Preskoči na sadržaj

Dobavljač

MARTOM

MARTOM: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
PRNJAVOR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402269740006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 47814Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 63031Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele235
Postupci235
Naručioci14

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

432.175,36 KMPDV osnova nije poznata
220.967,75 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 235 / 235 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,05

Poznato: 235 / 235 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 235 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 235 · Samostalno: 235

Prva dodjela: 03.03.2015. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

MARTOM

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.KP "VODOVOD" AD: 53 dodjelaJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR: 52 dodjelaGRAD PRNJAVOR: 45 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA ''BRANKO ĆOPIĆ'' PRNJAVOR: 25 dodjelaJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR: 17 dodjelaJZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO: 12 dodjelaOŠ "NIKOLA TESLA": 7 dodjelaJU DJEČIJI VRTIĆ "NAŠA RADOST" PRNJAVOR: 6 dodjelaJAVNA USTANOVA MUZIČKA ŠKOLA "KONSTANTIN BABIĆ" PRNJAVOR: 6 dodjelaJU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA "IVO ANDRIĆ" PRNJAVOR: 5 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201516
201619
201718
201811
201921
202015
202120
202215
202327
202417
202538
2026 · Nepotpuna tekuća godina18
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201516 554.027,50 KMPDV osnova nije poznata6,81 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201619 641.461,10 KMPDV osnova nije poznata8,09 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 19 / 19 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201718 729.136 KMPDV osnova nije poznata7,66 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201811 624.824,50 KMPDV osnova nije poznata4,68 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201921 733.299,50 KMPDV osnova nije poznata8,94 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202015 538.259 KMPDV osnova nije poznata6,38 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202120 538.999 KMPDV osnova nije poznata8,51 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 20 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202215 629.931 KMPDV osnova nije poznata6,38 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 15 / 15 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202327 935.284,66 KMPDV osnova nije poznata11,49 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 27 / 27 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202417 829.592,30 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202538 946.266 KMPDV osnova nije poznata16,17 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina18 731.094,80 KMPDV osnova nije poznata7,66 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 18 / 18 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
KP "VODOVOD" AD53 74.489,30 KMPDV osnova nije poznata22,55 %

Nazivnik: 235 dodjela

2,39 %

Nazivnik: 2221 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 53 / 53 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR52 12.173,50 KMPDV osnova nije poznata22,13 %

Nazivnik: 235 dodjela

6,79 %

Nazivnik: 766 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 52 / 52 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD PRNJAVOR45 246.916,50 KMPDV osnova nije poznata19,15 %

Nazivnik: 235 dodjela

2,35 %

Nazivnik: 1918 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 45 / 45 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA ''BRANKO ĆOPIĆ'' PRNJAVOR25 13.020,20 KMPDV osnova nije poznata10,64 %

Nazivnik: 235 dodjela

4,38 %

Nazivnik: 571 dodjela

2015 – 2025Poznata vrijednost: 25 / 25 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR17 13.804,80 KMPDV osnova nije poznata7,23 %

Nazivnik: 235 dodjela

2,77 %

Nazivnik: 613 dodjela

2017 – 2026Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO12 20.337,50 KMPDV osnova nije poznata5,11 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 6034 dodjela

2015 – 2019Poznata vrijednost: 12 / 12 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OŠ "NIKOLA TESLA"7 18.927,02 KMPDV osnova nije poznata2,98 %

Nazivnik: 235 dodjela

8,86 %

Nazivnik: 79 dodjela

2016 – 2026Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU DJEČIJI VRTIĆ "NAŠA RADOST" PRNJAVOR6 8.310 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 235 dodjela

3,03 %

Nazivnik: 198 dodjela

2024 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA MUZIČKA ŠKOLA "KONSTANTIN BABIĆ" PRNJAVOR6 1.667 KMPDV osnova nije poznata2,55 %

Nazivnik: 235 dodjela

1,45 %

Nazivnik: 415 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA "IVO ANDRIĆ" PRNJAVOR5 11.305,04 KMPDV osnova nije poznata2,13 %

Nazivnik: 235 dodjela

2,36 %

Nazivnik: 212 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA SREDNJOSKOLSKI CENTAR "MIHAJLO PUPIN" DERVENTA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.444 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,38 %

Nazivnik: 788 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KOMUNALNO PREDUZEĆE PARK AD PRNJAVOR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.065 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,44 %

Nazivnik: 454 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRADIŠKA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2648 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA "PETAR KOČIĆ"1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.715,50 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

14,29 %

Nazivnik: 7 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
KP "VODOVOD" AD2423526146135
JAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR444116366494
GRAD PRNJAVOR355264644222
JU OSNOVNA ŠKOLA ''BRANKO ĆOPIĆ'' PRNJAVOR343242311020
JAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR001110212153
JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO412230000000
OŠ "NIKOLA TESLA"010000002121
JU DJEČIJI VRTIĆ "NAŠA RADOST" PRNJAVOR000000000132
JAVNA USTANOVA MUZIČKA ŠKOLA "KONSTANTIN BABIĆ" PRNJAVOR000000004110
JU CENTAR SREDNJIH ŠKOLA "IVO ANDRIĆ" PRNJAVOR000011002010

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina170
Kompjuterske i uz njih vezane usluge31
Usluge održavanja i popravki28
Ostale usluge5
Građevinske instalacije1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina170 305.906,36 KMPDV osnova nije poznata72,34 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 170 / 170 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge31 22.997 KMPDV osnova nije poznata13,19 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 31 / 31 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki28 89.248,50 KMPDV osnova nije poznata11,91 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge5 8.503,50 KMPDV osnova nije poznata2,13 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.520 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške135
Usluge popravaka i održavanja62
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema16
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3
Programski paketi i informacijski sistemi3
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1
Građevinski radovi1
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1
Poštanske i telekomunikacijske usluge1
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške135 228.628,82 KMPDV osnova nije poznata57,45 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 135 / 135 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja62 108.230,80 KMPDV osnova nije poznata26,38 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 62 / 62 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema16 53.245 KMPDV osnova nije poznata6,81 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.193,70 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

14.188,50 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.987 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.250 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.520 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.973 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.920,34 KMPDV osnova nije poznata0,85 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

229 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.380 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

854,70 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

110 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.520 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske, građevinske, tehničke i inspekcije usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.000 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum231
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum231 384.523,36 KMPDV osnova nije poznata98,3 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 231 / 231 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

47.652 KMPDV osnova nije poznata1,7 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska235 432.175,36 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 235 / 235 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prnjavor165 362.881,32 KMPDV osnova nije poznata70,21 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 165 / 165 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
PRNJAVOR120 115.964,82 KMPDV osnova nije poznata51,06 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 120 / 120 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Derventa3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.444 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DERVENTA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.444 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Gradiška1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 235 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 235 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 235 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 235 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 235

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Рачунарска опремаKP "VODOVOD" AD11.10.2026.882,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка лаптопаJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR21.09.2026.1.050 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунарска опремаKP "VODOVOD" AD19.08.2026.55 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунарска опремаKP "VODOVOD" AD18.08.2026.1.790 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Умрежавање рачунараJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR11.08.2026.22 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Постављање видео надзораOSNOVNA ŠKOLA "PETAR KOČIĆ"23.06.2026.3.715,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунарски програм за рачуноводствоJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR10.06.2026.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка штампачаJU DJEČIJI VRTIĆ "NAŠA RADOST" PRNJAVOR10.06.2026.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка сушилице за рубљеJU DJEČIJI VRTIĆ "NAŠA RADOST" PRNJAVOR10.06.2026.1.800 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунарска опремаKP "VODOVOD" AD26.05.2026.550 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунар са пратећом опремомJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR10.05.2026.1.389 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка таблетаJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR22.03.2026.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка таблетаJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR17.03.2026.400 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Рачунарска опремаKP "VODOVOD" AD09.03.2026.4.150 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Kupovina dijelova za fotokopir aparateOŠ "NIKOLA TESLA"08.03.2026.1.450,80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка тонераGRAD PRNJAVOR09.02.2026.5.960 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge održavanja i opravke računaraGRAD PRNJAVOR05.02.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Инсталација антивирус програма за рачунареJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR04.02.2026.180 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Инсталација антивирус програма за рачунареJAVNA USTANOVA CENTAR ZA SOCIJALNI RAD PRNJAVOR30.12.2025.240 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка рачунарске опремеJAVNA USTANOVA GIMNAZIJA PRNJAVOR28.12.2025.1.900 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 06:32