Preskoči na sadržaj

Dobavljač

EURO-VIG D.O.O

EURO-VIG D.O.O: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
GRAD MOSTAR
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4227980650005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
30.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 62927Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele49
Postupci45
Naručioci16

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

4.839.806,81 KMPDV osnova nije poznata
2.474.553,93 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda1,53

Poznato: 49 / 49 (100 %)

Udio s jednom ponudom18,37 %

Nazivnik: 49 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 49 · Samostalno: 49

Prva dodjela: 11.11.2019. · Posljednja dodjela: 11.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

EURO-VIG D.O.O

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD MOSTAR: 23 dodjelaMINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE: 3 dodjelaGRAD STOLAC: 3 dodjelaHRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR: 2 dodjelaCENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR: 2 dodjelaHRVATSKI DOM HERCEG STJEPAN KOSAČA MOSTAR: 2 dodjelaGRAD ŠIROKI BRIJEG: 2 dodjelaOPĆINA NEUM: 2 dodjelaJU OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA EJUBOVIĆ-ŠEJH JUJO": 2 dodjelaJAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR: 2 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20191
20206
20218
20225
20239
20249
20255
2026 · Nepotpuna tekuća godina6
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

13.890 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20206 193.039,57 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 7279.052 KMPDV osnova nije poznata16,33 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20225 3395.338,30 KMPDV osnova nije poznata10,2 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20239 3496.954,61 KMPDV osnova nije poznata18,37 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20249 4898.617,35 KMPDV osnova nije poznata18,37 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20255 31.042.691,08 KMPDV osnova nije poznata10,2 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina6 41.630.223,90 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR23 2.597.362,03 KMPDV osnova nije poznata46,94 %

Nazivnik: 49 dodjela

2,07 %

Nazivnik: 1109 dodjela

2020 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

117.071,05 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,42 %

Nazivnik: 720 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD STOLAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

418.037,25 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 3718 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.420 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 3721 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.706,50 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

1,92 %

Nazivnik: 104 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HRVATSKI DOM HERCEG STJEPAN KOSAČA MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.970 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

5,13 %

Nazivnik: 39 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŠIROKI BRIJEG2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

73.980 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,49 %

Nazivnik: 408 dodjela

2021 – 2022Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NEUM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.061.414,30 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 639 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JU OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA EJUBOVIĆ-ŠEJH JUJO"2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

61.617,83 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.901,21 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

1,13 %

Nazivnik: 177 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LIVNO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.800 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 824 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA HNŽ/K1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

50.800,64 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,53 %

Nazivnik: 188 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AGENCIJA ZA ŠKOLOVANJE I STRUČNO USAVRŠAVANJE KADROVA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.452 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,14 %

Nazivnik: 716 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,16 %

Nazivnik: 610 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA BUNA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

361.774 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 110 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
HIDROELEKTRANE NA NERETVI, JABLANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

18.500 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 1984 dodjela

2021 – 2021Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20192020202120222023202420252026
GRAD MOSTAR06007433
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE00021000
GRAD STOLAC00120000
HRVATSKA POŠTA D.O.O. MOSTAR00200000
CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR00000200
HRVATSKI DOM HERCEG STJEPAN KOSAČA MOSTAR10100000
GRAD ŠIROKI BRIJEG00110000
OPĆINA NEUM00000011
JU OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA EJUBOVIĆ-ŠEJH JUJO"00000011
JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR00000200

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo24
Završni građevinski radovi16
Kupovina3
Usluge održavanja i popravki3
Građevinske instalacije2
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo24 3.995.176,30 KMPDV osnova nije poznata48,98 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 24 / 24 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Završni građevinski radovi16 630.740,23 KMPDV osnova nije poznata32,65 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.392 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

27.332 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

170.216,28 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge odlaganja otpada, kanalizacione usluge i druge sanitarne usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Građevinski radovi42
Usluge popravaka i održavanja2
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1
Ostale javne, društvene i lične usluge1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Građevinski radovi42 4.796.132,81 KMPDV osnova nije poznata85,71 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 42 / 42 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.332 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Muzički instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Mašine za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.972 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.420 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.950 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.000 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum17
otvoreni postupak17
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14
pregovarački postupak bez objave obavještenja1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum17 78.348,11 KMPDV osnova nije poznata34,69 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak17 4.209.345,59 KMPDV osnova nije poznata34,69 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda14 451.701,61 KMPDV osnova nije poznata28,57 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

100.411,50 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine48 4.838.354,81 KMPDV osnova nije poznata97,96 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 48 / 48 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton38 4.577.583,76 KMPDV osnova nije poznata77,55 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 38 / 38 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar32 3.047.331,57 KMPDV osnova nije poznata65,31 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 32 / 32 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zapadnohercegovački kanton6 194.051,05 KMPDV osnova nije poznata12,24 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
STOLAC3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

418.037,25 KMPDV osnova nije poznata6,12 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Široki Brijeg2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

73.980 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
NEUM2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.061.414,30 KMPDV osnova nije poznata4,08 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton 101

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.800 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ljubuški1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Livno1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

26.800 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
LJUBUŠKI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata2,04 %

Nazivnik: 49 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 7

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 65,31 % · Nazivnik: 49 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 49 (0 %)

Pravni lijekovi: 1 · Poznato: 1 / 49 (2,04 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
29.07.2026.29.07.2027.
24.08.2026.24.08.2027.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 49

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Izvođenje radova na sanaciji i rekonstrukciji mokrih čvorova na I spratu školeJU OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA EJUBOVIĆ-ŠEJH JUJO"11.10.2026.31.201,55 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija potpornih konstrukcija uz korito rijeke Drežanke koje su nakon poplava koje su pogodile ovo područje 4.10.2024.godine oštećene ili potpuno uništeneGRAD MOSTAR24.08.2026.842.000 KMPDV osnova nije poznata6Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izrada toplinske izolacije zidova-fasade i pripadajuća opremaOSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA BUNA29.07.2026.361.774 KMPDV osnova nije poznata5Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Rekonstrukcija dvorišta između ulica Stjepana Radića i Kralja ZvonimiraGRAD MOSTAR19.07.2026.254.850,50 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija klizišta Vojno-nastavak radovaGRAD MOSTAR29.04.2026.39.986,35 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Projekt Vatrogasni dom - dodatni radoviOPĆINA NEUM16.02.2026.100.411,50 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija kapelice na ĐubranimaGRAD MOSTAR30.10.2025.34.188 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija kapelice LivačGRAD MOSTAR30.10.2025.8.542 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija ambulante u PotocimaGRAD MOSTAR30.10.2025.8.542 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na izgradnji vatrogasnog domaOPĆINA NEUM04.09.2025.961.002,80 KMPDV osnova nije poznata3Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izvođenje radova na sanaciji i rekonstrukciji mokrih čvorova u prizemlju školeJU OSNOVNA ŠKOLA "MUSTAFA EJUBOVIĆ-ŠEJH JUJO"10.07.2025.30.416,28 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Izgradnja parka i igrališta LukaGRAD MOSTAR15.12.2024.447.976,02 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabava opreme za dječja igralištaJP,,PARKOVI"D.O.O. LJUBUŠKI25.11.2024.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija ceste i uređenje obale rijeke Radobolje kroz naselje DUMGRAD MOSTAR08.05.2024.379.500 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje dvorista dječijeg vrtića"Osmijeh"JAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR18.04.2024.5.924,90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Park Humi-nabavka i montaža opreme za uređenje dječijeg parka u naselju HumiGRAD MOSTAR17.03.2024.5.972 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Uređenje dvorišta u dječijem vrtiću OsmijehJAVNA USTANOVA"DJEČIJI VRTIĆI-CICIBAN" MOSTAR03.03.2024.5.976,31 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Sanacija prostorija mjesne zajednice u JaseniciGRAD MOSTAR22.01.2024.42.561,62 KMPDV osnova nije poznata2Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Bravarski radovi na nadstrešniciCENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR17.01.2024.4.522 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Predmet ovog ugovora su krovopokrivački radovi na nadstrešnici Centra za stara i iznemogla lica-osobe Mostar RJ.2CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA - OSOBE MOSTAR17.01.2024.3.184,50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 30.10.2026. 16:20