Preskoči na sadržaj

Dobavljač

HORTICAL D.O.O. KONJIC

HORTICAL D.O.O. KONJIC: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KONJIC
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227959880009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2018 (8 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 63720Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele56
Postupci56
Naručioci21

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.094.767,28 KMPDV osnova nije poznata
1.071.037,50 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 56 / 56 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda2,04

Poznato: 56 / 56 (100 %)

Udio s jednom ponudom17,86 %

Nazivnik: 56 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 56 · Samostalno: 56

Prva dodjela: 06.07.2020. · Posljednja dodjela: 01.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

HORTICAL D.O.O. KONJIC

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA: 15 dodjelaKANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA: 6 dodjelaGRAD STOLAC: 4 dodjelaOPĆINA NOVO SARAJEVO: 4 dodjelaKJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.: 3 dodjelaGRAD KONJIC: 3 dodjelaOPĆINA JABLANICA: 3 dodjelaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR: 3 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 2 dodjelaAGENCIJA ZA EKONOMSKI RAZVOJ "PRVI KORAK" D.O.O. KONJIC: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20203
20213
20229
20239
202411
202512
2026 · Nepotpuna tekuća godina9
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

345.235,50 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

346.395 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 6231.326,91 KMPDV osnova nije poznata16,07 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 5379.343,20 KMPDV osnova nije poznata16,07 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202411 9470.473 KMPDV osnova nije poznata19,64 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202512 9439.740,48 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina9 9482.253,19 KMPDV osnova nije poznata16,07 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA15 853.343,92 KMPDV osnova nije poznata26,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,76 %

Nazivnik: 1983 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA6 119.913,99 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 2368 dodjela

2022 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD STOLAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

91.393,67 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 3706 dodjela

2022 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVO SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

23.395 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 2279 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

187.100 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2503 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD KONJIC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

85.994 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,3 %

Nazivnik: 1013 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA JABLANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.965,70 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2410 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

250.200 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1712 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.728 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA EKONOMSKI RAZVOJ "PRVI KORAK" D.O.O. KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

1,42 %

Nazivnik: 141 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

44.950 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2511 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.500 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10886 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA BERKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.880 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 208 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2715 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.750 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1840 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

179.720 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.960 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 2915 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA UPRAVLJANJE I ODRŽAVANJE OBJEKATA U VLASNIŠTVU OPĆINE NOVO SARAJEVO "ONSA" D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

636 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,24 %

Nazivnik: 410 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

80.000 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1231 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
F MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.937 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3638 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2020202120222023202420252026
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA0125340
KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA0021111
GRAD STOLAC0020110
OPĆINA NOVO SARAJEVO0111010
KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.0000111
GRAD KONJIC0000111
OPĆINA JABLANICA1001001
PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" MOSTAR1010001
MINISTARSTVO ODBRANE BIH0011000
AGENCIJA ZA EKONOMSKI RAZVOJ "PRVI KORAK" D.O.O. KONJIC0000110

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge29
Završni građevinski radovi9
Priprema gradilišta7
Usluge održavanja i popravki6
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3
Kupovina1
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge29 1.023.072,20 KMPDV osnova nije poznata51,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi9 231.495 KMPDV osnova nije poznata16,07 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Priprema gradilišta7 159.677,67 KMPDV osnova nije poznata12,5 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki6 578.119,72 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

88.067,19 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.398,50 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge čišćenja zgrada i upravljanje imovinom1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.937 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva26
Građevinski radovi16
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša4
Ostale javne, društvene i lične usluge3
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1
Usluge popravaka i održavanja1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva26 898.117 KMPDV osnova nije poznata46,43 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 26 / 26 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi16 461.949,86 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge5 534.278,92 KMPDV osnova nije poznata8,93 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

166.073 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.950 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.398,50 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda34
otvoreni postupak12
direktni sporazum10
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda34 799.463,36 KMPDV osnova nije poznata60,71 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak12 1.246.645,52 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
direktni sporazum10 48.658,40 KMPDV osnova nije poznata17,86 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine50 1.954.199,28 KMPDV osnova nije poznata89,29 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 50 / 50 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo16 555.714,99 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton12 246.753,37 KMPDV osnova nije poznata21,43 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo6 203.751 KMPDV osnova nije poznata10,71 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Konjic5 94.394 KMPDV osnova nije poznata8,93 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVO SARAJEVO5 24.031 KMPDV osnova nije poznata8,93 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STOLAC4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

91.393,67 KMPDV osnova nije poznata7,14 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JABLANICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.965,70 KMPDV osnova nije poznata5,36 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KONJIC2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata3,57 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.880 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BERKOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.880 KMPDV osnova nije poznata1,79 %

Nazivnik: 56 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 9

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 78,57 % · Nazivnik: 56 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 56 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 56 (1,79 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
08.12.2025.08.12.2026.
21.06.2026.21.06.2027.
01.09.2026.01.03.2028.
14.07.2026.14.07.2028.
23.08.2026.23.08.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 34

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
POTKRESAVANJE GRANA U PUTNOM POJASUGRAD KONJIC01.09.2026.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

KZ 65/26 Sanacija iskopa u zelenim površinama, nabavka sadnica i cvijeća, sječa i dekapitaža stabalaKJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.21.06.2026.44.950 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova - ograda novog harema OstrožacOPĆINA JABLANICA21.04.2026.39.967,20 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na ekološkoj sanaciji sekundarne šumske infrastrukture na području Zaštićenog pejzaža „Bijambare“KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA01.02.2026.38.499,99 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Potkresavanje grana u putnom pojasuGRAD KONJIC08.12.2025.40.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Prosjecanje trase ispod dalekovoda 35 kV za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA05.10.2025.37.950 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka radova na uređenju putnih pojaseva i uspostavi higijene šuma na zaštićenim prirodnim područjimaKANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA06.07.2025.29.790 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija oštećenih zelenih površina - KZ 16/25KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.03.07.2025.54.100 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Strojno čišćenje niskog raslinja uz lokalne putove na području grada StocaGRAD STOLAC01.07.2025.48.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

10203-054/25 - Izrada pristupnog puta, iznošenje građevinskog materijala na lokaciju sanacije temelja dalekovodnog stuba 35 kV i raščišćavanje terena za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA01.06.2025.17.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje lokalnih grobaljaOPĆINA NOVO SARAJEVO23.05.2025.5.950 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čišćenje pojasa oko zaštitne ograde aerodromskog kompleksa od drveća i drugog rastinjaJP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO10.03.2025.21.500 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

JN-KZ-750/2024 - Izrada protupožarnog pojasa oko objekata Elektroprenosa u OP Mostar.ELEKTROPRENOS - ELEKTROPRIJENOS BIH A.D.29.09.2024.13.960 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga uklanjanja invazivne vrste Ailanthus Altissima na području Zaštićenog pejzaža „Bentbaša“KANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJA22.09.2024.9.899 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

10203-041/24 - Prosjecanje trase ispod dalekovoda 35 kV za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, Jablanica.HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA11.07.2024.27.755 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija oštećenih zelenih površina - KZ 10/24KJKP "TOPLANE-SARAJEVO" D.O.O.22.05.2024.53.200 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga uklanjanja samoniklog grmlja,sječe niskog i visokog rastinja i stabala,oko zaštitne ograde kruga kasarne "Krupa" HadžićiMINISTARSTVO ODBRANE BIH19.12.2023.15.344 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Redovno održavanje građevinskih objekata za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA19.11.2023.15.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

10203-101/23 - Prosjecanje trase ispod dalekovoda 35 kV za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, JablanicaHIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA21.09.2023.27.560 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje šetnice u ulici Branilaca grada i partera kod zgrade MUP-a – LOT 1 – Popločavanje i elektrifikacija i LOT 2 – Ozelenjavanje i hortikultura.

Uređenje šetnice u ulici Branilaca grada i partera kod zgrade MUP-a – LOT 2 – Ozelenjavanje i hortikultura.

OPĆINA JABLANICA06.08.2023.9.600 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 15:50