Preskoči na sadržaj

Dobavljač

JOJA - TRANSPORTI D.O.O

JOJA - TRANSPORTI D.O.O: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4210359550005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 64389Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele129
Postupci92
Naručioci8

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

10.409.255,76 KMPDV osnova nije poznata
5.322.167,96 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 118 / 129 dodjela (91,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

11 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda3,53

Poznato: 129 / 129 (100 %)

Udio s jednom ponudom7,75 %

Nazivnik: 129 dodjela

Dodjele u konzorciju8,53 %

11 / 129 · Samostalno: 118

Prva dodjela: 16.04.2020. · Posljednja dodjela: 14.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

JOJA - TRANSPORTI D.O.O

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD ŽIVINICE: 63 dodjelaGRAD TUZLA: 23 dodjelaGRAD LUKAVAC: 14 dodjelaOPĆINA KALESIJA: 13 dodjelaOPĆINA KLADANJ: 12 dodjelaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 2 dodjelaJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ: 1 dodjelaJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠERIĆI": 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
202014
20216
202217
202325
202430
202514
2026 · Nepotpuna tekuća godina23
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
202014 2571.075,98 KMPDV osnova nije poznata10,85 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 2280.912 KMPDV osnova nije poznata4,65 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202217 31.165.396,52 KMPDV osnova nije poznata13,18 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202325 51.972.329,11 KMPDV osnova nije poznata19,38 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 25 dodjela (92 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202430 52.946.097,23 KMPDV osnova nije poznata23,26 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 30 dodjela (73,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
202514 51.559.715,33 KMPDV osnova nije poznata10,85 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina23 41.913.729,59 KMPDV osnova nije poznata17,83 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 23 dodjela (95,65 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE63 3.527.539,09 KMPDV osnova nije poznata48,84 %

Nazivnik: 129 dodjela

2,71 %

Nazivnik: 2326 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 60 / 63 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA23 2.798.781,60 KMPDV osnova nije poznata17,83 %

Nazivnik: 129 dodjela

0,96 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC14 1.228.922,43 KMPDV osnova nije poznata10,85 %

Nazivnik: 129 dodjela

1,06 %

Nazivnik: 1327 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA KALESIJA13 1.159.824 KMPDV osnova nije poznata10,08 %

Nazivnik: 129 dodjela

1,03 %

Nazivnik: 1262 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 6 / 13 dodjela (46,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
OPĆINA KLADANJ12 1.605.000,39 KMPDV osnova nije poznata9,3 %

Nazivnik: 129 dodjela

2,11 %

Nazivnik: 568 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.195 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

45.993,25 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 727 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠERIĆI"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.000 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

1,37 %

Nazivnik: 73 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2020202120222023202420252026
GRAD ŽIVINICE13491011610
GRAD TUZLA00710150
GRAD LUKAVAC0001616
OPĆINA KALESIJA00121000
OPĆINA KLADANJ1002216
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK0200000
JZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ0000001
JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ŠERIĆI"0000010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo122
Kupovina2
Priprema gradilišta2
Završni građevinski radovi2
Građevinske instalacije1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo122 9.806.060,76 KMPDV osnova nije poznata94,57 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 111 / 122 dodjela (90,98 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Kupovina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.195 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

79.253 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

498.648 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.099 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi127
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi127 10.395.060,76 KMPDV osnova nije poznata98,45 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 116 / 127 dodjela (91,34 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Rudarstvo, obični metali i pripadajući proizvodi2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.195 KMPDV osnova nije poznata1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

31.048 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.212 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.766,30 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak108
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak108 10.181.271,01 KMPDV osnova nije poznata83,72 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 97 / 108 dodjela (89,81 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda20 214.484,75 KMPDV osnova nije poznata15,5 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.500 KMPDV osnova nije poznata0,78 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine129 10.409.255,76 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 118 / 129 dodjela (91,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton127 10.395.060,76 KMPDV osnova nije poznata98,45 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 116 / 127 dodjela (91,34 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 11

Otvori povezane zapise
Živinice63 3.527.539,09 KMPDV osnova nije poznata48,84 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 60 / 63 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
Tuzla23 2.798.781,60 KMPDV osnova nije poznata17,83 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA23 2.798.781,60 KMPDV osnova nije poznata17,83 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LUKAVAC14 1.228.922,43 KMPDV osnova nije poznata10,85 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KALESIJA13 1.159.824 KMPDV osnova nije poznata10,08 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 13 dodjela (46,15 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
KLADANJ13 1.650.993,64 KMPDV osnova nije poznata10,08 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GALAX NISKOGRADNJA DD BRČKO9 nije u izvoru6,98 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 9 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 9

Otvori povezane zapise
CESTOTEHNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,55 %

Nazivnik: 129 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 16,28 % · Nazivnik: 129 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 129 (0,78 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 129 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
14.11.2020.14.11.2022.
05.03.2023.05.03.2025.
29.05.2024.29.05.2025.
30.11.2022.30.11.2025.
26.04.2026.26.04.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 129

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izgradnja parking prostora pored centralnog objekta i asfaltiranje vozne površineJZU DOM ZDRAVLJA KLADANJ14.10.2026.45.993,25 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rehabilitacija lokalne ceste u naselju Starić Ravne i sanacija i rekonstrukcija lokalnih puteva u povratničkom naselju Gojakovići, Općina KladanjOPĆINA KLADANJ11.10.2026.228.088,88 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje puta ul. 1. Marta iza BM Company u dužini 109 mGRAD ŽIVINICE23.09.2026.44.693,50 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projekat uređenja državnog poljoprivrednog zemljišta - uređenje poljskog puta - finansiranje iz namjenskih sredstava MPVŠ TK-a, zakup poljoprivrednog zemljišta za 2025 i 2026.g

„Projekat sanacije i uređenja prilaznih puteva poljoprivrednom zemljištu na području K.O. Tupković - pristupni put II“ - Lot 2

GRAD ŽIVINICE01.09.2026.47.862,92 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projekat uređenja državnog poljoprivrednog zemljišta - uređenje poljskog puta - finansiranje iz namjenskih sredstava MPVŠ TK-a, zakup poljoprivrednog zemljišta za 2025 i 2026.g

„Projekat sanacije i uređenja prilaznih puteva poljoprivrednom zemljištu na području K.O. Tupković - pristupni put I“ - Lot 1

GRAD ŽIVINICE01.09.2026.51.881,20 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rehabilitacija lokalne cestovne mreže, dionica veliki most - Tuholj, Općina Kladanj - III fazaOPĆINA KLADANJ25.08.2026.124.876,10 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„ Sanacija puta u MZ Devetak -naselje Orlići“ Grad LukavacGRAD LUKAVAC19.08.2026.46.481,32 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„ Sanacija puta u MZ Babice“ Grad LukavacGRAD LUKAVAC19.08.2026.20.570 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija i sanacija tri dionice lokalnih puteva na lokacijama: Bašigovci - Gračanica , Gornje Živinice i Kuljan, na području Grada Živinice

Izgradnja puta Kuljan 2026.

GRAD ŽIVINICE04.08.2026.nije u izvoru3Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Asfaltiranje lokalnog puta u MZ Orahovica Gornja, Halvadžije – put za mezarje“ Grad LukavacGRAD LUKAVAC26.07.2026.41.160 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Otklanjanje posljedica prirodne nesreće uzrokovane visokim snježnim padavinama u decembru 2024. godine po lot-ovima: Lot 1 - Sanacija klizišta u naseljenom mjestu Stupari selo i Lot 2 - Sanacija klizišta i putne infrastrukture na području općine Kladanj

Sanacija klizišta u naseljenom mjestu Stupari selo

OPĆINA KLADANJ16.07.2026.39.705,39 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nastavak asfaltiranja puta iz pravca sportske hale “Arena” Strašanj prema otpadu Strašanj-MZ CentarGRAD ŽIVINICE15.07.2026.64.900 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija putne infrastrukture na području općine KladanjOPĆINA KLADANJ03.05.2026.293.004 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„SANACIJA I ASFALTIRANJE PUTEVA U POVRATNIČKOJ MZ DOBOŠNICA“ GRAD LUKAVACGRAD LUKAVAC26.04.2026.58.135 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i rekonstrukcija lokalnog puta u romskom naselju Babovac - MZ KladanjOPĆINA KLADANJ26.04.2026.60.450 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

REKONSTRUKCIJA I ASFALTIRANJE CESTE PURAČIĆ-MILINO SELO (L=170 m, b=5m)GRAD LUKAVAC26.04.2026.41.915 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Sanacija nekategorisanih puteva“ Grad LukavacGRAD LUKAVAC26.04.2026.34.200 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Asfaltiranje puteva, platoa, parkinga, trotoara u mjesnim zajednicama iz budžeta Grada Živinice za 2025.godinu

“Asfaltiranje puteva, platoa, parkinga, trotoara u mjesnim zajednicama iz budžeta Grada Živinice za 2025.godinu (Rudar, Suha, Lukavica Donja, Tupković, Priluk, Šerići, Stari Đurđevik, Donja Višća, Oskova, Đurđevik i Gornja Lukavica)” - Lot 2

GRAD ŽIVINICE13.04.2026.144.709,15 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

„Asfaltiranje puteva, platoa, parkinga, trotoara u mjesnim zajednicama iz budžeta Grada Živinice za 2025.godinu“

“Asfaltiranje puteva, platoa, parkinga, trotoara u mjesnim zajednicama iz budžeta Grada Živinice za 2025.godinu (Litve, Donja Višća, Šišići, Šahići, Podgajevi, Đurđevik, Stari Đurđevik i Kovači)” - Lot 2

GRAD ŽIVINICE16.02.2026.267.869,83 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija i uređenje alternativnog putnog pravca Stupari selo - DubravaOPĆINA KLADANJ02.02.2026.75.074,25 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 00:36