Preskoči na sadržaj

Dobavljač

SU-AD DOO

SU-AD DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
ŽIVINICE
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4210362180006
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
22.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 62839Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele26
Postupci26
Naručioci20

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

6.200.376,14 KMPDV osnova nije poznata
3.170.201,98 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 24 / 26 dodjela (92,31 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,92

Poznato: 26 / 26 (100 %)

Udio s jednom ponudom61,54 %

Nazivnik: 26 dodjela

Dodjele u konzorciju7,69 %

2 / 26 · Samostalno: 24

Prva dodjela: 03.07.2019. · Posljednja dodjela: 31.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

SU-AD DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.GRAD MOSTAR: 3 dodjelaGRAD GORAŽDE: 2 dodjelaOPŠTINA ROGATICA: 2 dodjelaGRAD TUZLA: 2 dodjelaBRČKO DISTRIKT BIH: 2 dodjelaOPĆINA TRAVNIK: 1 dodjelaJEDINSTVENI OPĆINSKI ORGAN - OPĆINSKI NAČELNIK ŽEPČE: 1 dodjelaGRAD ŽIVINICE: 1 dodjelaUPRAVA ZA CIVILNU ZAŠTITU I VATROGASTVO HNŽ/K MOSTAR: 1 dodjelaOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20191
20201
20221
20234
20245
20254
2026 · Nepotpuna tekuća godina10
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1223.740 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20201

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1349.880,93 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20221

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1123.931,65 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

425.078,21 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 41.928.150 KMPDV osnova nije poznata19,23 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20254

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3584.400 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 4 dodjela (75 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina10 92.965.195,35 KMPDV osnova nije poznata38,46 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
GRAD MOSTAR3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

511.400 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,27 %

Nazivnik: 1100 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GORAŽDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

436.250 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,28 %

Nazivnik: 705 dodjela

2023 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA ROGATICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,19 %

Nazivnik: 1058 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.031.650 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 2404 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
BRČKO DISTRIKT BIH2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

160.600 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,01 %

Nazivnik: 15757 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
OPĆINA TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

127.900 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3167 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JEDINSTVENI OPĆINSKI ORGAN - OPĆINSKI NAČELNIK ŽEPČE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

449.999 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,4 %

Nazivnik: 249 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ŽIVINICE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

223.740 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2326 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UPRAVA ZA CIVILNU ZAŠTITU I VATROGASTVO HNŽ/K MOSTAR1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

164.528 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,74 %

Nazivnik: 135 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.128,21 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,03 %

Nazivnik: 3179 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD NOVI TRAVNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

123.931,65 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,12 %

Nazivnik: 838 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD LUKAVAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

547.280,35 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1327 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD GRAČANICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

340.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2033 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD SREBRENIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

349.880,93 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1674 dodjela

2020 – 2020Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

459.999 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1460 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

384.500 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,05 %

Nazivnik: 2150 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA BANOVIĆI1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1442 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
GRAD BIJELJINA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

417.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,04 %

Nazivnik: 2405 dodjela

2025 – 2025Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRAD ZENICA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4074 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
VATROGASNO DRUŠTVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

448.999 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

100 %

Nazivnik: 1 dodjela

2026 – 2026Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2019202020222023202420252026
GRAD MOSTAR0001011
GRAD GORAŽDE0001100
OPŠTINA ROGATICA0000002
GRAD TUZLA0000200
BRČKO DISTRIKT BIH0000020
OPĆINA TRAVNIK0000100
JEDINSTVENI OPĆINSKI ORGAN - OPĆINSKI NAČELNIK ŽEPČE0000001
GRAD ŽIVINICE1000000
UPRAVA ZA CIVILNU ZAŠTITU I VATROGASTVO HNŽ/K MOSTAR0000001
OPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO0001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina18
Usluge održavanja i popravki5
Leasing2
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina18 5.272.136,65 KMPDV osnova nije poznata69,23 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki5 31.078,21 KMPDV osnova nije poznata19,23 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Leasing2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

897.161,28 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kombinacija svega navedenog (kupovina, leasing, zakup, ugovor o zakupu s opcijom kupovine)1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu19
Usluge popravaka i održavanja5
Industrijske mašine2
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu19 6.159.307,93 KMPDV osnova nije poznata73,08 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja5 31.078,21 KMPDV osnova nije poznata19,23 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
otvoreni postupak19
direktni sporazum6
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
otvoreni postupak19 6.159.307,93 KMPDV osnova nije poznata73,08 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 17 / 19 dodjela (89,47 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
direktni sporazum6 32.618,21 KMPDV osnova nije poznata23,08 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.450 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine21 5.611.986,14 KMPDV osnova nije poznata80,77 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 20 / 21 dodjela (95,24 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Tuzlanski kanton7 2.493.351,28 KMPDV osnova nije poznata26,92 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 7 dodjela (85,71 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

675.928 KMPDV osnova nije poznata15,38 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

511.400 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srednjobosanski kanton3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

700.830,65 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Republika Srpska3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

427.790 KMPDV osnova nije poznata11,54 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

160.600 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 2 dodjela (50 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Bosansko-podrinjski kanton Goražde2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

436.250 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zeničko-dobojski kanton2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

455.999 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Tuzla2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.031.650 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ROGATICA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

9.990 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GORAŽDE2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

436.250 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TUZLA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.031.650 KMPDV osnova nije poznata7,69 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zenica1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.128,21 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

459.999 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bijeljina1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

417.800 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.128,21 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

459.999 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Srebrenik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

349.880,93 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
RAIFFEISEN LEASING D.O.O. SARAJEVO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
RD AUTO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru3,85 %

Nazivnik: 26 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 26,92 % · Nazivnik: 26 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 26 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 26 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 1

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Mabavka usluga servisa automehaničkih ljestvi u Profesionalnoj vatrogasnoj jedinici GoraždeGRAD GORAŽDE31.10.2023.8.450 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 23.10.2026. 02:06