Preskoči na sadržaj

Dobavljač

WISE TECHNOLOGIES D.O.O.

WISE TECHNOLOGIES D.O.O.: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
ILIDŽA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4201281190008
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
nije u izvoru
Godina osnivanja
nije u izvoru
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 62671Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 62682Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele11
Postupci11
Naručioci7

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

1.523.040,51 KMPDV osnova nije poznata
778.718,25 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,27

Poznato: 11 / 11 (100 %)

Udio s jednom ponudom27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 11 · Samostalno: 11

Prva dodjela: 01.11.2016. · Posljednja dodjela: 09.09.2025.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

WISE TECHNOLOGIES D.O.O.

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.FEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE: 3 dodjelaMUP KANTONA SARAJEVO: 2 dodjelaFAKULTET POLITIČKIH NAUKA: 2 dodjelaFEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE: 1 dodjelaOPĆINSKI SUD U SARAJEVU: 1 dodjelaFARMACEUTSKI FAKULTET: 1 dodjelaEKONOMSKI FAKULTET: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20161
20171
20191
20224
20232
20241
20251
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20161

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

15.900 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20171

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.000 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20191

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1485.400 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20224

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

4514.240,51 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20232

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

21.800 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20241

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.100 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20251

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1511.600 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
FEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.502.620 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,91 %

Nazivnik: 328 dodjela

2019 – 2025Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MUP KANTONA SARAJEVO2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.100 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,18 %

Nazivnik: 1123 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FAKULTET POLITIČKIH NAUKA2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.000 KMPDV osnova nije poznata18,18 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,39 %

Nazivnik: 512 dodjela

2022 – 2023Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.900 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,2 %

Nazivnik: 490 dodjela

2016 – 2016Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,06 %

Nazivnik: 1730 dodjela

2017 – 2017Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
FARMACEUTSKI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

600 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,68 %

Nazivnik: 147 dodjela

2023 – 2023Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
EKONOMSKI FAKULTET1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

820,51 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

0,48 %

Nazivnik: 208 dodjela

2022 – 2022Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine2016201720192022202320242025
FEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE0011001
MUP KANTONA SARAJEVO0001010
FAKULTET POLITIČKIH NAUKA0001100
FEDERALNO MINISTARSTVO PRAVDE1000000
OPĆINSKI SUD U SARAJEVU0100000
FARMACEUTSKI FAKULTET0000100
EKONOMSKI FAKULTET0001000

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Ostale usluge4
Kompjuterske i uz njih vezane usluge3
Kupovina3
Usluge održavanja i popravki1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Ostale usluge4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.508.520 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.300 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kupovina3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.400 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

820,51 KMPDV osnova nije poznata9,09 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Programski paketi i informacijski sistemi4
Usluge popravaka i održavanja4
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.700 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.503.440,51 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

519.520 KMPDV osnova nije poznata36,36 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum8
otvoreni postupak3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum8 20.420,51 KMPDV osnova nije poznata72,73 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.502.620 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine11 1.523.040,51 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Kanton Sarajevo7 14.520,51 KMPDV osnova nije poznata63,64 %

Nazivnik: 11 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 3

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 72,73 % · Nazivnik: 11 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 11 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 11 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
13.09.2025.12.09.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00 Otvori povezane zapise

Povezana izuzeća

Prikazano 1 / 1 povezanih izuzeća. Ugovorene vrijednosti iz izvora odnose se na cijelo izuzeće i nisu uključene u zbrojeve dodijeljene vrijednosti dobavljača.

Povezana izuzeća
Povezana izuzećaNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliUgovorena vrijednostIzvorni zapis
Daljnji razvoj i nadogradnja REC i LR sistema u skladu sa ICT StrategijomFEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE28.01.2024.810.256,41 KMPDV osnova nije poznataIzvorni zapis

Izvor: EJN · provjereno

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 3

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Održavanje zemljišnoknjižnog softvera E-GRUNTFEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE09.09.2025.511.600 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje zemljišnoknjižnog softvera E-GRUNTFEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE24.08.2022.505.620 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje e-Grunt softveraFEDERALNA UPRAVA ZA GEODETSKE I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE12.09.2019.485.400 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 11:00