA-AERODROM MOSTAR" D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

978,55 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 547 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

952,14 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 14909 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283,59 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.604,32 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3001 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.500 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 610 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.628,98 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,26 %

Nazivnik: 392 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.538,46 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 517 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.268,25 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,57 %

Nazivnik: 174 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVO SARAJEVO "ONSA" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

570,09 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 410 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "KULTURNO ŠPORTSKI CENTAR" LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.907 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

7,69 %

Nazivnik: 13 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DJEČJI VRTIĆ LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700,50 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

1,75 %

Nazivnik: 57 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201620182019202120222023202420252026
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA000012160
USTANOVA "DJEČJI VRTIĆI" MOSTAR011400000
UNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU000000320
OSNOVNA ŠKOLA ILIĆI MOSTAR000012100
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR100200000
OSNOVNA ŠKOLA KRUŠEVO000001100
OPŠTINA NEVESINJE000100000
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU000000100
OPĆINA HADŽIĆI000000001
JAVNO PREDUZEĆE "MEĐUNARODNA ZRAČNA LUKA-AERODROM MOSTAR" D.O.O. MOSTAR010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina30
Završni građevinski radovi7
Usluge održavanja i popravki4
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3
Ostale usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina30 38.475,71 KMPDV osnova nije poznata66,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 30 / 30 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 30.794,77 KMPDV osnova nije poznata15,56 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.200 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.201,19 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

225,05 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)15
Građevinski radovi11
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje9
Usluge popravaka i održavanja4
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2
Hemijski proizvodi2
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)15 11.853,46 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi11 39.221,01 KMPDV osnova nije poznata24,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje9 15.722,60 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.200 KMPDV osnova nije poznata8,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.662,30 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.912,31 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283,59 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

41,45 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum45
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum45 79.896,72 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine44 79.543,31 KMPDV osnova nije poznata97,78 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton31 58.538,36 KMPDV osnova nije poznata68,89 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar9 8.388,07 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.482,40 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.107,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ljubuški3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.107,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LJUBUŠKI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.107,50 KMPDV osnova nije poznata6,67 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

800,86 KMPDV osnova nije poznata4,44 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.628,98 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283,59 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

353,41 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283,59 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEVESINJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

353,41 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

570,09 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HADŽIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.681,54 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

230,77 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.628,98 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

283,59 KMPDV osnova nije poznata2,22 %

Nazivnik: 45 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 45 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 45 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 45 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 45

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka materijala za sanaciju i održavanje sportske podloge od umjetne traveOPĆINA HADŽIĆI11.10.2026.1.681,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Građevinski materijal od drvaGRAĐEVINSKI FAKULTET24.09.2026.299,15 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka umjetne trave za dječija igralištaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O10.09.2026.3.628,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Radovi na saniranju parketaOSNOVNA ŠKOLA PETRA BAKULE MOSTAR04.08.2026.4.538,46 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i zamjena laminata u Ispostavi Čapljina, Županijske administrativne službe Mostar, Federalnog zavoda za mirovinsko/penzijsko 1 invalidsko osiguranjeFEDERALNI ZAVOD ZA MIROVINSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE19.07.2026.1.604,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Razni sitni potrošni materijalJAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVO SARAJEVO "ONSA" D.O.O. SARAJEVO29.04.2026.570,09 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga popravaka i održavanja poslovnih prostorija ZavodaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA24.10.2025.200 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabava OSB ploča i umjetne traveJAVNA USTANOVA "KULTURNO ŠPORTSKI CENTAR" LJUBUŠKI16.10.2025.5.907 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga popravaka i održavanja poslovnih prostorija ZavodaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA30.09.2025.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava usluga popravaka i održavanja poslovnih prostorija ZavodaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA30.09.2025.1.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laminataUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU28.08.2025.392,12 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava umjetne traveDJEČJI VRTIĆ LJUBUŠKI18.08.2025.1.700,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i ugradnja zidnih, podnih i stropnih oblogaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA14.07.2025.450 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava i ugradnja zidnih, podnih i stropnih oblogaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA14.07.2025.2.903,42 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potrošni materijal za održavanje zgrade i okoliša ZavodaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA07.04.2025.41,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laminataUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU27.03.2025.364,34 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laminataUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU20.12.2024.316,38 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava vrataOSNOVNA ŠKOLA ILIĆI MOSTAR18.12.2024.805,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava peletaOSNOVNA ŠKOLA KRUŠEVO25.11.2024.2.686,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka linoleumaUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARU10.10.2024.213,08 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 20:46