Preskoči na sadržaj

Dobavljač

BTS COMPANY D.O.O.

BTS COMPANY D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
CENTAR SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201072270002
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45216Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 63403Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele21
Postupci21
Naručioci9

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

29.500,29 KMPDV osnova nije poznata
15.083,26 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,05

Poznato: 21 / 21 (100 %)

Udio s jednom ponudom4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 21 · Samostalno: 21

Prva dodjela: 26.12.2014. · Posljednja dodjela: 06.04.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

BTS COMPANY D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK: 7 dodjelaRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA: 5 dodjelaUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU: 2 dodjelaMAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO: 2 dodjelaMINISTARSTVO ODBRANE BIH: 1 dodjelaGRAD LAKTAŠI: 1 dodjelaMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD: 1 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 1 dodjelaSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20141
20158
20162
20172
20181
20201
20213
20221
20231
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20141

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1466,50 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20158 34.863,97 KMPDV osnova nije poznata38,1 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20162

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

22.680,79 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20172

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

24.395,03 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1142,78 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1157,79 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20213

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311.393,59 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1382,78 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.812,58 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1204,48 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK7 1.624,43 KMPDV osnova nije poznata33,33 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 7675 dodjela

2015 – 2021Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA5 2.869,82 KMPDV osnova nije poznata23,81 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 13848 dodjela

2014 – 2015Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.118,98 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 2685 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.495,22 KMPDV osnova nije poznata9,52 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1354 dodjela

2016 – 2017Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO ODBRANE BIH1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

382,78 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5387 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LAKTAŠI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.390,13 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2069 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.347,78 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5772 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.812,58 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

458,57 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1452 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2014201520162017201820202021202220232025
RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK0301111000
RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA1400000000
UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU0000001001
MAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO0011000000
MINISTARSTVO ODBRANE BIH0000000100
GRAD LAKTAŠI0100000000
MH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD0000001000
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK0000000010
SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA0010000000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina21
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina21 29.500,29 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5
Industrijske mašine4
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)6 6.410,67 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)5 15.835,85 KMPDV osnova nije poznata23,81 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.030,39 KMPDV osnova nije poznata19,05 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.585,07 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

122,03 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

621,32 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

131,31 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.222,22 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum20
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum20 29.117,51 KMPDV osnova nije poznata95,24 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

382,78 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine15 11.448,04 KMPDV osnova nije poznata71,43 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska5 17.669,47 KMPDV osnova nije poznata23,81 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.953,79 KMPDV osnova nije poznata14,29 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laktaši1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.390,13 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LAKTAŠI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.390,13 KMPDV osnova nije poznata4,76 %

Nazivnik: 21 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 21 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 21 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 21 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 21

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
"Набавка материјала за лабораторијске вјежбе (титанијум и легуре титанијума, шипке, профили, лим, пластичне масе)" за потребе Машинског факултета Источно СарајевоUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU06.04.2025.204,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka mjernog alata za potrebe Remontne radioniceMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK28.05.2023.4.812,58 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка резервних дијелова за токарски стројMINISTARSTVO ODBRANE BIH08.06.2022.382,78 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

uređaj za mjerenje tvrdoće metalaMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD06.12.2021.5.347,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čelična plastificirana pantljikaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK28.04.2021.131,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

''Набавка уређаја за мјерење храпавости металних површина'' за потребе Машинског факултетаUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU25.03.2021.5.914,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pantljika i vrpceRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK02.02.2020.157,79 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Čelična plastificirana pantljikaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK04.10.2018.142,78 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

PantljikaRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK12.12.2017.122,03 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka laboratorijske opremeMAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO15.01.2017.4.273 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka uređaja za mjerenje hrapovostiMAŠINSKI FAKULTET SARAJEVO20.11.2016.2.222,22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka materijala za praktičnu nastavuSREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA27.08.2016.458,57 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка опреме по пројекту привредног друштва ''Хефест'' д.о.о. Лакташи - Мјерило помично дигиталноGRAD LAKTAŠI18.11.2015.1.390,13 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RA-9/8/15RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA16.08.2015.622 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pantljika 50 m (1 kom)RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK23.06.2015.124,06 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RA-13/05/15RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA26.05.2015.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RA-4/04/15RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA29.04.2015.660 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RA-5/04/15RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA29.04.2015.621,32 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Glodala cilindrična Ø15 (8 kom) i pahuljičasti brus lepezasti (40 kom)RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK11.02.2015.757,48 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Burgija Ø10 (3 kom), burgija Ø10,5 (2 kom), ključ nasadni 3/8 (2 kom)RUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK26.01.2015.188,98 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 27.10.2026. 11:14