Preskoči na sadržaj

Dobavljač

IM COMPUTERS DOO

IM COMPUTERS DOO: dodjele javnih nabava po godinama i naručiocima

Praćenje se odnosi na ovaj izvorni zapis. Za druge zapise iste organizacije potrebno je zasebno praćenje.

Sjedište
BIJELJINA
Država
Bosnia and Herzegovina
Porezni identifikator
4402340980005
Vrsta zapisa
Registrirani dobavljač
Veličina poduzeća
Malo preduzeće
Godina osnivanja
2005 (21 godina)
Prvi put zabilježeno
16.10.2026.
Posljednji put zabilježeno
26.10.2026.

Ista organizacija zapisana je 2 puta u izvoru

  • Neregistrirani dobavljač · 45215Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

  • Registrirani dobavljač · 60783Izvorni zapis

    Izvor: EJN · provjereno

Dodjele i obuhvat

Dodjele935
Postupci934
Naručioci38

Dodijeljena vrijednost

Dodijeljena vrijednost nije potrošnja. Valuta, osnova PDV-a i obuhvat zbrajaju se zasebno; samo puni i potvrđeni udjeli.

2.929.658,99 KMPDV osnova nije poznata
1.497.910,86 EURPDV osnova nije poznata

Preračun iz KM: 1 EUR = 1,95583 KM (fiksni tečaj)

Poznata vrijednost: 933 / 935 dodjela (99,79 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

2 dodjela u konzorciju bez poznatog udjela
Otvori povezane zapise
Prosječan broj primljenih ponuda0,05

Poznato: 935 / 935 (100 %)

Udio s jednom ponudom1,93 %

Nazivnik: 935 dodjela

Dodjele u konzorciju0,21 %

2 / 935 · Samostalno: 933

Prva dodjela: 04.01.2015. · Posljednja dodjela: 20.10.2026.. Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Tokovi objavljenih dodjela

Sankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.

Dobavljač

IM COMPUTERS DOO

Tokovi objavljenih dodjelaSankey prikazuje do 10 vodećih partnera prema broju dodjela. Širina toka predstavlja broj dodjela, ne iznos. Konzorcij može povezati više partnera pa se tokovi ne zbrajaju u ukupni broj dodjela.JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA: 458 dodjelaDOM ZDRAVLJA BIJELJINA: 100 dodjelaAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA: 74 dodjelaJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA: 55 dodjelaA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA: 46 dodjelaMJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK: 36 dodjelaJP ,,SEMBERIJA I MAJEVICA'' D.O.O. BIJELJINA: 23 dodjelaЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ: 18 dodjelaAKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA: 17 dodjelaKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA: 16 dodjela

Po godinama

Godina ugovora iz izvora, vremenska zona Europe/Sarajevo. Bez zamjene drugim datumom.

Tablični prikaz · Po godinama
Po godinama
Po godinamaBroj dodjela
201544
201665
201746
201883
2019113
2020132
202168
202282
2023107
202499
202560
2026 · Nepotpuna tekuća godina36
Po godinama
Po godinamaDodjeleNaručiociDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
201544 468.044,25 KMPDV osnova nije poznata4,71 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 44 / 44 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201665 6159.888,32 KMPDV osnova nije poznata6,95 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 65 / 65 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201746 740.884,54 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
201883 10117.693,02 KMPDV osnova nije poznata8,88 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 83 / 83 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2019113 12142.906,29 KMPDV osnova nije poznata12,09 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 113 / 113 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2020132 11146.495,79 KMPDV osnova nije poznata14,12 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 132 / 132 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202168 12270.312,06 KMPDV osnova nije poznata7,27 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 68 / 68 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202282 12262.377,73 KMPDV osnova nije poznata8,77 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 82 / 82 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
2023107 14333.921,64 KMPDV osnova nije poznata11,44 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 107 / 107 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202499 17387.380,79 KMPDV osnova nije poznata10,59 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 99 / 99 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
202560 19282.400,12 KMPDV osnova nije poznata6,42 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 58 / 60 dodjela (96,67 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
2026Nepotpuna tekuća godina36 10717.354,44 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Po naručiocu

Udio dobavljača koristi sve njegove dodjele. Ovisnost naručioca koristi sve dodjele tog naručioca.

Po naručiocu
Po naručiocuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaUdio u dodjelama naručiocaPrva – posljednja godinaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA458 328.698,68 KMPDV osnova nije poznata48,98 %

Nazivnik: 935 dodjela

4,02 %

Nazivnik: 11389 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 458 / 458 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA100 567.299,22 KMPDV osnova nije poznata10,7 %

Nazivnik: 935 dodjela

4,7 %

Nazivnik: 2127 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 100 / 100 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA74 100.745,22 KMPDV osnova nije poznata7,91 %

Nazivnik: 935 dodjela

2,94 %

Nazivnik: 2518 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 74 / 74 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA55 1.991,10 KMPDV osnova nije poznata5,88 %

Nazivnik: 935 dodjela

4,41 %

Nazivnik: 1247 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 55 / 55 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA46 56.648,80 KMPDV osnova nije poznata4,92 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,64 %

Nazivnik: 7185 dodjela

2016 – 2024Poznata vrijednost: 46 / 46 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK36 416.686 KMPDV osnova nije poznata3,85 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,36 %

Nazivnik: 10030 dodjela

2018 – 2024Poznata vrijednost: 36 / 36 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JP ,,SEMBERIJA I MAJEVICA'' D.O.O. BIJELJINA23 24.575,22 KMPDV osnova nije poznata2,46 %

Nazivnik: 935 dodjela

2,6 %

Nazivnik: 885 dodjela

2021 – 2026Poznata vrijednost: 23 / 23 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ18 129.333,47 KMPDV osnova nije poznata1,93 %

Nazivnik: 935 dodjela

1,87 %

Nazivnik: 963 dodjela

2016 – 2025Poznata vrijednost: 17 / 18 dodjela (94,44 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA17 35.514,34 KMPDV osnova nije poznata1,82 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,9 %

Nazivnik: 1886 dodjela

2017 – 2021Poznata vrijednost: 17 / 17 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA16 6.013,25 KMPDV osnova nije poznata1,71 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,6 %

Nazivnik: 2651 dodjela

2015 – 2026Poznata vrijednost: 16 / 16 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
DJEČIJI VRTIĆ "ČIKA JOVA ZMAJ"14 24.112,96 KMPDV osnova nije poznata1,5 %

Nazivnik: 935 dodjela

2,53 %

Nazivnik: 553 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА БАЊА "ДВОРОВИ" ДВОРОВИ - БИЈЕЉИНА14 64.706,62 KMPDV osnova nije poznata1,5 %

Nazivnik: 935 dodjela

3,39 %

Nazivnik: 413 dodjela

2018 – 2026Poznata vrijednost: 14 / 14 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ОПЕРАТЕР ДИСТРИБУТИВНОГ СИСТЕМА "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" А.Д. БИЈЕЉИНА10 30.228,68 KMPDV osnova nije poznata1,07 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,86 %

Nazivnik: 1163 dodjela

2020 – 2025Poznata vrijednost: 9 / 10 dodjela (90 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
MUZIČKA ŠKOLA "STEVAN STOJANOVIĆ MOKRANJAC" BIJELJINA8 324 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 935 dodjela

1,16 %

Nazivnik: 691 dodjela

2023 – 2025Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
OPŠTINA UGLJEVIK5 22.316 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,51 %

Nazivnik: 980 dodjela

2015 – 2024Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"5 24.043 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,31 %

Nazivnik: 1635 dodjela

2018 – 2023Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
TURISTIČKA ORGANIZACIJA GRADA BIJELJINA4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

8.666,20 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 935 dodjela

1,07 %

Nazivnik: 374 dodjela

2019 – 2020Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ЈАВНА УСТАНОВА ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД БИЈЕЉИНА4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

30.700 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 935 dodjela

1,46 %

Nazivnik: 274 dodjela

2024 – 2024Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
JKP "GRADSKO GROBLJE" D.O.O. BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

2.440 KMPDV osnova nije poznata0,32 %

Nazivnik: 935 dodjela

1,37 %

Nazivnik: 219 dodjela

2019 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
MEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

457,09 KMPDV osnova nije poznata0,32 %

Nazivnik: 935 dodjela

0,32 %

Nazivnik: 927 dodjela

2025 – 2026Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Naručioci × godine
Naručioci × godine201520162017201820192020202120222023202420252026
JZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA394631414886253946281613
DOM ZDRAVLJA BIJELJINA2147101153691869
AKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA0007161312116342
JP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINA000000002718100
A.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA011111411610100
MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK000197683200
JP ,,SEMBERIJA I MAJEVICA'' D.O.O. BIJELJINA000000363731
ЈАВНА УСТАНОВА ЈАВНИ ФОНД ЗА ДЈЕЧИЈУ ЗАШТИТУ012222221130
AKCIONARSKO DRUŠTVO "GRAD" BIJELJINA001570400000
KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA213110000422

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Predmet nabave

Tablični prikaz · Predmet nabave
Predmet nabave
Predmet nabaveBroj dodjela
Kupovina455
Usluge održavanja i popravki255
Kompjuterske i uz njih vezane usluge157
Ostale usluge49
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja11
Građevinske instalacije3
Telekomunikacijske usluge3
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1
Predmet nabave
Predmet nabaveDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Kupovina455 2.006.480,65 KMPDV osnova nije poznata48,66 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 454 / 455 dodjela (99,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Usluge održavanja i popravki255 185.084,01 KMPDV osnova nije poznata27,27 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 254 / 255 dodjela (99,61 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kompjuterske i uz njih vezane usluge157 488.964,41 KMPDV osnova nije poznata16,79 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 157 / 157 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale usluge49 166.241,92 KMPDV osnova nije poznata5,24 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 49 / 49 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Obrazovne usluge i usluge stručnog usavršavanja11 55.825 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinske instalacije3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

17.820 KMPDV osnova nije poznata0,32 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Telekomunikacijske usluge3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

400 KMPDV osnova nije poznata0,32 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

5.003 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Pomoćne transportne usluge i usluge podrške1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

3.840 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Po CPV odjeljku

Jedna dodjela može pripadati više CPV odjeljaka; njihov zbroj nije ukupan broj dodjela.

Tablični prikaz · Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuBroj dodjela
Usluge popravaka i održavanja372
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške275
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema72
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška47
Programski paketi i informacijski sistemi41
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta29
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje21
Poštanske i telekomunikacijske usluge13
Usluge obrazovanja i osposobljavanja13
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)11
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9
Građevinski radovi8
Ostale javne, društvene i lične usluge8
Industrijske mašine5
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2
Štampani materijal i srodni proizvodi1
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1
Po CPV odjeljku
Po CPV odjeljkuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Usluge popravaka i održavanja372 439.222,68 KMPDV osnova nije poznata39,79 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 371 / 372 dodjela (99,73 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Kancelarijski i kompjuterske mašine, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške275 962.826,43 KMPDV osnova nije poznata29,41 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 275 / 275 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema72 772.069,42 KMPDV osnova nije poznata7,7 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 72 / 72 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška47 76.315,24 KMPDV osnova nije poznata5,03 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 47 / 47 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Programski paketi i informacijski sistemi41 292.800 KMPDV osnova nije poznata4,39 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 41 / 41 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Električne mašine, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta29 22.639,38 KMPDV osnova nije poznata3,1 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 29 / 29 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje21 33.885 KMPDV osnova nije poznata2,25 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 21 / 21 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poštanske i telekomunikacijske usluge13 38.478 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge obrazovanja i osposobljavanja13 67.545 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)11 34.771 KMPDV osnova nije poznata1,18 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 11 / 11 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema9 21.818,14 KMPDV osnova nije poznata0,96 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 9 dodjela (88,89 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)9 280,21 KMPDV osnova nije poznata0,96 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 9 / 9 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Građevinski radovi8 37.079 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Ostale javne, društvene i lične usluge8 27.679 KMPDV osnova nije poznata0,86 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 8 / 8 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Industrijske mašine5 81.300 KMPDV osnova nije poznata0,53 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 5 / 5 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, štampanje i sigurnost4

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

20.655 KMPDV osnova nije poznata0,43 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 4 / 4 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Oprema i pomoćni proizvodi u prevozu2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.076 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Usluge instaliranja (osim programske podrške)2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

6.320,80 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Štampani materijal i srodni proizvodi1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

40 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Medicinska oprema, lijekovi i proizvodi za ličnu njegu1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

155 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Vrsta postupka

Tablični prikaz · Vrsta postupka
Vrsta postupka
Vrsta postupkaBroj dodjela
direktni sporazum907
otvoreni postupak13
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12
pregovarački postupak bez objave obavještenja3
Vrsta postupka
Vrsta postupkaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
direktni sporazum907 1.136.387,87 KMPDV osnova nije poznata97,01 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 907 / 907 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
otvoreni postupak13 1.507.204,12 KMPDV osnova nije poznata1,39 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 13 / 13 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
konkurentski zahtjev za dostavu ponuda12 225.375 KMPDV osnova nije poznata1,28 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 10 / 12 dodjela (83,33 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
pregovarački postupak bez objave obavještenja3

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

60.692 KMPDV osnova nije poznata0,32 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 3 / 3 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Sjedišta naručilaca

Sjedište naručioca, a ne mjesto izvođenja radova ili usluga. Ista dodjela može biti uključena u općinu, kanton i entitet; zbroj redaka nije ukupan broj dodjela.

Sjedišta naručilaca
Sjedišta naručilacaDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
Republika Srpska927 2.761.028,47 KMPDV osnova nije poznata99,14 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 925 / 927 dodjela (99,78 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 2

Otvori povezane zapise
Bijeljina349 911.112,34 KMPDV osnova nije poznata37,33 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 349 / 349 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
UGLJEVIK6 22.732 KMPDV osnova nije poznata0,64 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 6 / 6 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Federacija Bosne i Hercegovine2

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

154,70 KMPDV osnova nije poznata0,21 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 2 / 2 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Brčko Distrikt Bosne i Hercegovine1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

167.900 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Hercegovačko-neretvanski kanton1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,96 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Grad Mostar1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

64,96 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
Zvornik1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ŠAMAC1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

1.365 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise
ZVORNIK1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

311 KMPDV osnova nije poznata0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 1 / 1 dodjela (100 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 0

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Partneri u konzorciju

Broj zajedničkih dodjela. Zbroj po partnerima nije ukupan broj dodjela dobavljača.

Partneri u konzorciju
Partneri u konzorcijuDodjeleDodijeljena vrijednostUdio dodjela dobavljačaPoznato: … / … (%)Otvori povezane zapise
"SPARK" ДОО1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise
IMPULS DIGITAL DOO1

Mali uzorak: manje od 5 dodjela

nije u izvoru0,11 %

Nazivnik: 935 dodjela

Poznata vrijednost: 0 / 1 dodjela (0 %)

Isključeno iz zbroja vrijednosti: 1

Otvori povezane zapise

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Broj dodjela. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20

Okvirni sporazumi

Osvojeni okvirni sporazumi: 7

Ističe u sljedećih 6 mjeseci: 1

Udio postupaka koji nisu otvoreni: 98,61 % · Nazivnik: 935 dodjela

EU fondovi: 0 · Poznato: 0 / 935 (0 %)

Pravni lijekovi: 0 · Poznato: 0 / 935 (0 %)

Okvirni sporazumi
PočetakZavršetak
13.11.2025.13.11.2026.
09.12.2024.05.12.2027.
24.06.2026.24.06.2028.

Izvor: EJN. Brojevi se odnose na aktivne objavljene dodjele. Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20 Otvori povezane zapise

Objavljene dodjele

Dodjela nije dokaz sklapanja ni realizacije ugovora. Svaki iznos vodi na izvorni zapis.

Objavljene dodjele · 935

Objavljene dodjele
Postupci / LotNaručiociDatum ugovora prema zapisu o dodjeliDodijeljena vrijednostPrimljene ponudePripisivanje vrijednostiIzvor dodjele
Одржавање видео надзора и резервни дијелови за видео надзор.DOM ZDRAVLJA BIJELJINA20.10.2026.779 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Дијелови, прибор и потрепштине за рачунареMEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA29.09.2026.83,24 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Дијелови, прибор и потрепштине за рачунареMEDIJSKI SISTEM REPUBLIKE SRPSKE - SRNA DOO BIJELJINA27.09.2026.299,16 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Одржавање видео надзора и резервни дијелови за видео надзор.DOM ZDRAVLJA BIJELJINA08.09.2026.220 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA02.09.2026.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA23.08.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Годишња претплата за ГПС систем праћења возила.DOM ZDRAVLJA BIJELJINA13.08.2026.5.490 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA10.08.2026.260 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA28.07.2026.120 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка услуга сервиса, монтаже и одржавања расхладних уређајаЈАВНА УСТАНОВА БАЊА "ДВОРОВИ" ДВОРОВИ - БИЈЕЉИНА23.07.2026.4.940 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка клима уређајаЈАВНА УСТАНОВА БАЊА "ДВОРОВИ" ДВОРОВИ - БИЈЕЉИНА22.07.2026.5.930 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA20.07.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA20.07.2026.50 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Услуга накнаде по уговоруKAZNENO-POPRAVNI ZAVOD BIJELJINA - PRIVREDNA JEDINICA "3.MAJ" BIJELJINA02.07.2026.288 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Održavanje računarske opreme i mrežne infrastruktureJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA DIJALIZU I TRANSPLANTACIJU REPUBLIKE SRPSKE24.06.2026.169.860 KMPDV osnova nije poznata1Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

RAZNA KANCELARIJSKA OPREMA I POTREPŠTINEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA23.06.2026.10 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA10.06.2026.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA07.06.2026.90 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

USLUGE SERVISIRANJA I ODRŽAVANJA RAČUNARA I RAČUNARSKE OPREMEJZU BOLNICA "SVETI VRAČEVI" BIJELJINA26.05.2026.80 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Набавка компјутера и компјутерске опремеЈАВНА УСТАНОВА БАЊА "ДВОРОВИ" ДВОРОВИ - БИЈЕЉИНА25.05.2026.4.230 KMPDV osnova nije poznata0Puni iznos Izvor dodjele

Izvor: EJN · provjereno

Agregati osvježeni: 26.10.2026. 17:20