Preskoči na sadržaj

Dobavljač

LABIRINT D.O.O. ZENICA

LABIRINT D.O.O. ZENICA: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ZENICA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4218348660004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
29.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 50274Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 62945Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele11
Postupci11
Naručioci10

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

16.300,89 KMPDV osnova nije poznata
8.334,51 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,18

Poznato: 11 / 11 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 11 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 11 · Samostalno: 11

Prva dodjela: 13.05.2015. · Posljednja dodjela: 06.09.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

LABIRINT D.O.O. ZENICA

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE: 2 dodjelaJP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO: 1 dodjelaREGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA: 1 dodjelaJP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA: 1 dodjelaKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA: 1 dodjelaJAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA: 1 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA SARAJEVO: 1 dodjelaGRAD ZENICA: 1 dodjelaZENIČKA RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA D.O.O: 1 dodjelaTURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20151
20181
20212
20221
20231
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina2
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20151

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

16,07 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20181

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1400 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20212

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.496,52 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1320 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20231

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1801,80 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

34.656,50 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.620 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

900 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,41 %

Nazivnik: 493 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6837 dodjela

2018 – 2018Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6,07 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4041 dodjela

2015 – 2015Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

412,50 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 6970 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.794 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,09 %

Nazivnik: 1155 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

320 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 5248 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.196,52 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1369 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.300 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4075 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENIČKA RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA D.O.O1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

801,80 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,45 %

Nazivnik: 222 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.170 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

1,27 %

Nazivnik: 79 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2015201820212022202320252026
FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE0000011
JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO0100000
REGIONALNA DEPONIJA MOŠĆANICA D.O.O. ZENICA1000000
JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICA0000010
KAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA0000010
JAVNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU TOPLOTE "GRIJANJE" D.O.O. ZENICA0001000
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA SARAJEVO0010000
GRAD ZENICA0010000
ZENIČKA RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA D.O.O0000100
TURISTIČKA ZAJEDNICA ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA0000001

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina8
Ostale usluge2
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina8 12.180,82 KMPDV osnova nije poznata72,73 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800,07 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge izdavaštva i štampanja na bazi tarife ili ugovora1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

320 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Štampani materijal i srodni proizvodi6
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi6 11.238,32 KMPDV osnova nije poznata54,55 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.009,02 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.800,07 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Odjeća, obuća, prtljag i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

450 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum10
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum10 11.104,37 KMPDV osnova nije poznata90,91 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 10 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.196,52 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine11 16.300,89 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton6 6.010,37 KMPDV osnova nije poznata54,55 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica5 4.840,37 KMPDV osnova nije poznata45,45 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZENICA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

738,57 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 11 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 11 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 11 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Nabavka kancelarijskog materijala LOT-1, toneri LOT-2 i štampe obrazaca i knjiga LOT-3

LOT-3 Štampa obrazaca i knjiga

KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD POLUOTVORENOG TIPA SARAJEVO14.03.2021.5.196,52 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 00:14