Preskoči na sadržaj

Dobavljač

ASI INŽENJERING D.O.O.

ASI INŽENJERING D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
NOVO SARAJEVO
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4202551450003
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
27.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 63338Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Neregistrirani dobavljač · 72006Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele55
Postupci55
Naručioci22

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

203.509,60 KMPDV osnova nije poznata
104.052,81 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 54 / 55 dodjela (98,18 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

1 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,31

Poznato: 55 / 55 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 55 dodjela

Dodjele u konzorciju1,82 %

1 / 55 · Samostalno: 54

Prva dodjela: 22.11.2018. · Posljednja dodjela: 16.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

ASI INŽENJERING D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.: 12 dodjelaOPĆINA TEŠANJ: 8 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 5 dodjelaOPĆINA CAZIN: 3 dodjelaOPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE: 3 dodjelaJKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ: 3 dodjelaGRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA: 3 dodjelaOPĆINA TRAVNIK: 2 dodjelaOPĆINA CENTAR SARAJEVO: 2 dodjelaAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20181
20198
20203
20218
20229
20237
20247
20252
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.300 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20198 727.136 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20203

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

213.970 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 537.000 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20229 529.690 KMPDV osnova nije poznata16,36 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20237 518.000 KMPDV osnova nije poznata12,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
20247 619.665,50 KMPDV osnova nije poznata12,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20252

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.500 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 748.248,10 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.12 38.200 KMPDV osnova nije poznata21,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 3013 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TEŠANJ8 29.190 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,22 %

Nazivnik: 3603 dodjela

2021 – 2023Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO5 26.910 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 3182 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.950 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 1213 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.948,70 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 720 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.470 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,52 %

Nazivnik: 582 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.100 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 2492 dodjela

2019 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.736 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2019 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.880 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2391 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.175,50 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 1840 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CESTE ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,25 %

Nazivnik: 393 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3730 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA SANSKI MOST1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,13 %

Nazivnik: 791 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA, GRAĐENJA, ZAŠTITE OKOLIŠA, POVRATKA I STAMBENIH POSLOVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.990 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 507 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2829 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.980 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1250 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0 %

Nazivnik: 20463 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3239 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA ILIJAŠ1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.270 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1500 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4006 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201820192020202120222023202420252026
JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.120231111
OPĆINA TEŠANJ000233000
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO002200001
OPĆINA CAZIN010101000
OPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE000000003
JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ010100100
GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA010011000
OPĆINA TRAVNIK010000100
OPĆINA CENTAR SARAJEVO000000002
AGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE000000200

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza50
Ostale usluge5
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza50 187.809,60 KMPDV osnova nije poznata90,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 50 dodjela (98 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 15.700 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge50
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša3
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge50 192.309,60 KMPDV osnova nije poznata90,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 50 dodjela (98 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.200 KMPDV osnova nije poznata5,45 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum52
otvoreni postupak2
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum52 194.619,60 KMPDV osnova nije poznata94,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.890 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine55 203.509,60 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 54 / 55 dodjela (98,18 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo16 74.630 KMPDV osnova nije poznata29,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo11 52.890 KMPDV osnova nije poznata20 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton9 35.170 KMPDV osnova nije poznata16,36 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TEŠANJ8 29.190 KMPDV osnova nije poznata14,55 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton7 30.384,10 KMPDV osnova nije poznata12,73 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton6 15.950 KMPDV osnova nije poznata10,91 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NOVI GRAD SARAJEVO5 26.910 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORNJI VAKUF - USKOPLJE4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

19.658,10 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.450 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIJAŠ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.740 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.880 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TRAVNIK2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.736 KMPDV osnova nije poznata3,64 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bosanska Krupa1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.500 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ILIDŽA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STARI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VISOKO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.980 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZAVOD ZA VODOPRIVREDU D.D. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
DESIGN & QC D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru1,82 %

Nazivnik: 55 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 96,36 % · Nazivnik: 55 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 55 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 55 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 55

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluga izrade projektne dokumentacije dodatnog zahvata na lokaciji Nahorevo-KlaniceOPĆINA CENTAR SARAJEVO16.09.2026.5.980 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade projekata nacrta i procjene troškova( izrada glavnog projekta kanalizacije i sanitara fekalnih otpadnih voda za dio naselja Gražev dolac i idejnog rješenja za deponovanje pomenutih vodaJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RADOVINA D.O.O18.08.2026.1.709,40 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade glavnog projekta kanalizacije u naseljenom mjestu Vilić polje, Općina Gornji Vakuf-UskopljeOPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE16.08.2026.5.982,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade idejnog rješenja uređaja za tretman prikupljenih sanitarno-fekalnih voda prije ispuštanja u otvoreni vodotok Vrbasa u naseljenom mjestu Vilić polje, Općina Gornji Vakuf-UskopljeOPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE16.08.2026.5.982,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade geodetskih podloga i projektnog zadatka za glavni projekat kanalizacije sanitarno fekalnih voda u naseljenom mjestu Vilić polje, Općina Gornji Vakuf-UskopljeOPĆINA GORNJI VAKUF - USKOPLJE16.08.2026.5.982,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada glavnog projekta sanacije hidrantske mreže tunela na magistralnim cestama (2 tunela)JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.09.07.2026.5.950 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge projektovanja i revizije projektne dokumentacije rezervoara SovrleOPĆINA ILIJAŠ28.05.2026.4.270 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada studije za prethodnu vodnu saglasnostGRAD BOSANSKA KRUPA10.05.2026.1.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge izrade projektne dokumentacij e za rekonstrukciju vodovodne mreže u ulici RogatičkaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO14.04.2026.4.990 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade studije za prethodnu vodnu saglasnost za Koševski potokOPĆINA CENTAR SARAJEVO19.02.2026.5.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada tehničke dokumentacije - Glavni projekat regulacije bujičnih tokova za: - Zaštitu temelja stuba S3 na mostu preko nepoznatog potoka (M17-012-303), Gradište na cesti M17, dionica Konjic-Jablanica 1, km 14+661; - Zaštitu temelja stubova S2 i S4 na mostu M17-012-304, preko nepoznatog potoka, Crnaja na cesti M17, dionica Konjic-Jablanica 1, km 15+734JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.08.07.2025.5.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge revizije projekta "Rekonstrukcija vanjske vodovodne mreže za potrebe KCUS-a - faze II i IIIUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS10.06.2025.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga revizije na projektu: Izrada Glavnog projekta: Uređenje korita rijeke Vrbas u Bugojnu na lokaciji između lokacije broj 3 (Most u Vrbanji - Kućice) i lokacije broj 4 (Kućice - ušće Okašnice) u dužini od cca 530 mAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE09.12.2024.517 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada projektne dokumentacije na temelju koje se izdaju vodni akti, a koja će biti sastavni dio glavnog projekta izgradnje regionalne ceste R420 Posušje-Zavelim-Aržano, dionica: Dubrave - granica ŽZH dužine 7,2 kmJAVNA USTANOVA CESTE ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE06.10.2024.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Vršenje usluga revizije na projektu: Izrada projektne dokumentacije na zaštiti od plavljenja rijeke Une naselja Luka u Bosanskoj KrupiAGENCIJA ZA VODNO PODRUČJE RIJEKE SAVE17.09.2024.658,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga izrade Glavnog projekta vodovoda za naselje GalicaOPĆINA TRAVNIK02.09.2024.6.890 KMPDV osnova nije poznata8Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluga izrade Elaborata polaganja vodovodne instalacije u cestovnom pojasu vodovoda Banja Ilidža-PodoviOPĆINA SANSKI MOST13.06.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

650-26-2/24 „Izrada projektne dokumentacije I“JKP "VODOSTAN" D.O.O. ILIJAŠ13.05.2024.1.600 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada studije za prethodnu vodnu saglasnost za projekat: Rekonstrukcija mosta preko potoka Mrižnica u Kamenici, na cesti M5, dionica 001 granica BH/HR (Izačić) – Bihać 4, km 7+765JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.16.01.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Elaborat stanja i preporuke za održavanje Fontane Spomen-obilježje ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva 1992-1995GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA11.12.2023.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 01:56