Preskoči na sadržaj

Dobavljač

CELAB D.O.O. KAKANJ

CELAB D.O.O. KAKANJ: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
KAKANJ
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4202584890009
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2019 (7 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 63334Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele77
Postupci76
Naručioci25

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

355.412,12 KMPDV osnova nije poznata
181.719,33 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 69 / 77 dodjela (89,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

8 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,4

Poznato: 77 / 77 (100 %)

Udio s jednom ponudom7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

Dodjele u konzorciju10,39 %

8 / 77 · Samostalno: 69

Prva dodjela: 07.10.2019. · Posljednja dodjela: 01.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

CELAB D.O.O. KAKANJ

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.OPĆINA VITEZ: 14 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 7 dodjelaOPĆINA KAKANJ: 6 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA: 6 dodjelaKANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE: 5 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO: 4 dodjelaGRAD VISOKO: 4 dodjelaZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ: 4 dodjelaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ: 3 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20192
202010
202112
20228
202314
202414
20257
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20192

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.940 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202010 629.910 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202112 766.755,08 KMPDV osnova nije poznata15,58 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 12 dodjela (91,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20228 630.033,41 KMPDV osnova nije poznata10,39 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202314 828.100 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 14 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
202414 1125.490 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 14 dodjela (64,29 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 5

Otvori povezane zapise
20257 6117.598,63 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 749.585 KMPDV osnova nije poznata12,99 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
OPĆINA VITEZ14 47.980 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 1559 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.7 2.810,63 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,23 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 7 dodjela (42,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 4

Otvori povezane zapise
OPĆINA KAKANJ6 32.429,20 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 529 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA6 6.020 KMPDV osnova nije poznata7,79 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 1181 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE5 22.779,29 KMPDV osnova nije poznata6,49 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,85 %

Nazivnik: 591 dodjela

2021 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.575 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.200 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 2829 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.950 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 1250 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.070 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 830 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.800 KMPDV osnova nije poznata3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3783 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

570 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO SAOBRAĆAJA - DIREKCIJA ZA PUTEVE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,7 %

Nazivnik: 287 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

93.700 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3726 dodjela

2024 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA BREZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.480 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,29 %

Nazivnik: 694 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.750 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2020 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP MEĐUNARODNI AERODROM SARAJEVO D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

298 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 10888 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE "VODOKOM" DRUŠTVO SA OGRANIĆENOM ODGOVORNOŠĆU KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.600 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 563 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE POKOP D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.700 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1891 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.830 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 7218 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20192020202120222023202420252026
OPĆINA VITEZ20414102
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.01003210
OPĆINA KAKANJ00111102
KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA04000002
KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE00220010
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO02010001
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO00000121
GRAD VISOKO00002101
ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ01210000
JP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJ00021000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza58
Ostale usluge18
Kupovina1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza58 299.914,12 KMPDV osnova nije poznata75,32 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 51 / 58 dodjela (87,93 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
Ostale usluge18 55.148 KMPDV osnova nije poznata23,38 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kupovina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge72
Građevinski radovi4
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge72 347.854,41 KMPDV osnova nije poznata93,51 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 64 / 72 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.068 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

980 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.729,71 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum46
otvoreni postupak18
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum46 172.666,49 KMPDV osnova nije poznata59,74 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak18 144.795 KMPDV osnova nije poznata23,38 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 18 dodjela (61,11 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 7

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda13 37.950,63 KMPDV osnova nije poznata16,88 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 12 / 13 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine77 355.412,12 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 69 / 77 dodjela (89,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 8

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton27 95.178,49 KMPDV osnova nije poznata35,06 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 25 / 27 dodjela (92,59 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton22 54.570 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 22 / 22 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo14 73.175 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
VITEZ14 47.980 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAKANJ14 51.899,20 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 14 dodjela (92,86 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo9 54.775 KMPDV osnova nije poznata11,69 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16.200 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

35.575 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.950 KMPDV osnova nije poznata5,19 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
ILIDŽA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.750 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

570 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BREZA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.480 KMPDV osnova nije poznata2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

350 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zavidovići1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

720 KMPDV osnova nije poznata1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
PPG D.O.O. DRUŠTVO ZA PROJEKTOVANJE I GRAĐENJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,9 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 3 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 3

Otvori povezane zapise
ARTING BH D.O.O.2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
IPSA INSTITUT D.O.O. SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru2,6 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 2 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
DTQ D.O.O.1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,3 %

Nazivnik: 77 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 5

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 2

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 76,62 % · Nazivnik: 77 dodjela

EU fondovi: 1 · Poznato: 1 / 77 (1,3 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 77 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
25.02.2024.25.02.2027.
18.05.2026.08.04.2027.
11.06.2026.11.06.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 13

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Stručno tehničkog nadzora rekonstrukcije i sanacije po lotovima: LOT 1.Rekonstrukcija R-440,dionica : Han Bila -Pode od st.km 7+800 do st. km 8+100 ( P18 do P35) sa izgradnjom pješačke staze, L= 300m,LOT 2.Sanacija gornjeg stroja R-443a,dionica:Lepenica-Zvizd,st.km 0+900-st.1+100,L=200m i Lot 3:Izgradnja pločastog propusta na R-656(profil P5),dionica:Pridvorci-Mejnik.

Lot 3: Izgradnja pločastog propusta na regionalnom putu R-656 (profil P5), dionica : Pridvorci- Mejnik.

KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA01.10.2026.1.100 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge kontrolnih ispitivanja izvedenih radova na putnoj infrastrukturi na području grada Bosanska KrupaGRAD BOSANSKA KRUPA04.08.2026.5.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno tehnički nadzor nad izvođenjem radova po lotovima:Lot 1:Izgradnja gornjeg stroja R-413a Gostunj-Guča Gora(nova cesta) od P38 do P65, L= 550 m,Lot 2:Rekonstrukcija R-440 dionica: Mehurići-Gluha Bukovica od st.km 15+900 do st.km.16+200, L= 300m, Lot 3:Sanacija kolovozne konstrukcije sa izradom asfaltne presvlake na R-441 Vitez-Vjetrenice, kod pješačke staze od st.km 1+200 do st.1+550, L= 350m. i Lot 4:Izrada habajućeg sloja R-481 dionica: Mehinac-Magrdžijine kuće od st.km 5+200 do st.5+800,L= 600m.

Lot 3: Sanacija kolovozne konstrukcije sa izradom asfaltne presvlake na regionalnom puta R-441 Vitez -Vjetrenice , kod pješačke staze od st.km 1+200 do st.1+550 u dužini od L= 350 m

KANTONALNA DIREKCIJA ZA PUTEVE SREDNJOBOSANSKOG KANTONA14.05.2026.1.000 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nadzor nad izvođenjem radova: Izgradnja pješačke staze uz cestu M5, naselje Gudelj-Vatrostalna, općina BusovačaJAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.02.06.2025.950,63 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Konkurentski zahtjev za dostavu ponuda za nabavku usluga “Izrada projekta sanacije kolovoza regionalnih cesta podijeljenih u 4 LOT-a"

LOT 4- Izrada projekta sancije regionalne ceste R466 Zavidovići-Kamenica

KANTONALNA DIREKCIJA ZA CESTE02.03.2025.3.900 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZOR NAD IZVOĐENJEM RADOVA NA REGULACIJI POTOKA LUPNICA IZGRADNJOM AB PODZIDE U STAROM VITEZU IV.FAZA-OPĆINA VITEZOPĆINA VITEZ29.07.2024.1.610 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno tehnički nadzor nad radovima: „Zamjena fasadnih otvora i termoizolacija na javnim objektima u vlasništvu Općine“ i „Izgradnja gradske tržnice u Brezi“OPĆINA BREZA25.03.2024.1.460 KMPDV osnova nije poznata4Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZOR NAD IZVOĐENJEM RADOVA NA ASFALTIRANJU LOKALNIH PROMETNICA NA PODRUČJU OPĆINE VITEZ – III FAZA 2023.GODINEOPĆINA VITEZ11.12.2023.1.600 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZOR NAD SANACIJOM TERENA OKO IGRALIŠTA I OGRADE NA LOKALITETU BRIZJE - JARDOL – OPĆINA VITEZOPĆINA VITEZ19.10.2023.520 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NADZOR NAD REGULACIJOM RIJEKE KRUŠČICE IZGRADNJOM AB PODZIDE U DULJINI OD 50m UZ PARCELU VL. HUSEIN KAJMAK – NASELJE RIJEKA – OPĆINA VITEZOPĆINA VITEZ15.10.2023.1.790 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Stručno-tehnički nadzor nad radovima: „Izgradnja sistema otpadnih voda u naselju Gornja Breza, faza II, Općina Breza” i „Sanacija klizišta na lokalnoj cesti Breza-Mahmutovića Rijeka, sa provođenjem preventivnih mjera ponovnog nastanka klizišta, dionica BukovikOPĆINA BREZA12.10.2023.20 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Statički proračun mosta vanjske dopreme uglja usljed dadatnog opterećenja novog vrelovoda za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj2 KakanjTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ24.10.2021.19.000 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge stručno-tehničkog nadzora nad izvođenjem radova na izgradnji nove gradske saobraćajnice od ulice 7. Muslimanske brigade do kružnog toka kod zgrade Općinskog suda i Policijske stanice.ZAVOD ZA PLANIRANJE I IZGRADNJU OPĆINE KAKANJ22.07.2021.nije u izvoru4Nepoznat udio

Udio člana konzorcija nije poznat; cijeli iznos se ne pripisuje dobavljaču.

Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 15:45