Preskoči na sadržaj

Dobavljač

VEGS DOO ZAVIDOVICI

VEGS DOO ZAVIDOVICI: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZAVIDOVIĆI
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4219003460009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
24.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 66877Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Neregistrirani dobavljač · 70907Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele155
Postupci155
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

77.916,33 KMPDV osnova nije poznata
39.837,99 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0

Poznato: 155 / 155 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 155 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 155 · Samostalno: 155

Prva dodjela: 07.08.2018. · Posljednja dodjela: 29.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

VEGS DOO ZAVIDOVICI

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI: 65 dodjelaJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI: 39 dodjelaGRAD ZAVIDOVIĆI: 15 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI: 11 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI: 10 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI: 4 dodjelaJAVNA USTANOVA KULTURNO-SPORTSKI CENTAR ZAVIDOVIĆI: 3 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA: 2 dodjelaRAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20188
201912
202017
202118
202212
202312
202429
202524
2026 · Nepotpuna tekuća godina23
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20188 23.944,08 KMPDV osnova nije poznata5,16 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201912 22.417,98 KMPDV osnova nije poznata7,74 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202017 39.812,92 KMPDV osnova nije poznata10,97 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202118 35.416,59 KMPDV osnova nije poznata11,61 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202212 415.063,69 KMPDV osnova nije poznata7,74 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202312 55.252,79 KMPDV osnova nije poznata7,74 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202429 911.897,91 KMPDV osnova nije poznata18,71 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202524 711.900,16 KMPDV osnova nije poznata15,48 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina23 612.210,21 KMPDV osnova nije poznata14,84 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI65 18.712,99 KMPDV osnova nije poznata41,94 %

Nazivnik: 155 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 8815 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI39 21.749,47 KMPDV osnova nije poznata25,16 %

Nazivnik: 155 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 3445 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 39 / 39 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZAVIDOVIĆI15 11.590,68 KMPDV osnova nije poznata9,68 %

Nazivnik: 155 dodjela

0,73 %

Nazivnik: 2048 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI11 4.396,32 KMPDV osnova nije poznata7,1 %

Nazivnik: 155 dodjela

2,14 %

Nazivnik: 515 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI10 7.063,13 KMPDV osnova nije poznata6,45 %

Nazivnik: 155 dodjela

2,54 %

Nazivnik: 393 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.849,57 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 155 dodjela

0,82 %

Nazivnik: 488 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.731,61 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 155 dodjela

2,21 %

Nazivnik: 181 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KULTURNO-SPORTSKI CENTAR ZAVIDOVIĆI3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

507,36 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 155 dodjela

1,84 %

Nazivnik: 163 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

464,52 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 155 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 220 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.850,68 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 155 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 643 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201820192020202120222023202420252026
JKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI7881255965
JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI147534843
GRAD ZAVIDOVIĆI002121126
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI000001442
JU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI000000154
JU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI000000103
JAVNA USTANOVA"SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA"ZAVIDOVIĆI000001300
JAVNA USTANOVA KULTURNO-SPORTSKI CENTAR ZAVIDOVIĆI000000120
JU OSNOVNA ŠKOLA "VOZUĆA-RIBNICA" VOZUĆA000000110
RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI000020000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina151
Ostale usluge3
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina151 77.131,84 KMPDV osnova nije poznata97,42 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 151 / 151 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

694,75 KMPDV osnova nije poznata1,94 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

89,74 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)103
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta47
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje17
Odjeća, obuća, prtljag i pribor4
Industrijske mašine4
Usluge popravaka i održavanja2
Ostale javne, društvene i lične usluge2
Hemijski proizvodi1
Programski paketi i informacijski sistemi1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)103 56.051,15 KMPDV osnova nije poznata66,45 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 103 / 103 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta47 22.491,85 KMPDV osnova nije poznata30,32 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje17 7.925,34 KMPDV osnova nije poznata10,97 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.922,12 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

914,19 KMPDV osnova nije poznata2,58 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

294,70 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

625,38 KMPDV osnova nije poznata1,29 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hemijski proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

126,32 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

89,32 KMPDV osnova nije poznata0,65 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum155
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum155 77.916,33 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine155 77.916,33 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton155 77.916,33 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 155 / 155 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići124 61.411,18 KMPDV osnova nije poznata80 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 124 / 124 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVIDOVIĆI109 49.820,50 KMPDV osnova nije poznata70,32 %

Nazivnik: 155 dodjela

Poznata vrijednost: 109 / 109 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 155 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 155 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 155 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 155

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka utičnica i utikačaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI29.09.2026.279,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka elektro materijalaJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI30.07.2026.96,61 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

GRAĐEVINSKI MATERIJALJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI28.07.2026.617,77 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanje objekata i opremeJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI22.07.2026.621,23 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za odruzavanje objektaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI02.07.2026.683,67 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mehaničkog programatoraJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI29.06.2026.89,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka alata i pribora za održavanje i popravke zgrade i uređaja za potrebe Grada Zavidovići za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI11.06.2026.36,76 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje i popravka vodovodne i kanalizacione instalacije za potrebe Grada Zavidovići za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI11.06.2026.429,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog, kanalizacionog i toplovodnog materijala za potrebe gradske uprave Grada Zavidovići za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI11.06.2026.77,35 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog, kanalizacionog i toplovodnog materijala za potrebe gradske uprave Grada Zavidovići za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI11.06.2026.742,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanje objektaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI02.06.2026.256,75 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

ELEKTROMATERIJALJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI14.05.2026.247,04 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka konraktoraJKP "RADNIK" D.O.O. ZAVIDOVIĆI29.04.2026.282,91 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanjeJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI20.04.2026.907,95 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanje objekata i opremeJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI07.04.2026.797,01 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za odruzavanje objektaJU OSNOVNA ŠKOLA "DRUGA OSNOVNA ŠKOLA" ZAVIDOVIĆI07.04.2026.854,45 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radnih rukavicaGRAD ZAVIDOVIĆI17.03.2026.899,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka vodovodnog, kanalizacionog i toplovodnog materijala za potrebe gradske uprave Grada Zavidovići za 2026. godinuGRAD ZAVIDOVIĆI04.03.2026.854,54 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Materijal za održavanjeJU OSNOVNA ŠKOLA "KOVAČI" KOVAČI19.02.2026.804,71 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

VODOMATERIJALJAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA " ZAVIDOVIĆI12.02.2026.567,28 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 24.10.2026. 15:19