Preskoči na sadržaj

Dobavljač

DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA RAČUNOVODSTVENE, KNJIGOVODSTVENE I REVIZIJSKE DJELATNOSTI I POREZNO SAVJETOVANJE PROAUDIT D.O.O. CAZIN

DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA RAČUNOVODSTVENE, KNJIGOVODSTVENE I REVIZIJSKE DJELATNOSTI I POREZNO SAVJETOVANJE PROAUDIT D.O.O. CAZIN: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Sjedište
CAZIN
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4263789310004
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Mikro preduzeće
Godina osnivanja
2018 (8 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
28.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 1 puta u izvoru

  • Registrirani dobavljač · 61147Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele34
Postupci34
Naručioci11

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

137.800 KMPDV osnova nije poznata
70.456,02 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,15

Poznato: 34 / 34 (100 %)

Udio s jednom ponudom0 %

Nazivnik: 34 dodjela

Dodjele u konzorciju0 %

0 / 34 · Samostalno: 34

Prva dodjela: 23.01.2019. · Posljednja dodjela: 25.08.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA RAČUNOVODSTVENE, KNJIGOVODSTVENE I REVIZIJSKE DJELATNOSTI I POREZNO SAVJETOVANJE PROAUDIT D.O.O. CAZIN

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA: 8 dodjelaJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA: 6 dodjelaZ. U. "DOM ZDRAVLJA" BOSANSKA KRUPA: 5 dodjelaJP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ: 4 dodjelaJP "VETERINARSKA STANICA" D.O.O. CAZIN: 3 dodjelaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND: 2 dodjelaJP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST: 2 dodjelaZU DOM ZDRAVLJA CAZIN: 1 dodjelaOPĆINA CAZIN: 1 dodjelaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA: 1 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
20195
20202
20218
20223
20234
20245
20253
2026 · Nepotpuna tekuća godina4
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
20195 522.000 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20202

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

28.600 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20218 435.200 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20223

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

315.000 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20234

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

414.000 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20245 515.500 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
20253

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

312.500 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

415.000 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA8 42.000 KMPDV osnova nije poznata23,53 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,65 %

Nazivnik: 1226 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
J.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA6 22.000 KMPDV osnova nije poznata17,65 %

Nazivnik: 34 dodjela

1,52 %

Nazivnik: 394 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Z. U. "DOM ZDRAVLJA" BOSANSKA KRUPA5 25.000 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

2,62 %

Nazivnik: 191 dodjela

2020 – 2022Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

10.000 KMPDV osnova nije poznata11,76 %

Nazivnik: 34 dodjela

1,23 %

Nazivnik: 326 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "VETERINARSKA STANICA" D.O.O. CAZIN3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

11.400 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

2,83 %

Nazivnik: 106 dodjela

2019 – 2021Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.000 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,15 %

Nazivnik: 1364 dodjela

2022 – 2024Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

33,33 %

Nazivnik: 6 dodjela

2023 – 2026Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZU DOM ZDRAVLJA CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,11 %

Nazivnik: 906 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPĆINA CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,08 %

Nazivnik: 1213 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,07 %

Nazivnik: 1462 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP ''VODOVOD'' D.O.O. CAZIN1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

0,02 %

Nazivnik: 4006 dodjela

2019 – 2019Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine20192020202120222023202420252026
ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA10211111
J.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA00201111
Z. U. "DOM ZDRAVLJA" BOSANSKA KRUPA01310000
JP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ00001111
JP "VETERINARSKA STANICA" D.O.O. CAZIN11100000
JAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND00010100
JP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST00001001
ZU DOM ZDRAVLJA CAZIN10000000
OPĆINA CAZIN10000000
GRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA00000100

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge28
Ostale usluge3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Računovodstvene usluge, revizorske i knjigovodstvene usluge28 113.900 KMPDV osnova nije poznata82,35 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 28 / 28 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

12.500 KMPDV osnova nije poznata8,82 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Finansijske usluge: usluge osiguranja, bankarske i investicijske usluge1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge konsaltinga u menadžmentu i uz njih vezane usluge, osim usluga arbitraže i mirenja1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost34
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost34 137.800 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum33
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum33 130.800 KMPDV osnova nije poznata97,06 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 33 / 33 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

7.000 KMPDV osnova nije poznata2,94 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Unsko-sanski kanton34 137.800 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine34 137.800 KMPDV osnova nije poznata100 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 34 / 34 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
CAZIN7 24.800 KMPDV osnova nije poznata20,59 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 7 / 7 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Bihać5 12.000 KMPDV osnova nije poznata14,71 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
SANSKI MOST2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.000 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 34 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Nema dostupnih podataka za ovu razradu.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 0

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 0

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 100 % · Nazivnik: 34 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 34 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 34 (0 %)

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 34

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Usluge revizije finansijskih izvještaja za 2026.godinuZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA25.08.2026.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga eksterne revizijeJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA09.08.2026.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluge revizoraJP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST14.05.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga provođenja revizije finansijskog poslovanja za 2025. godinuJP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ21.04.2026.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge izrade revizorskog izvještaja za 2025 godinu. za Dom zdravlja Velika KladušaZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA28.09.2025.6.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga revizije za 2024. godinuJP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ06.04.2025.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga eksterne revizijeJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA25.03.2025.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Financijska revizija projektaJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND26.12.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavke računovodstvenih i revizorskih uslugaGRADSKI ORGAN UPRAVE GRADA BIHAĆA27.11.2024.2.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizijske uslugeZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA27.08.2024.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga eksterne revizijeJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA16.06.2024.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga provođenja revizije finansijskih izvještajaJP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ02.04.2024.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga revizije poslovanjaJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA30.06.2023.4.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizorske uslugeZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA12.06.2023.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Usluge revizije finansijskih izvještaja za 2022. godinu.JP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST15.05.2023.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

NABAVKA USLUGA REVIZIJE FINANSIJSKIH IZVJEŠTAJAJP "RTV BIHAĆ" D.O.O. BIHAĆ15.03.2023.2.500 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

revizija seta finansijskih izvještajaZ. U. "DOM ZDRAVLJA" BOSANSKA KRUPA29.09.2022.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Revizija finansijskih izvještaja za 2020.poslovnu godinuJAVNA USTANOVA KOMUNALNO STAMBENI FOND11.09.2022.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Nabavka usluga revizije finansijskih izvještaja za 2022.godinuZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VELIKA KLADUŠA21.08.2022.5.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Pružanje revizijskih usluga revizija finansijskih izvještaja za 2020 godinuJ.U,,KANTONALNI FOND ZA POMOĆ U STAMBENOM ZBRINJAVANJU I ZAPOŠLJAVANJU BORAČKIH POPULACIJA, PROGNANIH OSOBA I SOCIJALNO UGROŽENIH KATEGORIJA21.10.2021.3.000 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 28.10.2026. 22:27