Preskoči na sadržaj

Dobavljač

TALWEG D.O.O.

TALWEG D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
TUZLA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4210426760001
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 65514Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele126
Postupci102
Naručioci19

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

493.761,48 KMPDV osnova nije poznata
252.456,24 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 124 / 126 dodjela (98,41 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,62

Poznato: 126 / 126 (100 %)

Udio s jednom ponudom6,35 %

Nazivnik: 126 dodjela

Dodjele u konzorciju1,59 %

2 / 126 · Samostalno: 124

Prva dodjela: 14.12.2020. · Posljednja dodjela: 26.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

TALWEG D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA TEŠANJ: 32 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 25 dodjelaJP "RAD" D.D. TEŠANJ: 18 dodjelaGRAD GRADAČAC: 15 dodjelaGRAD LUKAVAC: 12 dodjelaGRAD SREBRENIK: 4 dodjelaJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA: 4 dodjelaJP VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. LUKAVAC: 3 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 2 dodjelaOPĆINA DOBOJ ISTOK: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20201
202118
202228
202318
20248
202536
2026 · Nepotpuna tekuća godina17
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.600 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202118 440.880 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202228 7113.630,68 KMPDV osnova nije poznata22,22 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202318 552.900 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20248 760.158 KMPDV osnova nije poznata6,35 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202536 9130.350 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 35 / 36 dodjela (97,22 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina17 1094.242,80 KMPDV osnova nije poznata13,49 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ32 69.140 KMPDV osnova nije poznata25,4 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,89 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH25 73.007,60 KMPDV osnova nije poznata19,84 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 15784 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RAD" D.D. TEŠANJ18 101.265,20 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 126 dodjela

1,53 %

Nazivnik: 1180 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADAČAC15 61.690 KMPDV osnova nije poznata11,9 %

Nazivnik: 126 dodjela

1,09 %

Nazivnik: 1381 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC12 46.290 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 1328 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.177 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 1693 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.470 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 1045 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. LUKAVAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.590 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 126 dodjela

8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.201,68 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 2329 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA DOBOJ ISTOK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,66 %

Nazivnik: 302 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.640 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 694 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2047 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.P. "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. KISELJAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 534 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 259 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA VODOPRIVREDNU DJELATNOST "SPREČA" D.D. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.750 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2207 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "MEJDAN" TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.700 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

3,13 %

Nazivnik: 32 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA MUZIČKA ŠKOLA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,69 %

Nazivnik: 145 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "HORIZONTALA-ŽIVINICE" D.O.O. ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.800 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2513 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2020202120222023202420252026
OPĆINA TEŠANJ111133112
BRČKO DISTRIKT BIH01000231
JP "RAD" D.D. TEŠANJ0385002
GRAD GRADAČAC0305142
GRAD LUKAVAC0014034
GRAD SREBRENIK0030001
JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA0001111
JP VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. LUKAVAC0000012
GRAD ŽIVINICE0010100
OPĆINA DOBOJ ISTOK0000200

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza117
Ostale usluge9
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza117 463.773,20 KMPDV osnova nije poznata92,86 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 115 / 117 dodjela (98,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Ostale usluge9 29.988,28 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge120
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja4
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge120 469.411,48 KMPDV osnova nije poznata95,24 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 120 dodjela (98,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.750 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.013,68 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.800 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum76
otvoreni postupak46
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum76 243.300 KMPDV osnova nije poznata60,32 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 75 / 76 dodjela (98,68 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak46 222.508,80 KMPDV osnova nije poznata36,51 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 45 / 46 dodjela (97,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.952,68 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine101 420.753,88 KMPDV osnova nije poznata80,16 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 101 dodjela (98,02 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton51 176.045,20 KMPDV osnova nije poznata40,48 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 51 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ50 170.405,20 KMPDV osnova nije poznata39,68 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton48 231.058,68 KMPDV osnova nije poznata38,1 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 48 dodjela (95,83 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine25 73.007,60 KMPDV osnova nije poznata19,84 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradačac15 61.690 KMPDV osnova nije poznata11,9 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC15 60.880 KMPDV osnova nije poznata11,9 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 15 dodjela (93,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Srebrenik4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.177 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.470 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREBRENIK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.177 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

59.470 KMPDV osnova nije poznata3,17 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Živinice3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.191,68 KMPDV osnova nije poznata2,38 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gračanica2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.700 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOBOJ ISTOK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.500 KMPDV osnova nije poznata1,59 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.990 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KISELJAK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.850 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.640 KMPDV osnova nije poznata0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ATRIUS PROJEKT DOO ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
"STUDIO 2003" D.O.O. TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,79 %

Nazivnik: 126 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 1

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 63,49 % · Nazivnik: 126 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 126 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 126 (0,79 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
18.08.2026.18.08.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 126

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka usluga projektovanja cjevovoda

Izrada projektne dokumetacije - Cjevovodi Jelah, Jevadžije i Vukovo

JP "RAD" D.D. TEŠANJ26.10.2026.18.349 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga projektovanja cjevovoda

Izrada projektne dokumentacije - Cjevovodi Tešanj, Kraševo i Mekiški potok

JP "RAD" D.D. TEŠANJ26.10.2026.17.476,20 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge projektovanja cjevovodaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. GRAČANICA21.09.2026.3.850 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada kompletne tehničke dokumentacije za radove na izgradnji potpornog zida na lokalnom putu u MZ Berkovica, Grad LukavacGRAD LUKAVAC23.08.2026.3.450 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade studija za obezbjeđenje vodnih saglasnosti i okolinskih dozvolaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ18.08.2026.7.800 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade glavnih projekata infrastrukturnih objekata na području grada

Lot 2-Izrada glavnog projekta vodovodne mreže i interne saobraćajne mreže kroz poslovnu zonu Tinja Gornja

GRAD SREBRENIK04.08.2026.5.150 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad realizacijom projekata niskogradnje i visokogradnje za 2026.godinu

Nadzor nad realizacijom projekata visokogradnje

OPĆINA TEŠANJ12.07.2026.2.050 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad realizacijom projekata niskogradnje i visokogradnje za 2026.godinu

Nadzor nad realizacijom projekata niskogradnje

OPĆINA TEŠANJ12.07.2026.2.800 KMPDV osnova nije poznata7Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Izrada kompletne tehničke dokumentacije za izgradnju šetnice i biciklističke staze u ulicama Petrak, Kulina bana, Sarajevska i Čaršijska - Južna šetnica“ Grad LukavacGRAD LUKAVAC02.07.2026.5.200 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Studije izvodljivosti projekta vodosnabdijevanja Gradačac – faza 2GRAD GRADAČAC27.05.2026.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga projektovanjaJP VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. LUKAVAC13.05.2026.5.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada tehničke dokumentacije - Glavnog projekta, za radove na noveliranju dijela lokalne ceste M4 (Bistarac Donji) - Bokavići (naselje Hodžići)“, Grad LukavacGRAD LUKAVAC12.05.2026.3.040 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade glavnog projekta za izgradnju septične jame za potrebe JU Jedanaeste osnovne škole ZovikBRČKO DISTRIKT BIH26.04.2026.1.087,60 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„IZRADA KOMPLETNE TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA IZGRADNJU PARKINGA, ŠETNICE I BICIKLISTIČKE STAZE U ULICI ARMIJE RBIH“GRAD LUKAVAC15.04.2026.2.750 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta izmjena i dopuna glavnog projekta rekonstrukcije postojećeg potisnog cjevovoda od izvorišta „Vrelo“ do rezervoara Mionica, L=2.300 mGRAD GRADAČAC30.03.2026.1.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada studije izvodljivostiJP VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. LUKAVAC17.03.2026.2.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada studije izvodljivostiJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA28.01.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada Glavnog projekta hidrantske mreže i fekalne kanalizacije za pijacu PorebriceGRAD GRADAČAC16.11.2025.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elaborat putne i kanalske mreže k.o. Krepšić, za potrebe Odjeljenja za javni registarBRČKO DISTRIKT BIH21.10.2025.35.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Idejno rješenje za poslovnu zgraduJAVNO PREDUZEĆE "HORIZONTALA-ŽIVINICE" D.O.O. ŽIVINICE16.09.2025.5.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 31.10.2026. 02:49