Preskoči na sadržaj

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Fizička osoba / obrt: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Osobni podaci dobavljača nisu javni. Agregati uključuju njegove objavljene dodjele.
Sjedište
STARI GRAD SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
25.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 63899

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele33
Postupci32
Naručioci25

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.049.104,17 KMPDV osnova nije poznata
536.398,44 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,39

Poznato: 33 / 33 (100 %)

Udio s jednom ponudom27,27 %

Nazivnik: 33 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 33 · Samostalno: 33

Prva dodjela: 30.06.2020. · Posljednja dodjela: 02.07.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

Fizička osoba / obrt

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA ODŽAK: 4 dodjelaMINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK: 2 dodjelaJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU: 2 dodjelaOPĆINA ILIDŽA: 2 dodjelaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA: 2 dodjelaPOREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH: 2 dodjelaKJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO: 1 dodjelaKJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 1 dodjelaOPĆINA VAREŠ: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20203
20216
20225
20233
20248
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

387.940 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20216 4164.843,90 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 5239.610 KMPDV osnova nije poznata15,15 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20233

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3106.402,75 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20248 7287.709,44 KMPDV osnova nije poznata24,24 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

374.641,08 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

487.957 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA ODŽAK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

137.461,90 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3694 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.558 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,75 %

Nazivnik: 267 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

113.599 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3809 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.705 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.761,20 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 1460 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.046 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 1265 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2166 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

29.463,75 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.540 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA VAREŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.360 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 244 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OŠ "PODLUGOVI"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

72.580 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1354 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.895,08 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 734 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.050 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,1 %

Nazivnik: 977 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

94.016,05 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 515 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

57.300 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 8272 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA NARODNO POZORIŠTE TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.542 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 795 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

69.310 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.700 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

2,7 %

Nazivnik: 37 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.340 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

1,52 %

Nazivnik: 66 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2020202120222023202420252026
OPĆINA ODŽAK0310000
MINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK0000200
JU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU0011000
OPĆINA ILIDŽA0010100
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA1000100
POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH0000020
KJKP "SARAJEVOGAS" D.O.O. SARAJEVO1000000
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.0001000
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.0100000
OPĆINA VAREŠ0010000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Građevinske instalacije14
Završni građevinski radovi7
Usluge održavanja i popravki6
Kupovina5
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije14 527.661,27 KMPDV osnova nije poznata42,42 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi7 273.661,15 KMPDV osnova nije poznata21,21 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 100.402,75 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina5 126.019 KMPDV osnova nije poznata15,15 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.360 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi18
Usluge popravaka i održavanja5
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4
Industrijske mašine3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi18 703.788,23 KMPDV osnova nije poznata54,55 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja5 70.402,75 KMPDV osnova nije poznata15,15 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

108.598 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

83.956,19 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61.659 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.700 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22
otvoreni postupak10
direktni sporazum1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda22 557.084,22 KMPDV osnova nije poznata66,67 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak10 487.660,95 KMPDV osnova nije poznata30,3 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.359 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine33 1.049.104,17 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo12 428.722,83 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

202.909 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

192.726,05 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Posavski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

137.461,90 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ODŽAK4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

137.461,90 KMPDV osnova nije poznata12,12 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

55.632 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

182.909 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.761,20 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.761,20 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

74.558 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

37.705 KMPDV osnova nije poznata6,06 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.700 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.000 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VAREŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.360 KMPDV osnova nije poznata3,03 %

Nazivnik: 33 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 2

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 69,7 % · Nazivnik: 33 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 33 (0 %)

Pravni lijekovi: 2 · Poznato: 2 / 33 (6,06 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 33

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka radova na izgradnji unutrašnje hidrantske mreže u JU Mješovita srednja elektrotehnička škola TuzlaJAVNA USTANOVA MJEŠOVITA SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA TUZLA02.07.2026.24.340 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na rekonstrukciji po policijskim stanicama

LOT 27: Nabavka radova za zamjenu kotla u Policijskoj stanici Breza

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA30.06.2026.20.050 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija hidrantske mreže na objektu škole i fiskulturne saleJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "BUKINJE" BUKINJE16.06.2026.22.750 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacije ograde na tribinama dvorane ''Mirza Delibašić''KJP CENTAR SKENDERIJA D.O.O.14.04.2026.20.817 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke grijanja

LOT 4 – Usluge popravke grijanja – Središnji ured Sarajevo

POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH05.11.2025.17.050 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka toplotne pumpeZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE11.09.2025.20.700 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA RADOVA- Mašinske instalacije za Dnevnu bolnicuJU PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO29.06.2025.24.895,08 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE POPRAVKE GRIJANJA - ponovni postupak

LOT 2 - Kantonalni porezni ured Bihać i Porezna ispostava Sanski Most

POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH24.02.2025.11.996 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge popravke i održavanja klima uređajaFAKULTET ZA KRIMINALISTIKU, KRIMINOLOGIJU I SIGURNOSNE STUDIJE05.09.2024.3.353 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

BOJLERI ZA TOPLU VODU U PODSTANICAMA (STACIONAR) za potrebe JU Kantonalna bolnica Zenica (tender broj: 11-52/24)JU KANTONALNA BOLNICA ZENICA22.08.2024.57.300 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova za unutrašnje uređenje i uvođenje grijanja za Dom u MZ SrbljaniGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA05.08.2024.30.781,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija zgrade - nabavka i ugradnja pumpe za voduFEDERALNO MINISTARSTVO KULTURE I SPORTA21.07.2024.19.996,19 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija kotlovnice i sistema grijanja u JU Osnovna škola "Hajderovići", Hajderovići, ZavidovićiJU OSNOVNA ŠKOLA "HAJDEROVIĆI" HAJDEROVIĆI09.07.2024.94.016,05 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Instalacija centralnog grijanja OŠ "Kaćuni" PŠ "Gornja Rovna" i rekonstrukcija centralnog grijanja OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

LOT 2 OŠ KISELJAK 1 BILALOVAC

MINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK21.03.2024.11.780 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Instalacija centralnog grijanja OŠ "Kaćuni" PŠ "Gornja Rovna" i rekonstrukcija centralnog grijanja OŠ "Kiseljak 1" Bilalovac

LOT 1 OŠ "KAĆUNI" PŠ "GORNJA ROVNA"

MINISTARSTVO PROSVJETE,ZNANOSTI,KULTURE I ŠPORTA SBK21.03.2024.62.778 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN 125/23 Izvođenje radova na instalacijama centralnog grijanja poslovnih prostora u Maloj alejiOPĆINA ILIDŽA01.02.2024.7.705 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

nabavka dijelova automatike za grijanjeJU CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU26.10.2023.4.359 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 140/23 - Servisiranje klimatizacije i ventilacijeKJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.24.08.2023.29.463,75 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija toplovodnih instalacija i kotlovnice u JU OŠ "Podlugovi"JU OŠ "PODLUGOVI"01.08.2023.72.580 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN 49/22 Nabavka roba i usluga održavanja sistema hlađenja/grijanja, te sistema ventilacije u objektu Općine Ilidža, ul. Butmirska cesta br. 12OPĆINA ILIDŽA13.09.2022.30.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 25.10.2026. 18:31